Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pro Cinema az otthonunkban

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: cisco »

DeLorean írta:
2022.01.27., csüt. 10:45
De mi a reakció a betett videóra az Oblivion-ról?
Mert a te véleményed és amit betettél cikk igencsak pont az ellenkezője ennek.
Ráadásul ezt nem lehet így is és úgy is értelmezni.

A videóban elhangzik - kb. 5 percig szólnak összesen az egész filmből a felsők.
Egy Oblivion-nál!
Én hallottam már olyat is, hogy egy USA meg egy EU verziójú lemezről szedett atmos sem pont ugyanúgy szól!

Simán lehet nem uazt a forrást használták és a Kaleidescape verziója profibb.

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Cutler írta:
2022.01.27., csüt. 10:33
Mert gyakran vagy ideges🤪
Én? Dehogy vagyok ideges! Inkább jókat röhögök a hülyeségeken! Akár a sajátomon is.

De mi a reakció a betett videóra az Oblivion-ról?
Mert a te véleményed és amit betettél cikk igencsak pont az ellenkezője ennek.
Ráadásul ezt nem lehet így is és úgy is értelmezni.

A videóban elhangzik - kb. 5 percig szólnak összesen az egész filmből a felsők.
Egy Oblivion-nál!
Akkor ez a szipi-szupi atmos?

Ezért írtam én, hogy inkább a DTSHD-t szeretem Auro3D felkeverővel - ennél a filmnél feltétlenül.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Cutler »

DeLorean írta:
2022.01.27., csüt. 09:46
Cutler írta:
2022.01.27., csüt. 08:38
Figyelem!
A cikk elolvasása ellenjavallt azok számára, akik idegessé válnak a Feledés című film, Dolby Atmos hangsávjának dícsérgetésétől!
Csak óvatosan, nehogy a végén befigyeljen pár Xanax🤣
Ezt a videót ajánlom megnézésre!
Az Oblivion-ról mond véleményt. Szerintem korrekt.

https://www.youtube.com/watch?v=MtX7M14bsNE

Én csak annyit mondok, ami itt is elhangzik - sok elszalasztott lehetőség.

Az egyik kommenttel értek egyet:
"One of my sci-fi favorite movies but disappointed on the Atmos sound i rather hear it on dts neural x sounds better"

A Xanax-ot gyakran emlegeted... gondolkodik.gif
Mert gyakran vagy ideges🤪

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Cutler írta:
2022.01.27., csüt. 08:38
Figyelem!
A cikk elolvasása ellenjavallt azok számára, akik idegessé válnak a Feledés című film, Dolby Atmos hangsávjának dícsérgetésétől!
Csak óvatosan, nehogy a végén befigyeljen pár Xanax🤣
Ezt a videót ajánlom megnézésre!
Az Oblivion-ról mond véleményt. Szerintem korrekt.

https://www.youtube.com/watch?v=MtX7M14bsNE

Én csak annyit mondok, ami itt is elhangzik - sok elszalasztott lehetőség.

Az egyik kommenttel értek egyet:
"One of my sci-fi favorite movies but disappointed on the Atmos sound i rather hear it on dts neural x sounds better"

A Xanax-ot gyakran emlegeted... gondolkodik.gif

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Cutler »

11.4.10-es Krix, Trinnov rendszer, Sony vetítővel, Kaleidescape forrással, potom 66,5 misiért :rolleyes:

https://www.stereonet.com/uk/features/i ... dkeBRwLqsE

Figyelem!
A cikk elolvasása ellenjavallt azok számára, akik idegessé válnak a Feledés című film, Dolby Atmos hangsávjának dícsérgetésétől!
Csak óvatosan, nehogy a végén befigyeljen pár Xanax🤣

Avatar
motorgyilkos
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 364
Csatlakozott: 2012.01.15., vas. 18:58
Értékelés: 244

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: motorgyilkos »

Zozi írta:
2021.11.27., szomb. 13:17
Cutler írta:
2021.11.27., szomb. 11:23
Tegnap Zozinál jártam, ismét :rolleyes:
Az ok, amiért újra ellátogattam hozzá, a Christie vetítő képe, mert ilyet még otthoni környezetben nem láttam és az új 9 pontos Dirac kalibráció eredménye, a hangzásra.
Itt nem is igazán a 9 pontos kalibráción van a hangsúly... a Storm kiadott egy videót a dirac kalibráció optimális menetéről. Ott lettem figyelmes arra, hogy a house curve-nél a Stormos csávó a storm által egyedileg kreált curve-öket töltötte be külön az LCR-hez valót, subhoz, stb. A különböző groupok-hoz.

Beszéltem Ivánnal, mert a fájlok csak az installereknek elérhetőek.. aztán 1 nap után meg is kaptam a fájlokat tőle. Itt is köszönöm.

Ami még fontos, hogy a stormosok egy mérési layout-ot is rendelkezésre bocsátottak a videóban, a mérési pontok elhelyezkedéséről. 3D-s helyzet, a két koordináta a magassággal kiegészítve.

Szerintem ezek együttese hozta el számomra a "nirvanát". Már a rew-es visszamérések után jeleztem a stormos tulajoknak, hogy ilyen jó frekimenetet még nem láttam, mint amit most sikerült összehozni.

Szerencsére nem csak mérve jó, hanem ténylegesen nagyon ütős lett. Főleg a mély szekció. 40-70 Hz között ment bele egy kis fűszer, ami olyan mellbevágó, száraz, mélyeket eredményezett, ami már már ijesztő...


A presetre visszatérve, csináltam egy dirac presetet ami a teljes frekvencia tartományban korrigál és egyet ami csak a schröder frekvencia alatt. Hívjuk preset1-nek és preset2-nek

Demo hangerőn a preset 1 jobban működik, ahogy Cutler is írta. Normál "családi" mozis szinten, amikor nem nyaldosunk bele a 110-115 dB csúcsba, akkor viszont a preset2 nagyon szerethető. Nyíltabbnak tünik, talán részletesebbnek... Nem tudom másképp megfogalmazni. Hasonló, mint ami a DC nagyszobájában megfogott. Csak ott akkor is megmaradt minden pozitívuma, amikor felcsavartuk a hangerő potit... nálam akkor már kissé tolakodóvá válik. De még egyszer hozzáteszem, hogy ekkor 115 dB csúcsokról beszélünk.. ami nem általános mozizós szokás sokunknál... nálam sem...

Na, de ezért van a preset1, mert azokkal a beállításokkal a referencia hangerő is hosszan hallgatható.
Tegnap jó 2 órát toltuk Tibivel és egyikünk sem fáradt el bele szerintem... :D sőt, ha több időnk lett volna, akkor szerintem akár még egyszer ennyi is belefért volna...
Szia.
Megosztanad ezeket a curve oket mas stormosokkal is ? Kiprobalnam en is ;)
Koszi
Livingroom:Sony VW520ES. DIY Pro 7.3.4.2 powered by Hypex fusion fa 122/252/253/502 Anthem mca325 .Storm isp16 MKII.JVC Exofield. Vividstorm ALR tab 120". Zidoo UHD3000 Z10 Himedia Q10Pro OppoBDP95 Roku 4K
Bedroom: Benqw1700. M&K 750 M&K 950. Onkyo TXNR 686 Roku 4K HimediaQ10Pro

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Zozi írta:
2021.11.27., szomb. 13:17
Na, de ezért van a preset1, mert azokkal a beállításokkal a referencia hangerő is hosszan hallgatható.
Tegnap jó 2 órát toltuk Tibivel és egyikünk sem fáradt el bele szerintem... :D sőt, ha több időnk lett volna, akkor szerintem akár még egyszer ennyi is belefért volna...
Egy picit sem volt fárasztó, néha még akár nagyobb hangerőt is elviseltem volna😅
A 4 órás Snyder Cut is simán fogyaztható lenne, akár referencia hangerőn is👌

Avatar
Zozi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1793
Csatlakozott: 2012.01.28., szomb. 00:29
Értékelés: 881
Tartózkodási hely: Sopronkövesd

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Zozi »

Cutler írta:
2021.11.27., szomb. 11:23
Tegnap Zozinál jártam, ismét :rolleyes:
Az ok, amiért újra ellátogattam hozzá, a Christie vetítő képe, mert ilyet még otthoni környezetben nem láttam és az új 9 pontos Dirac kalibráció eredménye, a hangzásra.
Itt nem is igazán a 9 pontos kalibráción van a hangsúly... a Storm kiadott egy videót a dirac kalibráció optimális menetéről. Ott lettem figyelmes arra, hogy a house curve-nél a Stormos csávó a storm által egyedileg kreált curve-öket töltötte be külön az LCR-hez valót, subhoz, stb. A különböző groupok-hoz.

Beszéltem Ivánnal, mert a fájlok csak az installereknek elérhetőek.. aztán 1 nap után meg is kaptam a fájlokat tőle. Itt is köszönöm.

Ami még fontos, hogy a stormosok egy mérési layout-ot is rendelkezésre bocsátottak a videóban, a mérési pontok elhelyezkedéséről. 3D-s helyzet, a két koordináta a magassággal kiegészítve.

Szerintem ezek együttese hozta el számomra a "nirvanát". Már a rew-es visszamérések után jeleztem a stormos tulajoknak, hogy ilyen jó frekimenetet még nem láttam, mint amit most sikerült összehozni.

Szerencsére nem csak mérve jó, hanem ténylegesen nagyon ütős lett. Főleg a mély szekció. 40-70 Hz között ment bele egy kis fűszer, ami olyan mellbevágó, száraz, mélyeket eredményezett, ami már már ijesztő...


A presetre visszatérve, csináltam egy dirac presetet ami a teljes frekvencia tartományban korrigál és egyet ami csak a schröder frekvencia alatt. Hívjuk preset1-nek és preset2-nek

Demo hangerőn a preset 1 jobban működik, ahogy Cutler is írta. Normál "családi" mozis szinten, amikor nem nyaldosunk bele a 110-115 dB csúcsba, akkor viszont a preset2 nagyon szerethető. Nyíltabbnak tünik, talán részletesebbnek... Nem tudom másképp megfogalmazni. Hasonló, mint ami a DC nagyszobájában megfogott. Csak ott akkor is megmaradt minden pozitívuma, amikor felcsavartuk a hangerő potit... nálam akkor már kissé tolakodóvá válik. De még egyszer hozzáteszem, hogy ekkor 115 dB csúcsokról beszélünk.. ami nem általános mozizós szokás sokunknál... nálam sem...

Na, de ezért van a preset1, mert azokkal a beállításokkal a referencia hangerő is hosszan hallgatható.
Tegnap jó 2 órát toltuk Tibivel és egyikünk sem fáradt el bele szerintem... :D sőt, ha több időnk lett volna, akkor szerintem akár még egyszer ennyi is belefért volna...
* JVC DLA Z1 * gerriets opera white 2.2 microperf 135" 2.35:1 * Trinnov Altitude16 * FusionAmp FA503 * * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC - MadVR * * Harmony Elite * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme * SonOff *



 

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5746
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Cutler írta:
2021.11.27., szomb. 11:23

Kezdjük a hanggal. Zozinál most 2 preset van, az egyik egy full Dirac kalibráció, a másik úgy van beállítva, hogy csak 500Hz-ig nyúl bele a Dirac. Ez utóbbiról, majd Zozi mesél bővebben, ha van kedve hozzá. Nem tudtam melyik beállításon megy a processzor, mikor elkezdtük az összehasonlítást. Néztünk egy jelenetet az Alitából, majd ugyanazt a jelenetet, a másik beállítással. Bár nagyon hasonló volt mindkettő és jó is, én jeleztem a házigazdának, hogy nekem az első preset tetszett jobban. Nagyon pontos, precíz hangot hallottam, mindkét esetben, de a nekem kevésbé tetszőnél, sokallottam a magasakat. Túl éles, bántó volt, azon a hangerőn, amin hallgattuk. Itt tippeltem, hogy valóazínűleg ez az 500-ig korrekciózott hang, ami talált is. Zozi szerint ez a preset, szolidabb hangerő mellett igazán hatásos, akkor nyíltabbnak hat számára. Ezt én el is tudom, fogadni, de mivel én szeretem megküldeni a hangot, így maradtunk, a fullos verziónál. Nagyon egyben van a hang, ami most Zozinál hallható, talán a legjobb, amit sikerült eddig kihozni a rendszeréből, pedig korábban is remekül szólt. Nagyszerű a mélykezelés, hatalmas a tér, az atmos sugárzók szépen hozzák a buborékot az ember köré. M
Milyen room curve szerint van kalibrálva a fullos Dirac? Harman/Synthesis görbe szerint, vagy a dirac saját beépített görbéje szerint? Ez a kérdés persze elsősorban Zozinak szól.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Tegnap Zozinál jártam, ismét :rolleyes:
Az ok, amiért újra ellátogattam hozzá, a Christie vetítő képe, mert ilyet még otthoni környezetben nem láttam és az új 9 pontos Dirac kalibráció eredménye, a hangzásra.
Kezdjük a hanggal. Zozinál most 2 preset van, az egyik egy full Dirac kalibráció, a másik úgy van beállítva, hogy csak 500Hz-ig nyúl bele a Dirac. Ez utóbbiról, majd Zozi mesél bővebben, ha van kedve hozzá. Nem tudtam melyik beállításon megy a processzor, mikor elkezdtük az összehasonlítást. Néztünk egy jelenetet az Alitából, majd ugyanazt a jelenetet, a másik beállítással. Bár nagyon hasonló volt mindkettő és jó is, én jeleztem a házigazdának, hogy nekem az első preset tetszett jobban. Nagyon pontos, precíz hangot hallottam, mindkét esetben, de a nekem kevésbé tetszőnél, sokallottam a magasakat. Túl éles, bántó volt, azon a hangerőn, amin hallgattuk. Itt tippeltem, hogy valóazínűleg ez az 500-ig korrekciózott hang, ami talált is. Zozi szerint ez a preset, szolidabb hangerő mellett igazán hatásos, akkor nyíltabbnak hat számára. Ezt én el is tudom, fogadni, de mivel én szeretem megküldeni a hangot, így maradtunk, a fullos verziónál. Nagyon egyben van a hang, ami most Zozinál hallható, talán a legjobb, amit sikerült eddig kihozni a rendszeréből, pedig korábban is remekül szólt. Nagyszerű a mélykezelés, hatalmas a tér, az atmos sugárzók szépen hozzák a buborékot az ember köré. Mindent finomabban, precízebben, mint ami nálam itthon hallható. Jók azok az Apollon végfokok, mese nincs, meg a htpc is, a 4 szub is hozzátesz, meg persze a jól megcsinált szoba is :D

A Christie 3chip DLP nagyvas, bámulatos minőséget rakott elém. Mondom ezt úgy, hogy múlt héten több alkalommal is láttam a DC-ben, a csúcs 4K lézer GTZ-380-at, ami nagyon magasra rakta, azt a képzeletbeli lécet. Persze nem azt akarom mondani, hogy a Christie jobb lenne, mint a Sony, mert nem, de abszolút osztom Zozi véleményét, hogy nincs kicsit se oka panaszra, még egy 40 milliós vetítőhöz képest sem.
Magas 30fL fényerő, a 2500:1-es kontrasztot meghazudtoló feketék, borotvaéles objektív, pazar színvilág. Ezek így és a nagy DLP-re jellemző magas egyidejű kontraszttal együtt, nagyon dinamikus képet tol az ember arcába. Lucy, Aquaman, Utazók, szinte lefolyt a vászonról. De igazából bármit is indítottunk el, minden nagyon jól mutatott. Hát nagyon el bírnám viselni ezt a képminőséget itthon. A vetítő méretileg hatalmas, hűtési hangja is magas, de nekem ez bent a moziban kicsit se volt zavaró.
Korábban is azt mondtam, hogy magasan a fórum legjobb mozija van Zozinál, de most még feljebb kapcsolt. A vicc, hogy bár nekem, a jelenlegi is 110%-ban kielégítené az igényeimet, a házigazda még nem dőlt hátra, lesznek itt még fejlesztések, aminek én csak örülök, legalább mehetek újra hozzá ;peace;
A kert is pöpec lett, minden extrájával együtt, ahhoz csak gratulálni tudok leborulok.gif

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 734

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Szerezzetek hangszórót, én megépítem nektek a dobozt hozzá. ;peace;
Természetesen a fórumtársak surround dobozai után, nehogy sértődés legyen belőle. :D
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2873
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 842

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

DeLorean írta:
2021.10.10., vas. 18:57
Hiccusz írta:
2021.10.10., vas. 16:40
27.432.000,- HUF az ára + szállítás. Hány darabot rendelhetek? Addig is pötit alakítsd át a mozidat, mert 185 x 180 x 60 cm, 500 kg. :D
60cm mély? Simán elfér a vászon mögött! A centert max. a tetejére rakom.
Egy elég lesz szerintem. Elkezdek sprórolni rá és kb. 20-25 év múlva kereslek.
:smile32:
Megszólalna a Sub és rögtön nem is volna vásznad :D :D :D :smile29:
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

TSanyi írta:
2021.10.10., vas. 19:21
A több sub az akusztikai problémák kiküszöbölése miatt kell, nem azért mert esetleg egy kevés lenne.
Legalább 2 kellene, esetleg 4!
31_1_21.gif
Szerintem elég lenne és tojnék az akusztikai problémákra. :D

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

DeLorean írta:
2021.10.10., vas. 18:57
Hiccusz írta:
2021.10.10., vas. 16:40
27.432.000,- HUF az ára + szállítás. Hány darabot rendelhetek? Addig is pötit alakítsd át a mozidat, mert 185 x 180 x 60 cm, 500 kg. :D
60cm mély? Simán elfér a vászon mögött! A centert max. a tetejére rakom.
Egy elég lesz szerintem. Elkezdek sprórolni rá és kb. 20-25 év múlva kereslek.
:smile32:
A több sub az akusztikai problémák kiküszöbölése miatt kell, nem azért mert esetleg egy kevés lenne.
Legalább 2 kellene, esetleg 4!
31_1_21.gif

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Hiccusz írta:
2021.10.10., vas. 16:40
27.432.000,- HUF az ára + szállítás. Hány darabot rendelhetek? Addig is pötit alakítsd át a mozidat, mert 185 x 180 x 60 cm, 500 kg. :D
60cm mély? Simán elfér a vászon mögött! A centert max. a tetejére rakom.
Egy elég lesz szerintem. Elkezdek sprórolni rá és kb. 20-25 év múlva kereslek.
:smile32:

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Hiccusz írta:
2021.10.10., vas. 16:40
DeLorean írta:
2021.10.10., vas. 10:53
Hihetetlen, hogy ez a szub valódi és megvásárolható.
27.432.000,- HUF az ára + szállítás. Hány darabot rendelhetek? Addig is pötit alakítsd át a mozidat, mert 185 x 180 x 60 cm, 500 kg. :D
Csak 60 cm mély lenne?

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Cutler »

DeLorean írta:
2021.10.10., vas. 10:53
Hihetetlen, hogy ez a szub valódi és megvásárolható.

Demo-Kino_2015_03.jpg

Demo-Kino_2015_04.jpg
Pedig, de.
2019 ISE
Impozáns látvány volt élőben.
Kár, hogy működés közben nem hallgathattuk meg😔
Csatolmányok
253B3CAB-428B-42DB-9FBF-21ED34563205.jpeg
253B3CAB-428B-42DB-9FBF-21ED34563205.jpeg (719.26 KiB) Megtekintve 2352 alkalommal

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

DeLorean írta:
2021.10.10., vas. 10:53
Hihetetlen, hogy ez a szub valódi és megvásárolható.
27.432.000,- HUF az ára + szállítás. Hány darabot rendelhetek? Addig is pötit alakítsd át a mozidat, mert 185 x 180 x 60 cm, 500 kg. :D

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2873
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 842

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Ahogy elnézem jó nagy mozi kell hozzá :D :D
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Hihetetlen, hogy ez a szub valódi és megvásárolható.
Demo-Kino_2015_03.jpg
Demo-Kino_2015_03.jpg (66.87 KiB) Megtekintve 2371 alkalommal
Demo-Kino_2015_04.jpg
Demo-Kino_2015_04.jpg (239.34 KiB) Megtekintve 2371 alkalommal

Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1679
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 552
Tartózkodási hely: Érd

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Morph »

-KP- írta:
2021.09.03., pén. 11:09
Cutler írta:
2021.09.03., pén. 10:44
Lemmy9.1 írta:
2021.09.02., csüt. 20:42
Szuper szoba lenne, de ez a túltolt, baxott giccses UV led borzasztó. Ezen kívül nagyon tetszik.
Nekem a falakon elhelyezett kislámpás megoldások a nyerők.
Gondolom a led, kikapcsolható🤷‍♂️
Jó eséllyel appból, vagy távval még a fényereje és a színe is változtatható.
Bizony. És a giccstől ez azért messze van...
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5746
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Cutler írta:
2021.09.03., pén. 10:44
Lemmy9.1 írta:
2021.09.02., csüt. 20:42
Szuper szoba lenne, de ez a túltolt, baxott giccses UV led borzasztó. Ezen kívül nagyon tetszik.
Nekem a falakon elhelyezett kislámpás megoldások a nyerők.
Gondolom a led, kikapcsolható🤷‍♂️
Jó eséllyel appból, vagy távval még a fényereje és a színe is változtatható.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Lemmy9.1 írta:
2021.09.02., csüt. 20:42
Szuper szoba lenne, de ez a túltolt, baxott giccses UV led borzasztó. Ezen kívül nagyon tetszik.
Nekem a falakon elhelyezett kislámpás megoldások a nyerők.
Gondolom a led, kikapcsolható🤷‍♂️

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 875
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 591

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Szuper szoba lenne, de ez a túltolt, baxott giccses UV led borzasztó. Ezen kívül nagyon tetszik.
Nekem a falakon elhelyezett kislámpás megoldások a nyerők.
Szerintem!

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Spanyol.
Face oldalukon voltak ezek a képek.
Itt van pár korábbi mozijukról leírás, fotókkal.:

https://technolevel.es/portfolio/reside ... el-valles/

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”