Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: feherlaci »


Ami a hajtóerő itt, az a rengeteg "gratula" amit kapnak
 
Egyetértek.
Cutlerrel is egyetértek! Tonyka vákuumában nehéz gondolkodni és nem költekezni!
 
Nemrégen próbáltam lebeszélni valakit a kóros(napi 2 doboz) mennyiségű dohányzásról, hogy nem jó az egészségre, ráadásul sokba is kerül. Hasonlóan védte a szenvedélyét mint pl. te is! A végén én éreztem magam kellemetlenül, hogy korlátozni próbáltam a személyi-szellemi szabadságában ... 
Egyébként ezen a fórumon nem is nagy összegekről beszélünk egy-egy komponens cserénél ...

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Ami a hajtóerő itt, az a rengeteg "gratula" amit kapnak
Nem gondolom, h bárki is ez miatt lépkedne felfelé. Sokan itt öreg motorosok, jóval hamarabb kezdték mintsem, h fórum legyen. Jó pár rendszert, és talán az első projimat akkor cseréltem mikor azt sem tudtam létezik ilyen oldal. Még nagyon net sem, illetve otthon igen luxus volt. Emlékszem lejártam hetente 2-3 órára valami intrenet kuckóba. A cserélgetésben semmi szerepe a fórumnak nálam, beteg voltam már a VHS időkben is. Akkor amikor az első karácsonyi jutalmat erősítőre, meg két hangfalra költöttem, amit aztán hamar cseréltem. Ez a közösség azért jó, mert hasonló műszaki szív dobog mindenkibe. A család már rég unja a banánt, a nejemnek olyan egy láda csere, mintha azt mondanám veszek ma kenyeret a boltba. A környeztem nagy része azt sem tudja miről van szó, a másik fele bolondnak néz, egy kábel csere miatt. Itt érzi úgy az ember, h értik, ez az a közösség ahol beszélgethetünk, segíthetünk egymásnak. Természetesen mindenkinek jól esik ha bemutathatja műértő társaságnak az éppen aktuális lépcsőjét. Sztem ebben semmi kivetnivaló nincs. A festő is bemutatja a műveit, a horgász is lefotózza az óriás halat, h megmutassa mit ért el a kitartásával, és még sorolhatnám a példákat. Aki ebben problémát, kivetni valót lát, az igen sajnálatos arra az emberre nézve. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »


szerintem meg pont ez tartozik a gyengébbek közé. mondom úgy, hogy én se vagyok fan és akkor még finoman fogalmaztam. Biztos nem ugyan azt a filmet néztük.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Cutler »



.. felnőtt emberek vagyunk mindenki el tudja dönteni mi érdekli és mi nem,és ebbe mennyit áldoz..
 
Hogyan tudnád, téged is az vezérel, amit itt a fórumon elvárnak tőled és szinte rádkényszerítik az állandó költekezést. Lehetetlen, hogy legyen önálló gondolatod, elképzelésed

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5746
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Azért egy Django Unchained is az ő nevéhez fűződik! Nem vagyok Tarantínó fan,de ez a filmje nagyon rendben van.
 
szerintem meg pont ez tartozik a gyengébbek közé. mondom úgy, hogy én se vagyok fan és akkor még finoman fogalmaztam.

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »



Az őrültek, és a fanatikusok viszik előre a világot, nincs ezzel baj.
Tarantino for president
Azért egy Django Unchained is az ő nevéhez fűződik! Nem vagyok Tarantínó fan,de ez a filmje nagyon rendben van.

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »


Assassination
 
Koreai film a jobbak közül. Kizárólag eredeti nyelven ajánlom magyar felirattal. Fordulatos, összeesküvés elmélet a 40-es éveket felelevenítve. 10/7
http://www.imdb.com/title/tt3501416/

Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »


Bone TomahawkLassú történet, de nekem tetszett. Néhol brutális jelenetekkel fűszerezve a westernt. 10/7
http://www.imdb.com/title/tt2494362/

 
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Régen is ugyanennyi szemét volt, semmivel sem kevesebb, egy rakat címet tudnék a 80-90s évekből. Solo a tökéletes fegyver, Omega zsaru...................stb. Amúgy meg, mint a Grincsbe, (Gyebi avatar) Nem tudom, h hangzik pontosan, de van aki más szemetéből megkosztol.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1335
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: lacy »


Ez a véleménye, és bevallom őszintén sokmindenben igaza van. Ne vegye magára aki keményvonalas hobbista, mert az más úton jár. Amit fehérlaci ír, az ráhúzható a pusztán szórakozásból, és kis igényességből őszzerakott rendszerek tulajdonosaira. Aki nem annyira őrült, valóban féket fog húzni, vagy előbb, vagy utóbb, vagy már megtette. Elveszik az ember kedvét az egésztől ezekkel a mocskokkal ami önt magából a filmipar. Szerintem!
ha ez minden téren így lenne, akkor még erősín működne az ősközösség és az emberek ásóbottal szurkálnák a földbe a gyökereket...
hagyjuk már a sirámokat
én pl. ezeket a "szar" filmeket is nagyon tudom élvezni legfőképp a nagy vásznon a sok pont egyes hanggal
és persze ahogy írtam is nekem Tarantinó munkássága egy nagy nulla - a Vakációt nem láttam még de lehet hogy 100x többre fogom tartani mint pl a Grindhouse-t ami bődületesen vacak volt - nekem

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1335
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: lacy »



Vakáció
Igen is van miért szégyenkezni. Ha gyártósori rabszolgának bejönnek az ilyen fos filmek azon nem csodálkozom annyira, de amikor az áltam intelligensnek vélt embernek is bejönnek az ilyen szinvonaltalan termékek, azon azért mindíg megrökönyödöm.
 

Mivan Laci megint magad alatt vagy? vagy elfeledtél bevenni valami nyugibogyót?
nem ilyen sötét a helyzet
azt meg ha megkérhetlek, ne Te döntsd el, hogy ha valaki drága pénzért összehozott mozijában (általad) szarnak ítélt filmet néz, az normális-e.
és hogy egyáltalán szabad-e ilyet csinálni
Azért az durva lenne hogy mindenkidobja már ki a drága mozicuccokat mert nincsenek - szerinted- jó filmek
Mások imádják pl Tarantinót, én konkrétan a világból ki tudok rohanni ha a filmjeit kellene néznem
és? akkor most szóljunk Tarantinónak hogy ne csináljon már filmeket mert van pár ember akinek nem tetszik?

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Fish »



Vakáció
Igen is van miért szégyenkezni. Ha gyártósori rabszolgának bejönnek az ilyen fos filmek azon nem csodálkozom annyira, de amikor az áltam intelligensnek vélt embernek is bejönnek az ilyen szinvonaltalan termékek, azon azért mindíg megrökönyödöm.
 
"Ritka a jó film"
Ezzel teljesen egyetértek. Ezért is józanodtam ki ebből a hobbiból. Egyszer már feltettem a kérdést, hogy ki az igénytelenebb:
- az, aki több milliós házimozit rak össze és azon nézi a nagy többségében szinvonaltalan termékeket, sőt, lassulás nélkül, egyre több pénzt szór a rendszerbe.
- aki felismer, hogy a filmek nagyon nagy többsége értéktelen, tapasztalati csalódottságában inkább csak tv-t használ, ezzel kímélve pl. a projektort
 
Én gyakorlatilag teljesen áttértem a tv használatára, ugyan is, ha a film tartalmilag nem köt le, nem tud elszórakoztatni, akkor úgy vagyok vele, hogy a felszerelés se kopjon! A szinvonaltalan filmek esetén sem a képi, sem a hangi töltelék (HD hangok és a most divatossá váló Atmos) sem menti meg a termék megítélését, amiket rendszerint max a felénél abbahagyok és törlöm. Pl. ha egy nő ronda, idióta és hülye (nem csak szerintem, hanem a férfiak túlnyomó többsége szerint az) akkor sem a sminkje sem a ruhája nem menti meg attól, hogy otthagyjam a pi***ba és soha többet ne akarjak vele találkozni!
A VHS-DVD-s korszakben ellenemre volt, ha valaki belenézett egy filmbe. Csakhogy akkoriban, nagy többségében JÓ FILMEK jöttek ki! Meg kellett volna tartani azt a tendenciát. A sokadik bőrt lehúzós sorozatokat el kellene végre felejteni! Ezeket a termékeket nálunk a hibátlan kép, hang technika sem menti meg! Minket már nem a smink és a láványos ruha érdekel! A tartalom az ötletesség annál inkább!    
Ezért egyáltalán nem kellene bevédeni a Vakációhoz hasonló félre sikerült termékeket! Az ilyen förtelmekhez számomra értelmetlen pazarlás a drága technika ... 
Ha a környező utak-főutak tele vannak mély gödrökkel-kátyúkkal, ha évente csak kétszer megy fel valaki az autópályára, szerintem felesleges és értelmetlen állandóan cserélgetnie és spéciznie a járművét!
Szerintem.
Mondjuk a könnyen jött (kifogyhatatlannak tűnő) sok pénzt, könnyen is szórják az emberek ...     

1. nem csak filmek vannak, egy csomó zenei kiadvány amiért már megéri, de van jó pár film amiért szintén, ott vannak a sorozatok is. stb..
2. ne jöjjünk már evvel a hülyeséggel ,hogy kopik a technika, meg sajnáljuk a lámpa órát,kíméljük stb..  akkor minek vettél projektort? a tv-t nem sajnálod? ezek csak önámítások ha érdekel ez a hobbi akkor költesz rá vagy nyomon követed ,ha nem akkor meg nem kell csodálkozni ,hogy mást meg igen.. ezt a témát azóta feszegeted amióta kiszálltál ebből a mókuskerékből ,nincs is ezzel baj ,ez a te dolgod ,döntésed ,de az aki ebben jó érzi magát azt nem kell állandóan falhoz állítani..vagy a te oldaladra állítani valahogyan! Régen az onkyo volt ,most meg a ne kapcsoljuk be a projektort mert szar filmek vannak? sztem ezt sem kéne erőltetni... felnőtt emberek vagyunk mindenki el tudja dönteni mi érdekli és mi nem,és ebbe mennyit áldoz.. 
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Fish »


Egy példa, hogy képben legyetek: nem értem, hogy az irígy hónaljmirígy nevű ripacs banda, miképpen létezik a mai napig. Hogyhogy nem haltak még éhen? Többek közt.
ezen én is kivagyok évek óta!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: feherlaci »


Vakáció
Igen is van miért szégyenkezni. Ha gyártósori rabszolgának bejönnek az ilyen fos filmek azon nem csodálkozom annyira, de amikor az áltam intelligensnek vélt embernek is bejönnek az ilyen szinvonaltalan termékek, azon azért mindíg megrökönyödöm.
 
"Ritka a jó film"
Ezzel teljesen egyetértek. Ezért is józanodtam ki ebből a hobbiból. Egyszer már feltettem a kérdést, hogy ki az igénytelenebb:
- az, aki több milliós házimozit rak össze és azon nézi a nagy többségében szinvonaltalan termékeket, sőt, lassulás nélkül, egyre több pénzt szór a rendszerbe.
- aki felismer, hogy a filmek nagyon nagy többsége értéktelen, tapasztalati csalódottságában inkább csak tv-t használ, ezzel kímélve pl. a projektort
 
Én gyakorlatilag teljesen áttértem a tv használatára, ugyan is, ha a film tartalmilag nem köt le, nem tud elszórakoztatni, akkor úgy vagyok vele, hogy a felszerelés se kopjon! A szinvonaltalan filmek esetén sem a képi, sem a hangi töltelék (HD hangok és a most divatossá váló Atmos) sem menti meg a termék megítélését, amiket rendszerint max a felénél abbahagyok és törlöm. Pl. ha egy nő ronda, idióta és hülye (nem csak szerintem, hanem a férfiak túlnyomó többsége szerint az) akkor sem a sminkje sem a ruhája nem menti meg attól, hogy otthagyjam a pi***ba és soha többet ne akarjak vele találkozni!
A VHS-DVD-s korszakben ellenemre volt, ha valaki belenézett egy filmbe. Csakhogy akkoriban, nagy többségében JÓ FILMEK jöttek ki! Meg kellett volna tartani azt a tendenciát. A sokadik bőrt lehúzós sorozatokat el kellene végre felejteni! Ezeket a termékeket nálunk a hibátlan kép, hang technika sem menti meg! Minket már nem a smink és a láványos ruha érdekel! A tartalom az ötletesség annál inkább!    
Ezért egyáltalán nem kellene bevédeni a Vakációhoz hasonló félre sikerült termékeket! Az ilyen förtelmekhez számomra értelmetlen pazarlás a drága technika ... 
Ha a környező utak-főutak tele vannak mély gödrökkel-kátyúkkal, ha évente csak kétszer megy fel valaki az autópályára, szerintem felesleges és értelmetlen állandóan cserélgetnie és spéciznie a járművét!
Szerintem.
Mondjuk a könnyen jött (kifogyhatatlannak tűnő) sok pénzt, könnyen is szórják az emberek ...     

Online
Avatar
Roli80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 986
Csatlakozott: 2013.09.13., pén. 11:36
Értékelés: 124

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Roli80 »



egy jó film, igaz nem mai:
Nyomtalanul (Spoorloos) 1988
 
nem egy akciódömping, de a végén kinyílik a bicska az ember zsebében ... 10/10
Ez nekem is az egyik kedvencem. Az új filmek közül az Amíg alszolt tudnám hozzá hasonlítani.

Online
Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1381
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 359

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kargidje »


egy jó film, igaz nem mai:
Nyomtalanul (Spoorloos) 1988
 
nem egy akciódömping, de a végén kinyílik a bicska az ember zsebében ... 10/10

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2873
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 842

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: nemtomm »



Fantasztikus 4-es.
A végén lett egy kis izgulós rész, amúgy elég uncsi film.
1-től 5-ig. 3ast kapna....
 
A vakàció annyira nekem sem tetszett..
 
Ritka a jó film.

 
   Nálam még ennyit sem kap 2-es 
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: 4you »


Fantasztikus 4-es.
A végén lett egy kis izgulós rész, amúgy elég uncsi film.
1-től 5-ig. 3ast kapna....
 
A vakàció annyira nekem sem tetszett..
 
Ritka a jó film.
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

En meg az Angol humorból vagyok szelektiv, kevés az ami tenyleg szorakoztat.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Én is döbbenve tapasztalom, hogy csapkodják a térdüket sokan, eme szenny alatt.
Legyél erős megnéztük moziba is, és bejött. Itthon már másodjára visszafogodtabb volt a hangulat. Nekem anno az RV nagy kedvencem volt. Az alpári humor dolgot kicsit nem értem. Nem mondom van pár dolog ami nekem sem a szivem csücske. De ha van egy ilyen jelenet attól még nem írok le egy egész filmet. Amúgy sem vagyok extra érzékeny, az életben főképp a fiatalkoriban, jó pár dolog történt, vagy láttam. Amin hetekig hahotáztunk, gondoljunk csak bele a fetrengős hányos bulikra. A szex témáról nem is beszélve. Érdekes lenne ha egy pöcs villantós jeleneten kiakadnék. Engem jobban megvisel egy letépett köröm, na akkor elfordulok. Néha kicsit képmutatàsnak érzem ezt a fene nagy prüdséget, meg érzékenységet, kicsit lányos nekem szvsz. Egy egy ilyen után olyan mintha szégyelni kéne magát annak aki esetleg jól szórakozott rajta, sztem meg nem kell. Peace!
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »


Én is döbbenve tapasztalom, hogy csapkodják a térdüket sokan, eme szenny alatt.Az a gond hogy beleviszik ezt az alpári humornak nem nevezhető dolgot! Nekem a mélypont a This is the end volt.

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8078
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: fodesz »



Hú Fodesz "bácsi"!    Ez a vak ákciós film nekem nagyon gáz volt! Ha már választani kell, ezen csodák között,  inkább kétszer a Pixel, mint ez.
Már az elején  ökölbe szorult a talpam, és felszisszentem, hogy ezt nem bírom végignézni olyan blőd.
Almáskapui Krisztit csípem amúgy, de itt még az ő játéka is irritált.
Azután gyorstekeréssel végignyomtam, de ennyi volt.  Szánalom.hu. Lezúziusz.

 
Engem nehéz rávenni a vígjátékokra,mert a komolytalanságuk miatt nem igazán érdekelnek.
Régen kedveltem a műfajt,de mára már kevésbé érdekel.
Asszony vett rá,nézzük meg.
Épp az eleje nem az igazi utána annyira nem rossz.
Teljesen mindegy mert ezek maximum egyszer nézős filmek szoktak lenni nálam és másnap már el is felejtem.
 
Én is döbbenve tapasztalom, hogy csapkodják a térdüket sokan, eme szenny alatt.
 
A Vikingek sorozatból jó levezetés volt a Vakáció után három részt megnézni

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »


Én is döbbenve tapasztalom, hogy csapkodják a térdüket sokan, eme szenny alatt.
Azért a patkányos és fürdős részen röhögtem.....
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
Spiky03
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2015.01.23., pén. 20:07
Értékelés: 196
Tartózkodási hely: Halásztelek

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Spiky03 »



 
Semmi szükség.Borzasztó gáz ,az egész.sztori és a szereplők sem jöttek be, Sandler sem tud semmi újat mutatni.
Inkább ezt kell megnézni :
 

 

 
Ez nekünk is tetszett az asszonnyal.
Jókat nevettünk rajta, egyszer simán nézhető.
Persze a régiek azok jobbak.
XY Screen Black Crystal 110";ProjectionDesign F22
Panasonic TX-P42ST50E;Anthem MRX710
HTPC-DELL MT7030, Amazon Firestick 4K MAX
5 db Jamo D6 LCR
T.amp E-1200+15"Ultimax+15"MicroMarty
Oehlbach 108
ZyXEL NSA325v2 2T+4T WDRed
Xbox OneS+Kinect

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: szamóca »



 
 
Inkább ezt kell megnézni :
 

Hú Fodesz "bácsi"!    Ez a vak ákciós film nekem nagyon gáz volt! Ha már választani kell, ezen csodák között,  inkább kétszer a Pixel, mint ez.
Már az elején  ökölbe szorult a talpam, és felszisszentem, hogy ezt nem bírom végignézni olyan blőd.
Almáskapui Krisztit csípem amúgy, de itt még az ő játéka is irritált.
Azután gyorstekeréssel végignyomtam, de ennyi volt.  Szánalom.hu. Lezúziusz.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”