Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

TV sorozatok

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Palm »

Star Wars - The Mandalorian

Kép


youtu.be/aOC8E8z_ifw
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

tonee73 írta:
2018.11.13., kedd 21:28
Igaz csak rajzfilm volt anno, de mekkora!
Imádtam gyerekkoromban, és még most is nagyon üt!Még jó, hogy tele van vele a cső.
Óriási volt, az ember mindig várta màr az új részeket. Imádtam ...Még most is vigyorgók rajta :smile29:
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Igaz csak rajzfilm volt anno, de mekkora!
Imádtam gyerekkoromban, és még most is nagyon üt!Még jó, hogy tele van vele a cső.

youtu.be/LkiOUlZrrFU
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
leoneottiz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.06.13., szer. 11:18
Értékelés: 643

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: leoneottiz »


Nem tudom, hogy említették-e már, én is vonakodva futottam neki, de nagyon megérte és James Spader színészi játéka miatt minden bő 40 perces epizód egy élmény - A feketelista (The blacklist). Van egy háttérben húzódó szál, ami összeköti az epizódokat, mégis jellemezhetjük úgy, hogy különálló történetekről van szó. Komoly forgatókönyv írói munka lehet mindent összekuszálni, majd a látszatra értelmetlen dologknak értelmet adni!
https://www.youtube.com/watch?v=-WYdUaK54fU
Osu no seishin!

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: greenbio »


alfaati

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: alfaati »


A Homeland és Flahforward után nagy kihívás volt találni egy olyan sorozatot amely letud kotni.
 
Végre sikerult egyet találni amely feltudott noni a feladathoz és az igényeimhez.
 
Amerikaiak (The Americans)
 
Lebilincselo kém film sorozat. Nagyon ki van dolgozva minden részlet. Aki egy izgalmas filmet keres, ne hagyja ki!
 
http://www.sorozat-barat.club/video/ser ... at/01_evad

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


Elkezdődött az új szezon!
 



"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

alfaati

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: alfaati »


Ezt ma találtam neten, ennél frappánsabban nem is lehetetett volna megfogalmazni.
 


alfaati

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: alfaati »


X-Akták folytatódik Scullyval és Mulderel. Fox csatorna hamarosan elkezdi vetíteni. Remélem sorozat-barátra párhuzamosan felkerul. Van egy 17 másodperces "teaser" a youtubeon de szándékosan nem raktam be ide, mert mindossze 17 másodperces. Hamarosan kijon egy újabb és hoszabb ízelíto.
Istenem de szar lett!
 
Elso rész egészen jó volt. A tobbi rész a 80-as évek alacsony koltségvetésu horror filmjeit idézi. A kulonbség annyi, hogy ebben van eroltetett hollywoodi humor és HD minoségu a kép.
 
Kinek mi a véleménye?

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: venomer »


Hamarosan kijon egy újabb és hoszabb ízelíto.
Inkább ne. Inkább az első képkocka, amit ízlelünk, a sorozatból magából legyen. Vinylt sem úgy rakunk fel, hogy bele-belehallgatgatunk, aztán elkezdjük lejátszani az elejétől.  Meglepő a hír, kíváncsi leszek a mai piacon mit tud alkotni.

alfaati

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: alfaati »

X-Akták folytatódik Scullyval és Mulderel. Fox csatorna hamarosan elkezdi vetíteni. Remélem sorozat-barátra párhuzamosan felkerul. Van egy 17 másodperces "teaser" a youtubeon de szándékosan nem raktam be ide, mert mindossze 17 másodperces. Hamarosan kijon egy újabb és hoszabb ízelíto.

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Visszakerestem, és biztosan a keresés beállításaival van a probléma, de nyomát sem látom a Drót című sorozatnak. Ez persze csak valami tévedés lehet, ekkora klasszikust nem hagyott ki senki. Gyakorlatilag (amerikai) televíziótörténeti pillanatról van szó. Aki bukik az epikai merítésű, terjedelmű és mélységű, mindazonáltal mocskos mód realista, ámde roppant szórakoztató cuccokra, ki ne hagyja, vagy sürgősen pótolja. Kultikus részlet itt (beágyazni, nem véletlenül, nem lehet).

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mi végignéztük az amerikai változatot (szakmabeli feleséggel) és azután megpróbáltuk a magyart, de annyival gyengébb volt, hogy az első részt bírtuk csak átszenvedni.Mi pont fordítva. Szintén szakmabeli a párom.

Avatar
Pelican
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2003.04.02., szer. 15:35
Értékelés: 4

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Pelican »


Kicsit csodálkozom, hogy nyomát sem látom itt a Terápia c. sorozatnak. Biztos azért, mert magyar, és akkor már nem is lehet jó, ugye.
Mi végignéztük az amerikai változatot (szakmabeli feleséggel) és azután megpróbáltuk a magyart, de annyival gyengébb volt, hogy az első részt bírtuk csak átszenvedni.

Pelican [pel.hu]
InFocus ScreenPlay 7200

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



 



"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
kszabcsi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.07.07., kedd 11:55
Értékelés: 6

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: kszabcsi »


Én most ezt kezdtem el... 
 
 



Samsung 65" QD-OLED
Onkyo Tx-NR905
Mission front+Kef center+Jamo dipol sorrunds
HimediaQ10pro
Big Apple

 

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kicsit csodálkozom, hogy nyomát sem látom itt a Terápia c. sorozatnak. Biztos azért, mert magyar, és akkor már nem is lehet jó, ugye. Pedig éppen mostanában ér véget a második évad, nem is akárhogy. HBO-gyártás, izraeli licenc alapján adaptálva a kultúrkörre. A "főszerepben" Mácsai, és eddig én még ennyire jónak nem láttam, a többiekről nem is beszélve (meglepő módon szerintem Csákányi Eszter, akit nagyon szeretek, talán a leggyengébb.) De persze minden szereplőnek jutalomjáték ez a kamaradráma, mely talán annak ellenére nem ismert világot - a pszichoterápiáét - mutat be, hogy annak az Osztrák-Magyar Monarchiában volt a bölcsője. Az első évad (40 db 20-25 perces epizód) hívószava az áttétel-viszontáttétel, a másodiké (immár a 35. epizód tájékán) a terápiás szerződés.
Egy kis kedvcsináló (spoiler nélkül nehéz, de minden kiragadott részlet félrevezető   ):
 




Avatar
GeriB
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2013.09.07., szomb. 07:07
Értékelés: 110

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: GeriB »


Millennium című misztikus sorozat még a 90-es évekből, melynek úgy néz ki, hogy a folytatása várható!
 



 
 

Avatar
GeriB
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2013.09.07., szomb. 07:07
Értékelés: 110

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: GeriB »


A rejtély (Fringe). Misztikus sorozat.
 




Avatar
GeriB
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2013.09.07., szomb. 07:07
Értékelés: 110

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: GeriB »


A folyó (The River) című misztikus sorozat remélem folytatódni fog mielőbb, mert az első évada nagyon jó volt.
 




alfaati

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: alfaati »


A Syfy csatornán nemsokára elkezdik vetíteni egy klasszikus vagy talán inkább kultikus mozi film sorozat verzióját.
 
12 majom
 
Nem lesz benne Brad Pitt vagy Bruce Willis de álltólag lesz egy kulonlegessége a film sorozatnak.
 
Lehet, hogy egy kicsit túl bele élem magam, de én nagyon várom.

Vendég

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Elindult a SOA!!!

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



Ez jónak ígérkezik.
Jó hír, hogy nemsokára itt a Walking dead következő évada, s sajnos a Boardwalk empire (Gengszterkorzó) utolsó, záró évada... :-/

A szerintem kiváló S.O.A is búcsúzik a hetedik évaddal...
 
https://www.youtube.com/watch?v=D0EEHhrvD2c
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

TV sorozatok

Hozzászólás Szerző: greenbio »


Basszus! 
Ez jónak ígérkezik.
Jó hír, hogy nemsokára itt a Walking dead következő évada, s sajnos a Boardwalk empire (Gengszterkorzó) utolsó, záró évada... :-/

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”