Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

pégyé mozija

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

A topikot ezennek a gazda kérésére lezárom.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Hiccusz írta:
2021.03.28., vas. 11:47
EBBEN az erősítőben akkor másképp működik a jelek szerint a xoverezése a többi sugárzónak. Magyarán, egy szub nélküli rendszerben, minden LARGE-ra állítható hangsugárzórá át lehet irányítani egy SMALL-ra állítható sugárzó mélyfrekvenciás tartományát. Ez enyhén szólva is furcsa megoldás, de mivel ez nem egy mai darab (2008-as), valószínűleg ez az oka.
Vannak eltérések az biztos.
Az is kérdés, hogy a cég hogyan oldotta meg a dolgot. Általában SZVSZ a frontok kapják meg az LFE jelét, ha nincs szub, de ez nem 100%. 99% mondjuk...

A Storm processzornál beállíthatom az atmos hangfalakat is LARGE+LFE módra és nem adok hozzá szubot a rendszerhez. Így gondolom az LFE jelét csak azok kapják meg. Van SMALL/LARGE/LARGE+LFE beállítás minden hangfalhoz.
Érdekes kérdés, hogy a levágott jelet a SMALL hangfalakról mindegyik RARGE megkapja, vagy nem.
Van, ahol rugalmas, van ahol még inkább, de van ahol teljesen kötött a dolog.

Sorry az OFF-ért, de talán érdekes lehet olyannak, akik nem használnak szubot. Én még mindig használtam.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

DeLorean írta:
2021.03.28., vas. 10:41
Hiccusz írta:
2021.03.28., vas. 09:10
Tévedsz. Nem ez a beállítás határozza ezt meg, ugyanis a kettő nem ugyanaz. Az egyik az LFE, a másik a szub. A frontok csak akkor kapják meg az LFE (.1) jelét, ha nincs szub a rendszerben, tehát OFF-ra állítod a settings-ben. Ilyenkor irányítódik ez a jel vissza a rendszerbe, s mivel - vélhetően - a frontok szoktak a legnagyobbak lenni, így azokra megy. Ebben az esetben viszont a sugárzóknál NINCS lehetőség bass management-re. Inaktívvá válik, tehát sem Large-ot, sem pedig Small-t NEM tudsz kiválasztani. Ez utóbbi a subwoofer jel, ami a többi sugárzóra tett aluláteresztő szűrő alkalmazása, amely keresztváltásként ismert.
Ez tévedés és nem igaz.
Ha nincs sub és OFF-ra állítjuk, a hangfalakat továbbra is lehet small-ra vagy large-ra állítani.
Általában ilyenkor a két frontot automatikusan large-ra állítja az erősítő és azon nem lehet változtatni.
A nagy többségnél a frontok megkapják az LFE jelét és a többi small-ra állított hangfalak jelét is.
Nem válik semmi inaktívvá.

Mindenesetre az LFE jel nem vész el, ha nincs szub a rendszerben - a kérdés azon volt.
:smile32:
EBBEN az erősítőben akkor másképp működik a jelek szerint a xoverezése a többi sugárzónak. Magyarán, egy szub nélküli rendszerben, minden LARGE-ra állítható hangsugárzórá át lehet irányítani egy SMALL-ra állítható sugárzó mélyfrekvenciás tartományát. Ez enyhén szólva is furcsa megoldás, de mivel ez nem egy mai darab (2008-as), valószínűleg ez az oka.

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Hiccusz írta:
2021.03.28., vas. 09:10
Tévedsz. Nem ez a beállítás határozza ezt meg, ugyanis a kettő nem ugyanaz. Az egyik az LFE, a másik a szub. A frontok csak akkor kapják meg az LFE (.1) jelét, ha nincs szub a rendszerben, tehát OFF-ra állítod a settings-ben. Ilyenkor irányítódik ez a jel vissza a rendszerbe, s mivel - vélhetően - a frontok szoktak a legnagyobbak lenni, így azokra megy. Ebben az esetben viszont a sugárzóknál NINCS lehetőség bass management-re. Inaktívvá válik, tehát sem Large-ot, sem pedig Small-t NEM tudsz kiválasztani. Ez utóbbi a subwoofer jel, ami a többi sugárzóra tett aluláteresztő szűrő alkalmazása, amely keresztváltásként ismert.
Ez tévedés és nem igaz.
Ha nincs sub és OFF-ra állítjuk, a hangfalakat továbbra is lehet small-ra vagy large-ra állítani.
Általában ilyenkor a két frontot automatikusan large-ra állítja az erősítő és azon nem lehet változtatni.
A nagy többségnél a frontok megkapják az LFE jelét és a többi small-ra állított hangfalak jelét is.
Nem válik semmi inaktívvá.

Mindenesetre az LFE jel nem vész el, ha nincs szub a rendszerben - a kérdés azon volt.
:smile32:

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

pégyé írta:
2021.03.28., vas. 08:29
Tisztelt fórumtagok ,idelátogató vendégek.
Az elmúlt napokban ,nem jelentkezve, azon gondolkoztam, vajon érdemes-e megnyitva a topikot, újra boncasztalra téve a mozimat,kivesézve az esetleges pozitiv , vagy a felmerülő negativ tulajdonságait, inkább ...nem.
:o Természetesen a Te döntésed, és nem esik jól az embernek a kritika, pláne ha az ember keretei nem engedik meg hogy álmai moziját maradéktalanul megvalósítsa, és abból főz ami van. Ettől függetlenül amit elér az is lehet erőn felüli. Ezek nem jönnek át a képeken. Ezek nem Neked szólnak hanem általánosságban. Ráadásul itt sok minden szubjektív kinek mi tetszik...
Mások itt sokkal sokkal több kritikát kaptak, pontosabban ott sem a személy hanem a szoba!

Majd az én szobám sem fog mindekinek tetszeni ahogy senkié sem, ettől még sokan szívesen elmoziznák azokban a szobákban! A sok-sok szoba átalakítás is azt támasztja alá hogy a tulajdonosnak is változik az ízlése, lehetősége, és az addig tökéletesnek hitt szentélyét újragondolja!

Részemről a hangfalaidat nem kritikaként “nagy”-oztam le!

Legfeljebb újra nyittatod! :D

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

DeLorean írta:
2021.03.27., szomb. 21:12
TSanyi írta:
2021.03.27., szomb. 20:58
A “ .1” csatorna jelét nem is tudod “vissza” keverni a frontokra, vagy akár a többi csatornára, így az az információ elvész.

Zenén, stereo-ban az más tészta, hogy ott van aki sub-al hallgatja, de egy komolyabb hangfallal a nélkül is lehet jót zenélni.
Ez így nem igaz. Miért ne tudnád?
A LARGE-ként beállított hangfalak megkapják az LFE jelet.
Tévedsz. Nem ez a beállítás határozza ezt meg, ugyanis a kettő nem ugyanaz. Az egyik az LFE, a másik a szub. A frontok csak akkor kapják meg az LFE (.1) jelét, ha nincs szub a rendszerben, tehát OFF-ra állítod a settings-ben. Ilyenkor irányítódik ez a jel vissza a rendszerbe, s mivel - vélhetően - a frontok szoktak a legnagyobbak lenni, így azokra megy. Ebben az esetben viszont a sugárzóknál NINCS lehetőség bass management-re. Inaktívvá válik, tehát sem Large-ot, sem pedig Small-t NEM tudsz kiválasztani. Ez utóbbi a subwoofer jel, ami a többi sugárzóra tett aluláteresztő szűrő alkalmazása, amely keresztváltásként ismert.

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »

Nem tudom a bezárást megoldani ,talán majd valamelyik moderátor...

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »

képek:
Csatolmányok
20150921_155749.jpg
20150921_155749.jpg (649.23 KiB) Megtekintve 3296 alkalommal
20161111_112635.jpg
20161111_112635.jpg (2.74 MiB) Megtekintve 3296 alkalommal

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »

Tisztelt fórumtagok ,idelátogató vendégek.
Az elmúlt napokban ,nem jelentkezve, azon gondolkoztam, vajon érdemes-e megnyitva a topikot, újra boncasztalra téve a mozimat,kivesézve az esetleges pozitiv , vagy a felmerülő negativ tulajdonságait, inkább ...nem.



Én annak idején 2007 tájékán ,3hónapig építettem ezen szobát, kiindulva egy fehérre festett,parkettás szobából,hangszigetelve a falakat,plafont padlót,ajtót, megszüntetve az ablakot, a max kontraszt eléréséhez,elrejtve a kábelezést, megépítve a pódiumokat, majd beleépitve az elektronikát, mindezt a panellakásba épített mozi, a sok olvasás, információgyüjtésból szerzett un.tudás kapcsán, amiből ez született.
Ezen topik előző három éves nyitvatartásakor, szinte teljes átvilágítást végeztünk, ami mire a végére értünk teljesen fásultá tett a hobbim iránt, s ez szerintem az itt ttopikot nyitókat is elér egy idő után, vagy előbb vagy hamarabb...
Mire gondolok,boncolljunk, nézzük meg a miértek sorozatát, ami a szobára, a nagy vászonra, a már elavult? verítőre, a túlméretezett "nagy dög" hangfalakra, a cserérszoruló? erősítőre, a csak LG lejátszóra , a mély ládák igen-nem,hová tennire és a sok egyéb mozis relikviás lim-lomra, vonatkoznának ,de még sorolva a felvetéseket ,kissé kedvet szegve az egésztől.
Kell ez nekem?
Ami kell, hogy beülve a mozimba egyedül, vagy a feleségemmel, megnézzük pl. a kedvenc zenei előadónk klipjeit, ,koncertjét a Youtube-ról, vagy mint az utóbbi időkben a Netflixről nézve sorozatot, egy jó filmet, aminek a képminősége nekem egyenlőre fullHD-ban megfelelő, a hang dolby digital plus 5.1, az is jó,ahogy a net szolgáltató küldi./ ehhez nem kell Atmos/.
Ezen irásommal nem akartam senkit sem megbántani,minden jót mindenkinek, zárom a topikot.
Két kép még, hogy ne maradjak személytelen, az egyik a Dream Cinemában készült...
Üdv.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

DeLorean írta:
2021.03.27., szomb. 21:12
TSanyi írta:
2021.03.27., szomb. 20:58
A “ .1” csatorna jelét nem is tudod “vissza” keverni a frontokra, vagy akár a többi csatornára, így az az információ elvész.

Zenén, stereo-ban az más tészta, hogy ott van aki sub-al hallgatja, de egy komolyabb hangfallal a nélkül is lehet jót zenélni.
Ez így nem igaz. Miért ne tudnád?
A LARGE-ként beállított hangfalak megkapják az LFE jelet.

Kevered valamivel.
A crossover beállítással mondjuk? Ha a szubot megvágod mondjuk 80Hz-en, akkor a fölötte lévő hangokat nem kapják meg a hangfalak.
OK

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

TSanyi írta:
2021.03.27., szomb. 20:58
A “ .1” csatorna jelét nem is tudod “vissza” keverni a frontokra, vagy akár a többi csatornára, így az az információ elvész.

Zenén, stereo-ban az más tészta, hogy ott van aki sub-al hallgatja, de egy komolyabb hangfallal a nélkül is lehet jót zenélni.
Ez így nem igaz. Miért ne tudnád?
A LARGE-ként beállított hangfalak megkapják az LFE jelet.

Kevered valamivel.
A crossover beállítással mondjuk? Ha a szubot megvágod mondjuk 80Hz-en, akkor a fölötte lévő hangokat nem kapják meg a hangfalak.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Deadpool írta:
2021.03.27., szomb. 18:09
pégyé írta:
2021.03.26., pén. 18:53
egyébként próbáltam szubok nélkül, hisz a frontok lemennek elég mélyre, de nem tetszett az összhatás a dinamika...
Hahó :smile29:

Ehhez annyit hozzátennék, hogy korábban rengeteget olvastam az AVX-en arról, hogy ha egy hangsugárzó le tud menni egészen, és a fülednek "jó így" akkor nem kell szub.
Swans és társai topikokban rendszeresen előjött, hogy melyikhez kell, melyikhez nem kell.
A mai napig nem értem ezt, mivel a szub csatornakiosztása házimoziban szerintem majdnem olyan fontos, mint a center csatorna. Így hát szub nélkül a mozi nem is mozi :)
A “ .1” csatorna jelét nem is tudod “vissza” keverni a frontokra, vagy akár a többi csatornára, így az az információ elvész.

Zenén, stereo-ban az más tészta, hogy ott van aki sub-al hallgatja, de egy komolyabb hangfallal a nélkül is lehet jót zenélni.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

pégyé írta:
2021.03.26., pén. 18:53
egyébként próbáltam szubok nélkül, hisz a frontok lemennek elég mélyre, de nem tetszett az összhatás a dinamika...
Hahó :smile29:

Ehhez annyit hozzátennék, hogy korábban rengeteget olvastam az AVX-en arról, hogy ha egy hangsugárzó le tud menni egészen, és a fülednek "jó így" akkor nem kell szub.
Swans és társai topikokban rendszeresen előjött, hogy melyikhez kell, melyikhez nem kell.
A mai napig nem értem ezt, mivel a szub csatornakiosztása házimoziban szerintem majdnem olyan fontos, mint a center csatorna. Így hát szub nélkül a mozi nem is mozi :)

Emellett meg marhára örülök, hogy meglett a széria surround. Lett pár kép is és a topik éledezni látszik.
A bemérés alatt lehet inkább egy olyan Fapaci féle teljeskörű mérésre gondolt DeLorean.
Ott látszik mindenféle anomália. Amit aztán elrendezéssel és panelekkel lehet orvosolni.

Amúgy le a kalappal. A szett megjelenése nem semmi.
Ha megvannak a régi képek, jöhetnek
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »

Próbálok,sorban válaszolni a kérdéseidre:
A" picike "subok egy 30cm-es hangszóró átmérőjü subok, 50Hz alatt dolgoznak,de erejük visszavéve, mert szétverik a házat...,
egyébként próbáltam szubok nélkül, hisz a frontok lemennek elég mélyre, de nem tetszett az összhatás a dinamika...
Összefoglalva a hangfalak elhelyezését, elég ha annyit mondok, hogy ez egy 360x480cm-es szoba, a mélyek nem vesznek el, még a sok függöny szőnyeg ellenére sem, keményen dübörgös.
A panoráma fotók nem adják igazán vissza a szobai elhelyezést, élőben látva más, nincs lehetőség a változtatásra,az ajtó közvetlenül a pódiumra nyilik,mindent 10cm pontosan lett kiszámolva, beépítve, kompromisszumokkal.
Atmos: követtem a trendeket,5.1, 6.1, 7.2, egy ideig, de nem érdekel az atmos, mert már lassan 30hangfal kell már a szobába, s a nézhető filmeket jelenleg már a Youtube, vagy a Netflix adja,amihez nekem nem kell.
Erősítő: azsc2022vel nagyon megvagyok elégedve,jól kalibrálta a szobát,több féle dekódert használva, és a hangfalbeállítási kalibrációt is használva, nekem jó.Álom erősítő számomra egy Pioneer Susano LX 90 !
Mondhatja bárki, hogy túl nagyok ezen hangfalak a szoba méretéhez képest, de én szeretem nagy hangerőn a koncerteket, s igy bátran tekerem fel a hangerőt.../sajna, a Tangent sr500-asokat kétszer égettem le, a hangerővel/
Talán ennyi egyenlőre...

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Lehetnek megjegyzéseim a szobához?
Nem írt senki és mindig csak kötözködésnek tűnik a dolog, de talán lehet beszélhetni is róla normálisan.

Tudom, hogy pénz kérdése is....

A két "picike" szub kilóg a képből. Ebbe a térbe és szobába simán lehetne valami nagy és brutális - főleg a front+center hangfalak nagyságához mérve. Én egy nagy szubot tennék hátra a venti helyére.

A hátsó surround elhelyezése OK? Valahogy máshogy oldanám meg.
Nagyon a szék mellett van és a hátsó falhoz közel. Mivel a magasak két oldalt vannak, így az egyik nem igazán tud jól szólni.
Az elhelyezésen kicsit módosítani kellene. Atmos az még nincs, ugye? A surround-ot feljebb kell rakni és kicsit hátra.

A következő a sok függöny és szőnyeg. nem döglesztik be a szobát túlzottan?
Ezek a magas tartományra hatnak inkább, de valami mérést esetleg csináltál a szobában?

A fotel bár így OK a távolság, de nagyon hátul van - kicsit azért jobb lenne előbbre húzni.

Ebbe a szobába még simán elférne AT vászon. betenném a hangfalaidat az AT vászon mögé és a nagy szubot meg hátra.

A vége a Pio erősítő - azt lehetne komolyabbra váltani, de az már tényleg pénz kérdése.

Remélem nem veszed kötözködésnek, ez egy jó kis házimozi kuckó!
:smile32:

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »

A két új sorruond swans f1r-ekre sikerült szert tennem, igy teljes lett az f1 szett, ez adta az apropót, a bemutatásukra, felszerelésük nem volt egyszerü, mivel a súlyuk , 25kg, igy egy fém-fa tartószerkezet kellett építenem...
Csatolmányok
20210325_195937.jpg
20210325_195937.jpg (2.24 MiB) Megtekintve 3500 alkalommal
20210325_172908.jpg
20210325_172908.jpg (2.49 MiB) Megtekintve 3500 alkalommal

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

pégyé írta:
2021.03.25., csüt. 19:52
A régi AVX házimozi "motorosok" , ismernek, már több mint 20 éve hobbim nekem is a házimozi, egy külön álló szoba építése volt a fő célom. Ahol az én igényeimet elégítse ki, han gban képben, mindig lassan fejleszgetve...
A jelenlegi felállás: vetítő- Epson ehtw9200, vászon- Elite screen 150coll, erősítő- Pioneer sc2022,
Blu-ray- LG up970 4K, hangfalak: front- Swans f1f, center Swans f1c, sorround Swans f1r, me,yek 2db Taga harmony tsw200.
Szuper! Folytasd!
Én nagyon örülök neki.
Közben gondolkodtam, hogy te McLaren voltál - a nagy dög hangfalaidra emlékszem képről.
A kezdeteknél én is itt voltam. ;)
Sajnos a régi képek eltűntek a fórumról. sad.gif
HAJRÁ!

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »

A régi AVX házimozi "motorosok" , ismernek, már több mint 20 éve hobbim nekem is a házimozi, egy külön álló szoba építése volt a fő célom. Ahol az én igényeimet elégítse ki, han gban képben, mindig lassan fejleszgetve...
A jelenlegi felállás: vetítő- Epson ehtw9200, vászon- Elite screen 150coll, erősítő- Pioneer sc2022,
Blu-ray- LG up970 4K, hangfalak: front- Swans f1f, center Swans f1c, sorround Swans f1r, me,yek 2db Taga harmony tsw200.

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

Re: pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »

Sziasztok ,üdvözlöm az érkeklődőket, megnyitom,folytatom a topikomat, néhány kép még kezdésnek, a kérdésekre szivesen válaszolok... :quetionmark:
Csatolmányok
20210325_172638.jpg
20210325_172638.jpg (3.15 MiB) Megtekintve 3622 alkalommal
20210325_172616.jpg
20210325_172616.jpg (3.14 MiB) Megtekintve 3622 alkalommal
20210325_172555.jpg
20210325_172555.jpg (3.12 MiB) Megtekintve 3622 alkalommal
20210325_172527.jpg
20210325_172527.jpg (3.65 MiB) Megtekintve 3622 alkalommal

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


2017.12.31.- "itt a vége,fuss el véle"...
Boldog új évet.


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Karácsonyi filmes-zenés ajándékok:


Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »

Boldog Karácsonyt.

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Demó, az utólsó.



Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Egy új demo:



Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

pégyé mozija

Hozzászólás Szerző: pégyé »


Hangfejlesztésen gondolkozom a dolby atmos irányában,a pioneer sc-lx 59-et néztem ki,9.2-es,azt látom hogy tudja az atmost,de a dtsx-et nerfrissitéssel lehet elérni,van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban,valóban működik a dolog?A probléma megoldva.

Lezárt

Vissza: “Házimozi”