Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Online vásárlás külföldről

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1790
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 808
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Red75 »



 
Vásároltam egy webshopban (Hongkong), Pay Pal fizettem és a státusz még mindig "pending". 

Nálam is volt már ilyen. Felvettem az eladóval (cég) a kapcsolatot az ebay-en keresztül. Azt írta nem ment át a pénz, de nálam viszont levonta a paypal. Pár nappal később megtalálták a beérkezett pénzt és küldték a cuccot. Ennek már lassan egy éve, de most is homokóra ikon látható ott.
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
opel123
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2009.02.19., csüt. 21:00
Értékelés: 421

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: opel123 »



Sziasztok!
Információra lenne szükségem.
Vásároltam egy webshopban (Hongkong), Pay Pal fizettem és a státusz még mindig "pending". Ez két hete volt.
Én nem futottam bele még hasonlóba, ne igazán értem. Utána olvastam, de nem lettem okosabb.
Ha valakinek volt hasonló vagy tudja mi ez a folyamat magyarázza már el!
Köszönöm.
Üdv. Dezső

Nekem is volt ilyen "status pending" kiírva a myebayen meg egy homokórajel a vásárolt terméknél, miután elutaltam.  A fogadóoldalon van valami gond a számlával, de ez nem a te problémád.  Ha a termék megjött és rendben van, akkor a paypal lerendezi a többit.

Avatar
rozsad
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2008.06.11., szer. 20:06
Értékelés: 5

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: rozsad »



Ha komplett a regisztràciòd a paypalon( bankszámlaszám, cìm stb) ès nem ìr ki semmilyen teendőt a paypal amikot belèpsz, vedd fel a kapcsolatot az eladòval vagy a paypallal vagy mindkettővel.
Megeshet, hogy az eladò számlája zárolva van, vagy nem jò a cìm.

 
Szia!
Ugyan ebben az időszakban vásároltam az Ebay-en. A csomag már landolt. Az eladóval már felvettem a kapcsolatot, de nem válaszolt. Köszönöm a segítséget, próbálkozom még egyszer.
Szép napot!

Avatar
gyurmaember
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 22:02
Értékelés: 101

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: gyurmaember »


Ha komplett a regisztràciòd a paypalon( bankszámlaszám, cìm stb) ès nem ìr ki semmilyen teendőt a paypal amikot belèpsz, vedd fel a kapcsolatot az eladòval vagy a paypallal vagy mindkettővel.
Megeshet, hogy az eladò számlája zárolva van, vagy nem jò a cìm.

Avatar
rozsad
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2008.06.11., szer. 20:06
Értékelés: 5

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: rozsad »


Sziasztok!
Információra lenne szükségem.
Vásároltam egy webshopban (Hongkong), Pay Pal fizettem és a státusz még mindig "pending". Ez két hete volt.
Én nem futottam bele még hasonlóba, ne igazán értem. Utána olvastam, de nem lettem okosabb.
Ha valakinek volt hasonló vagy tudja mi ez a folyamat magyarázza már el!
Köszönöm.
Üdv. Dezső

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1028

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pali923 »


A Myebayben, kérd, hogy tegye fel az ajánlott csomag nyomonkövetését.  Vannak eladók, akik automatikusan megteszik. Amikor megjön az üzenet, hogy "item shipped" akkor rá tudok klikkelni és elvisz a csomagküldő honlapjára.  Szerintem is nyiss egy reklamációt. A végén meg törlöd, ha megjött.
Köszi, de megoldódott a dolog. Az eladó újra feladta a csomagot, bár egy kicsit megsértődött, mert végül sikerült nyitnom egy ügyet. Ez a csomag alig egy hét alatt megérkezett.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
opel123
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2009.02.19., csüt. 21:00
Értékelés: 421

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: opel123 »



Köszi, akkor lehet, hogy valóban műszaki hiba volt? Na de egy ebay.com-on napokig?
Most egy kicsit dilemmábban vagyok, mert végül sikerült írnom az eladónak kis kerülővel, és azt írta, hogy ma feladta újra a csomagomat. Állítólag előfordul ilyen néha nála is. Nem tudom, így érdemes-e ügyet csinálni belőle, csak nem szeretnék kifutni az időből...

A Myebayben, kérd, hogy tegye fel az ajánlott csomag nyomonkövetését.  Vannak eladók, akik automatikusan megteszik. Amikor megjön az üzenet, hogy "item shipped" akkor rá tudok klikkelni és elvisz a csomagküldő honlapjára.  Szerintem is nyiss egy reklamációt. A végén meg törlöd, ha megjött.

Avatar
priusz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 21:16
Értékelés: 95

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: priusz »



Köszi, akkor lehet, hogy valóban műszaki hiba volt? Na de egy ebay.com-on napokig?
Most egy kicsit dilemmábban vagyok, mert végül sikerült írnom az eladónak kis kerülővel, és azt írta, hogy ma feladta újra a csomagomat. Állítólag előfordul ilyen néha nála is. Nem tudom, így érdemes-e ügyet csinálni belőle, csak nem szeretnék kifutni az időből...

Én inkább nyitok ilyenkor egy case-t biztos ami biztos. Az üzenetbe meg beírom, ha megérkezik rendben a motyó akkor zárom pozitív visszajelzéssel.
Mozi:HTPC;Denon DVD2930;Pioneer N50A;Denon AVC A1SR;Quad 11 Classic
Zene:Rpi3;Philips Cd150; GoldNote 7Dac;Cayin Mt-35;Dynaco A25
 
                                                  
 

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1028

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pali923 »


Nekem sem működött, de már megy!
Köszi, akkor lehet, hogy valóban műszaki hiba volt? Na de egy ebay.com-on napokig?
Most egy kicsit dilemmábban vagyok, mert végül sikerült írnom az eladónak kis kerülővel, és azt írta, hogy ma feladta újra a csomagomat. Állítólag előfordul ilyen néha nála is. Nem tudom, így érdemes-e ügyet csinálni belőle, csak nem szeretnék kifutni az időből...
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
priusz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 21:16
Értékelés: 95

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: priusz »



Az ebay.com Resolution Centerrel vannak problémáim. Van egy áru, amit majd 2 hónapja nem kaptam meg. Próbálkozom már napom óta a reklamációval, de mindig az a válasz, hogy a Center éppen nem elérhető. 
Tudtok valami információt, hogy ez miért lehet így?

Nekem sem működött, de már megy!
Mozi:HTPC;Denon DVD2930;Pioneer N50A;Denon AVC A1SR;Quad 11 Classic
Zene:Rpi3;Philips Cd150; GoldNote 7Dac;Cayin Mt-35;Dynaco A25
 
                                                  
 

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1028

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pali923 »


Az ebay.com Resolution Centerrel vannak problémáim. Van egy áru, amit majd 2 hónapja nem kaptam meg. Próbálkozom már napom óta a reklamációval, de mindig az a válasz, hogy a Center éppen nem elérhető. 
Tudtok valami információt, hogy ez miért lehet így?
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Interparcel.com
Àrva trans
Srt courier, de ők màr egy hònapja hozzàk a kàvèmat Szegedről, nem egy ajànlott kategòria.

Köszi, közben megoldódott a dolog. Nem vettem meg.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
gyurmaember
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 22:02
Értékelés: 101

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: gyurmaember »


Tudja valaki, hogy mi lenne a legolcsóbb megoldás, ha Angliából (London) el szeretnék hozatni Németországba egy kb. 5 kg-os csomagot? Nem, ismerős nem tudja elhozni.
Interparcel.com
Àrva trans
Srt courier, de ők màr egy hònapja hozzàk a kàvèmat Szegedről, nem egy ajànlott kategòria.

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: dörmögi »

Tudja valaki, hogy mi lenne a legolcsóbb megoldás, ha Angliából (London) el szeretnék hozatni Németországba egy kb. 5 kg-os csomagot? Nem, ismerős nem tudja elhozni.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
pi61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2007.12.13., csüt. 07:15
Értékelés: 32

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pi61 »


Vásároltam az AVX-en is hirdető TME lengyel központú cégtől, Minden korrektül, gyorsan ment, 1 héten belül megkaptam az áhított labortápot, még magyar nyelvű garancialevelet és használati útmutatót is adtak hozzá.
A szintén itt hirdető Lightithebox-tól is rendeltem, ami Kínából küldi az áruit. Az átutalás volt pár nap, amíg elért hozzájuk, aztán már csomagolták és fel is adták. még 3 nap, és a DHL vámcsoportja vette fel velem a kapcsolatot, adatokat kértek, mit és mennyiért vettem. 4-5 napig ültek rajta.Végül ma megjött a csomag,  csak Áfát kellett fizetnem érte. Végül is megérte, ilyen Led modulokat itthon nem lehet kapni, jó kis mennyezeti világítás lesz belőle. 


Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1028

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pali923 »


Itt van egy friss tájékoztatás a külföldről történő vásárlások esetén fizetendő közterhekről. Ez a kérdés gyakran előkerül itt, hát tessék olvasni.
 
http://www.nav.gov.hu/data/cms287190/Ta ... a_Zrt..pdf
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ezt ma rendeltem:
http://www.thomann.d...ophile_dsm3.htm
172000 Ft volt az ára.
Ennyiből megépíteni sem lehetne.
 
 
M-Audio Studiophile DSM3
M-Audio Studiophile DSM3 - active nearfield monitor with DSP technology, 2x 6.5" woofer, 1" thomann Teteron soft fabric neodymium HF driver, 180W, analog and digital inputs (up to 24bit/192 kHz), frequency response: 37Hz-27kHz. Analog Inputs: XLR and 1/4" TRS balanced. Digital Inputs: S/PDIF and AES/EBU. Dimensions: 407 x 270 x 262 mm. Weight: 10.6kg



Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »


Igen ez csak a felső rész.
A Puppy meg az alsó.
Ha megnézed az Audiomarkt-on van ott Watt/Puppy VIII. system is. A felső rész önállóan is használható, bár én nem nagyon láttam ilyet,de biztos van.Általában a Watt/Puppy-t együtt veszik.
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: AVX »


Van egy Vilson hírdetés,de nem igazán értem,hogy mit árulnak.
Lehet csak a felső részt?
Elég fura.
http://audiomarkt.de/_markt/uploaded/7603373045_g.jpg
Wilson Audio / Wilson Audio Watt 8 (Used Device)
 
Selling pair of Wilson Audio Watt 8 Speakers in Black with Black Grills. Only Watt without Puppy. Hardware, a full tool kit, and the factory crates.




Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: AVX »


Van egy PMCOB1 eladó 2300 EUR-ért:
http://audiomarkt.de...034599044_g.jpg
 
http://www.swans-eur...eoplay-2009.pdf
 
2000-et adnék érte.
Az látszik,hogy kicsit nagyítottak a kisker árral.


Avatar
Nexus
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2010.11.01., hétf. 09:33
Értékelés: 45

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Nexus »


Itt van két lehetőség.Igaz mindkettő angol, de megbízható cégek.Telis tele állandó akciókkal.
A postaköltség is baráti.És ha nem utolsó szempont a gyorsaság....
Én sok játékot rendeltem már tőlük, mindig rendben megjöttek a lemezek.
 
Shopto
 
Zavvi

"És az elsőre dögös "látványvadászat" után egyre többeknek jut eszébe, hogy nem olyan rendszert kellene összeállítani, ami szétszedi a zenét, hanem olyat ami egyben tartja."
 
Nexus=ex Specialized001

Avatar
pity-putty
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.07.27., szer. 14:09
Értékelés: 3

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pity-putty »


Tudnátok ajánlani olyan cseh (vagy szlovák) webshopot, ahonnan lehet rendelni Magyarországra is blu-ray filmeket, és a postaköltség is emberbarát?
 
Amiket néztem:
- A http://www.filmcity.cz -n 10000 HUF fölött lenne a postázás, ami nagyon nem baráti.
- A http://www.dvdsvet.cz -n pedig nem lehet magyarhonba rendelni.
- A http://www.dvdbest.sk -n is elég drága a postaköltség ~ 16 Euro + darabonként 0,8 Euro, és az árak sem olyan olcsók, mint a cseh oldalakon.

Avatar
kartsi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.08.15., hétf. 14:51
Értékelés: -164

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: kartsi »



Köszi a segítséget.


 
 
Nincs mit. Ha kell kanadai kontakt, akkor szívesen segítek.
 
Egy tipp: ha jól tudom, érdemes hollandiában vámoltatni, mert kedvezőbb, de ezt a cég biztos tudja.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: AVX »



http://www.maltacourt.hu/box/cegunkrol


 
Köszi a segítséget.

Avatar
kartsi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.08.15., hétf. 14:51
Értékelés: -164

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: kartsi »



Vásárolni akarok a SOLEN.ca kanadai cégtől.
Kifizetni ki tudnám,de ők nem szállítanak Mo-ra.
Hogyan tudnám megoldani a szállítást?
Megbízzak itthonról egy szállító céget?
Ki az akit megkeressek?
Van egy két hangszóró,ami jelenleg akciós.Még a szállítás+vám+Áfával növelve is jóval olcsóbb lenne.


 
 
http://www.maltacourt.hu/box/cegunkrol

Válasz küldése

Vissza: “Mit hol vegyek?”