Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

pégyé mozija

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Az a fránya fekvő front. De a nagy vászon miatt ,csak igy lehet. EGYENLÖRE !!!!


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Ujabb mennyezeti kép,a bejárattal.


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


A mennyezet.


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Vetitő és a surroundok.


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


A bejárat.


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Ülőhely, ez nem vásárolt kanapé, hanem butorlapból,vastagszivacs,szövetanyag, kárpitos munka,a podiumhoz rögzitve van , s az egész lecsavarozva a padlóhoz.


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


A lábtartón elhelyezett távtartóval.
A radiátor fehér szinét is el kellett tüntetni a kontraszt miatt,szövetelés.


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Szemböl az ülőhelyről.


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Az a rendetlen hangfal elhelyezés.," fekvőrendszer"


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »



Jol sejtetted:-)Tulzás hogy mozim lenne kis panelszobába,a te ötletedre finomitottam a házimozim,lecseréltem harman erösitöre és mission hangfalakra és led tévére.
http://kepfeltoltes.hu/120829/2012-08-2 ... es.hu_.jpg
Gratula a házimozi szobádhoz,sokkal jobb képeket csináltál,várom az ujabb képeket.


Erősitő és hangfalcsere, találkozót kell megbeszélnünk ,hogy megnézzem, meghallgassam.

Vendég

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Idáig ezen gondolkoztam hogy ki vagy, de sejtem.
6-8 hónapja voltam nálad,a te mozid megy még?- ha jól tudom yamaha erősitőt használsz, és magnat hangfalakat, s akkor emlitettél egy esetlege cserét ,fejlesztést, történt valami?


Jol sejtetted:-)Tulzás hogy mozim lenne kis panelszobába,a te ötletedre finomitottam a házimozim,lecseréltem harman erösitöre és mission hangfalakra és led tévére.
http://kepfeltoltes.hu/120829/2012-08-2 ... es.hu_.jpg
Gratula a házimozi szobádhoz,sokkal jobb képeket csináltál,várom az ujabb képeket.

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »



Már az elejétől olvasom a topic-ot, nagyon tetszetős a mozid és látom a vászoné a főszerep, legalábbis méreteiben, tuti lehet 3D-ben nézni otthon ekkora képet gratula a rendszeredhez.
 
Fiúk ti meg ne szurkáljátok:
"Ne adja vissza a fényképezőt"
"Fésűt nem adott"
Bár a profilképen a jó őreg Jack-re is ráférne egy kis zselé, hogy ne fújja szét a haját a szél, tuti nem 3wetter taft-ot használ és ez már minimum London lehet aztán én pofázok, hogy hagyjátok
 
Mindenkitől hatalmas elnézést, de az előbbieken jót röhögtem és nem tudtam szó nélkül elmenni mellettúk


Köszönöm az elismerést, a 3-D-ről is fogok a továbbiakban irni, van mit,szedem össze a gondolataimat.
Profilkép: a jó öreg Jack,az egyik kedvencem, a googlen megtalálva ezen képét ,mely a Smidt története cimú film forgatásán készült,kinagyitva, az arc mindent elárul az életről, borosta, szétszórt haj, és ez a kaján vigyor, valami csúcs . Képeket ujra teszek fel ,irok is ....

Avatar
bence0929
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2012.01.16., hétf. 01:14
Értékelés: 29

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: bence0929 »


Már az elejétől olvasom a topic-ot, nagyon tetszetős a mozid és látom a vászoné a főszerep, legalábbis méreteiben, tuti lehet 3D-ben nézni otthon ekkora képet gratula a rendszeredhez.
 
Fiúk ti meg ne szurkáljátok:
"Ne adja vissza a fényképezőt"
"Fésűt nem adott"
Bár a profilképen a jó őreg Jack-re is ráférne egy kis zselé, hogy ne fújja szét a haját a szél, tuti nem 3wetter taft-ot használ és ez már minimum London lehet aztán én pofázok, hogy hagyjátok
 
Mindenkitől hatalmas elnézést, de az előbbieken jót röhögtem és nem tudtam szó nélkül elmenni mellettúk

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »



Hello,nekem is tetszik,néztem és hallgattam is a moziszobád:-)
A mélyhangok arányban vannak,mélynyomo öblös,gyomromba éreztem néha,a frontok mélyei ütösek inkább,de hallani a halk pisszenéseket is a magas sugárzobol,a fektetett front kompromisszum,beszéltünk már rola.Hallgattam nálad filmet,koncertet is többet,a térhatás tetszett,elkülönültek a frontok és hátterek,jo arányu erösségbe vannak beállitva a hangfalak,a demo felvételeknél is szépen körbement a hang:-)igy tovább.Jobb fényképezögéppel lehetne jobban érzékeltetni a vetitési képet.


Idáig ezen gondolkoztam hogy ki vagy, de sejtem.
6-8 hónapja voltam nálad,a te mozid megy még?- ha jól tudom yamaha erősitőt használsz, és magnat hangfalakat, s akkor emlitettél egy esetlege cserét ,fejlesztést, történt valami?

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1788
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 808
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: Red75 »



Fényképezek.


Hú, de klassz! A szobát is, ha lehet.
 
Fésűt nem adott? :!lol: Bocs, nem tudtam kihagyni!
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: fodesz »



Az egyik bajátomtól kaptam kölcsönbe ,egy fényképezőgépet.


 
Akkor ne add vissza!
 
Szép képek,azért sokkal jobbak mint az előzőek!

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Fényképezek.


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Az egyik bajátomtól kaptam kölcsönbe ,egy fényképezőgépet.


Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: fodesz »



Hello,nekem is tetszik,néztem és hallgattam is a moziszobád:-)
A mélyhangok arányban vannak,mélynyomo öblös,gyomromba éreztem néha,a frontok mélyei ütösek inkább,de hallani a halk pisszenéseket is a magas sugárzobol,a fektetett front kompromisszum,beszéltünk már rola.Hallgattam nálad filmet,koncertet is többet,a térhatás tetszett,elkülönültek a frontok és hátterek,jo arányu erösségbe vannak beállitva a hangfalak,a demo felvételeknél is szépen körbement a hang:-)igy tovább.Jobb fényképezögéppel lehetne jobban érzékeltetni a vetitési képet.


 
Ezt én is akartam jelezni,hogy a kukába azzal a fényképező géppel,vagy mobile-al. Jók az eddigi képek,de jobb géppel és kicsit nagyobb felbontásban többet láthatunk!

Vendég

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nekem tetszik.
Ha lehet még képeket.
Én is gondolkodom, az épitésen, szedem össze az infókat.
Látni é s hallani kellene ,s akkor lehetne igazán jót vagy rosszat mondani. :bigball:


Hello,nekem is tetszik,néztem és hallgattam is a moziszobád:-)
A mélyhangok arányban vannak,mélynyomo öblös,gyomromba éreztem néha,a frontok mélyei ütösek inkább,de hallani a halk pisszenéseket is a magas sugárzobol,a fektetett front kompromisszum,beszéltünk már rola.Hallgattam nálad filmet,koncertet is többet,a térhatás tetszett,elkülönültek a frontok és hátterek,jo arányu erösségbe vannak beállitva a hangfalak,a demo felvételeknél is szépen körbement a hang:-)igy tovább.Jobb fényképezögéppel lehetne jobban érzékeltetni a vetitési képet.

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Folytatva...
A vebáruház tanácsa, válasszak más tipust,a panasonic ekkor jelentette meg a PT-AH 1000-s
tipusu fullhd-s vetitőjét, e mellett döntöttem. 6-hét !!! várakozás után a beszerzés ujra sikertelen lett,a japánban történt események miatt.
A fordulópont: szeptemberi IFA vásárra az epson megjelentette a 3D-s vetitőit, felfigyelve erre ,információgyüjtés, az idő telik, már novemberben jártunk ,amikor feladva a panát, megrendelve az epsont, kibékűlve a 3D-s plusszal,2 nap mulva befejeződőtt a projektoratlanság.
Tisztelt mozi, projektor tulajdonosok,van mozid,nézted, hallgattad, aztán 3 HÓNAPIG nincs!, s gyülnek a megnézetlen kölcsönkapott dvd-k, bluray-k ,amit TV-n nézel meg, pedig a mozin szeretnéd, nagyon nehéz volt.
Igy lett az SD vetitőböl, lépcsők kihagyása nélkül 3D.

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »



Nem tegnap kezdted a mozit!
Ahogy látom a "vászon" akkor is a lehető legnagyobb volt, ami még elfért a szobában!
Mivel (mikkel) vetítettél? Hogy jutottál el a 3D-ig?


Az vászonnal szembeni, erkélyajtós oldalt látni,surround és back sugárzók, és a vetitő a plafonnál, 2003-ban vásárolt, panasonic ptae-100-as.Sok pinzbe került, de nyugi 36hónapig fizettem a részletét a banknak.Kezdésnek számomra nagyon jó vetitő volt,s innen léptem a 3D Epsonra., mult év novenberében.,átmenetek nélkül pedig én akartam !!!
Története: én már a mult év nyarán is olvasgattam az avx-et anonimként,szedve össze az infót,elhatározva a projektor cserét, augusztusban eladtam a panát, s a márkánál maradva,egyik fővárosi vebáruháztól, rendeltem meg a szintén pana PT-AE4000-t !!!.
Sokat olvastam róla szuper vetitő, rácsmentesség, sok képfeldolgozás, nagy látószög stb.
A vebáruház 6 hét utén lemondta a megrendelést, a japán földrengés,cunami miatt akadozott a szállitás majd leéllt, európa és japan között.Másik vebáruházat biztam meg a beszerzésével, nem adva fel,de két hét után, az is lemondta.Folytatom.



Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »



Eszembe jutott valami: Ha fixen 21:9-es volna a vásznad, akkor nem férne el alatta a front állítva? (Nálam is úgy van) Ehhez a vetítőhöz már úgy is dukálna egy anamorf prizma.
 
Gondolom, hogy már nem panelban laksz. Milyen helyiség volt ez ezelőtt? Az átépítésről nincsenek fényképeid? Az is érdekelne néhányunkat.


A panelt lecseréltük családiházra,s a ház vételekor már nyitott szemmel jártam hogy melyik szobát lehetne erre a célra átalakitani.SAJNOS a mozi megépitéséről nincsennek képeim, a fene se gondolta volna, hogy erről beszélgetünk a neten egyszer.
21:9, anamorf prizma, már olvastam róluk,a mozi novenberre készült el, mostanra jött meg a bátorságom ,hogy ezt igy megosszam veletek, de 4 napja megy a topik, jó ötletekkel, a megvalósitáshoz idő kell.

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1788
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 808
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: Red75 »


Eszembe jutott valami: Ha fixen 21:9-es volna a vásznad, akkor nem férne el alatta a front állítva? (Nálam is úgy van) Ehhez a vetítőhöz már úgy is dukálna egy anamorf prizma.
 
Gondolom, hogy már nem panelban laksz. Milyen helyiség volt ez ezelőtt? Az átépítésről nincsenek fényképeid? Az is érdekelne néhányunkat.
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Vendég

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem tegnap kezdted a mozit!
Ahogy látom a "vászon" akkor is a lehető legnagyobb volt, ami még elfért a szobában!
Mivel (mikkel) vetítettél? Hogy jutottál el a 3D-ig?

Lezárt

Vissza: “Házimozi”