Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

Az a baj a birkaösztön hajtotta közízléssel, hogy művelői pont ugyanúgy veszik szájukra a szart és a maradandóan jót is. Így történhetett hogy habár a címével ezerszer találkoztam, annak csengése régi ismerősként van jelen, de még egyszer sem láttam. Nem tudtam, hogy érdemes látni, heveny pletyka tárgya könnyen lesz kontrainduktívvá. Tágra zárt szemek (1999). Az igényes rendezés már az első képkockáknál megmutatja magát, egészen kellemes.

Kevesebb lexikális ismeret = több meglepetés. Néha kellemes is.

Avatar
Apaci72
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013.01.06., vas. 17:11
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Apaci72 »

Sajnos csak nyolcvan egynehány perc, néztem volna még egy darabig...
Ajánlott nem csak Bond rajongóknak.
221012-Sound-of-007-Amazon-Prime-documentary.jpg
221012-Sound-of-007-Amazon-Prime-documentary.jpg (99.96 KiB) Megtekintve 2258 alkalommal
PD Cyviz F22 - Apple TV4K - Oppo 203 - Sennheiser Ambeo Max - Rel T7/X - AQ/Power-R - Kontaset

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Direkt terápia

https://m.imdb.com/title/tt15677150/

Jó kritikákat olvastam róla, nagyon jó imdb értékelés. Rövid részek, mondom lássuk.

Nos, lehet nem éreztem rá a lényegére, de egy amolyan erőltetett, bugyuta amcsi sorozatnak tűnik. Szerencsétlen emberünk szenvedését látjuk, aki nyilván a végére összekapja magát, de közben a néző meg unatkozik, és kicsit sem mosolyog, mert bár állítólag ez vígjáték, de inkább faviccekkel van ez tele.
Vagy csak azoknak szól a sorozat, akiknél a léc alacsonyan van. Azoknak biztos tetszene, ez mondjuk lehet.
Első két elérhető rész nekem elég is volt, van annyi jónak tűnő film még a listámon, inkább azoknak adok esélyt, ez pedig megy a levesbe részemről.
Csak idő- és, unatkozó milliomosoknak ajánlom, vagy azoknak akik jó film helyett valami max közepest szeretnének nézni, másnak nem :D
direkt-terapia-e1674922203369.jpg
direkt-terapia-e1674922203369.jpg (60.94 KiB) Megtekintve 2394 alkalommal
Csak a Marantz! :-D

Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: wittao »

Netflixen Nalatok minden ok az uj “The Hitman’s Wife’s bodyguard” hangsavjaival?
A beszedhangok mintha 3-6dB-lel halkabbak lennenek minden masnal…
Csak nalam nem ok valami, vagy ez tenyleg el van igy cseszve?
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Avatar
MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2010.06.04., pén. 23:18
Értékelés: 485

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: MGMART »

TSanyi írta:
2023.02.04., szomb. 12:57
Boldog idők

A TV-ben ment, sajna sokáig tartott, így néztem végig, sőt az elejét sem láttam, mert fürödtem….

De amennyit láttam az alapján tetszett, jók a karakterek, hitelesen játszák a színészek a szerepeiket. Nem egy pörgős film, pláne nem akció. Francia, van aki már emiatt kaszálja.

https://port.hu/adatlap/film/tv/boldog- ... 211806/amp
Ilyen ajánló alapján sosem nézném meg. Sajnos az AVX-en olyan szint alá süllyedt a színvonal, hogy már olvasni is alig nézek be.
Ugyanez kicsi másképp:

"Boldog idők 2019

Férfi, nő, szerelem , házasság és sok-sok év. Egy ilyen koktélból bármi lehet és ellentétben a jó borral, amit állítólag az idő nemesít, nem minden esetben lesz igaz egy párkapcsolatra. Vagy mégis, csak nem látjuk meg? Van, hogy ki kell lépni, hátrébb állni és messziről ránézni? Mi van ha ez a távolság pont arra a napra esik amikor a férfi és a nő megismerte egymást? Lehetséges ez?
Ebben a kiváló vígjátékban, ami bőven többet nyújt sima humoros jeleneteknél, igen. Egy jó ötlet kiváló megvalósításban jó színészekkel. Műfajában ritka mint a fehér holló."
161466275_273327107643989_2627264436311314573_n.jpg
161466275_273327107643989_2627264436311314573_n.jpg (158.03 KiB) Megtekintve 2149 alkalommal

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

TSanyi írta:
2023.02.04., szomb. 12:57
Boldog idők

A TV-ben ment, sajna sokáig tartott, így néztem végig, sőt az elejét sem láttam, mert fürödtem….

De amennyit láttam az alapján tetszett, jók a karakterek, hitelesen játszák a színészek a szerepeiket. Nem egy pörgős film, pláne nem akció. Francia, van aki már emiatt kaszálja.

https://port.hu/adatlap/film/tv/boldog- ... 211806/amp
Ez szerintem egy csodálatos, és megható film. Nem szokványos ötlet.
Nagyon ajánlom.
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Alex_Aston írta:
2023.02.02., csüt. 14:59
MCU - Fekete Párduc 2

https://www.imdb.com/title/tt9114286/

Ez valami hatalmas csalódás .... mert ez így nagyon izzadtságszagú lett .... Erőltetettek, és borzasztóak a karakterek. És hát, igencsak gyenge eresztés. Nem tudom ajánlani.
Ezzel pontosan leírtad milyen volt már maga az első rész is. 3 részletben bírtam végignézni annyira vontatott volt anno. Erre még a letöltést is sajnálom.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Boldog idők

A TV-ben ment, sajna sokáig tartott, így néztem végig, sőt az elejét sem láttam, mert fürödtem….

De amennyit láttam az alapján tetszett, jók a karakterek, hitelesen játszák a színészek a szerepeiket. Nem egy pörgős film, pláne nem akció. Francia, van aki már emiatt kaszálja.

https://port.hu/adatlap/film/tv/boldog- ... 211806/amp

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Tctronic írta:
2023.02.03., pén. 20:57
De bízom benne hogy letudtuk a kötelező körüket és innen már csak felfelé van... De sajnos ezek a profi sorozatkészítők nagyon jól tudják hogyan kell végignézetni egy gyenge sorozatot is nagyon sok emberrel, nagyon sokszor bedőltem már ennek...
Szerintem épp ellenkezőleg. Ha már a 3. résznél két töltelék karakter kap egy ilyen epizódot, az számomra semmi jót nem sejtet a jövőre nézve.

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Alex_Aston írta:
2023.01.31., kedd 06:13
Lemmy9.1 írta:
2023.01.30., hétf. 21:11
The Last of Us.
Na, végignéztem. A 3. rész 32 percig tartott.
Jól indult, de hamar vége lett ennek a sorinak.
bravo.gif
Rohadjanak meg ezek a lib...s mocsodékok.
Ahogy írtam korábban, nem ismerem a játékot, ami alapján készült a film. E cikk szerint benne volt ez a szál, ha nem is ennyire hangsúlyosan.

https://hu.ign.com/the-last-of-us-s01e0 ... rtenetet-a

Én sem szeretem az ennyire arcba tolást, de ettől még lehet jó a folytatás, én nem temetem.
Egyetértek. Ebből lehet még bármi, vagy akármi. Kicsit lemaradva megnéztem a fergeteges 3. részt. Nem lett a kedvencem epizódom na, de bízom benne hogy letudtuk a kötelező körüket és innen már csak felfelé van... De sajnos ezek a profi sorozatkészítők nagyon jól tudják hogyan kell végignézetni egy gyenge sorozatot is nagyon sok emberrel, nagyon sokszor bedőltem már ennek...
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Online
Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: merida »

Ez viszont elég jó. Félig börtöndráma, félig Mindhunter, Black bird

https://m.imdb.com/title/tt4301160/

Online
Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: merida »

Alex_Aston írta:
2023.02.02., csüt. 14:59
MCU - Fekete Párduc 2

https://www.imdb.com/title/tt9114286/

Ez valami hatalmas csalódás. Látszik az egész filmen, hogy a készítők sem tudtak mit kezdeni a főszereplő sajnálatos elhalálozásával. Hagyni kellett volna nyugodni békében, mert ez így nagyon izzadtságszagú lett. Erőltetettek, és borzasztóak a karakterek. Persze mit várjuk egy ilyen filmtől, de az első részhez képest nézem. És hát, igencsak gyenge eresztés.
Nem tudom ajánlani.

wakanda.jpg
Nem csoda, az első is egy kalap szar volt!

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

MCU - Fekete Párduc 2

https://www.imdb.com/title/tt9114286/

Ez valami hatalmas csalódás. Látszik az egész filmen, hogy a készítők sem tudtak mit kezdeni a főszereplő sajnálatos elhalálozásával. Hagyni kellett volna nyugodni békében, mert ez így nagyon izzadtságszagú lett. Erőltetettek, és borzasztóak a karakterek. Persze mit várjuk egy ilyen filmtől, de az első részhez képest nézem. És hát, igencsak gyenge eresztés.
Nem tudom ajánlani.
wakanda.jpg
wakanda.jpg (100.73 KiB) Megtekintve 2079 alkalommal
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Alex_Aston írta:
2023.01.27., pén. 00:03
A király - Zámbó Jimmy sorozat
Ez egy király sorozat, mondható így a végére.
Mint mondtam, az igazság alapját én nem tudom, de a film tényleg remek, és szórakoztató. Ha csak a fele igaz, tényleg nagy tapló lehetett emberünk.
Amennyire meg tudom állapítani, a 90-es évek igen korhű lett. Kerestem a hibákat, direkt figyelrem részletekre, de csak egyet szúrtam ki, amikor 1999-ben játszódó résznél az egyik statiszta parkoló autón IGW rendszám volt, miközben az I-vel kezdődőeket 2001 legvégén, 2002 elején kezdték el kiadni.
De részemről tényleg csak ezt a kis szándékos hibakeresést tudom felhozni, mert amúgy magában a megvalósításba én nem tudok, és nem is akarok belekötni. A színészek első osztályúak. Persze pl. Thuróczy Szabolcs, Csákány Eszter, Schell Judit, és még biza Olasz Renátó is garancia arra, hogy itt nem lehet nagyon félre menni, ha rendben van a többi része. És azok is biza rendben voltak.
Nagy Ervin talán nem volt annyira tökéletes, mint a többiek, de itt most azért elég jó volt ő is.

Érdemes végig nézni.
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

robi20064 írta:
2023.01.31., kedd 00:04
Lemmy9.1 írta:
2023.01.30., hétf. 21:11
The Last of Us.
Na, végignéztem. A 3. rész 32 percig tartott.
Jól indult, de hamar vége lett ennek a sorinak.
bravo.gif
Rohadjanak meg ezek a lib...s mocsodékok.
Egyebkent nem ertem a koncepciot, nem csak azt hogy ezt miert kellett 40 percben
Ezzel egyrészt benyaltak a lobbinak és kipipálták a kvótát, másrészt szerintem pontosan tudták mekkora felháborodás lesz egyes körökben, egyes körökben meg üdvözölni fogják, és majd jól elvitáznak ezen a különböző nézetű emberek. Kvázi kreáltak egy jókora ingyenreklámot maguknak. Ami a magam részét illeti, én fogtam és áttekertem az egész részt. Fapacival amúgy egyetértek. Na nem azért, mert eléggé melegre sikerült az epizód, de már a második résznél is az volt az érzésem, hogy ennél több kell. Eleve nagyon nehéz újat mutatni zombis témában, főleg olyanoknak akik megnézték már az összes értelmesebb zombis témájú filmeket és sorozatokat. Szóval ennek a sorozatnak egyelőre jóval nagyobb a füstje, mint a lángja. Korábban többen kérdezték, miért ekkora a hype a sorozat körül. Szerintem ez főképp a gamerek miatt van világszerte, akik örülnek, hogy végre van egy sorozat, ami hű marad az alap játékhoz. Mert eddig szinte az összes játék-adaptáció borzasztóra sikerült. A Witcher/Halo sorozat a játékok meggyalázása kb. Pedig potenciál volt mindkettőben. De a Gyűrűk Ura sorozat is eléggé gyengusz lett, pedig ott se lett volna semmi más dolguk a készítőknek, mint követni a könyveket. Persze eleve úgy kezdték, hogy csak a könyvek egy részére vették meg a jogokat, nem az összesre. Pedig ez fontosabb lett volna, mint maxra tekerni a méregdrága cgi-t egy gyenge sztori mellett... De manapság ez a módi, ha akár egy játék, akár egy könyv sikeres lett, akkor vegyük meg a jogokat, dobjuk a kukába az egészet és erőltessük bele a saját hülyeségeinket, felhasználva adott könyv/játék nevét, népszerűségét. Hisz a hollywoody írók azt hiszik magukról, hogy ők mindig mindent jobban tudnak. Szóval a Last of Us fanok részéről érthető az öröm. Nekem aki egy percet se játszott a játékkal, ez egyelőre édes kevés.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Lemmy9.1 írta:
2023.01.30., hétf. 21:11
The Last of Us.
Na, végignéztem. A 3. rész 32 percig tartott.
Jól indult, de hamar vége lett ennek a sorinak.
bravo.gif
Rohadjanak meg ezek a lib...s mocsodékok.
Ahogy írtam korábban, nem ismerem a játékot, ami alapján készült a film. E cikk szerint benne volt ez a szál, ha nem is ennyire hangsúlyosan.

https://hu.ign.com/the-last-of-us-s01e0 ... rtenetet-a

Én sem szeretem az ennyire arcba tolást, de ettől még lehet jó a folytatás, én nem temetem.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: wittao »

Lemmy9.1 írta:
2023.01.30., hétf. 21:11
The Last of Us.
Na, végignéztem. A 3. rész 32 percig tartott.
Jól indult, de hamar vége lett ennek a sorinak.
bravo.gif
Rohadjanak meg ezek a lib...s mocsodékok.
Hat, zombiknak jobban orultem volna, mint ennek a …
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Online
Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

The Last of Us.
Na, végignéztem. A 3. rész 32 percig tartott.
Jól indult, de hamar vége lett ennek a sorinak.
bravo.gif
Rohadjanak meg ezek a lib...s mocsodékok.
Szerintem!

Online
Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: merida »

Ez kötelező darab!

Banksy és a tiltott művészet felemelkedése
https://www.imdb.com/title/tt11393026/? ... _sr_srsg_6

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

A király - Zámbó Jimmy sorozat

https://www.imdb.com/title/tt23752726/

Pár napja hallottam, hogy van ilyen. HBO magyar sorozatok utóbbi időben csak jók voltak, amivel találkoztam (Terápia, Aranyélet, A besúgó), ezért adtam neki esélyt.
Első két rész után azt kell mondjam, nagyon jó. Fogalmam sincs, hogy mennyi a valóság és a fikció belőle, nem is izgat, csak nézem a filmet, és tetszik, mert szórakoztat és leköt. Jók a színészek, jók a karakterek, jó a megvalósítás.

Ajánlom.
A-kiraly.jpg
A-kiraly.jpg (421.28 KiB) Megtekintve 2326 alkalommal
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Aszpirin írta:
2023.01.26., csüt. 15:27
Megnéztem az aktuálisan hype-olt zombi-saga első részét. Khm... ezért rajongtok úgy?
Az első részt kíváncsiságból végig néztem, a második felénél stoppoltam a folyamatot, részemről ennyi volt ez a sorozat. A látványon túl nekem semmit nem ad, sőt még idegesít is a dramaturgia és a színészek mesterkélt játéka. Ehhez képest a pár napja tárgyalt Echo 3 egy mestermű, pedig az is könnyen feledhető, de legalább csalódás nélkül néztem meg minden részét.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Megnéztem az aktuálisan hype-olt zombi-saga első részét. Khm... ezért rajongtok úgy?
N-edik áltudományos próbálkozás a zombiapokalipszis magyarázatára, most már a gombáktól kell félnünk. Lehet, hogy a hatvanas években nem voltak még a gombák ellen szerek, de most még a tévében is állandóan reklámozzák őket... ha elkezdik vetíteni mondjuk az ertéelen, akkor tele lesz canesten-reklámmal, az tuti :D :D :D De komolyra véve a szót: a filmben többször is elhangzik, higy a gombák ellen egyszerűen semmilyen szer nincs. Khm... akkor ez egy alternatív univezrum, amiben nem találták még fel az olyan gyógyszereket, mint pl. a ketokonazol, miconazol, stb. Aztán az is meglehetősen tudományos, hogy aszongya "a gomba uralkodni akar az ember felett, ezért átveszi az akaratát, és ő irányít"- Wow. Akar.

A történetre nem is tudom, érdemes-e szót pazarolni: apokalipszis, túlélők, és a világmegmentést magában hordozó "kiválasztott". Klisé klisé hátán.

A "kiscsaj"-t kritizálókkal egyetértek. Az a csajszi nem színésznek való, egy ilyen szerepre tényleg találhattak volna valami rendesebb fiatal színészt.
A második részbe is belekezdtem, de sajnos belealudtam :rolleyes:

(Ezzel a sorozattal nem lenne semmi baj, még mindig kellenek a népnek a zombik, hát megkapják... ha nem akarná magát izzadtságszagú erőlködéssel túl komolyan venni... de akarja, így viszont ultragáz számomra. Amúgy is az lenne, mint minden zombis hülyeség.)
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

El is süllyedtem volna szégyenemben, ha nem 10/10 lett volna az eredményem :D

https://divany.hu/offline/bud-spencer-filmek-kviz/
Csak a Marantz! :-D

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

zx07 írta:
2023.01.25., szer. 13:50
Fauda 4. évad

Aki szerette az első három évadot, az ebben sem fog csalódni. Ravasz felütéssel kezdődik, mondhatni mesés, de ettől még nagyon izgalmas, tele adrenalinnal. Azért szeretem ezt a sorozatot, mert bemutatja mind az arab, mind az izraeli oldalt és motivíciókat. Senki nem fehér-fekete. A környezet ezúttal néhány részben Belgium híres arab negyede, de a Budapesthez szokott szem gyorsan észreveszi, hogy sok snittet nálunk forgattak (pld. amikor "Brüsszelben" elhúz egy 50 éves sárga cseh villamos) Kb. a felénél járunk, de nehéz letenni a távirányítót.
Ezt valamikor elkezdtem, de nem folytattam.
Egyre jobb a sorozat? Lehet nekiugrok újra!
:smile32:

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

JUNG_E.

Megnéztem. Vegyesek az érzelmeim. Sajnos ebből a filmből ki lehetett volna hozni jóval többet. Kicsit sajnálom,, mert néhol a látvány is egész jó volt, a történet is szerintem kicsit elgondolkodtató. (Meddig tart egy emberi élet? Ameddig a tudat? A robot lehet ember? Anya-lánya , ember robot kapcsolat stb stb) E mellett tényleg voltak benne baromságok, és a színészi képességek is távol keleti ízlésre lettek szabva, európai szemmel néha bugyutaságokkal, de a film szerintem "belpiacra" készült elsődlegesen. Így viszont megnézős gyorsan felejtős lett.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”