Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Neten kinált hifi termékek

Avatar
kistibcsi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 14:21
Értékelés: 80
Tartózkodási hely: Gödöllő

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: kistibcsi »


https://www.amazon.com/Technica-Audioph ... 0ZMNPXMGE7 
 
Ha talán ilyet keres valaki.

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: szamóca »


újabb gyöngyszem : " '97-ben 850 ezer Forint volt az ára" > https://www.jofogas.hu/somogy/Highend_M ... 872235.htm
Ez meg még nincsen is, oszt eladó. 


Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »


de "'97-ben 850 ezer Forint volt az ára, komoly helyről véve" így érthető is....
Szerintem csak elírta: "97-ben 85,00 ezer Forint volt az ára, komoly helyről véve"  
Akkor még forgalomba volt a fillér...   komoly helyről=sógortól a kocsmában (biztos ő volt a falu DJ-e, és CD lejátszóval vakította a jó népet)  

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4223
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1575
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Voyager »


újabb gyöngyszem : " '97-ben 850 ezer Forint volt az ára" > https://www.jofogas.hu/somogy/Highend_M ... 872235.htm
 
de "'97-ben 850 ezer Forint volt az ára, komoly helyről véve" így érthető is....

Avatar
rozoga62
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2008.04.29., kedd 13:07
Értékelés: 95
Tartózkodási hely: Verpelét

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: rozoga62 »


A föld az univerzum diliháza......
Kishazánk meg a zártosztály (félig már el is van kerítve). Aztabetyárját!...

Avatar
skorpio-
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2016.02.09., kedd 16:54
Értékelés: 59

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: skorpio- »

A föld az univerzum diliháza......

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


Úgy néz ki,hogy újra meg kellene  nyitni a lipótmezői vigyorgót.
 
Igen, de net elérés nélkül...
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009.08.14., pén. 12:26
Értékelés: 321

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: sssggg »


újabb gyöngyszem : " '97-ben 850 ezer Forint volt az ára" > https://www.jofogas.hu/somogy/Highend_M ... 872235.htm
Úgy néz ki,hogy újra meg kellene  nyitni a lipótmezői vigyorgót.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



na ez má' télleg hungarikum > https://www.jofogas.hu/hajdu_bihar/Elad ... 124300.htm
 
p.s.: érdemes a többi termékét is megnézni

 

Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
timcs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.03.06., szomb. 12:37
Értékelés: 310

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: timcs »



na ez má' télleg hungarikum > https://www.jofogas.hu/hajdu_bihar/Elad ... 124300.htm
 
p.s.: érdemes a többi termékét is megnézni

Disznótoros, a kisütött zsírnak való bödön.   

CD : Ayon CD1 
Amp : Pathos Classic One + Soundcare
Speak : Sonus Faber Olympica I
Cable : Audio Note AN-V, HarmonicTech Pro 11 plus
Power : PS Audio PPP, HarmonicTech Fantasy AC 10, Lessloss DFPC Original & Signature
Akusztikailag kezelt zeneszoba

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Hoppá!
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »



A Vakerán volt még valami három betűs névvel is, annál is jó sok mínusszal.
 
Nekem a BW 602 s3-ra írt egy 35ezres ajánlatot a jófogáson, mert szerinte azok eladhatatlanok... :-)

Lehet, hogy darab árra gondolt?! 

Online
Avatar
fcsfelix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2014.12.28., vas. 17:46
Értékelés: 581

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: fcsfelix »


A Vakerán volt még valami három betűs névvel is, annál is jó sok mínusszal.
 
Nekem a BW 602 s3-ra írt egy 35ezres ajánlatot a jófogáson, mert szerinte azok eladhatatlanok... :-)
Arcam AVR 850
KEF R900 + R300 + R600c
2x Arendal 1723 1V Avalanche 800 sub + Mini DSP HD
Dune Max Vision + Epson 9400 / LG G23 77"
Stewart Fix keretes vászon 117".
Vincent Audio SV-233 + Cocktail Audio streamer

És egy remek kis család, akikkel mindezt élvezem közösen.  :-)

Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »



Ez egy lomis nepper. Most nem ugrik be melyik, de ezen kívül két másik nicknévvel is futtatja ott magát.
Persze ezzel a stílussal, fogalmazással rögtön felismerni...darabár, de csak párban eladó. Így legalább mindig ő van a találati lista elején a félrevezető félárral, ami azért mindig mocskosul túlárazott persze...
Amikor 3 éve kezdte a pályafutását, akkor egy pincében volt még mindene egymásra behányva minden egyes fényképen. Azért ez a kertben fotózás komoly szakmai előre lépés részéről.
 
Kíváncsi vagyok, itt mikor és vajon milyen névvel fog megjelenni?

Régeben "Babonics Zsolt"-on futott, most "Rózsa Patika" néven nyomul.
Én már régen letiltottam, mert állandóan zaklatott a lókuppec szövegével...
 
Ja, semmit nem fejlődött fotózás téren (sem), csak most már netről lopja a képeket...
Keress rá a kertes képre, azt is valamelyik amcsi oldalról nyúlta ha jól emlékszem.

Online
Avatar
fcsfelix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2014.12.28., vas. 17:46
Értékelés: 581

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: fcsfelix »


Egyébként őrület,hogy milyen árakon kínálnak cuccokat mostanában,itt a hangsugárzók ára sokszor darabár "de csak párban eladó"
Ez egy lomis nepper. Most nem ugrik be melyik, de ezen kívül két másik nicknévvel is futtatja ott magát.
Persze ezzel a stílussal, fogalmazással rögtön felismerni...darabár, de csak párban eladó. Így legalább mindig ő van a találati lista elején a félrevezető félárral, ami azért mindig mocskosul túlárazott persze...
Amikor 3 éve kezdte a pályafutását, akkor egy pincében volt még mindene egymásra behányva minden egyes fényképen. Azért ez a kertben fotózás komoly szakmai előre lépés részéről.
 
Kíváncsi vagyok, itt mikor és vajon milyen névvel fog megjelenni?
Arcam AVR 850
KEF R900 + R300 + R600c
2x Arendal 1723 1V Avalanche 800 sub + Mini DSP HD
Dune Max Vision + Epson 9400 / LG G23 77"
Stewart Fix keretes vászon 117".
Vincent Audio SV-233 + Cocktail Audio streamer

És egy remek kis család, akikkel mindezt élvezem közösen.  :-)

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: venomer »


8 nap áll rendelkezésre
14 már.
 
A működéséhez nem szükséges nem befolyásolja a hangot.
A vásárlást sem befolyásolja a bejáratott lózung: nem szabad gyarapítani a hasznukat, sem érintkezni velük. Nagyon más világ, nem épp kultúrkörnyezet, ahonnan jönnek ezek és probléma esetén is pont ugyanilyen szövegezettségű, előre bekészített mondatokkal találhatod szembe magad. Lehet, hogy az én heppem, de készülék esetében is számít az előélet és ez nem csak állapotra, a megelőző használati módra értendő. Továbbörökítődik a magaméhoz hasonló szellemiség, de továbbörökítődne az ellentétes is. Ugyanaz, mint az eladnám, de csak ha tudom, hogy jó kezekbe kerül, csak a másik irányból.

Avatar
sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009.08.14., pén. 12:26
Értékelés: 321

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: sssggg »


persze, mert minden hájgend!
Egyébként őrület,hogy milyen árakon kínálnak cuccokat mostanában,itt a hangsugárzók ára sokszor darabár "de csak párban eladó" 

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4223
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1575
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Voyager »



Nem semmi árképzés
 
https://www.jofogas.hu/magyarorszag?acc ... 6bc464687b

 
persze, mert minden hájgend!

Avatar
sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009.08.14., pén. 12:26
Értékelés: 321

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: sssggg »


Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: pali923 »



Nem hifi, de az is lehetne akár.
 
Csavarokat rendeltem egy helyről.
Ez van írva a visszaigazolás aljára:
"Átvett, de később nem garanciális jellegű okból visszaküldött termékek esetén, amennyiben a termék sértetlen, beépítésre nem került, az eredeti ár 80%-át áll módunkban visszatéríteni. "
 
Ilyet lehet tenni?

Interneten rendelted? Mert akkor ez nem így van. Van 2 heted az elállásra, és nem 80% jár vissza. Olvastam máshol is, hogy vannak cégek, akik a jogszabállyal ellentétes feltételeket adnak meg a visszaigazolásokon és a feltételeik leírásában a weben, de ez nem számít.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: kasumi »



Nem hifi, de az is lehetne akár.
 
Csavarokat rendeltem egy helyről.
Ez van írva a visszaigazolás aljára:
"Átvett, de később nem garanciális jellegű okból visszaküldött termékek esetén, amennyiben a termék sértetlen, beépítésre nem került, az eredeti ár 80%-át áll módunkban visszatéríteni. "
 
Ilyet lehet tenni?
Amennyire tudom, a távollévők között létrejövő szerződések esetén 8 nap áll rendelkezésre a vevő indoklás nélküli elállására. Ilyen esetben az eredeti állapotot kell visszaállítani, ami jelen esetben a teljes vételár visszafizetését jelenti. 
Nem vagyok jogász, ne vedd készpénznek, de olvasmányaim alapján így gondolom.
Újratervezés

Online
Avatar
Roli80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 986
Csatlakozott: 2013.09.13., pén. 11:36
Értékelés: 124

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Roli80 »



Nem hifi, de az is lehetne akár.
 
Csavarokat rendeltem egy helyről.
Ez van írva a visszaigazolás aljára:
"Átvett, de később nem garanciális jellegű okból visszaküldött termékek esetén, amennyiben a termék sértetlen, beépítésre nem került, az eredeti ár 80%-át áll módunkban visszatéríteni. "
 
Ilyet lehet tenni?

Igen!
 
Cége válogatja. Általában a raktári termékeket visszaveszik teljes áron, de egyedi rendeléseknél, ha valamit vissza kell küldeni, még ennél durvább számokat is
szoktak mondani.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Nem hifi, de az is lehetne akár.
 
Csavarokat rendeltem egy helyről.
Ez van írva a visszaigazolás aljára:
"Átvett, de később nem garanciális jellegű okból visszaküldött termékek esetén, amennyiben a termék sértetlen, beépítésre nem került, az eredeti ár 80%-át áll módunkban visszatéríteni. "
 
Ilyet lehet tenni?

Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »


nézelődtem valamelyik nap a neten,és itt Kecskeméten rengeteg olyan hirdetésbe szaladtam bele ahol két ember hirdet több mint 20-30fajta erősítőt,és furcsamód egyikhez sincs távirányító,vagy bemérőmikrofon amihez egyébként járna.És persze ha az ember rákérdez ,akkor jön a következő válasz minden esetben:-A működéséhez nem szükséges nem befolyásolja a hangot.Könyörgöm árulsz egy thx-es erősítőt a bemérőmikrofonja meg a távja nélkül,és egyébként annyiért,amennyiért más a kiegészítőket is adja,és ha rákérdezel még meg is sértődik?Egyáltalán hogy gondolják,nem is értem.Gondolom ezeket hívjátok lomisoknak.
Nyugodt lehetsz, hogy 100%-ban lomis cucc külföldről.

Avatar
istvan77
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 637
Csatlakozott: 2016.04.03., vas. 11:52
Értékelés: 148

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: istvan77 »

nézelődtem valamelyik nap a neten,és itt Kecskeméten rengeteg olyan hirdetésbe szaladtam bele ahol két ember hirdet több mint 20-30fajta erősítőt,és furcsamód egyikhez sincs távirányító,vagy bemérőmikrofon amihez egyébként járna.És persze ha az ember rákérdez ,akkor jön a következő válasz minden esetben:-A működéséhez nem szükséges nem befolyásolja a hangot.Könyörgöm árulsz egy thx-es erősítőt a bemérőmikrofonja meg a távja nélkül,és egyébként annyiért,amennyiért más a kiegészítőket is adja,és ha rákérdezel még meg is sértődik?Egyáltalán hogy gondolják,nem is értem.Gondolom ezeket hívjátok lomisoknak.
hangfal: front: Quadral Tribun,Center:Clarus Titan,Surr:Cav audio ds30,sub:phonar as-100dvd lejátszó:Pioneer dv-668Házimozi:Amp:Cambridge Audio 351r multimédia:zappiti 4k projektor:Toshiba tdp s8 tv:Plasma ps42c430<p>

Válasz küldése

Vissza: “Mit hol vegyek?”