Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Segítség,kezdő vagyok!

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

csakegymakett írta:
2023.03.04., szomb. 19:47
Köszi. Ettől sajnos okosabb nem lettem. Arra azóta rájöttem, hogy tudja az Atmost az AVC, de csak akkor, ha DTS minőségű film megy pl. classic media playerrel. Ha bármi sztereót indítok, nem működik az ,,upmixing", hiába van bepipálva a Dolby Accessben. Ha valakinek van ötlete, hogy lehet sztereót 5.1-re kiokosítani akár valami Windows beállítással, akár valahol a Denon beállításai közül, örvendeznék neki.
Dolby PLII és DTS Neo:6 a két mód a Denon erősítőn (nem a számítógépen), amikkel a sztereó jelből "sokcsatornásat" készít.
Ezeknek van mozi, zene és játék módjuk.
A kívánt módot a movie, music és game gombokkal lehet "előhívni.
Plusz van még külön zenei mód is pár, ha a sztereó zenét szeretnéd több hangfallal hallgatni.

Ilyet szeretnél?
Ez nem "upmixing", hanem mondjuk up-convert, vagy csak convert.
:smile32:

Avatar
BoRRoNeo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2016.12.12., hétf. 14:07
Értékelés: 212

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: BoRRoNeo »

csakegymakett írta:
2023.03.04., szomb. 19:47
Köszi. Ettől sajnos okosabb nem lettem. Arra azóta rájöttem, hogy tudja az Atmost az AVC, de csak akkor, ha DTS minőségű film megy pl. classic media playerrel. Ha bármi sztereót indítok, nem működik az ,,upmixing", hiába van bepipálva a Dolby Accessben. Ha valakinek van ötlete, hogy lehet sztereót 5.1-re kiokosítani akár valami Windows beállítással, akár valahol a Denon beállításai közül, örvendeznék neki.
Az a baj, hogy láthatóan az alapfogalmakkal sem vagy tisztában. Az Atmos a Dolby rendszere, semmi köze a DTS-hez. A DTS pedig nem minőséget jelöl, hanem kódolást.
Még egyszer mondom, a Denon AVC-S660H nem tudja a Dolby Atmost, ezt magad is ellenőrizheted:
https://www.denon.com/hu-hu/shop/avreceiver/avcs660h
De ha tudná is, akkor kellene további minimum két hangsugárzó a mennyezetre, hogy meg is szólaltassa:
https://res.cloudinary.com/lautsprecher ... 0x1280.jpg

De szerintem te kevered a szezont a fazonnal. Neked nem Atmos kell, hanem 2.0-ból 5.1. Ezt pedig az erősítőd használati útmutatójában találod.

csakegymakett
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2023.03.04., szomb. 12:14
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: csakegymakett »

BoRRoNeo írta:
2023.03.04., szomb. 14:43
csakegymakett írta:
2023.03.04., szomb. 12:24
Sziasztok!

Segítséget kérek szépen. Beszereztem egy Denon AVC-S660H erősítőt és hozzá egy Wharfedale moviestar dx-2 5.1 rendszert. PC-ről szeretném üzemeltetni, TV-m nincs is. Lehetséges valahogy elérni, hogy a gépről menjen a Dolby Atmos TV nélkül? Jelenleg a gép videokártyájából megy a HDMI kábel az erősítő HDMI IN portjába, onnan pedig a HDMI Outból a monitorba. Így megy a sima 5.1 hang, de Dolby Atmos beállítás mellett teljes csend van. Az erősítőn a HDMI Arc funkció se megy így, lehet az kéne hozzá? Lehetséges azt valahogy PC-vel megoldani egyáltalán?
Előre is köszönöm!
Az erősítő nem tudja az Atmost, nincs hozzá hangsugárzód sem. Amúgy PC-ről simán megoldható ha olyan rendszert csatlakoztatsz hozzá.
Köszi. Ettől sajnos okosabb nem lettem. Arra azóta rájöttem, hogy tudja az Atmost az AVC, de csak akkor, ha DTS minőségű film megy pl. classic media playerrel. Ha bármi sztereót indítok, nem működik az ,,upmixing", hiába van bepipálva a Dolby Accessben. Ha valakinek van ötlete, hogy lehet sztereót 5.1-re kiokosítani akár valami Windows beállítással, akár valahol a Denon beállításai közül, örvendeznék neki.

Avatar
BoRRoNeo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2016.12.12., hétf. 14:07
Értékelés: 212

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: BoRRoNeo »

csakegymakett írta:
2023.03.04., szomb. 12:24
Sziasztok!

Segítséget kérek szépen. Beszereztem egy Denon AVC-S660H erősítőt és hozzá egy Wharfedale moviestar dx-2 5.1 rendszert. PC-ről szeretném üzemeltetni, TV-m nincs is. Lehetséges valahogy elérni, hogy a gépről menjen a Dolby Atmos TV nélkül? Jelenleg a gép videokártyájából megy a HDMI kábel az erősítő HDMI IN portjába, onnan pedig a HDMI Outból a monitorba. Így megy a sima 5.1 hang, de Dolby Atmos beállítás mellett teljes csend van. Az erősítőn a HDMI Arc funkció se megy így, lehet az kéne hozzá? Lehetséges azt valahogy PC-vel megoldani egyáltalán?
Előre is köszönöm!
Az erősítő nem tudja az Atmost, nincs hozzá hangsugárzód sem. Amúgy PC-ről simán megoldható ha olyan rendszert csatlakoztatsz hozzá.

csakegymakett
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2023.03.04., szomb. 12:14
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: csakegymakett »

Sziasztok!

Segítséget kérek szépen. Beszereztem egy Denon AVC-S660H erősítőt és hozzá egy Wharfedale moviestar dx-2 5.1 rendszert. PC-ről szeretném üzemeltetni, TV-m nincs is. Lehetséges valahogy elérni, hogy a gépről menjen a Dolby Atmos TV nélkül? Jelenleg a gép videokártyájából megy a HDMI kábel az erősítő HDMI IN portjába, onnan pedig a HDMI Outból a monitorba. Így megy a sima 5.1 hang, de Dolby Atmos beállítás mellett teljes csend van. Az erősítőn a HDMI Arc funkció se megy így, lehet az kéne hozzá? Lehetséges azt valahogy PC-vel megoldani egyáltalán?
Előre is köszönöm!

Monitor audio
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.12.31., csüt. 05:40
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Monitor audio »

Szép napot mindenkinek!!!Segítséget illetve véleményt szeretnék kérni tőletek!!Teljesen laikusként és kezdőként vásároltam egy c95/2 5.0 hangfalszettet dipol hátsókkal..erről szeretnék véleményt tapasztalatot illetve hogy milyen házimozi erősítöt lenne érdemes elétenni??köszönöm szépen

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: -KP- »

B.Levente írta:
2023.02.03., pén. 14:36
Sziasztok,
Tudok segíteni abban, hogy 5.1 moziépítésnél van-e jelentősége annak, hogy háttérsugárzóként surroundot vagy monitort használok?
(Monitor Audio Bronz FX helyett tehetek MA Bronz 2 polcsugárzót?)
előre is köszönöm a segítséget!
Üdv, Levente
Az FX-et fel lehet tenni falra normálisan, és nem lóg ki annyira, mint egy BR2. Valamint mivel az FX két oldalsó magassugárzót tartalmaz, jobban szétszórja a hangot, mint a BR2. De a BR2 is simán jó lenne surround sugárzónak.

Avatar
Roli80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 986
Csatlakozott: 2013.09.13., pén. 11:36
Értékelés: 124

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Roli80 »

B.Levente írta:
2023.02.03., pén. 14:36
Sziasztok,
Tudok segíteni abban, hogy 5.1 moziépítésnél van-e jelentősége annak, hogy háttérsugárzóként surroundot vagy monitort használok?
(Monitor Audio Bronz FX helyett tehetek MA Bronz 2 polcsugárzót?)
előre is köszönöm a segítséget!
Üdv, Levente
Szia!
Tehetsz és jobb is lesz.

Avatar
B.Levente
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018.04.10., kedd 21:48
Értékelés: 0

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: B.Levente »

Sziasztok,
Tudok segíteni abban, hogy 5.1 moziépítésnél van-e jelentősége annak, hogy háttérsugárzóként surroundot vagy monitort használok?
(Monitor Audio Bronz FX helyett tehetek MA Bronz 2 polcsugárzót?)
előre is köszönöm a segítséget!
Üdv, Levente

Avatar
banfizoltan84
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2015.12.07., hétf. 10:28
Értékelés: 0

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: banfizoltan84 »

Sziasztok! A segìtségeteket szeretném kérni.
Klipsch rp 600c , rp 8000f , rp 500sa hangfalakhoz keresem a megfelelő surround hangsugàrzót.
Rp 502s jó vàlasztàs volna? Csak a hàtsó falra tudom felfogatni. Lehet az ilyen kivitelezésű hangfalnàl ez nem ideàlis? Esetleg legyen hàtul egy rp 500sa? Vagy màs alternatìva?

aranyg
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2019.01.08., kedd 18:29
Értékelés: 2

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: aranyg »

Üdvözlet mindenkinek!

Mindenkitől elnézést kérek, ha a kérdés megmosolyogtató, de hálásan megköszönök mindenféle segítséget.
Van egy Technics sa-dx930 erősítőnk
(https://www.hifiengine.com/manual_libra ... x930.shtml)
és 4 darab mission 760i hangszórónk
(https://www.hifidatabase.com/Mission_76 ... E)_801.php).
Az erősítő úgy működik, hogy ha 8 ohm-nál kisebb impedanciájú hangszórók vannak rákötve, akkor egyszerre csak egy párt tud meghajtani, nyilván az elektronika védelme érdekében (ezt az erősítőn külön be lehet állítani). A kérdésem az, hogy van-e mód arra, hogy biztonságosan meg tudja hajtani mind a 4 hangszórót. Esetleg ellenállás közbeiktatásával? S ha igen, milyet és hol kell beiktatni? De persze bármilyen megoldás érdekel, ha van egyáltalán.

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 591

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Chromecast?
Szerintem!

Avatar
viragok
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2015.04.16., csüt. 10:32
Értékelés: 28

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: viragok »

Sziasztok!
Szeretném megoldani, hogy a disney+, hbomax-on nézett filmeket egy régebbi hdmi-s tévére tükrözzem. Vettem egy mirrorscreen hdmi adaptert de sajnos másolásvédelem miatt nem engedi. Csak a youtube megy rajta. Esetleg valami másik kütyü amivel megoldható?

Avatar
kistilli1980
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2014.07.01., kedd 17:51
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: kistilli1980 »

Köszönöm a segítséget mindenkinek, megpróbálkozok azokkal amiket írtatok.
Üdv. Zoli

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

kistilli1980 írta:
2022.09.06., kedd 21:01
Sziasztok.
Tud valaki segíteni? Van egy Onkyo tx-nr 609 hm erősítőm. Hdmi-n rákötöttem a settop box-ot, a ps3-at, de a számítógépnek a képe nem jelenik meg. Próbáltam más bemenetbe dugni, de sehol nincs kép. A box és a ps tök jó de a pc nem. A hdmi outot értelemszerűen bekötöttem. Köszönöm.
A videó kártya beállításaival lesz szerintem a gond. Állítsd át a felbontást, a mintavételezést, a frissítési frekvenciát, a dinamika tartományt, a színmélységet. Az Onkyo-d 1.4a-es HDMI-vel van ellátva, tehát a HDR és társai eleve kizárt. Nem értek annyira a pc-hez, de kezdetnek tedd EDID-re (ha lehet), hogy a cuccok saját maguk tudják egymással "lemeccselni", melyik mit és hogyan támogat, s ennek megfelelően ad majd ki jelet a forrás. Vagy állítsd manuálisan 1920x1080/24p-re, 4:2:0 mellett, SDR-ben, 8 bitre! Ennek mennie kell.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: -KP- »

kistilli1980 írta:
2022.09.07., szer. 09:32
Az erősítő hdmi kimenet jó mert az osd is kimegy a tv-re, meg a tv box és a ps3 képe is “átmegy” az erősítőn.
Én arról beszéltem, hogy a pc kábelét dugd a tv box vagy a ps3 csatlakozójába (tehát bemenetbe, nem kimenetbe) mert azok jól működnek elmondásod szerint. Vagy a tv boxot vagy a ps3-at dugd abba a csatiba, amiben a pc nem működik. Ezzel kipróbálhatod hogy mindegyik hdmi bemenet működik-e jól. Érzékeny szerkezetek ezek, simán tönkremehet egy bemenet úgy, hogy a többi még ettől független működik.
kistilli1980 írta:
2022.09.07., szer. 09:32
Ja igen, közvetlen a tv-be dugva megy a gép, de a filmek miatt ( dolby, dts ) szeretném ha az erősítőn keresztül menne. Kezdek kiborulni :smile51:
Meg kell nézni az erősítő beállításait,meg a windows beállításokat. Simán lehet az is, hogy a driverrel vagy a windows-al van gond és az erősítőnek semmi baja. Végig kell játszani amit írtam, és le kell szűkíteteni a hibát.

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

kistilli1980 írta:
2022.09.07., szer. 09:32
Kezdek kiborulni :smile51:
PC hdmi kimenet beállításokat néznem meg, lehet, hogy nem eszi a frissítési frekvenciát az erősítő. (az osd miatt ujragenerálja a jelet, próbaképp az se rossz, ha az osd - t letiltod és ha van hdmi passtrough akkor azt bekapcsolod. Nálam egyszerű denonnal egyébként jobb, folyékonyabb a kép osd nélkül)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
kistilli1980
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2014.07.01., kedd 17:51
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: kistilli1980 »

A hdmi panel gariba volt cserélve az előző tulajnál, úgyhogy az is jó
Az erősítő hdmi kimenet jó mert az osd is kimegy a tv-re, meg a tv box és a ps3 képe is “átmegy” az erősítőn. Próbáltam már másik kábelt is. A tv egy új 4k LG. Ja igen, közvetlen a tv-be dugva megy a gép, de a filmek miatt ( dolby, dts ) szeretném ha az erősítőn keresztül menne. Kezdek kiborulni :smile51:
Üdv. Zoli

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: -KP- »

kistilli1980 írta:
2022.09.06., kedd 21:01
Sziasztok.
Tud valaki segíteni? Van egy Onkyo tx-nr 609 hm erősítőm. Hdmi-n rákötöttem a settop box-ot, a ps3-at, de a számítógépnek a képe nem jelenik meg. Próbáltam más bemenetbe dugni, de sehol nincs kép. A box és a ps tök jó de a pc nem. A hdmi outot értelemszerűen bekötöttem. Köszönöm.
Szokásos, próbáld meg a gépet direktbe kötni a tv-re. Ezzel kiderül, hogy most a tv a rossz, vagy a pc. Próbáld a gépet rákötni azokra a csatlakozókra, ahol a ps3 meg a set top box ad képet. Ezzel kiderülhet ismét, hogy a port rossz, ahova a pc-t dugtad, vagy a pc nem ad ki jelet. Le lehet ezt szűkíteni szépen.

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: tottyi »

kistilli1980 írta:
2022.09.06., kedd 21:01
Sziasztok.
Tud valaki segíteni? Van egy Onkyo tx-nr 609 hm erősítőm. Hdmi-n rákötöttem a settop box-ot, a ps3-at, de a számítógépnek a képe nem jelenik meg. Próbáltam más bemenetbe dugni, de sehol nincs kép. A box és a ps tök jó de a pc nem. A hdmi outot értelemszerűen bekötöttem. Köszönöm.
Onkyo-nal eleg gyakori szokott lenni, hogy a HDMI panel kieg, esetleg probald csak tv-re rakotni, hogy mukodik-e az erosito HDMI panelje.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
kistilli1980
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2014.07.01., kedd 17:51
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: kistilli1980 »

Sziasztok.
Tud valaki segíteni? Van egy Onkyo tx-nr 609 hm erősítőm. Hdmi-n rákötöttem a settop box-ot, a ps3-at, de a számítógépnek a képe nem jelenik meg. Próbáltam más bemenetbe dugni, de sehol nincs kép. A box és a ps tök jó de a pc nem. A hdmi outot értelemszerűen bekötöttem. Köszönöm.
Üdv. Zoli

Avatar
almera36
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2014.04.29., kedd 19:14
Értékelés: 30
Tartózkodási hely: Vértesszőlős

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: almera36 »

ZolaBA írta:
2022.07.31., vas. 19:32
almera36 írta:
2022.07.31., vas. 17:23
Az előfizetés nem baj, fizetek 10 ezret is, az asszony megőrjít, hogy nincs Tv.
Tv előfizetés + hozzá való settopbox? ;)

Lejjebb írtam, hogy nincs kábeltévé nálunk. Tehát kábeles internet sincs. Mivel csak sim kártyás modemunk van, ezért Iptv se lehet hiába eléggé stabil a netünk.

Maradnak az alkalmazások sajnos.

Parabola antenna lehetne,de az asszony nem akarja elcsúfitani az új házat...

BoRRoNeo tanácsa az itt ott az jónak tűnik csak tuti infó kéne,hogy telepíthető a médialejátszóra.

Xiaomi mi box S elég olcsó, de ha nem telepíthető rá akkor szívás.

Hát itt tartok:)
Digital Projection M-Vision Cine LED; Bydium 92"; Marantz SR6014; Dynavoice Definition DF-8 / DM-6 / DC-5 5.0 hangfal szett; Onkyo BD-SP809; HDI Dune BD Prime 3.0; Audioquest madzagok

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

almera36 írta:
2022.07.31., vas. 17:23
Az előfizetés nem baj, fizetek 10 ezret is, az asszony megőrjít, hogy nincs Tv.
Tv előfizetés + hozzá való settopbox? ;)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
almera36
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2014.04.29., kedd 19:14
Értékelés: 30
Tartózkodási hely: Vértesszőlős

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: almera36 »

BoRRoNeo írta:
2022.07.31., vas. 15:42
almera36 írta:
2022.07.31., vas. 13:06
Vezeték nélkül nem fog menni, mert a Telekom letiltja a tükrözést. Azt nem tudom, hogy vezetéken megy-e. Ha tévét akarsz nézni, akkor más megoldást kell választanod. Például olyan médialejátszó, amire felmegy az ittott.tv de arra külön elő kell fizetni.

Köszönöm szépen! Akkor tükrözés nem játszik, legalább egy dolog kizárva. Veszek egy kábelt és kipróbálom,mert van használaton kívüli telefon több is, csak sajna legalább 4 méteres kell.
Az előfizetés nem baj, fizetek 10 ezret is, az asszony megőrjít, hogy nincs Tv.

Ha nem jönne össze, médialejátszó mondjuk 50 (esetleg 100) ezerig? Mit javasolnál?
Digital Projection M-Vision Cine LED; Bydium 92"; Marantz SR6014; Dynavoice Definition DF-8 / DM-6 / DC-5 5.0 hangfal szett; Onkyo BD-SP809; HDI Dune BD Prime 3.0; Audioquest madzagok

Avatar
BoRRoNeo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2016.12.12., hétf. 14:07
Értékelés: 212

Re: Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: BoRRoNeo »

almera36 írta:
2022.07.31., vas. 13:06
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Hogy tudom átvinni az androidos (Huawei) telefonomon futó Telekom Tv go képét és hangját a Marantz 6014 erősítőre? Tv nincs, projektoron szeretném nézni.

Nincs kábel Tv nálunk így csak ezt találtam,hogy legyenek Tv adásaink. Nem találtam olyan okositot se amire lehetne tvgo alkalmazást tenni. A Telekom oldala szerint is csak laptop, tablet és telefon jöhet szóba.
Gondolom Usb C-hdmi kábel átviszi, de jobb lenne vezeték nélkül.

Köszönöm!
Vezeték nélkül nem fog menni, mert a Telekom letiltja a tükrözést. Azt nem tudom, hogy vezetéken megy-e. Ha tévét akarsz nézni, akkor más megoldást kell választanod. Például olyan médialejátszó, amire felmegy az ittott.tv de arra külön elő kell fizetni.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”