Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Nem tudja valaki, hol tudnék fűthetőő tükröt venni Nissanhoz?
Megfizethetően...
Esetleg jó lenne a jobb oldali tükröt osztottra cserélni, ahhoz is jó lenne ötlet, hogy honnan...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Nézzé meg egy 30 millás mercit ott hogy van varva a bőr (és akkor még az amerikai "csodákról" nem is írtam) na az engem 100* jobban zavarna ha 30 milláér azt kell néznem nap mint nap hogy hogy sikerült olyan kacskaringót húzni!
Persze tudtam, hogy lesz vmi furmányos ellenérv.. Én nem kákán a csomót keresem... Csak csendben megjegyzem, hogy legalább egyszer egy E osztályt, vagy egy S80as Volvot megnéztek volna terverzés közben..

Ezt nem furmányos ellenérvnek csak száraz ténynek szántam. :kiraly:
E osztály, vagy S80 tervezésénél remélem csak a belső tér mejelenésére gondoltál. Bár SZVSZ azzé ez sem szégyen...
LS 460 légellenállás mutatói milyenek a konkurenciához képest? Ki tudja nyomni fejből!?

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Nézzé meg egy 30 millás mercit ott hogy van varva a bőr (és akkor még az amerikai "csodákról" nem is írtam) na az engem 100* jobban zavarna ha 30 milláér azt kell néznem nap mint nap hogy hogy sikerült olyan kacskaringót húzni!
Persze tudtam, hogy lesz vmi furmányos ellenérv.. Én nem kákán a csomót keresem... Csak csendben megjegyzem, hogy legalább egyszer egy E osztályt, vagy egy S80as Volvot megnéztek volna terverzés közben..

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Milyen beltere van már?? Hát nem tudom, ha kifizetnék 30 milliót egy autóra elvárnám, hogy belül szenzációs legyen (lévén azt látom nap mint nap). Elhiszem, hogy minden a helyén van, de akkoris. Tök olyan, mint egy Avensis, csak igényesek az anyagok.
Nézzé meg egy 30 millás mercit ott hogy van varva a bőr (és akkor még az amerikai "csodákról" nem is írtam) na az engem 100* jobban zavarna ha 30 milláér azt kell néznem nap mint nap hogy hogy sikerült olyan kacskaringót húzni!

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »

Milyen beltere van már?? Hát nem tudom, ha kifizetnék 30 milliót egy autóra elvárnám, hogy belül szenzációs legyen (lévén azt látom nap mint nap). Elhiszem, hogy minden a helyén van, de akkoris. Tök olyan, mint egy Avensis, csak igényesek az anyagok.

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


"Van arra egy jó kis szemléltető adat, hogy milyen összetett is a Lexus LS460 elektronikája: ez az autó nagyobb számítókapacitással rendelkezik, mint amennyi a NASÁ-nak volt az első Holdra szállás idején. "

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »



Má be akartam tenni de megelőztél momba

Avatar
momba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1024
Csatlakozott: 2005.08.04., csüt. 14:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: momba »


Nyolc henger, nyolc sebesség, tizenkilenc hangszóró
 
És ez még csak a 460-as, milyen lesz a 4x4-es 600h
Jók a képek nézzétek végig!

Mozi: JVC DLA-NP5, Zidoo X9S, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Avatar
momba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1024
Csatlakozott: 2005.08.04., csüt. 14:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: momba »


Természetesen a szervízkönyv elvárás. Ha nincs az már régen rossz, mondjuk ha van sokszor lehet az is fals..
Engem ez max 5 éves korig érdekel, utána már elég baleknak kell lenni, ahhoz, hogy egy pecsétért minden évben kiszórjon valaki több 10e forintot.
Mozi: JVC DLA-NP5, Zidoo X9S, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Félek, hogy nem valós. Meg egyáltalán a használtautóktól félek, mert gyakorlatilag mindenhol átvernek.Nem emlékszem, hogy ez a cikk be lett-e már rakva ide, de elég elkeserítő. Úgy általánosságban elment a kedvem a használtautóktól.

Ez a cikk még nem volt, de sztem sokunk olvasta annó.
Amúgy tökéletesen egyet tudok érteni veled!. Régebben én is vmi komolyabb használtautóval szemeztem gondolatban (pl. az Alfa GT), de úgy néz ki, hogy mégis inkább új lesz. Az a biztos.
 
Mondjuk ettől függetlenül ki lehet fogni jó használtautót. Nálam az első szűrő, hogy dealertől nem. Magánszemélytől inkább, ott is ha ő az első tulaj, vagy 3+ éves tulaj, akkor nagyon nagy gond nem lehet. Természetesen a szervízkönyv elvárás. Ha nincs az már régen rossz, mondjuk ha van sokszor lehet az is fals.. Sőt magánszemélyek általában elmennek veled állapotfelmérésre, míg egy autótelepről nehezebb elvinni az autót ilyenre.
 
Másik ami meg felmerült bennem, hogy kint Németországban veszek autót, és német rendszámmal fogom használni. Erre mindössze unokatesómat kéne rábeszélni, ő kint él, így az ő lehetne az üzembentartó. Persze itt meg az a gond, hogy ki kell járni Németországba műszakira/zöld kártyára, meg aztán fingom sincs a biztosítási díjakról...

Avatar
Declan.Delfino
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 17:20
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Declan.Delfino »


használt javaslat 5 millió körül.
Akkor már mért nem a 320d? 5 milla körül már a 150 lovas motorral is ki lehet fogni.
 
Én egy ilyet is megfontolnék azért: Alfa GT

keveset futott és szerintem az árba be lehet alkudni 5év/100000 km garanciát.
ugyanez 320d-ben egy 1 millióval drágább.

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


5 millába ilyen is belefér BMW 725tds Ha valós a kilóméter akkor nem is rossz.
Félek, hogy nem valós. Meg egyáltalán a használtautóktól félek, mert gyakorlatilag mindenhol átvernek.
Nem emlékszem, hogy ez a cikk be lett-e már rakva ide, de elég elkeserítő. Úgy általánosságban elment a kedvem a használtautóktól.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Én egy ilyet is megfontolnék azért: Alfa GT
Hát ennek se tetszik a segge...

Van aki csak a hagyományos sedan formát kedveli.
 
5 millába ilyen is belefér BMW 725tds Ha valós a kilóméter akkor nem is rossz.

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Én egy ilyet is megfontolnék azért: Alfa GT
Hát ennek se tetszik a segge...
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


használt javaslat 5 millió körül.
Akkor már mért nem a 320d? 5 milla körül már a 150 lovas motorral is ki lehet fogni.
 
Én egy ilyet is megfontolnék azért: Alfa GT

Avatar
Declan.Delfino
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 17:20
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Declan.Delfino »


Amúgy lehet, hogy utód nélkül fog megszűnni.
szerintem sem lenne okos dolog megszüntetni de gondolom ebbe a fordnak lesz a loegmélyebb beleszólása és az ő anyagi helyzete most nem olyan rózsás.
 
ja:
 
használt javaslat 5 millió körül.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »



Amúgy lehet, hogy utód nélkül fog megszűnni.
Ezt hallottam én is, de ezzel a Volvo magával cseszne ki. Aki eddig S60-at vett, az nem véletlenül tette. S80 sok/nagy/drága neki, S40 meg kicsi/kevésbé családi. Ha most kilövik az S60-at, akkor vagy kénytelenek egy, az igényeknél kisebb autót venni (S60-ban is elég kicsit hátul a lábtér, új S40-ben gondolom kisebb), vagy a nagyobb S80-at kell venniük, ami meg valószínű nem fér bele egy S60-at tervező család büdzséjébe.

Én sem tartom jó ötletnek, majd meglátjuk mi lesz. Az biztos, hogy faceliftekkel még pár évig ki lehet húzni, elég korszerűek a motorok, és belsőn sem fog az idő annyira (skandináv dizájn ugye). Szerintem a 2.0T motorral most egy átkozott jó vétel. Nagyon illik az autóhoz annak a benzinesnek a karaktere. Persze a 185lovas D5 is szuper hozzá.
 
Kicsit fura lenne az S60 nélkül, mert ugyebár az S40 direkt nem olyan nagy, hogy "aláférjen" a kínálatban, az S80 meg nem véletlenül nem S70 lett annó, az direkt lett még a E Mercinél is nagyobb típus. Viszont ha más cégekhez hasonlítjuk, akkor senkinek sincs két darab kvázi "felső-középkategóriás" autója. Az S40 ebből lefele lóg ki, mert igényes de kicsi, az S60 meg kicsit felfele, mert pl. a beltere már inkább az A6 Audi/E-Merci szintet hozza.
 
Viszont olyan pletykák is vannak, hogy lehet, hogy lesz S100. Ami ugyebár egy elég durva piacra lépne be, bár helyből több esélye lenne, mint mondjuk a Phaetonnak.

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Amúgy lehet, hogy utód nélkül fog megszűnni.
Ezt hallottam én is, de ezzel a Volvo magával cseszne ki. Aki eddig S60-at vett, az nem véletlenül tette. S80 sok/nagy/drága neki, S40 meg kicsi/kevésbé családi. Ha most kilövik az S60-at, akkor vagy kénytelenek egy, az igényeknél kisebb autót venni (S60-ban is elég kicsit hátul a lábtér, új S40-ben gondolom kisebb), vagy a nagyobb S80-at kell venniük, ami meg valószínű nem fér bele egy S60-at tervező család büdzséjébe.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Jó igen, kinek a pap kinek a papné. Nekem a C30 háta jön be legjobban. Én szeretem a kicsi, agilis; de !kényelmes és igényes! autókat; ezért tetszik az S40 is, mert nem "feleslegesen" nagy, mint egy Passat, vagy Mondeo.
(Új autóban ezért, ha pénz nem számítana, nem is lenne C30nak alternatívája számomra. Az 1es bmw randa mint a bűn, az A3as Audi sem igazán jön be. A Golf nagyon hagyományos kinézetű, a 147es Alfa pedig túl öreg már.. Kár hogy a bmw 3as kompakt megszűnt, mert nekem jobban bejönne az új 3asból egy ilyen, mint ezek az 5ajtós 1esek.. )
 
Az S60 egyébként tartalmazza azt a hiányzó 20 centit, amit az S40ből hiányoltok. Természetesen ha nem teljesen racionálisan nézem a dolgokat, akkor az S60 az egyik legjobban eltalált modell a kínálatban > az S80 bazi nagy, azzal már kín a városi közlekedés, az S40nél viszont jóval "prémiumabb" feelingű. Amúgy lehet, hogy utód nélkül fog megszűnni. (Ha megfigyeltétek, eddig az S60 volt a sportos, az S80 az elegáns, most viszont az új S80 már sportosra lett tervezve. Mondeo alapokat az S80 meg a V70 kapja, a Focust ugye az S40-V50, így az S60 teljesen megújítása elég költséges lenne...)

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


S40-nek a seggével hátulról nézve nincs gond, csak oldalnézetben. Olyan, mintha összenyomták volna. Oda hiányzik nekem még egy olyan 15-20 centi. Így olyan furán tömzsi.
A lényegre tapintasz
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Gondolom, akkor zokniban meg a fekete a kedvenced!
De a kocsinak nincs szaga, ha koszos
 
azért gondolnám meg az s60at mert kifutó a modell, még egy s40 frissebb megjelenéssel bír ha megjelensz vele - kár hogy a valaga annak is gyengusz
 
Mi a IV-es Golfot is kifutóként vettük, egyik utolsó szériás darab. Kaptunk is rá kedvezményt. 4,7 helyett valami 3,7-ért a miénk lett
S40-nek a seggével hátulról nézve nincs gond, csak oldalnézetben. Olyan, mintha összenyomták volna. Oda hiányzik nekem még egy olyan 15-20 centi. Így olyan furán tömzsi.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Ami meg az C30-S40-S60 dolgot illeti.A C30 nekem nagoyn nem tetszik. Főleg a feneke. Szerintem kifejezetten csúnyára sikeredett. Az S40 meg nagyon S60, csak olyan 80%-ra zippelt verzió Szép, szép, de akkor már inkább S60.

a c30 eleje brutális a back gyenge és túl variált :kiraly:
 
azért gondolnám meg az s60at mert kifutó a modell, még egy s40 frissebb megjelenéssel bír ha megjelensz vele - kár hogy a valaga annak is gyengusz
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Ha már filmes fórum, lehet találgatni melyik filmből van, bár nem túl nehéz!

Érzéki csalódás
 
Nálam 10/7
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
momba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1024
Csatlakozott: 2005.08.04., csüt. 14:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: momba »


Na most ezzel megint megerősítem, hogy szeretem az unalmas autókat, de nekem nem tetszenek annyira a feketék, ellenben a szürkéket szeretem. Valahogy elegáns (jó, tudom, a fekete is), viszont a koszra, porra gyakorlatilag érzéketlen szín. A Golf-unk is szürke (sötét), Passat is (világos) és csak a nagyon durva kosz látszik meg rajta. Így azért esztétikailag elég sok kocsimosást lehet megspórolni.
Gondolom, akkor zokniban meg a fekete a kedvenced!
 
Amúgy tegnap egész délelőtt a kocsit mostam és nagyon élveztem!
A dolog pontosan így nézett ki, legalábbis, ami az autót illeti!
 
Ha már filmes fórum, lehet találgatni melyik filmből van, bár nem túl nehéz!
Mozi: JVC DLA-NP5, Zidoo X9S, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Csak feketét vennék, amúgy a Vw után ezt venném - már a s60 d5t
Na most ezzel megint megerősítem, hogy szeretem az unalmas autókat, de nekem nem tetszenek annyira a feketék, ellenben a szürkéket szeretem. Valahogy elegáns (jó, tudom, a fekete is), viszont a koszra, porra gyakorlatilag érzéketlen szín. A Golf-unk is szürke (sötét), Passat is (világos) és csak a nagyon durva kosz látszik meg rajta. Így azért esztétikailag elég sok kocsimosást lehet megspórolni. Gépi mosót eleve nem szeretem, karcol, és felületes. Télen meg kézzel kocsitmosni a belvárosban... Nyáron hetente felviszem a telekre, és napozás közben kézzel lecsutakolom Évente 2x polír, stb.
 
Ami meg az C30-S40-S60 dolgot illeti.
A C30 nekem nagoyn nem tetszik. Főleg a feneke. Szerintem kifejezetten csúnyára sikeredett. Az S40 meg nagyon S60, csak olyan 80%-ra zippelt verzió Szép, szép, de akkor már inkább S60.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”