Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

TV sorozatok

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
baka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.12.14., szer. 13:47
Értékelés: 75

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: baka »


nem tudom volt-e már, aki anno oda volt a Fargo-ért annak kötelező a sorozat is: 
 



 
itt nézhető:
 
http://www.moovie.cc/online-filmek/fargo-online-2014/

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Erős tévés év, erős verseny. Ha valaki nem tudná, mire volt érdemes figyelni mostanság a tévében, itt vannak útmutatóul az Emmy-jelölések.

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én a Dibley lekésze, a Father Ted (ez kissé burleszk szerű) és a Black Books (modernebb) című sorozatokat ajánlanám (utóbbit óvatosan, bár nekem az tetszik a legjobban a három közül). Valamint természetesen a Majd a komornyik két zsenijének gegparádéját, Egy kis Frye és Laurie címmel.

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Waczak szálló (Fawlty Towers)?
 
Ismerem, de nekem az már túl burleszk szerű. (Mondjuk ez igaz a Majd a komornyik c. sorozat jó pár részére is.)
 
 
.

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



.
 
Nem csak a filmekben, hanem a sorozatokban sem igen vagyok jártas. Sőt, ha lehet ilyet mondani, akkor a sorozatokban talán még kevésbé.
Ezért kérem, hogy ajánljanak nekem olyan sorozatokat, amik stílusukban, humorukban leginkább a Csengetett, Mylord? illetve,  a Majd a komornyik című sorozatokra hajaz.
 
Előre is köszönöm!
 
 
.

Waczak szálló (Fawlty Towers)?

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

.

Nem csak a filmekben, hanem a sorozatokban sem igen vagyok jártas. Sőt, ha lehet ilyet mondani, akkor a sorozatokban talán még kevésbé.
Ezért kérem, hogy ajánljanak nekem olyan sorozatokat, amik stílusukban, humorukban leginkább a Csengetett, Mylord? illetve,  a Majd a komornyik című sorozatokra hajaz.

Előre is köszönöm!


.

Avatar
bazzs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 584
Csatlakozott: 2011.06.17., pén. 00:24
Értékelés: 305

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: bazzs »



Egy újabb zseniális HBO sorozat...
 
http://www.youtube.com/watch?v=mXG1netn9_g

Kicsit lassan indul az első 1-2 rész, aztán jobban megismerve a szereplőket és a sztorit valóban zseniális az egész. Már régen vártam így egy-egy sorozat folytatását!   
Nemhiába nyert McConaughey Oscart, itt is nagyon jól alakít! ...és persze W. Harrelson is igen jó (csak úgy mint az Született gyilkosokban).
 
Már nagyon várom a következő részeket! 
Finesse !

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


Egy újabb zseniális HBO sorozat...
 
http://www.youtube.com/watch?v=mXG1netn9_g
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Március 18-án indul a Sherlock 3. évada. Ha valaki lemaradt volna az első kettőről, a hosszú hétvégén még bepótolhatja. Megéri.

Avatar
amajci
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2008.11.04., kedd 19:34
Értékelés: 30

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: amajci »



Még csak pár részét láttam, de teccik.
Mostanában menő sorozatokból ajálanám:
-V mint Veszélyes (régi V sorozat felújított változata)
-A folyó
-A rejtély
-Caprica (Battlestar Galactica előzményei)


 
Ezek a sorozatok már nem mennek, már elkaszálták őket...

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A Black Booksot nézem. Lehet, hogy volt már, de ha valaki szereti a szürreálisba hajló angol komédiát tele elmebeteg alakokkal (Ideal, Father Ted, The IT Crowd, stb.), akkor ez is kötelező darab. A könyvesbolti segéd/könyvelő Manny például így fedezi fel, hogy zongora-virtuóz:
 
http://www.youtube.com/watch?v=JPh53BCJQKE

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


Akinek tetszett a The Shield az ne hagyja ki a Braquo c. sorozatot.
 
http://www.youtube.com/watch?v=szTULLsV0ms
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
Vaker
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2003.04.01., kedd 00:41
Értékelés: 1

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vaker »


Nálunk most csengett le a Stargate Atlantis láz. A családon kívül a kollégáim - inkább kolléganőim - többségét is megfertőztem vele.
 
Ami most megy, a Joey - kizárólag eredeti hanggal.
 
Mindenképpen meg akarom nézni a közeljövőben a 24-et és azt a cirkuszosat.
T-boy említette a battlestar galactica-t - ez is jól hangzik!
Mozi: Projektor: Sony VPL-HW65ES, Vászon: Moovia Moto Design 244 x 190 cm motoros TV: Philips 65OLED754/12, Source: Dune Base, Sony BDP-S790, Amp: Onkyo TX-NR656, Speakers: JAMO D500 5.0, Sub: Velodyne Impact-10

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: cisco »


Én általában max 3-4 sorozatot nézek 1-1 időszakban. Most ugye a joey, ER, és vessetek meg de én a Dawson's creeket is bírom.
 
Viszont ami sorscsapás volt az az hogy nálunk nincs Írisz és azon volt, nem tudom most van e, de a Party of five, régebben a német rtl adta és azon néztem, de hamar vége lett mert őkk akkor már a végénél jártak, amikor bekapcsolódtam.
 
Aztán volt amikor a harmadik műszakot néztem, jó barátokat, stb.

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Most hogy említed
 
Alfa holdbázis: jajj de izgultunk annó...
És elviselnék egy Pirx pilótás DVD kiadást is

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


senki nem emlitette a 2003as battlestar galacticat ami (imho) megujitotta az ureposzok vilagat (leginkabb a wing commanderre hasonlit)
remek
o v e r p o w e r e d

Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Guy »


Sokszor több izgalmat,olykor nevetést ígér 1-1 epizód a kedvenc sorozatunkból,mint 1 "hálivudi produkció".
Igazolásképpen az egyik személyes kedvencem a Maffiózók,melyet a kezdetektől figyelemmel kísérek.
Ezen kívül,íme amik bejönnek még.Sajnos mindig nem tudom megnézni őket,de vannak kedvencek,amiket sohasem hagyok ki:
 
MAFFIÓZÓK
24
X-Akták
A helyszínelők
Miami helyszínelők
Vészhelyzet
Az elnök emberei
Sírhant Művek
Csillagkapu
Columbo
 
Én is csatlakozom Simonhoz,mivel a csatornák keverik rendesen a részeket,jobb leülni a dvd elé,és egy hétvége alatt lezavarni mondjuk 1 évadot a 24-ből,amit pár hete megis tettem.Azaz az elsőt,mivel jelenleg csak az van meg dvd-n.
 
Sok-sok sorozat kimaradt,a régi időkból,de szívesen megnézném őket újból,főleg,ha Universal és a Paramount hazai helytartója az Intercom(már adott ki,de más stúdiótól,ld:24) is adna ki sorozatokat dvd-n.persze szinkronnal
 
Columbo
Miért éppen Alaszka?
Taxi
C.S.I.
Miami Vice
 
Várom,hogy HBO is kezdje leadni itthon a sok remek sorozata közül az OZ-t.
link: http://www.tvtome.com/Oz/
 
Remek börtön-dráma,csak ajánlani tudom mindenkinek.
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sőt bár nem sorozat, sőt bár az is van, de ugyanígy vagyok Bud Spencerrel és az ujkori szinkronjaival.
 
Vessetek meg, de annó nagy kedvencem volt az Onedin család. Jó beszólásai voltak, és szép tengeri jelenetek. Talán az akkor még kevéssé elterjedt szines TV is oka volt, hogy annyira megmaradt (remélem nem FF volt, én szinesre emlékszem... )

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én pont a Kojakkal vagyok úgy, mint Te a Csillagkapuval (annál kénytelen voltam a cserélt szinkronhangokat megszokni) mikor ujraszinkronizálták Koncz Gáborral, és egy részt sem tudtam megnézni.Kojak= örökre Inke László

Kojak jó példa. Emlékszem a torkomon akadt a vacsorám mikor meghallottam. Szerencsétlenségemre ráadásul nem is szeretem Koncz-ot, túljátszott műkeményfiúnak tartom.
 
Itt van ez a szerencsétlen Frédi és Béni amiről kiderült, hogy az MTV annak idején nem sorban hanem össze-vissza rendelte és szinkronizálta őket, ezért most ha megjelenik évadonként a sorozat, az egyik részen ilyen szinkron lesz a másikon meg olyan.

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Így a Helyszínelők szünetében azon gondolkodom, hogy hogy felgyorsult a világ. Ez a sorozat végülis olyan, mint a Derrick vagy a Kojak. Mégis most már minden részben két bűnügyet oldanak meg. Ugyanúgy 50 perc egy rész, de hogy még pergőbb, még mozgalmasabb legyen és hogy kerülje az üresjáratokat, két ügyet kell ennyi idő alatt kinyomozniuk. Vagy az is lehet, hogy egyszerűbb két átlagos forgatókönyvet írni, mint egy bonyolultabbat, szövevényesebbet.
Jó példa, igen pörgösebb.
A Derrick sosem a rohanásról volt híres, a Kojak-ban is sok üresjárat volt, legalábbis úgy rémlik...
Én pont a Kojakkal vagyok úgy, mint Te a Csillagkapuval (annál kénytelen voltam a cserélt szinkronhangokat megszokni) mikor ujraszinkronizálták Koncz Gáborral, és egy részt sem tudtam megnézni.
Kojak= örökre Inke László

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Így a Helyszínelők szünetében azon gondolkodom, hogy hogy felgyorsult a világ. Ez a sorozat végülis olyan, mint a Derrick vagy a Kojak. Mégis most már minden részben két bűnügyet oldanak meg. Ugyanúgy 50 perc egy rész, de hogy még pergőbb, még mozgalmasabb legyen és hogy kerülje az üresjáratokat, két ügyet kell ennyi idő alatt kinyomozniuk. Vagy az is lehet, hogy egyszerűbb két átlagos forgatókönyvet írni, mint egy bonyolultabbat, szövevényesebbet.

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


VTB megkövez érte, de szerintem a sorozatok egyik legnagyobb hátránya a szinkron. A Fraser új szinkronnal megy az Irisz-en ami így számomra nézhetetlen. Ugyanez igaz a Stargate-re és a JAG-re is. Sokkal jobb angolul nézni és nem ér csalódás, mint a megszokott magyar hang helyett valaki egészen mást hallgatni.
 
Sajnos az elmút időszakban nem tudtam nézni a Kerge várost és ma megdöbbenve tapasztaltam, hogy Michael J. Fox helyét Charlie Sheen vette át. Szeretjük őt is, de...
 
Holnaptól újra X-akták jön nálunk. Asszony miatt (ő nem látta még az első évadokat) újra kezdjük az első évadot. Ilyenkor minden este két részt megnézünk. Másfél hét és már jöhet is a második. Áprilisra vége az egésznek addigra kitalálom, hogy melyik legyen a következő, azt hiszem az Alias-szal folytatjuk. Annak részei amúgy is mindig úgy fejeződnek be, hogy kihullatod a hajad a következő részig.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Én mostanában kevesebb sorozatot nézek, mert a suliban elég sok dolgom van, de a Vészhelyzetet, Szex és New Yorkot (bár ez most elöről megy a Viasaton), 24-et, Star Trek-et, Végveszélybent. nem hagyon ki
 
Lehet függőséget kapni tőlük, én előszőr ezt a 24 alatt éreztem, alig vártam a következő részt, szerencse, hogy az M1 naponta adta.

Avatar
"L"
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2005.01.17., hétf. 11:29
Értékelés: 0

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: "L" »


Én nem vagyok nagy sorozatfüggő, eddig csak a Sírhant művek fertőzött meg, csodálkozom is rajta, hogy eddig ezt a sorozatot egyikőtök sem említette. Ja és a Mocsok macsók meséi, melyből sajnos eddig csak 1 évadot adott a Viasat, bár lehet, hogy nincs is belőle több, na abban a sorozatban teljesen magamra ismertem, tényleg ajánlom mindenkinek. ;-)
Most gondolkodom egy Carnivalle DVD megvételén, de félek látatlanban beruházni...

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”