Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Wittao mozi- és zeneszobája

Online
Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Mondjuk ez évekkel ezelőtt történt, lehet azóta változott a helyzet idehaza. Nyaralónál vágtam a füvet, jött egy hölgy leolvasni a villanyórákat a környékben és keresett egy utcát. Mondom neki hogy most itt vagyok, olvassa ke a mienket is. Azt nem lehet mert nincs kiadva arra a napra. Jó akkor adja meg az elérhetőségét, lefotózom és átküldöm neki. Az sem jó mert csak az ő készülékével lehet....

A diktálási dátumok meg sajnos vannak, ha addig nem diktálsz számítanak arra a hónapra egy fogyasztást, majd a következő hónapban diktálsz megint.... Gondolom hó 11.-en érték kell legyen a rendszerben hogy számítások folytatódhassanak...

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

wittao írta:
2020.12.11., pén. 16:26

Kíváncsi vagyok egy adott témával kapcsolatosan a véleményetekre, tapasztalatotokra:

Szolgáltatók (ELMŰ,Vízművek, MKM Gázszolgáltató, hulladékos stb.)...

Bár nem Mo-i tapasztalat, mert abból nekem is csak olyanok vannak mint neked (tudniillik a fogyasztó az alapból lop, csal, hazudik) de leírom, ha nem baj:
Szóval itt Angliában én még nem láttam óraleolvasót.Ez a második lakhelyünk itt Southamptonban, de még a villanyóra névre írásához sem kellett semmiféle leolvasó hatóság.Simán betoltuk mailben az óraállásokat és annyi.Ha óraállás kell nekik küldenek egy mailt minden negyedévben, én válaszolok nekik az óraállással és ennyi.Még a jobb tarifa miatti szolgáltatóváltáshoz sem kellett ember-meg elmennem sem itthonról.
A Uswich weboldalán:
https://www.uswitch.com/
egyszerűen össze lehet hasonlítani a szolgáltatók majd 100%-ának tarifáit, és ha valaki talál jobb ajánlatot csak rákattint a "switch to this plan" (váltás erre a csomagra) gombra és ennyi.Két hét türelmi idő kivárása után kér az új és a régi szolgáltató óraállást (amit szintén elég mailben elküldeni), és megcsinálják a váltást.Ha esetleg némi túlfizetés van a régi szolgáltatónál, akkor 3-5 munkanapon belül simán visszautalják a bankszámlára.
Ugyanez internettel, minden típusú biztosítással, mobiltelefon szolgáltatással is működik.Mindez tök ingyen, gyorsan, pár kattintással itthonról-nem idegben, szabadságot kivéve egész nap várva a leolvasót-engem is meglepett az otthoni viszonyok ismeretében.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
mike-rame
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016.10.23., vas. 16:01
Értékelés: 598

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: mike-rame »

wittao írta:
2020.12.11., pén. 16:26
Mi lenne akkor, ha ezek a kiskirályok (most nevezzük őket magukat állami intézménynek/hatóságnak gondoló szolgáltató cégeknek) összefognának, és megalapítanák stílusosan a Nemzeti Leolvasó Központ-ot? A leolvasó központ területekre osztaná a leolvasással foglalkozó kollégákat, akik kijönnének 1 !!!! időpontban a házamhoz, és leolvasnának MINDENT.

No kidühöngtem magam, ma egy pohár 8 éves 6 puttonyos Oremus Aszúval a kezemben leülök a hifim elé megnyugodni :)
Létezik már ilyen. :P
oremus.jpg
oremus.jpg (336.54 KiB) Megtekintve 4252 alkalommal
"Áldozat nélkül nincs veszteség"

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 278
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: R.G. »

wittao írta:
2020.08.31., hétf. 02:36
Pár éve láttam először, de most is lenyűgöz. Nehéz eldönteni, most ez hangszer, nem hangszer?


youtu.be/IvUU8joBb1Q
A gyerekek egyik kedvence
36_1_11.gif
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
harcsapapa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2016.05.19., csüt. 12:21
Értékelés: 53

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: harcsapapa »

wittao írta:
2018.05.11., pén. 20:41
53 perce, nadtom írta:




Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat, érdekes, olvasmányos volt.



Ha közelebb laknánk egymáshoz, elvittem volna a Hegel Dac-omat, mert kíváncsi lettem volna, hogyan muzsikál a többihez képest. Sajnos még nem volt alkalmam más dac-ot meghallgatni a rendszeremben. 





Igazan nincs mit, sot koszonom h. elolvastad es raadasul a Hegel Dac-odra en is kivancsi lennek.



Ma voltam egy kedves forumtarsnal es emlitette az Audiolab 8200-at is, majd meg egy olyat is becserkesznek egy teszt erejere.
Szia.
Sikerült végül tesztelned az Audiolab 8200 cd lejátszót? Nagyon érdekelne !
harcsapapa
Erősítő: naim Supernait1.
MAGNEPLANAR SMGa
Musical Fidelity M3SCD.
RCA.Emanation-little gold.
Hangfal kábel.bordor DIY.Fine Line 2000+
Linn K400
Táp kábel.bordor DIY.muréna.

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 278
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: R.G. »

Anglia 3-4 nap
Hollandia 2-3 nap
Németország 3-4 nap
nekem ezek a tapasztalataim
messzebről nem rendelek :)
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Quetz »

wittao írta:
2020.06.25., csüt. 15:47
Nem tudom Nektek milyen tapasztalataitok vannak a nemzetközi rendelésekkel kapcsolatosan, de nálam nagyjából minden ok, kivéve a USPS-t... kivétel nélkül minden csomagom hatalmas késésben van (van amit már SZEPTEMBERRE toltak át).
Amazonos könyvrendelésem 2 hét alatt jött meg az osztrákoktól. Vannak még fennakadások sajnos.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 278
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: R.G. »

wittao írta:
2020.05.28., csüt. 17:51
Koszi Sztyu :)

Egy IKEA TV polcon lenne, talan 40cm magas.

Ejh, egyre hajlok a nagyobb fele :D
Nekem allvanyon volt egy darabig, de valahogy jobban bejon, hogy magasabban van egy picit es a falra felfurva
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Online
Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

wittao írta:
2020.05.28., csüt. 17:51
Koszi Sztyu :)

Egy IKEA TV polcon lenne, talan 40cm magas.

Ejh, egyre hajlok a nagyobb fele :D
Úúúúú de nehéz lehetett a 65”-ra rábeszélni!!!

31_1_21.gif

Avatar
Blondsztyú
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2013.11.27., szer. 15:59
Értékelés: 78
Tartózkodási hely: Nyugat Mo.

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Blondsztyú »

A MINIMUM 65"-ra szavazok mindenképpen.
Én 280cm-ről nézek 120" átlójú vásznat.
Arra figyelj majd a TV elhelyezésnél,hogy a képernyő (vízszintes)középvonala szemmagasságba essen. Így kényelmes a nézése, valahol ezt olvastam. Nálam így van.
Üdv
Zidoo UHD-3000/Marantz AV8801/Emotiva XPA-5 Gen.2
Triangle Genese Quartet - Voce -Trio 5.2
2xML Dynamo-1500X/AQ CastleRock/AQ XLR/Earth,Mackenzie,Husky/Tápszürő:
Furutech e-TP66EG
Proji:Epson 9300/Synology NAS/AQ HDMI Active Cinnamon4K/ 120"motorized tensioned screen/
 

 

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 278
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: R.G. »

wittao írta:
2020.05.25., hétf. 20:02
Koszi Sracok, ujabb ket szavazat a 65”-re. Esdig meg senki nem biztatott az 55”-re ez sem lehet veletlen. Igy olyan lesz majdnem mintha visszakoltozne a mozi :D
Nekem 55" van, de a 65"- ra szavazok
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2870
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 841

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

+1 szavazat 65"re ez már emészthető méret. ..főleg ha 4k-s lesz :D
Egy pár nap és megszokja az ember :D :D :D kisebbet nem vennék az biztos :D
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
redbulova
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2005.01.27., csüt. 21:00
Értékelés: 75

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: redbulova »

Csak 65". Most vettem én is és ezen vaciláltam de nem bántam meg a nagyobb méretet. Közelről is élvezhető és filmhez meg kell ez a méret. Az LG jó megoldás én Panát vettem de nem sok a különbség köztük.
Arra vigyázni kell hogy ne a hifi zene hallgatás középpontjában legyen mert a hangra nagyon nem jó hatása van a nagy üveg felületnek. (vagy nem tudom mi pontosan a panel anyaga)

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

wittao írta:
2020.05.25., hétf. 15:56
Apropó ha már TV. LG OLED-et néztem ki, remélem nem fogok csalódni.
Nem fogsz csalódni. Ebben biztos vagyok.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
kisdudi
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 21:09
Értékelés: 29
Tartózkodási hely: Vecsés

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: kisdudi »

wittao írta:
2020.04.06., hétf. 22:54
Nem a reklam helye, de nagyon megorultem amikor meglattam, elerheto nyomtatott formaban is.
3600 Ft/negyedevenkenti 1db

Mindenki dontse el szuksege van-e ra. A helyzet az, hogy ha 500 Ft-ba kerulne a digitalis akkor is ezt valasztanam. Egyszeruen nem tudok kepernyorol olvasni.
Jó ,hogy megosztottad,mert nem tudtam róla és nem gondoltam,hogy valaha lesz még nyomtatott formában magyar hifi magazin amit meg is rendelek !
Mai napig örömmel olvasom a régi Hang&Technika, Sztereó és Hifi piac példányait és idejét sem tudom mikor vettem utoljára ˝szaklapot˝ !
Köszönöm! :smile53:
Marantz Av7705/ Anthem Mca 525 gen.2 - Oppo Udp 203 CFW - Sony Cdp xa 30 Es - Martin Logan Motion 40 - 30 - FX
-Dynamo 1000

Online
Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

wittao írta:
2020.04.06., hétf. 21:45
Ma esti lazulasnak:

AFC31B1C-505D-4425-96C3-6E2896B91587.jpeg
Látom elfoglalt voltál mostanában, mert el vagy maradva egy- két számmal! :D

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Robici »

wittao írta:
2020.03.25., szer. 15:34
Meg szeretnek csinalni meg par rippet, most mar ilyen idiotakent meg arra is figyelek milyen adathordozora masolom ra :D :D
Lehet, hogy erre az útra nem lett volna szabad rálépni mert a következmények beláthatatlanok! :-D

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Robici »

Majd ha nagyon sok időm lesz akkor lehet utánanézek a wav fájl formátumának meg az ofszetnek a CD grabbeléskor mert nekem is fontos lenne majd később. De most van elég más dolgom is még. Csak ha jól értem akkor a bináris összehasonlítás szerint a hangfájlok hullámformára vonatkozó adattartalma bitre megegyezett, csak a fájl elején és végén volt eltérés. Így akkor szerintem a hangszerkesztő programoknál lesz valami bibi. De ezt csak tippelem, mert mint írtam én se néztem még utána ezeknek mélyebben. Az tényleg nagyon fura, ha a megjelenítésben ekkora eltérések voltak. Majd ha sikerül valami mintákat előállítani akkor én is kíváncsi leszek rá.
Számomra Archimago és az ASR filozófiája és hifihez való hozzáállása az amivel én legnagyobb mértékben azonosulni tudok, de nyilván ez is csak egy út, sokaknak teljesen más az elképzelésük. A DAC-okról nem tudok nyilatkozni, nincs olyan tapasztalatom a témában. A hozzászólásomban nem a készülékekre akartam utalni, hanem arra, hogy Archimago szokott konkrét teszteket is kitenni (amiknek semmi köze készülékekhez) amiket otthon mindenki megnézhet. Én ezt nagyon jónak tartom, a jitteres volt az egyik ilyen, most épp megy egy másik aminél a harmonikus torzításokat lehet megfülelni.

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Robici »

Érdekes és jó kísérlet, én is akarok majd hasonló dolgokat csinálni, csak konkrét CD lejátszás témakörében de ahhoz még nincsenek meg az eszközeim (remélhetőleg a közeljövőben ez majd változik).
Csak átfutottam a cikket, de ami eszembe jutott, hogy az EAC-nak van wav fájl összehasonlító funkciója, azzal is érdemes lenne kísérletet tenni. A zeneszerkesztő programok grafikus megjelenítésekből én sok következtetést nem vonnék le, azok csak nagyon durva közelítései az eredeti hullámformának.
Az, hogy a TC megjelenítője milyen karaktereket mutat a bináris fájlok megjelenítésekor, az teljesen irreleváns a zenelejátszó programok működésére nézve.
Egy ilyen esetben a vakteszt szerintem alapvetően fontos. Még ha tökéletesen ugyanazt az anyagot is hallja az ember kétszer egymás után akkor is mást fog hallani, mert egyszerűen így működik az emberi agy. Az ember nem gép és a hangulatunk, a fiziológiánk erősen befolyásolja az észlelést. Szerintem ezt sokszor egyszerűbb lenne elfogadni, minthogy a fekete macska farkát kergetnénk a sötét szobában.
A jitterről Archimagonak volt egy jó tesztje, amikor erősen jitteres fájlokat generált és mindenki megnézhette saját magánál, hogy mekkora az a mérték amit már meghall. Hát nálam az jött ki, hogy csak nagyságrendekkel nagyobb mértékű jittert észleltem mint amit a mai modern DAC-ok tudnak, szóval szerintem a jitter is kicsit fekete macska farka manapság. (Egyébként érdekes módon a sima szinuszhullám mérőjelnél már kisebb mértékű jittert is meghallottam mint zenénél.)

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Quetz »

wittao írta:
2020.03.25., szer. 09:41
Szerencsere mar egy 2. es 3. cikket lefedo otletlada nyilt ki bennunk, mindenkeppen folytatni szeretnem.
Annyival lehetne bővíteni a cikket, hogy ha kiraknád a wav fileokat. Így más is tudná tesztelni azokat.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 278
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: R.G. »

Tényleg nem lett rövid ez sem, de érdekes mindenképp
36_1_11.gif
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: -KP- »

wittao írta:
2020.03.25., szer. 02:05
Exact audio copyval rippeltél? Végeztél offset kalibrációt a rippelés előtt?

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

wittao írta:
2020.03.25., szer. 02:05
CD gyűjtemény bemásolásánál lehet-e valamilyen adatvesztés. HA nincs adatvesztés, szólhatnak-e máshogy attól függően hogyan rippelték a lemezeket.
Az informatika szépségei :D Valószínűleg még sok eltérést lehetne indokolni, ami nem kellene hallható különbséget okozzon, de az jogos, hogy amíg nincs meg minden eltérés oka, addig feltételezhető akár az eltérő hangzási eredmény is.

Csak egy példa: A bevágott eltérés csak több sor "ÿ" karakter - mivel ez a karakter nincs minden kódtáblában, elképzelhető valami kódtábla konverziós eltérés. El tudom képzelni, hogy pl. a lejátszó program számára a "ÿ" és a " " (üres) karakter azonos, míg az a program amivel megnézted a file tartalmát már máshogy látja, ezt támasztja az is alá, hogy látszik a megjelenítésként "Western European (Windows)" dekódolás volt, miközben vélhetőleg a wav alap kódolása nem Kelet-Európai, ha más dekoldolást használnál megjelenítéshez (pl. ANSI-t) az lehet, hogy kevesebb eltérést mutatna.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 383

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: greenbio »

wittao írta:
2019.09.08., vas. 00:53
Pénteken végre megérkeztek az utolsó darabok is a tápösvényem kiépítéséhez. Ugye a múlt héten leírtam, hogy ebben a tápösvény kérdésben most kiástam a csatabárdot és eltemettem a békepipát, most egy olyat szerettem volna létrehozni amihez nem nagyon kell hozzápiszkálni egy jódarabig.
Nagy igyekezetemben sikerült rossz termékhez hozzájutnom, úgyhogy a Furutech aljzatokból kettő másikat kellett rendelnem.
Ha érdekel valakit a másik kettőt meg is hirdettem (úgy vélem ilyen áron eredetihez nehéz most hozzájutni, ha éppen most ak
Erről van valami hír, infó, tapasztalat? :D

Online
Avatar
SSS
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2005.03.16., szer. 17:08
Értékelés: 114

Re: Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: SSS »

Jártam én is Tonyánál, tényleg fantasztikus a Quad a Pointe-vel. Nagyon jól írtad le a Quad karakterét, én is leginkább a barátságos, karakterét szeretem, Nálam ez leginkább a hosszan hallgathatóságban mutatkozik meg. Volt több rendszerem a mostani előtt, de olyan amelyik egész nap ment és este így is alig akarom lekapcsolni olyan a Quadok előtt nem nagyon.

Popori Ottót pedig csak ajánlani tudom, az én Quad ESL63 is ő újította fel, kiváló munkát végzett. Nagyon segítőkész és hozzáértő szakember.

wittao írta:
2019.10.20., vas. 12:33
QUAD ESL-63 teszt


A legvégére hagytam, hogy ezek a kis quad-okat Popori Ottó hozta rendbe, teljes fóliacserével. Bátran ajánlom ezután így ismeretlenül is, hihetetlen munkát végzett, amivel újabb 20-30 évvel meghosszabbította az ESL-ek használati idejét. Kicsit megdöbbent, hogy 1981-1982-ben ilyen hangminőséget hallgattak a hifisták. Engem elcsábított ez az irány.
Digi: TIDAL -> ASUS Thinkerboard + Volumio ->Chord Qtest
Analog: Oracle +Mission 774 + MM/MI: AT/Astatic/Glanz/Grace/Ortofon/Shure
Közepe: 1. (MFA Classic + QUAD520f) 2. (QUAD34 + 306) 3. (Naim Nac82+ 2*HC+ Nap 250)
Vége: QUAD 63 ESL, Neat Petite, Epos ES14

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”