Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Online vásárlás külföldről

Avatar
SFI
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 282
Csatlakozott: 2007.09.02., vas. 18:04
Értékelés: 63

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: SFI »

Sziasztok, kérdésem lenne: Otp-s forintban vezetett számláról tudok angol fontban utalni, angol számlaszámra direktben? Vásároltam már ebay-en, akkor automatikusan váltotta a pénzt, de mi van, ha csak egy számlaszám van? A lemezjátszómhoz rendelnék alkatrészt, és még nem csináltam ilyet...Előre is köszönöm a segítséget. Sfi
Benz Micro LP-S - Michell Orbe, SME 309 - VDH D-501 - Benz Micro Wood SL2 - Analog Art - VDH D501 - ARC PH5 fonó - HT Magic Two - ARC SP 16L- HT Magic Two - Conrad Johnson MF2200 - Music Rererence RM 9 - HT Magic Tweeter - Ponder Over    CD: Marantz SA15 s1

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

feket663 írta:
2023.08.24., csüt. 14:33
Az Amazonról sajnos nem tudok nyilatkozni, de ha a számlán szerepel a magyarországi, 27%-os áfa kimunkálva, akkor jó eséllyel van nekik.
Igen, szerepel, konkrétan a 27% ÁFA-kulcs mértéke is, minden sorban külön netó, ÁFA-tartalom és bruttó összeg, a bruttó végösszeg alatt pedig külön sorban, hogy ebből mennyi a 27% ÁFA.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
feket663
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2009.08.07., pén. 19:51
Értékelés: 216

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: feket663 »

tottyi írta:
2023.08.24., csüt. 14:29
En mostanaban mar mindig fizetek vamot. Legutobb 7 euros oraszijert 2 eurot fizettem ebay-rol kinabol.
Az ebay-nek nincs olyan előzetesen felszámolható ÁFA joga, mint ami van az Aliexpressnek. Az Amazonról sajnos nem tudok nyilatkozni, de ha a számlán szerepel a magyarországi, 27%-os áfa kimunkálva, akkor jó eséllyel van nekik.
RPI4B-Allo BOSS V1.2, TPA3255, Canton CT1000

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tottyi »

En mostanaban mar mindig fizetek vamot. Legutobb 7 euros oraszijert 2 eurot fizettem ebay-rol kinabol.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: arzachel »

Szerintem azért imádkozzál.Én már többször fizettem dupla Áfát...
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

feket663 írta:
2023.08.23., szer. 21:58
Az aliexpressről is úgy jön a csomag, hogy az áfa már benne van, nem kell újra megfizetni. Esetlegesen a postának lehet még egy 400/800 forintos közreműködői díja, de ha nem a postán keresztül jön, akkor azt sem kell megfizetni, és sok esetben még a postán keresztül küldött csomagokra sem...
Köszi szépen, ezt nem tudtam, ás megnyugtató, mert tényleg nincs semmi tapasztalatom a kínai szállítással.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
feket663
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2009.08.07., pén. 19:51
Értékelés: 216

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: feket663 »

Aszpirin írta:
2023.08.23., szer. 20:22
Sziasztok! Tegnap vásároltam az amazon.de-n durván 52€ értékben fejhallgató fülpárnákat, "VAT included".
Ma kaptam egy értesítést, hogy elküldték", hozzá csomagkövetési számot. A Parcel nevű csomagkövető alkalmazásomba beírva kiderült, hogy a szállító egy kínai logisztikai cég, a Yanwen, és a szállítás "China to Hungary".
Khm... visszanéztem, az amazon.de-n sehol szó sincs róla, hogy Kínából jön a cucc, cserében viszont az áll a cucc oldalán, hogy tartalmazza az ár az ÁFA-t, pontosan idézem:
Prices for items sold by Amazon include VAT. Depending on your delivery address, VAT may vary at Checkout. For other items, please see details.

Ami azt illeti, még szabályos számlát is tudtam letölteni hozzá, ahol egyértelműen ott van a nettó ár, a magyar 27%-os ÁFA összege, bontva, és összesítve is.
Na de ha kínából jön a csomag, akkor most mi van? Fizetek rá vámot és megint ÁFA-t?
Valaki találkozott már ilyennel az Amazonon? (én mindig próbálok figyelni, hogy EU-n belüli szállítás legyen, és ez is annak tűnt....)
Az aliexpressről is úgy jön a csomag, hogy az áfa már benne van, nem kell újra megfizetni. Esetlegesen a postának lehet még egy 400/800 forintos közreműködői díja, de ha nem a postán keresztül jön, akkor azt sem kell megfizetni, és sok esetben még a postán keresztül küldött csomagokra sem...
RPI4B-Allo BOSS V1.2, TPA3255, Canton CT1000

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Sziasztok! Tegnap vásároltam az amazon.de-n durván 52€ értékben fejhallgató fülpárnákat, "VAT included".
Ma kaptam egy értesítést, hogy elküldték", hozzá csomagkövetési számot. A Parcel nevű csomagkövető alkalmazásomba beírva kiderült, hogy a szállító egy kínai logisztikai cég, a Yanwen, és a szállítás "China to Hungary".
Khm... visszanéztem, az amazon.de-n sehol szó sincs róla, hogy Kínából jön a cucc, cserében viszont az áll a cucc oldalán, hogy tartalmazza az ár az ÁFA-t, pontosan idézem:
Prices for items sold by Amazon include VAT. Depending on your delivery address, VAT may vary at Checkout. For other items, please see details.

Ami azt illeti, még szabályos számlát is tudtam letölteni hozzá, ahol egyértelműen ott van a nettó ár, a magyar 27%-os ÁFA összege, bontva, és összesítve is.
Na de ha kínából jön a csomag, akkor most mi van? Fizetek rá vámot és megint ÁFA-t?
Valaki találkozott már ilyennel az Amazonon? (én mindig próbálok figyelni, hogy EU-n belüli szállítás legyen, és ez is annak tűnt....)
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Nagy Britanniából (Angliából) Magyarországra

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

KisMarci írta:
2022.12.05., hétf. 15:07
Sziasztok!

Adott egy (szállítással együtt) 1.250 GBP hifi valahol Angliában.
Mennyit kellene fizetnem Ft-ban a végén (vám, áfa...stb), mire kézhez tudnám venni Magyarországon?

Köszi!
A kérdés és a válaszok átkerültek a helyükre.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 231
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Nagy Britanniából (Angliából) Magyarországra

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

KisMarci írta:
2022.12.05., hétf. 15:07
Sziasztok!

Adott egy (szállítással együtt) 1.250 GBP hifi valahol Angliában.
Mennyit kellene fizetnem Ft-ban a végén (vám, áfa...stb), mire kézhez tudnám venni Magyarországon?

Köszi!
Úgy jársz jól ha egy ismerős aki kint él Angliába megkérsz hogy vegye meg neked és ő küldi el neked.
Én így szoktam.
Ha nagyobb csomag akkor még futár céggel küldi el amit még az egyik vendégem hozott létre.

Avatar
arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 627
Csatlakozott: 2004.10.14., csüt. 18:33
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Vác környéke

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

Üdv, valaki tudna segíteni ricardo.ch vásárlásban?

Üdv,
arsenlupin

Dave.
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2020.12.28., hétf. 12:25
Értékelés: 5

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Dave. »

Sziasztok!
Elnézést, ha rossz helyen kérdezem.
Tudnátok ajánlani olyan megbízható futárcéget, aki rendelkezik Németországi gyűjtőraktárral?
(Package Forwarding Services)

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Ebay vásárlás / ebay-en hirdetett termékek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Hat Te írta:
2023.02.03., pén. 21:41
Sziasztok,
ismeri valaki, ezt az oldalt: https://www.audiohobby.eu/en/
Van valakinek tapasztalata, megbízható oldal?

Köszönöm a választ.
A kérdés átkerült a helyére.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Hat Te
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.12.23., csüt. 22:20
Értékelés: 455
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Ebay vásárlás / ebay-en hirdetett termékek

Hozzászólás Szerző: Hat Te »

Sziasztok,
ismeri valaki, ezt az oldalt: https://www.audiohobby.eu/en/
Van valakinek tapasztalata, megbízható oldal?

Köszönöm a választ.

Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Re: Nagy Britanniából (Angliából) Magyarországra

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Köszi!

Osztrák fejhallgatóról van szó.
Kérdés, hogy a költségeket a használt ára alapján határozzák meg, vagy az eredeti árát veszik alapul, ami jelen esetben több mint a duplája, kb 2.700 font.
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Nagy Britanniából (Angliából) Magyarországra

Hozzászólás Szerző: pali923 »

KisMarci írta:
2022.12.05., hétf. 15:07
Adott egy (szállítással együtt) 1.250 GBP hifi valahol Angliában.
Mennyit kellene fizetnem Ft-ban a végén (vám, áfa...stb), mire kézhez tudnám venni Magyarországon?
A megállapodás alapján a vám 0%, ha az áru az Egyesült Királyságban készült. Tehát gyakorlatilag csak az áfát kell megfizetned ebben az esetben. Made in China már bizonytalan lesz.
Ha van vámtétel, azt elég nehéz ismeretlenül meghatározni, 0 és 13,9% is lehet, attól függ, miként fogják besorolni. Az áfa viszont erre is rájön.
Ezen felül a vámeljárás költsége van. Ez lehet postai (ami 4.000,-Ft ekkora összegnél, ha jó gondolom), vagy megbízhatsz vele egy céget is, de az nem lesz olcsóbb. Illetve a szállító cégek meg is oldják ezt, ha olyan cég hozza be, akkor benne lehet az árban is. Az biztos, hogy nem ez lesz a legnagyobb tétel az ügyletben.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Online
Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Nagy Britanniából (Angliából) Magyarországra

Hozzászólás Szerző: kasumi »

KisMarci írta:
2022.12.05., hétf. 15:07
Sziasztok!

Adott egy (szállítással együtt) 1.250 GBP hifi valahol Angliában.
Mennyit kellene fizetnem Ft-ban a végén (vám, áfa...stb), mire kézhez tudnám venni Magyarországon?

Köszi!
Pontos összeget nem tudok, de az ÁFA 27%, a vám ehhez képest elenyésző, így kb. a harmadával fog többe kerülni, kb. 1625 GBP. Forintban pedig az adott árfolyam szerint.
Újratervezés

Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Nagy Britanniából (Angliából) Magyarországra

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Sziasztok!

Adott egy (szállítással együtt) 1.250 GBP hifi valahol Angliában.
Mennyit kellene fizetnem Ft-ban a végén (vám, áfa...stb), mire kézhez tudnám venni Magyarországon?

Köszi!
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Kinéztem egy készüléket a finn.no oldalról. Ez egy norvég vatera lehet, de sehogy nem tudok rá regisztrálni, és sajnos ez is elengedhetetlen, hogy fel tudjam venni a kapcsolatot az eladóval. Elvileg kéne hozzá egy Schibsted-konto, amivel hozzá tudnék jutni egy hasonló svéd és finn oldalhoz is, de sajnos ezt sem tudom létrehozni. Gondolom, ehhez ott kéne lenni a helyszínen. VPN-nel sem tudtam bejutni a rendszerbe.

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy az eladónak egy üzenetet el tudjak juttatni, akármilyen módon, aztán a többi majd alakul. Lehet, hogy semmi nem lesz az üzletből, de szeretném legalább megpróbálni.

Minden megoldás érdekel, akár fizetős is. No meg örök hála is jár a megoldásért. leborulok.gif
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
edzoba
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.10.26., pén. 20:34
Értékelés: 132
Tartózkodási hely: Gárdony
Kapcsolat:

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: edzoba »

[/quote] A Magyar Posta (is) amúgy kínai tulajdonban van.
Én nemrég vettem az Aliról pár ledet, és gond nélkül házhoz jött mindenféle sarc nélkül. Mondjuk a kínai okosan Belgiumból szállítja. Pedig a rendeléskor Kína volt a kiindulási pont.
[/quote]

A MP létrehozott egy kínai-magyar vegyesvállalatot a kínából érkező csomagok kezelésére. Hogy kínai tulajdonban lenne azt még nem olvastam sehol. Ettől függetlenül a MP minden EU-n kívülről érkező csomagot vámkezel, ha kell, ha nem:)
A cainaio (az aliexp. egyik leggyakoribb szállítója) partnere Mo-on az Express One, ők a vámkezelést csak valóban vámköteles esetben (150€ fölött) végzik el. Ez akkor is így van, ha az ali környezettudatosan több rendelést egy csomagba "upgrade"-el aminek össz értéke már vámköteles lenne, de egyedi értéke nem.
LHY AUDIO OCK-1 ǀ GUSTARD R26 ǀ 72AUDIO volume ǀ AUDIONET AMP I V2 ǀ DYNAUDIO Audience 40/REL T5i x2 ǀ PERFECT ACOUSTIC 21x ǀ ENTREQ Vibb eaters

Avatar
edzoba
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.10.26., pén. 20:34
Értékelés: 132
Tartózkodási hely: Gárdony
Kapcsolat:

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: edzoba »

Audiomonkey-ről rendeltem (avstore.ro nemzetközi oldala) jót, (nagyon) jó áron, 3 nap alatt kézbesítve.
Ajánlom:)
LHY AUDIO OCK-1 ǀ GUSTARD R26 ǀ 72AUDIO volume ǀ AUDIONET AMP I V2 ǀ DYNAUDIO Audience 40/REL T5i x2 ǀ PERFECT ACOUSTIC 21x ǀ ENTREQ Vibb eaters

Avatar
Deenoo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2017.12.24., vas. 08:27
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Deenoo »

pali923 írta:
2022.04.11., hétf. 19:57
cannonball írta:
2022.04.11., hétf. 16:52
Én nemrég vettem az Aliról pár ledet, és gond nélkül házhoz jött mindenféle sarc nélkül. Mondjuk a kínai okosan Belgiumból szállítja. Pedig a rendeléskor Kína volt a kiindulási pont.
A kínaiak nem hülyék, és egyre több vámraktárt üzemeltetnek Európában, hogy onnan közvetlenül jöhessen az áru vám és egyéb nélkül. Elvileg a webshopokban jelölve is van, hogy honnan jön, de biztosan előfordul, hogy változik a helyzet menet közben.
A hifi-express.com-ról rendelt valaki mostanában? A "Send from EU" opcióval, a feltüntetett áron kapom a terméket, nincs más váratlan fizetendő?
Köszönöm! D'

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pali923 »

cannonball írta:
2022.04.11., hétf. 16:52
Én nemrég vettem az Aliról pár ledet, és gond nélkül házhoz jött mindenféle sarc nélkül. Mondjuk a kínai okosan Belgiumból szállítja. Pedig a rendeléskor Kína volt a kiindulási pont.
A kínaiak nem hülyék, és egyre több vámraktárt üzemeltetnek Európában, hogy onnan közvetlenül jöhessen az áru vám és egyéb nélkül. Elvileg a webshopokban jelölve is van, hogy honnan jön, de biztosan előfordul, hogy változik a helyzet menet közben.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: vlaca »

cannonball írta:
2022.04.11., hétf. 16:53
vlaca írta:
2022.04.11., hétf. 15:52
Sziasztok!

Catawiki-ről vásárolt már valaki esetleg?
Ha az “automatic bid”-re rárakom amennyit maxnak gondolok, akkor ugyanúgy megy minden mint egy ebay-es licitálás?
Igen, én vettem onnan már, nem volt gond.
Oks, köszi!
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: -CB- »

vlaca írta:
2022.04.11., hétf. 15:52
Sziasztok!

Catawiki-ről vásárolt már valaki esetleg?
Ha az “automatic bid”-re rárakom amennyit maxnak gondolok, akkor ugyanúgy megy minden mint egy ebay-es licitálás?
Igen, én vettem onnan már, nem volt gond.

Válasz küldése

Vissza: “Mit hol vegyek?”