Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Komarfamily Low-End

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Örülök, hogy nyitottál egy topikot! (én is megkívántam, lehet kérek egyet én is ATC-től)
Amit írtál már olvastam, de nagyon érdekes lesz az egész a későbbiekben!
 
Kíváncsi leszek, hogy a ködös Albionban hogyan alakulnak a dolgaid! 
Ez vonatkozik a mozi rendszer újra ki- és felépítéséhez, de a beilleszkedésről, plusz a nehézségekről és örömökről is írhatnál majd!
 
Szóval most is és később is várom a fejleményeket! 
 


Koszi mindenkeppen jelentkezem!
 
Mar nezegetem a kinti forumot is:) es talaltam jopar erdekes dolgot.
Most azon vacilalok, hogy mi legyen a rendszeremmel.
A CA-t semmi penzert nem adom el a tobbin gondolkozom. A hangfalakat lattam kint is hasonlo aron szoval azt lehet, hogy itthon eladom.
Az emok kint is ritka peldanyok ezert meg nem dontottem a sorsukrol veglegesen.
 
Szerintem a Te HM torteneted is meger egy topicot:) nalad is porog a piac rendesen.
 
udv
Laci

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Örülök, hogy nyitottál egy topikot! (én is megkívántam, lehet kérek egyet én is ATC-től)
Amit írtál már olvastam, de nagyon érdekes lesz az egész a későbbiekben!
 
Kíváncsi leszek, hogy a ködös Albionban hogyan alakulnak a dolgaid! 
Ez vonatkozik a mozi rendszer újra ki- és felépítéséhez, de a beilleszkedésről, plusz a nehézségekről és örömökről is írhatnál majd!
 
Szóval most is és később is várom a fejleményeket! 
 

 
 

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Es akkor vissza a jelenbe...
 
ma megyek egy forumtarshoz hallgatozni, mert hirdetett egy csoves vegfokot es nagyon erdekel, hogy milyen a hangja.
 
Ha tetszik akkor hozom haza egy tesztre...aztan majd meglatjuk.
Bovebbet kesobb...
 
udv
Laci

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ma (2013/AUG/09) Bandit üdvözölhettem itthon az avxről.
Örülök, hogy személyesen is megismertem!

Hozott két "drótot" is magával és meglepő volt számomra az eredmény.

Egy valhalla tápkábel volt az egyik (a típust majd ő megírja) és egy audioquest hdmi kábel ami elvileg a carbon szintje vagy magasabb...

A valhallát az umc1-ben teszteltük. A végfokomban fapaci T2 van és pointe van a CA bdben.

A végkövetkeztetés:
-a valhallával érezhetően kevesebb lett a mély, de a közép és magas hangok tisztábban szóltak

-az audioquestnél nem igazán éreztem előrelépést a cinnamonhoz képest.

Érdekes lenne egyszer egy rendes kábeltesztet csinálni úgy, hogy két teljesen egyforma rendszert egymás mellé teszünk és kikerüljük a ki/be dugdosást mert így a nüanszok is feltűnnének...
 
Es Bandi valasza:
 
"Üdv Hölgyek, Urak,

Mai nap eleget tehettem Laci meghívásának és megismerhettem csak címében low-end rendszerét.
Érdekelt már régebb óta rendszere, pontosabban hogy miért és miként válhatott meg az általam remek hangdoboznak tartott C803 -tól a Quad dobozok javára…

Összességében tetszettek a Quad-ok, valóban egész más hangot képviselnek mint a Jamo-k.
Szép kerek-testes mélyek, picit visszafogottabb közepek és kellemes magasakat hallottam. Más világ mint a C803, ezt most már én is belátom . Ízlések és pofonok, de talán rámerem én is fogni, hogy zeneibbek.

Center és háttér fronton eddig is best buy -nak tartottam az E8 sorozatot, de így komolyabb vezérléssel ez a véleményem csak erősödött. A bipól hátterek is jók voltak „átverésben”, működött az elvük (ha sötét alma színűek lettek volna, akkor lehet hogy egy óvatlan pillanatban… ).

Nem vagyok valami nagy Emotiva rajongó, de ár-érték arányban mozi/zene kombinációra szerintem nagyon nehéz lenne más alternatívát felmutatni melléjük, ha eltekintünk pár szépség tapasztól, akkor biztosan.

Pár ízléses, jóféle zenei demó anyag után, jöhettek a koncert felvételek, majd a filmes részletek.
Pink koncert lemezét azt hiszem én is kikölcsönzöm, mert nagyon tetszett.
És a fene gondolta volna (vagyis anno a filmre figyeltem), hogy az Életrevalók című remekmű milyen jó zenei hangszereléssel bír.
Az Isteni Tom a mai nap is párszor visszapottyant a barlangba, ami szerintem remek demózható alapanyaggá tette az Obliviont.

Sub kérdésben már tudod a véleményem, a filmek azért megkövetelik egy mélyláda rendszerbe iktatását, valahol ez megkerülhetetlen.

Próbálkoztunk pár saját kábeles tesztel is a rendszerben, de igazából az én véleményem irreveláns más rendszerében, Lacinak meg lehet rövid volt az idő bővebb ítéletet hirdetni (vagy ha igen azt szerintem elárulja nekünk).
/Közben már megosztottad tapasztalataidat, ValhallA AgIVn és Audioquest HDMI-3 volt a teszt alany/

Örülök hogy személyesen megismerhettelek Laci, és köszönöm a vendéglátást .
Grat a rendszerhez is, számomra szimpatikus összeállítást hoztál össze.

Mihamarabbi viszontlátásra a Mozifalodában ."
 
 

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na BUBU kolléga már úton van hazafeléNagyon örülök, hogy találkoztunk és köszönöm, hogy pénz és időt nem kímélve meglátogatott és lehozta az új nuforce prociját és NAD 955 végfokát A szomszédok gondolom annyira nem élvezték a mai demo napot, de hát nem lehet mindenkinek a kedvére tenni:)Szóval először hallgattunk egy kis cd-t meg néztünk pár jelenetet hdmin meg analógon keresztül. Aztán először a hangfalkábelemet cseréltük ki az ő supra kábelére!A képen is látható, hogy nem egy kicci occo kábelről van szó. Mivel használtan is az enyémnek a többszöröse (4-5X) ezért sokat vártam ettől, de bevallom őszintén nüansznzi különbséget hallottam. Valószínű, hogy egy jobb hangfalakkal és sztereo erősítővel ellátott rendszerben ez jelentősebb lett volna, de legalább megerősített abban, hogy nem kell horror összegeket kábel cserére fordítanom:)folyt köv...
 

 
Ezután umc1 ki nuforce proci be...Ami tetszik a nuforcban:-középső és magas tartomány jó sőt nagyon jó, részletes nem sziszeg annyira és pl az avatar kezdeténél abszolut nincs doboz hangja a centeremnek mint az emo esetében.-nagyon masszív letisztult darabAmi nem tetszik:-mélykezelése gyengébb mint az umc1-nek nem olyan "húsos"-nincs analóg bemenete ezért sztereozni csak hdmin keresztül lehet. itt kicsit gyengébb volt mint az emo
 

 
működés közben

 
nuforce ki umc vissza és most NAD 955 be az upa700 helyéreNAD:-5 csatorna-kb 22 kiló-kellemesen melegszik működés közben, de nem forró-kb 110W lehet az upa 700 80W-val szembenha a NAD 100% akkor az upa 700 olyan 85 körül lehet érzésre. Itt most nem arra gondolok, hogy az emoban kevés a szufla, mert 55 fölött nem hallgattuk egyiket sem de a NAD azonos hangerőn kicsit húsosabb, dinamikusabb benyomást kelt az én rendszeremben.Nekem tetszett a hangja!
 

 
eleje:
 

 
Összességében nagyon kellemes 4 óra volt!Sokkal több időt is szívesen hallgatóztam volna, de BUBUnál felújítási munkálatok vannak és a szakikat nem hagyhatta tovább magukra:)Úgy gondolom, hogy társasházi lakásban az én rendszerem is sok lehet ezért most egyenlőre leállok a fejlesztésekkel de ha valaki olyan szerencsés, hogy házban lakik és még akár külön mozi szobája is van akkor még bőven van hova feljebb lépni.Egyenlőre ha valamit is fejlesztenem kellene annak most nem lenne akkora hasznossága számomra mint amennyit rá kellene fordítanom, de BUBU összeáállítása figyelemre méltó és akkor még a hangfalait nem is hallottam!BUBU grat a rendszeredhez! Látszik, hogy nem úszol együtt az árral:)-nuforce proci-NAD végfok-system audio hangfalakez nem semmi...remélem én is nemsokára bejelentkezhetek egy hallgatózásra!
 
Itt jojjon BUBU kollega valasza:
 
"Laci, köszi a vendéglátást!Érdekes teszt volt! Én csak azt szerettem volna, hogy ki tudd próbálni a Nuforce procit és a NAD végfokot a saját rendszeredben.Egyetértek azzal, amit írtál én is azt hallottam, amit te.Megint sikerült megbizonyosodnom róla, hogy a Quad nagyon jó hangfal!Soha nem hallottam, hogy a hangok a hangfalból jöttek volna - ebben kivételesen jó - és nagyon jó hangja van, az áránál is sokkal többet ér.A Quad és az Emo páros nem low-end. Ami meglepett, hogy a kis Jamo center és a hátterek is egészen jó hangon szólaltak meg. A sub bár hiányzott a teljes mozi-élményhez, de teljesen élvezhető volt az előadás sztereóban is és moziban is.Csak néhány gondolat, a kommentek függvényében írok majd még. (remélem a barátom itt nem fog megjelenni!)-A Supra Sword gyakorlatilag semmit sem tett hozzá a hanghoz-A Nuforce teljesen érthetetlen handshake problémák miatt igen nehezen létesített kapcsolatot a CA-val.-Az AVP-18 mélyei nem voltak jók. Nálam egyébként a legfeltűnőbb különbség az Emo-hoz képest a sokkal letisztultabb mélytartomány sztereóban. Nem értem a dolgot!-A NAD végfok dinamikusabb volt, de itt sem éreztem különbséget hangszínben.-Semmiféle "wow" hatás nem volt sem a NAD, sem a Nuforce beüzemelésekor.A NAD alapkategória, de egy jól megépített "kis" végfok!Gyakorlatilag semmilyen indokot nem tudnék neked mondani arra, hogy mondjuk a 200 ezres Emo procit lecseréld egy 300 ezres Nuforce-ra. Talán annyit, hogy mivel itt nincs analóg bemenet, nem kell megvenni a drága CA, vagy esetleg OPPO 105 lejátszót sztereóhoz, elég egy olcsóbb változat.Ennyit egyelőre, a végkövetkeztetést majd később..."
 
 
 
 

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Úgy érzem, hogy összeszedtem egy olyan rendszert amivel a legkisebb kompromisszumot kötöttem a HIFI és a HM terén persze anyagi korlátaimat is mérlegelve.Nem akartam külön dac-t, bd-t, hálózati lejátszót, stereot, HM-t de mindenből van úgy 80% Közben azért keresem a lehetőségeket hiszen még jelentős fejlesztési potenciál van a rendszerben: center/kábelezés terén a vetítőről nem is beszélve.Az elmúlt pár hónapban volt szerencsém kipróbálni pár kábelt és elosztót, de egyáltalán nem hallottam változást a MMban vett 1000Ft/m kábeleimhez képest. Ez érdekes mert nagy változásra számítottam így ez csalódás is volt számomra. Szeretnék kipróbálni pár kábelt (a megfizethető kategóriából) mielőtt váltok. Azt hiszem inkább a DIY szakik kábelei felé veszem az irányt és majd kiderül...Sokáig azt hittem, hogy a Jamok fixek (az idők végezetéig), de nem lettek azok. Egy fórumtársnak jegeltem őket pár hónapig amíg a rávalót megszerzi és közben vettem egy pár Quad 22L2-t. Eleinte nem igazán voltam megelégedve velük, de mostanra nagyon megszerettem a hangjukat. Sokkal színtelenebb mint a Jamo, de az idő műlásával kevésbé igénylem azt a színes hangzást.Arról nem is beszéltem, hogy GYÖNYÖRŰEK!Egy kép:

 
Megjött a mikulás és itt hagyott egy NIKON d7000-t rögtön csináltam is egy képet, de mintha már láttam volna ezt valahol...
 

 
A Jamok elkeltek Remélem Paler fórumtársnak sok örömet fognak okozni!A mai nap nem volt könnyű...
 

 
ezeket nagyon szívesen látnám itthonhttp://www.hifipiac.hu/audio/hangsugarzok/1062-elac-fs-407
 
 
 

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Közben sokat olvasgattam DACokról meg dune-ről meg opporól és eldöntöttem, hogy veszek egy oppo95-t. Ay onkyo bd807-t eladtam és izgatottam beszéltem meg egy időpontot a pestezsébeti audiophyle szalon vezetőjével egy meghallgatásra...baromira tetszett a lelkesedése és az eladói hozzáállása. Egy barátommal érkeztem és egy külön szobában egy külön erre a célra összerakott rendszerben hallgathattam meg a különbséget az oppo 95 és a cambridge audio 751bd között...mindkettőt egy cyrus erősítő és ELAC hangfalakon hallgattuk. Hihetetlen, hogy nem az oppoval mentem haza és ez jópár napig feszültséget okozott bennem, de ilyenkor azzal nyugtattam magam, hogy stereon a CA egyértelműen jobb volt. Az oppo olyan volt mintha a teteje meg az alja mosottabb lett volna és ez nem csak érzés volt hanem hallani is lehetett. Sokan mondták, hogy igen de nincs xlr a CA-n, de az erősítőmön sincs Külsőre az oppo még mindig jobban tetszik, de most a fülemre hallgattam Azért nem volt rossz érzés kibontani
 

 
Irtam egy kis osszefoglalot a vasarlasrol:
 
"A XX kerületben található egy audiophyl nevű bolt. Az audiophyl szó hallatán már sokszor görcsbe rándul az ember gyomra annyira elcsépelt kifejezés lett mára, de aki oda elmegy nem fog csalódni. Csak szuperlativuszokban beszélhetek az ott tapasztaltakról mind a kínálat mind a kiszolgálás terén.Kicsit több mint két órát töltöttem ott a barátommal és azért mentem, hogy eldöntsem oppo 95 vagy cambridge audio 751 bd lejátszót vegyek-e?Nem igazán voltak bennem vegyes érzések mivel szentül hittem, hogy biztosan oppo-t fogok venni köszönhetően annak a sok pozitív tesztnek amit olvastam/hallottam róla.Bár nem szerencsés rögtön a legelején lelőni a poént, de nem tudnám palástolni, hogy melyik mellett is döntöttem.Cambridge Audio 751-t választottam.Az ok elég prózai: egyszerűen sztereon jobb….. bocsánat nekem tetsző!!Nem szeretem használni azt a kifejezést, hogy valami jobb/rosszabb a másiknál mivel mindenkinek más tulajdonság a fontos. Én szeretem ha a hangzás tiszta és eredeti, ha nincsenek elmosva a magasak és nem túláradóak a mélyek.Ha meg kellene fogalmaznom, hogy igazán mi miatt választottam a CA-t akkor ez a legfőbb indok.Nyilván ez nekem tetsző, ha viszont valaki nem sokat sztereozik és főleg a mozi a prioritás akkor az oppo nagyon jó választás nem tagadom.A stereo mellett kipróbáltam szinte minden video formátumot és gond nélkül megbirkózott vele.Nem szeretnék minden részletre kitérni, de a két lejátszó média képességei gyakorlatilag azonosak.A CAban öt DAC van az oppoban kettő.Ha valaki ilyen szintű beruházáson gondolkozik mindenképpen menjen el és hallgassa meg őket, mert csak így juthat el a tökéletes döntéshez."

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


És ez váltotta:

 
NAD c326bee...ezen volt sub kimenet nagyon jó áron vettem ha jól emlékszem 57eFt-t volt 2 évesen...isteni volt. Ha jól emlékszem 80W körüli volt de a potit nem tudtam a felénél jobban feltekerni mert leszedte a fejem...jól járt aki megvette...de arról majd később.
Ja ez már 2012ben történt Közben napi rutinná vált az avforum.hu és a többi hasonló hifi/HM fórum tanulmányozása...így bukkantam rá egy Győr közeli mérnök fórumtárs honlapjára/blogjára akinek később megvettem a velodyne subját...
 

 
http://carbon4copy.blogspot.hu/Ezt a blogot érdemes elolvasni mert nagyon lebilincselő, hogy valaki ennyire elmélyül a hifiben:)Tőle van (volt) a velo..sajnos sok képet nem találtam róla zárt dobozka alul passzív membránnal.
 
Kihagytam valamit...az onkyo vonal mozin nagyon jó volt dübörgött, csattogott, durrogott, de stereon nem volt az igazi így még a NAD előtt azt hittem, hogy egy zeneibb HM erősítővel sokat nyerhetek stereon...hát ez nem jött be legalább is abban a kategóriában amiben én gondolkoztam...az onkyot elcseréltem némi pénzmag társaságában egy marantz 5006ra. Nagyon tetszett külsőre-belsőre. Stereon kicsit közelebb kerültem ahhoz amit kerestem, de mozin vékonyabb lett a 609-hez képest. Hangosnak hangos volt, de valami hiányzott...Íme egy kép egy szilveszteri buliban készült 2012ben...
 

 
Lassan kezdett kikristályosodni, hogy egy fenékkel nem lehet a hifi és a HM vonalat is megülni, de azért tettem egy próbát.2013-t írunk és beszereztem egy emotiva umc200 és upa700 párost. Ez óriási változást hozott mozin, de stereon is közelebb kerültem ahhoz amit keresek.Örültem mint majom a farkának...aztán elmentem Tonykához egy tesztre...nála umc1 és xpa5 dolgozik...aztán lett egy umc1-m Nekem az xpa5 túlzás lenne ezekhez a hangfalakhoz (még a Jamo c803 páros) de az umc 1 a 10-es skálán nálam 8 volt az umc 200 meg mondjuk 7...mivel a 3d nem vonz ezért az nem hiányzik az umc1-nél.Olyan jól muzsikált az új rendszer, hogy a velot már be sem kötöttem mert nagy változást nem hozott...eladtam.Egy fórumtárs jóvoltából az umc1-t összehasonlíthattam a 200-l és egy hétvégém volt arra, hogy eldöntsem melyiket tartsam meg. Íme egy kép:
 

 
 
 

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na az egész HM korszakom ezzel a kompakt rendszerrel kezdődött...

 
de a hifi szeretete sokkal régebbről eredeztethető. Anno még az egyetem alatt volt egy ismerősöm aki a műszakira járt és elkezdett hangfalakat építeni pusztán passzióból egy törökbálinti albérletben. Mondanom sem kell, hogy rögtön megfogott a dolog. Az első pár álló hangfalamat ő készítette és közel öt évig megtartottam. Most 20eFt-t adnék érte, de akkor nagyon szuper volt főleg a koleszban Sajnos amikor vége lett a sulinak eladtam mert kicsi volt a szobám hozzájuk...aztán mikor már saját lakásom volt nem a hifi volt a prioritás...Itt egy kis ugrás és megérkezünk 2010be...amikor is kiárusítás volt az annexban...bocsánat Hangcenterben és elérhető közelségbe kerültek amikre mindig is vágytam...Jamo c803 pár. Mire eldöntöttem, hogy megveszem már eladták...na mondom óriási és eldöntöttem, hogy ez alá nem adom és inkább addig nem veszek semmit amíg ilyen hangfalaim nem lesznek.Megérkeztünk 2011be.Egy hirdetés jelent meg azzal, hogy eladó egy pár Jamo c803...na eljött az én időm:) Kiderült, hogy az a pár eladó amit kinéztem a hangcenterben. A srác akitől vettem alig használta mert babájuk született...kicsit keresett rajta, de nekem még így is megérte.
 
Ezzel elindultam az úton...
 
Imádtam a Jamokat. Dögösek, csilingelősek, lakásba tökéletesek. Ennél tényleg nem kell jobb aki nappaliba keres valamit 25 nm-re. Méretét meghazudtolva döngött a nappali egy-egy mozin...de ne menjünk ennyire előre.Mivel még nem volt se lejátszóm se erősítőm (a dacokról meg még akkor nem is hallottam) ezért rövid úton be kellett szereznem őket.Tudtam, hogy az onkyoval meg a HKval nagy barátok ezért arra kacsingattam és vettem egy vadi új onkyo 609-t meg egy szuper bd807-t (ezt használtan).Odáig voltam meg vissza. Bár a rendszerem közel sem volt komplett ennek ellenére imádtam. A center meg a hátsók a samsung kis szatelitjei voltak amíg nem találtam passzoló hangfalakat. De a két Jamo c803 akkorát dübörgött, hogy mélyládában nem is gondolkodtam.Miután rátaláltam a különféle fórumokra és elolvastam ezt-azt pár dologban megvilágosodtam. Már hallottam olyanokról, hogy szobaakusztika meg dac meg ilyen-olyan formátumok szóval szedegettem fel a morzsákat és a hifibogár egyre éhesebb lett Teltek-múltak a napok és kaptam egy c60 centert ami bár tetszett, de hamar túladtam rajta mert kicsit dobozhangja volt magasabb hangerőn és az árából vettem egy e8 centert meg hátsó sugárzókat.Az e8 sorozat nagyon jó vétel volt az is egy külön történet Akkor egy kis kitérő...a két hátsót a 8.kerületben egy bérházban vettem egy fórumtárstól. Ahogy beléptem a lakásba leesett az állam kb egy 40nm nappali fogadott kellemes 3,5m belmagassággal. Jobbra a falon akkor vászon, hogy egy kisebb moziban irigykedtek volna rá. Elől óriási JBL hangfalakkal a sub meg akkora mint egy közepes dohányzóasztal....és akkor láttam először élőben umc1-t. Maradandó élmény volt az biztos.De kanyarodjunk vissza a kis low-endemhez... a 609-ről sok képem nincs...ez egy szilveszteri buliból maradt...folyt köv

 
Mozin nagyon elégedett voltam, de stereon sok minden hiányzott. főleg miután a barátom kölcsönadta a 10-15 éves pio stereo erősítőjét. Nagyon tetszett az a nyers dinamikus hang amit hallottam. Ekkor én már tudtam, hogy lesz egy sztereom is (a feleségem még nem sejthette).Egy kép a piokrol...én adtam el neki 15eFt-t..nagyon jól járt aki megvette!
 

 
és az első sztereom:NAD c325bee...szuper volt...vagy két hónapig

 
 

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok,gondoltam én is felrakok pár képet a szórakoztató központomról a nappaliban/ból.A rendszer elemei elég gyorsan változtak az elmúlt 1,5 évben ezért majd igyekszem a múltról is beszámolni, de közel sem olyan igényességgel, ahogyan azt Tonyka tette.
 
Ezt a kepet frissitenem kell, mert mar a vegfok is bekerult a szekrenybe tekintve, hogy vettem egy hosszabb hangfalkabelt. De akkor haladjunk idorendben...üdvLaci
 
 


Avatar
batman98
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2520
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 19:00
Értékelés: 3447

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: batman98 »


Üdv Laci itt is  , és respect a váltásért . 
 
Örülök, hogy elhagytad a sötét középkort    .
kép: LG 42LV3400; KÉP: Epson EH-TW5000, Grandview CNV 106" - HTPC: i3-6100 & KODI-Leia
Hang: Yamaha CX-A5000; Rotel RMB-1095MK2; Jamo Concert C809, C80CEN, C80SUR, Jamo C80SUB;  Rotel-RB-1050MK2; B&W CCM362
HTPC: Asus Essence STX & JRiver 21 Storage: HTPC: 2x4TB

Online
Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: 4you »



 
ja es jo munkat mindenkinek...

Dolgozzon aki szegény!
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Koszi Szepen Gyerekek!
 
Csak roviden az okokrol:
-fuggove valtam es napi 20X legalabb benezek a forumra...
-rengeteg info van itt es eleg nagy a mozgas
-oktobertol kikoltozok Angliaba es mivel mar ott is vannak avx forumosok gondoltam itt autentikusak lesznek majd a jovobeni postjaim
 
Este elkezdem feltolteni kepekkel a tortenetemet, de addig is mar egy forumtarshoz bejelentkeztem ma egy kis hallgatozasra (csoves DIY vegfok) es ha tetszik akkor meghallgatom otthon is:)
 
udv
Laci
 
ja es jo munkat mindenkinek...

Online
Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: 4you »

Várjuk várjuk....
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Szia Laci!
 
Grat az új topikhoz!
 
....Akkor "aggyadneki"!   
 
 

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ugy gondoltam, hogy a mai nappal nyitok egy sajat topikot ahol bemutatom a sajat tortenetemet.
Kedves ATC koszi a segitseget!
 
Hamarosan indul...
udv
Laci

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”