Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Lemmy9.1 írta:
2023.06.07., szer. 10:54
Ez mijez? hehe.gif Valami csajos maszturbálós? Nem találom.
The Year I Started Masturbating (2022) - feliratos Svéd vígjáték

https://www.imdb.com/title/tt15411160/

Jó szórakozást!
:tutiok:

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

kargidje írta:
2023.06.07., szer. 08:38

Gyengébbek kedvéért az nem sorozat, igaz, csak a keményeknek :smile29: való! :party:
Ez mijez? hehe.gif Valami csajos maszturbálós? Nem találom.
Szerintem!

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Aszpirin írta:
2023.06.06., kedd 22:21
Én azt már egyáltalán nem várom. Sajnos túlságosan megfertőztek az Alapítvány-könyvek ahoz, hogy el tudjam viselni azt a pécps katyvaszt, amit Alapítvány néven volt pofája kiadni az Apple-nek. Ha nem Alapítvány lenne a címe, és a nevek sem onnan lennének véve, akkor lehet, hogy nézhetőnek tartanám, bár a szegény elnyomott feketék bolygója meg a klónozott császár melodrámája akkor is gyomorbántalmakat idézne elő nálam....

Filmben viszont a Dűne 2-t NAGYON várom. Az egy Gyűrűk Ura-színvonalú könyv-adaptáció, és még jó és látványos is :D
Igazad van!
De nekem látványos és érdekes azért az Alapítvány.

A Dune2 tényleg más kategória - remélem nem rontják el!

Online
Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kargidje »

DeLorean írta:
2023.06.06., kedd 11:15

A hogyan maszturbáltam végig a 2000-es évet sorozatot továbbra is kihagyom.
:smile32:
Gyengébbek kedvéért az nem sorozat, igaz, csak a keményeknek :smile29: való! :party:
Mindenesetre jobb, mint az elmúlt 2-5-10 év amcsi, francia, német ...stb agyhalott vígjátékok.
Én a Fubar sorozattal sem példálóznék, mekkora akkora hatalmas 9/10, merswarcenegger.
Kezd neki nagyon nem jól állni ez a folyamatos keménycsávó szerep.
Korábbi filmjeiben sem volt semmi maradandó, egy filmje a Predator, ami emlékezetes, de ez is a téma miatt, esetleg még a Terminator, bár ez a cím... :fekverohog:

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

DeLorean írta:
2023.06.06., kedd 11:15
De azért jöhet a Foundation új évad is
Én azt már egyáltalán nem várom. Sajnos túlságosan megfertőztek az Alapítvány-könyvek ahhoz, hogy el tudjam viselni azt a pécés katyvaszt, amit Alapítvány néven volt pofája kiadni az Apple-nek. Ha nem Alapítvány lenne a címe, és a nevek sem onnan lennének véve, akkor lehet, hogy nézhetőnek tartanám, bár a szegény elnyomott feketék bolygója meg a klónozott császár melodrámája akkor is gyomorbántalmakat idézne elő nálam....

Filmben viszont a Dűne 2-t NAGYON várom. Az egy Gyűrűk Ura-színvonalú könyv-adaptáció, és még jó és látványos is :D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

alfaati

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: alfaati »

DeLorean írta:
2023.06.06., kedd 09:54
venomer írta:
2023.06.06., kedd 09:43
Vagy két tehetséges feltörekvő. Merjük befogadni az újat. A fájás rizikója persze ott van, nem tagadom. Na nézzük mit hoz az E03.
Persze - így van! :smile32:

A Lost óta várok valami érdekeset, ami a családnak is tetszik.
A From kicsit belassult a második évadra, de az a jó benne, hogy gőzöm sincs hová fogják kifuttatni a történetet.
Enyhe utalások vannak erre-arra, de bármi lehet belőle.
Remélem jó lesz!

Még egy Dark szerű sorozat kellene nekem... gondolkodik.gif
81-es archivum megvolt már? Minden benne van amit keresel. Nálam maximális élmény volt.

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

A háromtest-probléma igen bejövősnek bizonyult. Végre igazi sc-fi a képernyőn, teli tudományos csemegével, egy ponton tudományos borzongással. Sajnos végül a szokásos emberi b@szakodás adja a cselekmény gerincét, nem tudtak más hajtómotort keríteni, de összességében jó, a nyomozó karaktere is túlmutat az egysíkú féldebil szembeállítottén. Helyszínből is akad hangulatos, a főkarakterek is kidolgozottak, virtuális világban is járunk a beleerőltetettség érzése nélkül. Ajánlom. :smile32:

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Lemmy9.1 írta:
2023.06.06., kedd 10:32
Az 1899-et megkóstoltad már? A Dark alkotóitól van. Az is misztikus. Vagy ha időutazós, párhuzamos alternatív univerzumos, akkor a klasszikus A rejtély. Az utóbbi évadról évadra kialakuló, brutál sztorival.
Igen, de sajnos a Netflix kaszálta - nem lesz új évad. :angry:
A Fringe persze, hogy "megvolt" - az egyik nagy kedvenc. Lost és Fringe - ezek nekem a top sorozatok és a Dark.

A misztikus, akár időutazós, hosszan átívelő, de meglepő fordulatos sorozatok a kedvenceim.

De azért jöhet a Foundation új évad is és a Secret Invasion sorozat is várós.
A hogyan maszturbáltam végig a 2000-es évet sorozatot továbbra is kihagyom.
:smile32:

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

DeLorean írta:
2023.06.06., kedd 09:54
venomer írta:
2023.06.06., kedd 09:43
Vagy két tehetséges feltörekvő. Merjük befogadni az újat. A fájás rizikója persze ott van, nem tagadom. Na nézzük mit hoz az E03.
Persze - így van! :smile32:

A Lost óta várok valami érdekeset, ami a családnak is tetszik.
A From kicsit belassult a második évadra, de az a jó benne, hogy gőzöm sincs hová fogják kifuttatni a történetet.
Enyhe utalások vannak erre-arra, de bármi lehet belőle.
Remélem jó lesz!

Még egy Dark szerű sorozat kellene nekem... gondolkodik.gif
Az 1899-et megkóstoltad már? A Dark alkotóitól van. Az is misztikus. Vagy ha időutazós, párhuzamos alternatív univerzumos, akkor a klasszikus A rejtély. Az utóbbi évadról évadra kialakuló, brutál sztorival.
Szerintem!

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Jó kis sorozatos nyár lesz ez is.

Star Trek Strange New Worlds S2 június 15.
Secret Invasion június 21.
Witcher S3 június 29.
Jack Ryan sorozatzáró június 30.
Foundation S2 július 14.
Ahsoka augusztus 31.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

venomer írta:
2023.06.06., kedd 09:43
Vagy két tehetséges feltörekvő. Merjük befogadni az újat. A fájás rizikója persze ott van, nem tagadom. Na nézzük mit hoz az E03.
Persze - így van! :smile32:

A Lost óta várok valami érdekeset, ami a családnak is tetszik.
A From kicsit belassult a második évadra, de az a jó benne, hogy gőzöm sincs hová fogják kifuttatni a történetet.
Enyhe utalások vannak erre-arra, de bármi lehet belőle.
Remélem jó lesz!

Még egy Dark szerű sorozat kellene nekem... gondolkodik.gif

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

DeLorean írta:
2023.06.05., hétf. 13:09
venomer írta:
2023.06.04., vas. 17:26
A ruháknak is rongyosnak, de minimum nem új kinézetűeknek kellene lenniük.
Homeless kinézetű ismeretlen színészek küzdenek a csúnya ellenség ellen - sokszor sikertelenül...
Miért, a textil állapotát kivéve nem ez az élet? ;)
DeLorean írta:
2023.06.05., hétf. 13:09
Nekem csak ezért kellett volna mondjuk két húzónév az apa-anya szerepre legalább.
Vagy két tehetséges feltörekvő. Merjük befogadni az újat. A fájás rizikója persze ott van, nem tagadom. Na nézzük mit hoz az E03.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

fapaci írta:
2023.06.05., hétf. 12:07
Delorean, Aszpirin, kicsit túltoltátok a szövegértelmezést. Nyilván tudom, hogy ők nők, de rettenetesen férfiasak.
Oh, mea culpa, hogy a "nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy valójában férfiak" mögött nem fedeztem fel azonnal a lehelletfinom iróniát (vagy inkább szarkazmust? :rolleyes: )
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Lemmy9.1 írta:
2023.06.05., hétf. 14:05
Valjuk be, Hilary arcszerkezete tesztoszteron gyanús. :D
Na jó, de te meg nőies vagy, de te nem vagy jó színész!
:D

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

DeLorean írta:
2023.06.05., hétf. 12:57
fapaci írta:
2023.06.05., hétf. 12:07
Delorean, Aszpirin, kicsit túltoltátok a szövegértelmezést. Nyilván tudom, hogy ők nők, de rettenetesen férfiasak.
Ha a betett 2. kép neked férfias, akkor bajok vannak! :D
Plusz már 73 éves (nem a képen) - én kedvelem és eszembe sem jut, hogy férfi lenne...
Valjuk be, Hilary arcszerkezete tesztoszteron gyanús. :D
Szerintem!

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

venomer írta:
2023.06.04., vas. 17:26
A ruháknak is rongyosnak, de minimum nem új kinézetűeknek kellene lenniük.
Akkor tényleg jó sorozat lenne!
Homeless kinézetű ismeretlen színészek küzdenek a csúnya ellenség ellen - sokszor sikertelenül...

A színészek tekintetében nem az ismertség hiánya nekem a fontos, hanem a színészi képességek.
Szerintem itt vannak hiányosságok.

David Alpay és Elizabeth Saunders jók a szerepre és tökéletesen játszanak.
A többiek egyszerűen bénák és hiteltelenek.
Nekem csak ezért kellett volna mondjuk két húzónév az apa-anya szerepre legalább.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

fapaci írta:
2023.06.05., hétf. 12:07
Delorean, Aszpirin, kicsit túltoltátok a szövegértelmezést. Nyilván tudom, hogy ők nők, de rettenetesen férfiasak.
Ha a betett 2. kép neked férfias, akkor bajok vannak! :D
Plusz már 73 éves (nem a képen) - én kedvelem és eszembe sem jut, hogy férfi lenne...

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Lemmy9.1 írta:
2023.06.05., hétf. 11:16
És tényleg. :D
És amúgyis, miért csak egy nő szülhet? Ez diszkrimináció.
Hát, próbáld meg!
Leszek a keresztapja a gyereknek!
;peace; ;peace;

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15208
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Lemmy9.1 írta:
2023.06.05., hétf. 11:16
És amúgyis, miért csak egy nő szülhet? Ez diszkrimináció.
Pláne egy alien-t.

Delorean, Aszpirin, kicsit túltoltátok a szövegértelmezést. Nyilván tudom, hogy ők nők, de rettenetesen férfiasak.

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

fapaci írta:
2023.06.04., vas. 16:03
Aszpirin írta:
2023.06.02., pén. 21:32
Ebben ráadásul Hillary Swank a főszereplő, akit - magam sem tudopm miért - kifejezetten imádok, annyira karakteres, valahogy mindig a másik hasonló kedvencem, Sigourney Weaver jut róla eszembe. Persze nincs sok hasonlóság köztük azon kívül, hogy mindkettőjüket szeretem, mert jók :D
Én is kedvelem őket és szerintem van köztük sok hasonlóság. Pl. az, hogy különösebben nem lepődnék meg, ha egyszer kiderülne róluk, hogy valójában férfiak.
És tényleg. :D
És amúgyis, miért csak egy nő szülhet? Ez diszkrimináció.
Szerintem!

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

DeLorean írta:
2023.06.03., szomb. 17:32
Nekem a szereplőkkel van bajom.
Ez a sorozat megérdemelt volna sztár színészeket is.
A "család" nagyon gyengus - a többi szereplő viszont jól teljesít.
SZVSZ.
Nézd a jó oldalát, itt a lehetőség hogy egy jó sztori kitermelje a jövő húzóneveit. Ha egy ismeretlen színész tud az ismerős Dezső seriff lenni a szomszéd utcából vagy a szembe szomszéd hitelesen szentségelő neje, hát arra máris kijelenthetjük, hogy tud valamit. Szomorú elem, hogy egy későbbi, igazi sikerkarrierhez ez nem mindig elég.

A családtagok újbóli találkozása tényleg üres klisé volt, de ha egyszer ez működik. Ilyenkor mindig féltem a színészeket, hogy a testek túltolt és kölcsönös becsapódásaikor le ne törjön a foguk. De ha mondjuk ölelkezés közben harapna a szörny, rögtön kettőből kanyarinthatna ki 1 áráért, ezt a ziccert kihagyták.
Amit viszont nem hagytak ki az a hajtűkanyarral való, némi mértékű válaszadás a végtelenített díszletre és útvonalra. Ez tetszett, mert nem csak importált kliséként tették be, egész kört leíró gondolatot adtak a nézőnek.

Ami illogikus, hogy miért lyukasztottak gumit ha semmilyen eszközből nincs több, máshogy is be lehet csatornázni az újakat a rendszerbe, pazarlás nélkül, ugyanúgy meghagyva a saját felismerés pazar élményét. Alapjáraton is hibádzik, hogy hogy van bármiből is bármennyi, erre gondolom nem is lesz válasz. Az engedjetek be esetét meg meg lehetett volna kelteni más módon is. Imádják az ajtókat, kiváló és elcsépelt gyújtópontja a dramaturgiának a kintet és bentet elválasztó és az ember elemi szándékának hathatós torlaszt biztosító tömörfa. Itt legalább volt súlya is.
A ruháknak is rongyosnak, de minimum nem új kinézetűeknek kellene lenniük. Jó, a seriff kicsit poros volt, de azt inkább a klasszikus, kötelező ábrázolás vezérelte: kell a kontraszt a jelvény csillogásával és vadnyugati feeling sem jön rosszul a rendfenntartókarakter aurájaként. Ez csak erősbíti az átlag amerikaiban a termelésbe való beleszületettségét: minden van és lesz is mindig, akkor is ha nincs már honnan.
Az erőszakos, tanító célzatú jelenet a felelőtlen ex-családapa felé nem tetszett, de többek az volt hivatott illusztrálni az ottani mindenkori feszültséget.
DeLorean írta:
2023.06.03., szomb. 17:32
Kapcsford - akkor ez neked tetszett! :D
Tetszett hát, igyekszem nem túl sokat várni tőle. Aladár kalandjai a legfinomabb magyar sci-fik közé tartoznak szvsz.
fapaci írta:
2023.06.03., szomb. 17:32
ha egyszer kiderülne róluk, hogy valójában férfiak.
Swank és Weaver a tipikusan vágyott selfmade amazon megtestesítői: ha kitör a pociból egy alien nem a 911-et tárcsázzák, hanem macsétével diszkvalifikálják az élők versenyéből és kisütik vacsorára. Öntöttvas serpenyőben, mert az amerikai kultúrában az szervesen jelen van.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

fapaci írta:
2023.06.04., vas. 16:03
Én is kedvelem őket és szerintem van köztük sok hasonlóság. Pl. az, hogy különösebben nem lepődnék meg, ha egyszer kiderülne róluk, hogy valójában férfiak.
Biztos tudod, hogy kikről van sz? gondolkodik.gif

Talán ez meggyőz! :D
hs1.jpg
hs1.jpg (142.7 KiB) Megtekintve 1244 alkalommal
sw3.jpg
sw3.jpg (177.81 KiB) Megtekintve 1244 alkalommal

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5708
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

DeLorean írta:
2023.06.04., vas. 16:56
tonee73 írta:
2023.06.04., vas. 15:20
A From-nak még egy plusz, én még tavaly néztem az első évadot, most folytatom a másodikkal.Teljesen jó, lehet, hogy pont azért mert nincs teli sztárszínészekkel.
Miért? Nem szereted a sztár színészeket?
Azért jó, mert nincsenek benne?
Ha lettek volna, akkor lerontották volna?
Nem értem! gondolkodik.gif
Semmi bajom velük.Csak azon gondolkodtam, hogy nem biztos, hogy szükségesek egy jó sorozathoz.
Ahhoz viszont messze nem elegek, hogy elvigyenek egy rossz vagy akár közepes témát a hátukon.
Példának számomra épp ott a Fubar, Arnold bácsi sem menti meg nálam a süllyesztőtől. gondolkodik.gif
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tonee73 2023.06.04., vas. 17:15-kor.
Ok: helyesbítés
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

fapaci írta:
2023.06.04., vas. 16:03
Aszpirin írta:
2023.06.02., pén. 21:32
Ebben ráadásul Hillary Swank a főszereplő, akit - magam sem tudopm miért - kifejezetten imádok, annyira karakteres, valahogy mindig a másik hasonló kedvencem, Sigourney Weaver jut róla eszembe. Persze nincs sok hasonlóság köztük azon kívül, hogy mindkettőjüket szeretem, mert jók :D
Én is kedvelem őket és szerintem van köztük sok hasonlóság. Pl. az, hogy különösebben nem lepődnék meg, ha egyszer kiderülne róluk, hogy valójában férfiak.
:nonononono:

(Hillary Swank-et először a Boys Don't Cry c. filmben (1999) láttam, már jó régen. Abban egy magát fiúnak érző lányt alakít. Hillary igen meggyőző fiúnak öltözve, szóval végülis ki tudja... A film egyébként szerintem nagyon kemény, és Hillary Swank zseniálisan játszik benne... szóval ajánlom, ha már így eszembe jutott). De hogy Sigouney Weaver (eredeti nevén Susan Alexandra Weaver) férfi lenne?

:nonononono:
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

tonee73 írta:
2023.06.04., vas. 15:20
A From-nak még egy plusz, én még tavaly néztem az első évadot, most folytatom a másodikkal.Teljesen jó, lehet, hogy pont azért mert nincs teli sztárszínészekkel.
Miért? Nem szereted a sztár színészeket?
Azért jó, mert nincsenek benne?
Ha lettek volna, akkor lerontották volna?
Nem értem! gondolkodik.gif

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”