Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Online vásárlás külföldről

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tottyi »


Volt már rá precedens. A Paypal automatikusan a vevőt védi. Ilyenkor eladóként nem árt résen lenni, és bizonyítani, hogy azt adtad föl, amit. Ha visszaolvasnál, akkor talán találnál ilyen sztorit a témában, persze, ha megvan még a hozzászólás, mert emlékeim szerint elég régen volt erről szó, és a fórummotor emlékezete sem a régi.
Igen ezt en is eszre vettem hogy tobb eves hozzaszolas mar nincs meg. Egyebkent en is azert erdeklodom mert keszulok kulfodrol venni hangfalat es hat nem lesz olcso.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Vendég

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Es ezzel a vevo is vissza tud elni, nem? Mert ha megkapja az arut es az amit akart de megsem engedi, hogy a paypal odaadja a penzt az illetonek akkor igy visszakerul a penz a szamlara? Nem ertek hozza csak kerdezem.
Volt már rá precedens. A Paypal automatikusan a vevőt védi. Ilyenkor eladóként nem árt résen lenni, és bizonyítani, hogy azt adtad föl, amit. Ha visszaolvasnál, akkor talán találnál ilyen sztorit a témában, persze, ha megvan még a hozzászólás, mert emlékeim szerint elég régen volt erről szó, és a fórummotor emlékezete sem a régi.

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Es ezzel a vevo is vissza tud elni, nem? Mert ha megkapja az arut es az amit akart de megsem engedi, hogy a paypal odaadja a penzt az illetonek akkor igy visszakerul a penz a szamlara? Nem ertek hozza csak kerdezem. En is vasaroltam mar tobbszor ebay-en es paypal-al fizettem de olyan nem volt, hogy fel kell oldjam a penzt, hogy megkapja.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Vendég

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Értem, tehát a vevő nincs védve hiába paypal
Ezt mondtam volna? Elvileg van, de én még nem kerültem ilyen helyzetbe. A paypal szerintem itt is véd, ha nem "ajándékba" utalsz, hanem fizetsz valamiért (pl. beírod, hogy "as per our agreement on item listed here (link) at price #"). Egyszer egy kínai oldalról rendeltem Paypallal hálózati töltőt netbookhoz, és 45 nap alatt sem akart ideérni. Mikor megnyitottam a disputát, nagyon gyorsan idetalált a csomag. Szerintem magánszemélynél sem lehet ez nagyon másképp.

Avatar
Muszklismick
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2008.12.02., kedd 22:19
Értékelés: 229

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Muszklismick »

Értem, tehát a vevő nincs védve hiába paypal

Vendég

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Elég sokat vásároltam idáig külföldről kereskedőktől / üzletekből és minden simán ment, most egy Holland fórumról magánszemélytől vásárolnék paypal-on keresztül. Mi ennek a menete, soha nem vettem még magánszemélytől és fizettem még paypal-el. A kifizetés majd azután történik miután én átvettem a leszállított terméket és meggyőződtem hogy valóban azt kaptam amit megbeszéltünk, és addig az összeg letétben van a paypal-nál ?  
Nem. Én a headfin keresztül vásároltam így. Fizettem, aztán feladta, tracking info, stb. Az is Hollandiából jött, nem volt semmi probléma. Ha nincs teljesítés, a Paypalon keresztül működhet a pénzvisszatérítés. Csak ne ajándéknak írd az összegett, hanem utalj az árura. Nálam működött, de kell hozzá a bizalom.

Avatar
Muszklismick
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2008.12.02., kedd 22:19
Értékelés: 229

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Muszklismick »

Elég sokat vásároltam idáig külföldről kereskedőktől / üzletekből és minden simán ment, most egy Holland fórumról magánszemélytől vásárolnék paypal-on keresztül. Mi ennek a menete, soha nem vettem még magánszemélytől és fizettem még paypal-el. A kifizetés majd azután történik miután én átvettem a leszállított terméket és meggyőződtem hogy valóban azt kaptam amit megbeszéltünk, és addig az összeg letétben van a paypal-nál ?  

Online
Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: AVX »



Az enyémet anno ők hozták haza. Gyors, korrekt, olcsó. Csak jókat tudok mondani.
http://www.daniatransport.com/?Lang=hu

Én is pont valami hasonlót ajánlottam volna.
Kint tanulnak a gyerekeim, de ők nem hinném, hogy erre ráérnének.
20 kilós csomagot küldtem ki nekik 15000 Ft-ért.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Sziasztok!
 
Tud valaki segíteni dániából megvenni és hazajuttatni hangfalakat?  Nem nagyok szerencsére falra rakhatóakról van szó...
 
Ha igen kérlek keress meg pm-ben vagy telefonon: 06harminc377negyven90
 
Thanx!

Az enyémet anno ők hozták haza. Gyors, korrekt, olcsó. Csak jókat tudok mondani.
http://www.daniatransport.com/?Lang=hu
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Vendég

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Tud valaki segíteni dániából megvenni és hazajuttatni hangfalakat?  Nem nagyok szerencsére falra rakhatóakról van szó...
 
Ha igen kérlek keress meg pm-ben vagy telefonon: 06harminc377negyven90
 
Thanx!

Avatar
gyurmaember
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 22:02
Értékelés: 101

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: gyurmaember »

Van arrafelè egy fòrumos, kèrdezd meg avx-et, hogy ki az! Ő biztos tud jò, ès olcsò szállìtòt.

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tottyi »


A hifipiac-on épp van egy. Csak nem onnan jönne?
Ott 3 ezer €uro es a skandinav orszagokban meg ketto ezer csak a piacot merem fel honnet eri meg mert ha csak 500 euro a szallitas mar akkor is megeri kulfoldrol.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 595

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »


Hi, valaki tudna abban segiteni, hogy pl egy Infinity IRS Omega hangfalpar-t menniyert lehetne Svedorszagbol Magyarorszagra juttatni? Kb 110 kilorol van szo + csomagolas.
A hifipiac-on épp van egy. Csak nem onnan jönne?
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hi, valaki tudna abban segiteni, hogy pl egy Infinity IRS Omega hangfalpar-t menniyert lehetne Svedorszagbol Magyarorszagra juttatni? Kb 110 kilorol van szo + csomagolas.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: rx8 »


Sikerült!!!A Firefox alatt nem jelent meg, de az Explorer alatt igen.Hogy miért azt nem tudom....
 
Még egyszer köszönöm a segítséget.
 
Üdv
rx8
Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: rx8 »


Oké.Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!
 
Üdv
rx8
Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

Online
Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: kasumi »



Sziasztok!
 
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Szeretnék a Discogs-ra regisztrálni.Mindent rendesen kitöltök, elfogadom a szabályzatot stb., de a rendszer a következőket írja ki:
Please click the reCAPTCHA checkbox or fill in the prompted code if asked.
Ezt abszolút nem értem mivel a jelszó is rendesen be van írva viszont captcha ablakot nem dob ki.Szerintetek mi a hiba?
 
Előre is köszi a segítséget!
 
Üdv:
rx8

 
Üdv.!
 
Megnéztem, nálam ott van:
 

 
 
Szerintem lehet böngésző beállítási, ill. kompatibilitási probléma is. Talán próbáld meg egy másik böngészőben.
Újratervezés

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: rx8 »


Sziasztok!
 
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Szeretnék a Discogs-ra regisztrálni.Mindent rendesen kitöltök, elfogadom a szabályzatot stb., de a rendszer a következőket írja ki:
Please click the reCAPTCHA checkbox or fill in the prompted code if asked.
Ezt abszolút nem értem mivel a jelszó is rendesen be van írva viszont captcha ablakot nem dob ki.Szerintetek mi a hiba?
 
Előre is köszi a segítséget!
 
Üdv:
rx8
Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



Köszönöm szépen!
 
Valami hasonlón gondolkozok... 
http://www.gearbest.com/tv-box/pp_94469.html?wid=3
Innen nem csak a Dealsmachine-ről (hasonló), egy a lényeg:ha lehet akkor Paypal-el fizess!(nem a rossz tapasztalat, csak a vásárló védelem miatt mondom!)
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Doky »



Szia!
Igen, semmi gond nem volt.

Köszönöm szépen!
 
Valami hasonlón gondolkozok... 
http://www.gearbest.com/tv-box/pp_94469.html?wid=3
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Szia!
Igen, semmi gond nem volt.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Doky »


Innen vásárolt már valaki? 
http://www.gearbest.com/tv-box-c_11262/
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pali923 »


Itt egy friss tájékoztató a hatályos vámolási és egyéb szabályoktól:
 
http://www.uzletresz.hu/penzugy/2015111 ... t-nav.html
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
Janos80
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2015.08.09., vas. 21:38
Értékelés: -3

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Janos80 »



Ez a hirdetési oldal neve, nem egy ország.
Ha jól látom Olaszországban van.

Üdv köszönöm az messze van közeli ország lenne jó.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Köszönöm ez a kijiji ez milyen ország?
Ez a hirdetési oldal neve, nem egy ország.
Ha jól látom Olaszországban van.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Válasz küldése

Vissza: “Mit hol vegyek?”