Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi erősítők,processzorok

Avatar
nebulo5
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009.03.10., kedd 18:43
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Bp.

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: nebulo5 »


Ilyesmi már felmerült a lehetőségek tárából. Csak azzal nem vagyok még "tisztában", hogy az előerősített kimenet az előerősítő (ez esetben a HM vas) potijával szabályozható, vagy pedig egy konstans szintet küld a végfok felé? Illetve (ha variálható az előerősített kimenet) a végfoknak használandó sztereo erősítőm melyik bemenetére köthető, és milyen erős bemenő jelet fogadhat? Lehet, ez a kérdésem rémesen laikus a fórumozók zömének, de nem vagyok ilyen téren jól informálva.
Illetve: ( " sokkal jobban jársz ha veszel egy ht bemenetes sztereó erősítőt...") mi is pontosan az a "HT" bemenet?
 
 
 

A Yaminak van előerősített kimenete. Esetleg kipróbálhatsz egy végfokot utána. Akár jól is elsülhet a dolog.
Üdv


Üdv: nebulo

Avatar
kovibali
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 720
Csatlakozott: 2005.03.29., kedd 20:51
Értékelés: 13

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: kovibali »


A Yaminak van előerősített kimenete. Esetleg kipróbálhatsz egy végfokot utána. Akár jól is elsülhet a dolog.
Üdv

UPSakku.hu
 
 

Avatar
nebulo5
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009.03.10., kedd 18:43
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Bp.

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: nebulo5 »


Hát igen... sajnos egyre több helyen hallok hasonló véleményt. És volt már lehetőségem 400 ezres HM erősítő zenei tudását is meghallgatni. Nem tartom még csak közép kategóriásnak sem a sztereo erősítőmet, de attól mégis szebb/teresebb/tisztább lecsengésű hangot produkált.
De talán majd az öles léptekkel fejlődő audio tudomány, egyszer mégis megalkotja a tökéletes egybe vasat! (mért is jutott most hirtelen eszembe egy zeneszám: "álom álom, édes álom...")
 
 

zenére ne akarj házimozi erősítőt. egy sztereó erősítő hangját nem fogod megkapni egy 3-4x annyiba kerülő házimozi cucctól sem. sokkal jobban jársz ha veszel egy ht bemenetes sztereó erősítőt, és megtartod a legjobb házimozi hanggal rendelkező hm erősítőt .


Üdv: nebulo

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: -KP- »



Hello Mindenki!
Már rájöttem, hogy korábban rossz topic-ban kérdeztem. Ezért most itt is leírnám mondanivalóm/kérdésem:
Karácsonykor cseréltem az Onkyo 506-os HM erősítőmet egy RX-V1400RDS Yamahára. Átolvastam ezt (is) a topic-ot, de csak egy hozzászólásban említik ezt a modelt, ott is egy téma kapcsán.
Személy szerint tetszik a Yamaha hangja. Az Onkyo-hoz képest előrelépést tapasztalok a hangot illetően. Főként zenei téren teljesít szebben. Bár a sztereo erősítőmtől nem válok meg, annyira nem jeleskedik a Yamaha, főképp a térérzet tolmácsolásával van hátrányban, a FineArts erősítővel szemben.
Kérdésem kíváncsiságból ered:
Aki már hasonlított össze 1400 - 1500 as Yamahát a 6xxx-es Marantz HM erősítőkkel, legyen oly kedves, ossza meg velem a véleményét.
Valójában, az lenne a végső célom, hogy majd egyszer hozzájussak egy olyan HM erősítőhöz, amin zenét is tudok hallgatni jó minőségben. Tisztába vagyok vele, hogy nem ebben a készülékár sávban kellene keresni a megfelelő vasat, de a célt több lépésben szeretném elérni. (hacsak közben a lottón nem nyerek... )
Illetve, jó lenne olvasni személyes véleményt az 1400-as Yamaháról! Akár pozitív - akár negatív is lenne az. .


 
zenére ne akarj házimozi erősítőt. egy sztereó erősítő hangját nem fogod megkapni egy 3-4x annyiba kerülő házimozi cucctól sem. sokkal jobban jársz ha veszel egy ht bemenetes sztereó erősítőt, és megtartod a legjobb házimozi hanggal rendelkező hm erősítőt .

Avatar
nebulo5
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009.03.10., kedd 18:43
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Bp.

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: nebulo5 »


Hello Mindenki!
Már rájöttem, hogy korábban rossz topic-ban kérdeztem. Ezért most itt is leírnám mondanivalóm/kérdésem:
Karácsonykor cseréltem az Onkyo 506-os HM erősítőmet egy RX-V1400RDS Yamahára. Átolvastam ezt (is) a topic-ot, de csak egy hozzászólásban említik ezt a modelt, ott is egy téma kapcsán.
Személy szerint tetszik a Yamaha hangja. Az Onkyo-hoz képest előrelépést tapasztalok a hangot illetően. Főként zenei téren teljesít szebben. Bár a sztereo erősítőmtől nem válok meg, annyira nem jeleskedik a Yamaha, főképp a térérzet tolmácsolásával van hátrányban, a FineArts erősítővel szemben.
Kérdésem kíváncsiságból ered:
Aki már hasonlított össze 1400 - 1500 as Yamahát a 6xxx-es Marantz HM erősítőkkel, legyen oly kedves, ossza meg velem a véleményét.
Valójában, az lenne a végső célom, hogy majd egyszer hozzájussak egy olyan HM erősítőhöz, amin zenét is tudok hallgatni jó minőségben. Tisztába vagyok vele, hogy nem ebben a készülékár sávban kellene keresni a megfelelő vasat, de a célt több lépésben szeretném elérni. (hacsak közben a lottón nem nyerek... )
Illetve, jó lenne olvasni személyes véleményt az 1400-as Yamaháról! Akár pozitív - akár negatív is lenne az. .
Üdv: nebulo

Avatar
kimi-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2010.09.04., szomb. 23:25
Értékelés: 808

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: kimi- »

Szerintetek egy H/K 445-ös erősitőt megéri cserélni egy Rotel RSX-1057-re ?

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: -KP- »


There are 4 settings to choose from:
 
Full Flat simply trims each speaker to produce as flat a response as possible. This is usually the default setting on the majority of AV amps, but probably the least appealing.
 
Engineer mode attempts to reproduce the acoustics of Sony's own engineering facility in Japan. Team that with a Sony-derived Cinema Studio DSP mode (which mimics the sound of a mastering studio in Sony Pictures Studios) for the full Sony movie experience. According to Sony???
 
Front Reference attempts to tweak all the speakers to sound as tonally close to the front speakers as possible (useful in systems with mismatched front and rear speakers, or where the fronts are floorstanders and the rears standmounts or smaller sized speakers. If you've a system with identical satellite speakers front and rear, the Front Reference mode is unnecessary.
 
Off allows the audio signal to pass through without additional EQ settings being applied
 
The various settings will be greyed out if you do not use auto calibration and can be freely changed at any point after calibration has occurred.

Avatar
szmegma
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.13., pén. 21:37
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szmegma »


Lenne egy kerdesem a Sony STR-DA2400ES erositovel kapcsolatban.
A beallitasaiban amikor lefuttatom az automatikus hangfal hangolast, akkor azutan megkerdezi:
 
CALIBRATION TYPE
*Full Flat
*Engineer
*Front Reference
*Off
 
Itt melyiket ajanlott beallitani? Koszonom.

Sony STR-DA2400ES Erosito
Monitor Audio (BR5 frontok, BRLCR center, BRFX surrond) 5.0
Rel Acoustics R205 .1
Sony KDL-40EX603 TV
Dune HD Smart B1 Player
X360 Elite Konzol

Avatar
Ivan//
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.02.19., vas. 17:44
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Ivan// »




Beírod a gugliba, hogy "Marantz SR4002 használati" és rögtön az első találat ez: Diplodocs.


 
 
Köszi, de ott sajnos csak angol nyelvű leírás van, magyar nincs:(
Film adatbázis egyéni ajánlóval, fórumokkal, szavazással, idézetekkel, linkekkel: Kritikus Tömeg

Online
Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: YvsMad »



Tudom nagyon OFF, de hátha tud valaki segíteni. Vettem egy Marantz SR4002-es erősítőt visszont nem volt hozzá magyar használati utasítás (tekintve németországból származik). Esetleg nincs valakinek tippje hol tudnék hozzá egy magyar kezelési utmutatót letölteni? Tudom nem szép letölteni, de azért ez más kategoria, mint egy zene vagy film esetében.
 
Köszi előre is a segítségeket:)



Beírod a gugliba, hogy "Marantz SR4002 használati" és rögtön az első találat ez: Diplodocs.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Ivan//
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.02.19., vas. 17:44
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Ivan// »


Tudom nagyon OFF, de hátha tud valaki segíteni. Vettem egy Marantz SR4002-es erősítőt visszont nem volt hozzá magyar használati utasítás (tekintve németországból származik). Esetleg nincs valakinek tippje hol tudnék hozzá egy magyar kezelési utmutatót letölteni? Tudom nem szép letölteni, de azért ez más kategoria, mint egy zene vagy film esetében.
 
Köszi előre is a segítségeket:)
Film adatbázis egyéni ajánlóval, fórumokkal, szavazással, idézetekkel, linkekkel: Kritikus Tömeg

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »

Amelyik meglepetést tud okozni, annak az ára is eléri egy komponens rendszer árát.
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



"Azért a Samsung egybemozik nem rosszak!"
 
Maximum, saját kategóriájukon belül.


 
Volt alkalmam meghallgatni egy Samsung HT-TXQ120-as és egy HT-BD2 rendszert!
Az első elég sok teszten is előkelő helyen végzett!
Meglepően jól szóltak! Talán a sub nem volt az igazi, de majdnem tökéletes mozi-élményt nyújtottak!
Zenére nem igazán lehetett használni őket, de mozira nagyon ütős volt mindkettő!
 
Csak részben értek egyet veled! Egy ilyen egybemozi tud meglepetést okozni!

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »


"Azért a Samsung egybemozik nem rosszak!"
 
Maximum, saját kategóriájukon belül.
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Online
Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: YvsMad »




Ez a beltartalom elfért volna egy slimline dobozban, csak úgy a kutyának sem tűnne fel, egy újabb gagyi Samuéktól.
Ezzel a mérettel erőt és minőséget sugároz, egészen addig, amíg meg nem szólal.
A Pana sem ment sokra a digi erősítőivel, nem is jegyzik őket sehol.


 
Igazad van! 80 rugóért nem drága mindenesetre!
 
Jó szöveg:
"A HT-C700-at arra terveztük, hogy kimagasló hangélményt nyújtson."
 
"Míg a megszokott házimozi rendszerek digitális hangerősítőre hagyatkoznak, és gyakran csak középszerű hangzást tudnak nyújtani, a HW-C700 a saját, egyedi, szabadalmaztatott, nagyteljesítményű Crystal Amp Pro technológiájával hihetetlenül tiszta hangzásvilágot teremt. Drámaian javítja a hangminőséget a hangjelzésekre adott összetett visszacsatolás, messze felülmúlva a megszokott rendszerek átlagos hangminőségét."


Valahogy el kell adni, ha már bepróbálkoztak vele a piacra.
Az ára meg még lesz olcsóbb is.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ez a beltartalom elfért volna egy slimline dobozban, csak úgy a kutyának sem tűnne fel, egy újabb gagyi Samuéktól.
Ezzel a mérettel erőt és minőséget sugároz, egészen addig, amíg meg nem szólal.
A Pana sem ment sokra a digi erősítőivel, nem is jegyzik őket sehol.


 
Igazad van! 80 rugóért nem drága mindenesetre!
 
Jó szöveg:
"A HT-C700-at arra terveztük, hogy kimagasló hangélményt nyújtson."
 
"Míg a megszokott házimozi rendszerek digitális hangerősítőre hagyatkoznak, és gyakran csak középszerű hangzást tudnak nyújtani, a HW-C700 a saját, egyedi, szabadalmaztatott, nagyteljesítményű Crystal Amp Pro technológiájával hihetetlenül tiszta hangzásvilágot teremt. Drámaian javítja a hangminőséget a hangjelzésekre adott összetett visszacsatolás, messze felülmúlva a megszokott rendszerek átlagos hangminőségét."

Online
Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Ez a beltartalom elfért volna egy slimline dobozban, csak úgy a kutyának sem tűnne fel, egy újabb gagyi Samuéktól.
Ezzel a mérettel erőt és minőséget sugároz, egészen addig, amíg meg nem szólal.
A Pana sem ment sokra a digi erősítőivel, nem is jegyzik őket sehol.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
jeni
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.03.14., kedd 23:38
Értékelés: -1

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: jeni »


Amellett nem termel hőt. Ma már gyorsan elavulnak a házimozi termékek. Viszont a pozitív a dologban,hogy sokat tudnak,széles szolgáltatással rendelkeznek.
A Panasonic is digitális erősítőkkel rukkol elő a házimozi terén.

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



A neve miatt, már eleve szkeptikus vagyok, a hangminőséget illetően.


 
Azért a Samsung egybemozik nem rosszak! Ebben gondolom ugyanaz a digitális erősítési technika van, így nem kell bele sok minden! A külcsín viszont nem rossz!

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »

A neve miatt, már eleve szkeptikus vagyok, a hangminőséget illetően.
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Avatar
jeni
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.03.14., kedd 23:38
Értékelés: -1

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: jeni »


Igen láttam a videót,tényleg szinte üres de kívülről szép. A tudása is rendben van,bár kérdés,hogy mibe kerül majd?
Az,hogy szinte üres,még nem jelent rosszat. Ez pont olyan mint 50 évvel ezelőtt a számítógépek,szinte terem nagyságúak voltak,és nevetséges tudással a mai szemmel nézve. A technika az ami minden zsugorít. Egyre kisebbek és laposabbak lesznek a műszaki termékek.

Online
Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Egy kis érdekesség:
 
Link: Samsung HW-C700 házimozi rádióerősítő
Videó a belinkelt oldal alján. A készülék hiába magas építésű, belül szinte üres.
 
 

 
 
Samsung HW-C500:
 

TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Online
Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


nem, más a felállás 
lányom nézi monitorról a mesefilmet.
a számítógép a tv és a hifi a szoba egyik végében.
a monitor a szoba közepén.
a monitoron nincsen hagszóró, ezért nincs a mesének hangja.
mi meg a párommal néznénk a hiradót.
ha kiiktatom a három első hangfalat, akkor a lányom hallja a mesét, mi meg halljuk a tévét.
 
 
nehéz dolgok ezek és 2 hónap mólva itt a második gyermek....
onnantól hifi=porfogó

Akkor vegyél 2 hangszórót a számítógéphez. Nem drága, megéri.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
zsola
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2006.02.14., kedd 18:18
Értékelés: -4

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: zsola »


sziasztok 
lehet olyant csinálni egy házimozi erősítővel hogy:
 
a két elsőt és a középsőt kikapcsolom és csak a hátsók menjenek?
 
(denon 2808)   köszi
 
a kábel kihúzását mint megoldást én is tudom

Próbáld meg menüből a speaker setup-nál. A centert biztosan ki lehet kapcsolni, a maint már gyanús, hogy nem, de próba, cseresznye.
Mire akarod ezt a felállást használni? Az elsőket sztereó erősítővel szeretnéd hajtani?

nem, más a felállás
 
lányom nézi monitorról a mesefilmet.
a számítógép a tv és a hifi a szoba egyik végében.
a monitor a szoba közepén.
a monitoron nincsen hagszóró, ezért nincs a mesének hangja.
mi meg a párommal néznénk a hiradót.
ha kiiktatom a három első hangfalat, akkor a lányom hallja a mesét, mi meg halljuk a tévét.
 
 
nehéz dolgok ezek és 2 hónap mólva itt a második gyermek....
onnantól hifi=porfogó

Online
Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


sziasztok 
lehet olyant csinálni egy házimozi erősítővel hogy:
 
a két elsőt és a középsőt kikapcsolom és csak a hátsók menjenek?
 
(denon 2808)   köszi
 
a kábel kihúzását mint megoldást én is tudom

Próbáld meg menüből a speaker setup-nál. A centert biztosan ki lehet kapcsolni, a maint már gyanús, hogy nem, de próba, cseresznye.
Mire akarod ezt a felállást használni? Az elsőket sztereó erősítővel szeretnéd hajtani?
Mert ezt másképp szokták: a házimozi erősítő pre-out kimeneteire kötik a külső erősítőt.
Ugyanis a sokcsatornás jelet a házimozi erősítő tudja szétbontani csatornákra, legfeljebb utána külső végfokokat használsz a hangfalak meghajtására.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”