Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

[/quote]

Csak enek az ahyatlannak van olyan kerékmatricája,ami menne a bringámhoz :D
Bár ma megkaptam az asszonytól, hogy elég ódivatú a bicajom... :)
[/quote]

Tessék valamit nézni az apróban,ha gondolod van egy jó montim 31_1_21.gif

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2020.03.06., pén. 10:42
revox írta:
2020.03.05., csüt. 20:58
Nincs valakinek külhoni kapcsolata,aki ebayn tud rendelni? Van egy kerékmatrica,de a csávónak van valami kattanása, mert hungaryba és puerto ricoba nem szállít :D ...
Elmebetegekkel ne üzletelj. ;)
Csak enek az ahyatlannak van olyan kerékmatricája,ami menne a bringámhoz :D
Bár ma megkaptam az asszonytól, hogy elég ódivatú a bicajom... :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

revox írta:
2020.03.05., csüt. 20:58
Nincs valakinek külhoni kapcsolata,aki ebayn tud rendelni? Van egy kerékmatrica,de a csávónak van valami kattanása, mert hungaryba és puerto ricoba nem szállít :D ...
Elmebetegekkel ne üzletelj. ;)

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »

'A Cyclingnews arról írt, hogy az UAE-Emirates csapat kolumbiai sprintere, Fernando Gaviria - aki korábban öt szakaszt nyert a Giro d'Italián, és két szakaszt a Tour de France-on - szintén elkapta a koronavírust. Rajta kívül még az orosz Gzaprom-RusVelo csapat kerékpárosa, Igor Boev is megfertőződött."

Egész cikk, lehangoló. Lehet, hogy csak youtube-on fogunk idén nyáron tavalyi versenyeket nézni... :smile30:

https://index.hu/sport/bringa/2020/03/0 ... adriatico/

3 hetes próbaidőről, gondolkodási időről, halasztásról írnak, de addig szvsz csak az fog kiderülni, hogy sokkal rosszabbá válhat a helyzet.

Május 9-én Giro rajt Pesten, vérzik a szívem, de sanszos, h azt is viszi a víz... Meg utána kérdés, hogy a Tour de Hongrie-ra jönnek-e a nagy csapatok vagy kihagyják a rizikót... Bár ne lenne igazam...

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2020.03.05., csüt. 20:58
Nincs valakinek külhoni kapcsolata,aki ebayn tud rendelni? Van egy kerékmatrica,de a csávónak van valami kattanása, mert hungaryba és puerto ricoba nem szállít :D
Báár, rendelni én is meg tudom, csak kellene egy cím,ahova le lehet postázni,aztán onnan átküldeni. De ha határközreli szlovák,vagy erdélyi ismerős van, érte is gurulnánk.
Sajna :ohnoohnoohno:

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Nincs valakinek külhoni kapcsolata,aki ebayn tud rendelni? Van egy kerékmatrica,de a csávónak van valami kattanása, mert hungaryba és puerto ricoba nem szállít :D
Báár, rendelni én is meg tudom, csak kellene egy cím,ahova le lehet postázni,aztán onnan átküldeni. De ha határközreli szlovák,vagy erdélyi ismerős van, érte is gurulnánk.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

asebestyen írta:
2020.03.04., szer. 08:30
[
Én meg a vegyes, egymásba ragasztott cuccokat nem igazán szeretem, mert a határfelületük kritikus pont az eltérő viselkedésű anyagok egymásba illesztése miatt. Persze jók ezek is, de szerintem nem jobbak.
És még ott van a korrózió lehetősége is a vegyes konstrukcióknál.
Villában én akkor is maradok ennél. A kormányszár alatti rész nagyon durva terhelést kap. Engem nyugtalanítana, ha ott nem fém volna. De ez az én privát becsípődésem. Egyébként volt már egy teljesen karbon ITM villám, ami biztos, hogy bármit kibír, csak éppen nehezebb volt a legkönnyebb acél villámnál. :D

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Hátha valakit pont érdekel egy ilyen:
http://bikemag.hu/magazin/hirek/radwelt ... ar-mellett

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5858
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7192
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

pärt írta:
2020.03.04., szer. 07:36
lehoako írta:
2020.03.04., szer. 07:09


Ezt szerettem volna kérdezni, köszönöm!

Ezek a folytonossági hiányok öntéskor/gyártáskor keletkeznek, és csak a használat során válnak ennyire láthatóvá, vagy valóban ennyire "lelakja" a kormányzás és az ellentartás (nagyjából ezt csinálja a villa, úgy gondolom) a karbont?
A kormányszár csavarok , meg a dugók nem megfelő nyomatékkal való meghúzása okozza a legnagyobb bajt. Ahol még porozitás meg üregek is vannak, ott sokkal nagyobb a sérülés veszélye. A karbon nagyon nem "hülyebiztos" anyag. Nem hozzáértő kezekben időzített bomba. Maga a kormányzás, mint rendeltetésszerű használat, persze semmilyen veszélyt nem jelent. Ha gyártói és felhasználói oldalon minden rendben, akkor nincs ellenfele. De ez egy nagy HA. Én alu nyakas karbon villát használok, ami az egyetlen karbon alkatrészem.
A mai karbon szövetek már nagyon erősek. Persze továbbra is érvényes, hogy terhelés irányban jó teherviselő, arra merőlegesen nem igazán, de már ebben is jobbak a modernebb szövetek.
Sajnos még mindig divat alu hüvelybe beletépni az acél csavart alá natúr. Én a végleges meghúzási nyomatékot nyomatékkulccsal vagy legalább nyomaték mérő fejjel végzem. Nem csak karbonnál. Ahol a meghúzási nyomaték és az igénybevétel kritikus, oda kell egy kis oldható kötésű Loctite a csavarra. És a megfelelő felületeken karbon zsírt is használni kell mindig. Profi csapatoknál nyilván nem kókányolnak.
Én meg a vegyes, egymásba ragasztott cuccokat nem igazán szeretem, mert a határfelületük kritikus pont az eltérő viselkedésű anyagok egymásba illesztése miatt. Persze jók ezek is, de szerintem nem jobbak.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »

pärt írta:
2020.03.04., szer. 07:36
lehoako írta:
2020.03.04., szer. 07:09


Ezt szerettem volna kérdezni, köszönöm!

Ezek a folytonossági hiányok öntéskor/gyártáskor keletkeznek, és csak a használat során válnak ennyire láthatóvá, vagy valóban ennyire "lelakja" a kormányzás és az ellentartás (nagyjából ezt csinálja a villa, úgy gondolom) a karbont?
A kormányszár csavarok , meg a dugók nem megfelő nyomatékkal való meghúzása okozza a legnagyobb bajt. Ahol még porozitás meg üregek is vannak, ott sokkal nagyobb a sérülés veszélye. A karbon nagyon nem "hülyebiztos" anyag. Nem hozzáértő kezekben időzített bomba. Maga a kormányzás, mint rendeltetésszerű használat, persze semmilyen veszélyt nem jelent. Ha gyártói és felhasználói oldalon minden rendben, akkor nincs ellenfele. De ez egy nagy HA. Én alu nyakas karbon villát használok, ami az egyetlen karbon alkatrészem.
Köszcsi, nekem is ilyen villám van, akkor ez elvileg nem eshet ilyen hibába... :smile32:

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

lehoako írta:
2020.03.04., szer. 07:09


Ezt szerettem volna kérdezni, köszönöm!

Ezek a folytonossági hiányok öntéskor/gyártáskor keletkeznek, és csak a használat során válnak ennyire láthatóvá, vagy valóban ennyire "lelakja" a kormányzás és az ellentartás (nagyjából ezt csinálja a villa, úgy gondolom) a karbont?
A kormányszár csavarok , meg a dugók nem megfelő nyomatékkal való meghúzása okozza a legnagyobb bajt. Ahol még porozitás meg üregek is vannak, ott sokkal nagyobb a sérülés veszélye. A karbon nagyon nem "hülyebiztos" anyag. Nem hozzáértő kezekben időzített bomba. Maga a kormányzás, mint rendeltetésszerű használat, persze semmilyen veszélyt nem jelent. Ha gyártói és felhasználói oldalon minden rendben, akkor nincs ellenfele. De ez egy nagy HA. Én alu nyakas karbon villát használok, ami az egyetlen karbon alkatrészem.

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »

trane írta:
2020.03.04., szer. 07:25
lehoako írta:
2020.03.04., szer. 07:15
...És most akkor felvesznek valakit az Ineoshoz 3 hónap próbaidővel? Vagy hogy megy ez, hiszen a kanyarban vannak az egynaposok, a háromhetesekre meg már gondolom indulnak a válogatások...
nem lepődnék meg, ha Froome egyszercsak Ineos-osként, de picit messzebbről nézné a kerékpározást... :rolleyes: leborulok.gif
:smile32: :smile32: :smile32:

Igazi vinokurovi karrier, csak még éppen nem eltiltás miatt "akasztaná a szögre a stoplist"...

Simán igazad lehet. Találtak neki így egy nem megalázó parkolópályát házon belül, mert versenyeztetni több okból is túl rizikós lenne. Szvsz.

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »

avl2 írta:
2020.03.03., kedd 19:44
tenyleg off, aztan abba is hagyom, en látásmódom:
nem lehet csak ugy elhinni, akarmit is mondanak, igen gyakran a tematol teljesen független dolgok hatarozzak meg a "politikai" szandekot, allaspontot es annak megfelelö manöverezést, "manipulaciot", (félre)"tájékoztatást"

a forrasok ertelmezesere is igaznak látom ezt

szavazas volt, lezarult, sokfele iras/interpretacio van (neten is)
Szerintem az nagyon rossz gyakorlat, hogy az egész parti gyalogúton, ahol kb 50 méterenként van felfestés, hogy tilos a bicaj, mert andalgós, gyerekszaladgáltatós, kutyasétáltatós, stb út, néha gyakorlatilag félre kell ugranom, mert magyarul és idegen nyelven ordítva/csengetve utálnak le magyar és külföldi bicajoscsoportok, motoros bandák jólneveltségével és udvariasságával.

Ide kéne 1 kamera és a yachtkikötőnél már lehetne is birságolni. Imádom a bicajozást, de vagy van KRESZ vagy nincs, amúgy meg nem tudom, miért ne lehetne a gát mögötti, belső úton, asszem Dumtsa Jenő sétány, tekerni, a belvárosban úgyis kapufa az autókázás, a VIdám Szerzetesek előtti parkolótól a Halas kútig amúgy is nagyjából üres az út.

Bocs, nem Neked írtam, csak így sikerült... :napsut:

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »

40 évesen szívroham? Korábban bringás volt ő is, ha jól olvastam, a Dauphiné-n is nyert szakaszt.

És most akkor felvesznek valakit az Ineoshoz 3 hónap próbaidővel? Vagy hogy megy ez, hiszen a kanyarban vannak az egynaposok, a háromhetesekre meg már gondolom indulnak a válogatások...

Nem szeretnék összeesküvés-elméletekbe bocsátkozni, de lehet, hogy az Ineosnál valami nem úgy fog menni, ahogy korábban...

R.I.P. Nicolas Portal.

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »

pärt írta:
2020.03.03., kedd 18:17
Vinkler írta:
2020.03.03., kedd 17:38
pärt írta:
2020.03.03., kedd 09:29
Na, ettől lehet félni, nem a koronától.
https://m.youtube.com/watch?v=muukpjzb5Jw
Én számtalanszor elmondtam, hogy nem vennék carbon vázat használtan. Ezt továbbra is tartom. :rolleyes:
Ja, csak ezek a meglepik már részben gyárilag is ott vannak.
Ezt szerettem volna kérdezni, köszönöm!

Ezek a folytonossági hiányok öntéskor/gyártáskor keletkeznek, és csak a használat során válnak ennyire láthatóvá, vagy valóban ennyire "lelakja" a kormányzás és az ellentartás (nagyjából ezt csinálja a villa, úgy gondolom) a karbont?

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »


Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

tenyleg off, aztan abba is hagyom, en látásmódom:
nem lehet csak ugy elhinni, akarmit is mondanak, igen gyakran a tematol teljesen független dolgok hatarozzak meg a "politikai" szandekot, allaspontot es annak megfelelö manöverezést, "manipulaciot", (félre)"tájékoztatást"

a forrasok ertelmezesere is igaznak látom ezt

szavazas volt, lezarult, sokfele iras/interpretacio van (neten is)

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

avl2 írta:
2020.03.03., kedd 18:30
Vinkler írta:
2020.03.03., kedd 17:35
lehoako írta:
2020.03.03., kedd 08:14
Szentendrén a belvárostól délre lesz talán a bicajoshíd SZigetmonostorra. Ez vhol a KAcsakőnél van, a POstás-strandnál majdnem.

https://index.hu/kerekagy/2020/03/02/a_ ... _szakasza/

Sztem jobb, mint a Duna-korzón... :D
Nem lesz híd sajna.
varos"vezetest" (a regit biztosan, az ujnak adok egy kis idöt még) csak csunya szavakkal tudnam minösiteni.
bicikliskent es helyi lakoskent ugy latom: persze jo lenne ez a hid, de mashol jobb helye van penznek. pl. környekemen nehany eve egyiranyusitottak eg utcat, igy a masik iranyba vagy kerülö vagy rettenetes burkolatlan ut között lehet valasztani, amire minden evben igeret volt, hogy tervben a burkolasa. stb.
A híd eu-s pénzből épült volna. Ha nem épül meg, az nem azt jelenti, hogy helyette felújítanak pár utcát, hanem, hogy akkor nem lesz semmi. Ez van sajna, de ez már off.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

Vinkler írta:
2020.03.03., kedd 17:35
lehoako írta:
2020.03.03., kedd 08:14
Szentendrén a belvárostól délre lesz talán a bicajoshíd SZigetmonostorra. Ez vhol a KAcsakőnél van, a POstás-strandnál majdnem.

https://index.hu/kerekagy/2020/03/02/a_ ... _szakasza/

Sztem jobb, mint a Duna-korzón... :D
Nem lesz híd sajna.
varos"vezetest" (a regit biztosan, az ujnak adok egy kis idöt még) csak csunya szavakkal tudnam minösiteni.
bicikliskent es helyi lakoskent ugy latom: persze jo lenne ez a hid, de mashol jobb helye van penznek. pl. környekemen nehany eve egyiranyusitottak eg utcat, igy a masik iranyba vagy kerülö vagy rettenetes burkolatlan ut között lehet valasztani, amire minden evben igeret volt, hogy tervben a burkolasa. stb.

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Vinkler írta:
2020.03.03., kedd 17:38
pärt írta:
2020.03.03., kedd 09:29
Na, ettől lehet félni, nem a koronától.
https://m.youtube.com/watch?v=muukpjzb5Jw
Én számtalanszor elmondtam, hogy nem vennék carbon vázat használtan. Ezt továbbra is tartom. :rolleyes:
Ja, csak ezek a meglepik már részben gyárilag is ott vannak.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

pärt írta:
2020.03.03., kedd 09:29
Na, ettől lehet félni, nem a koronától.
https://m.youtube.com/watch?v=muukpjzb5Jw
Én számtalanszor elmondtam, hogy nem vennék carbon vázat használtan. Ezt továbbra is tartom. :rolleyes:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

lehoako írta:
2020.03.03., kedd 08:14
Szentendrén a belvárostól délre lesz talán a bicajoshíd SZigetmonostorra. Ez vhol a KAcsakőnél van, a POstás-strandnál majdnem.

https://index.hu/kerekagy/2020/03/02/a_ ... _szakasza/

Sztem jobb, mint a Duna-korzón... :D
Nem lesz híd sajna.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »

AAttila írta:
2020.03.02., hétf. 19:53
Én is rákérdeztem a gumikra ahonnan elhoztam a hajtóművet, mert az új bringára új gumit szeretnék. Nekem eddig Conti volt, mondta, hogy éppen tud olyat, ha ragaszkodok hozzá, de azt ő sem kapja jó áron, így nem ajánlja. Kiderült kb. 4-4500 forinttal olcsóbban is tudom ugyanazt gumit az ismerősömnél.
Pirellit ajánlott és Vittoria Corsa-t, szerinte ezek is tudják azt, amit a Conti GP5000, csak jóval olcsóbban. Én nem tudom, mert még csak Conti gumim volt. gondolkodik.gif
Szerintem csak a Conti, GP5000 handgemacht :smile53:
"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Na, ettől lehet félni, nem a koronától.
https://m.youtube.com/watch?v=muukpjzb5Jw

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

lehoako írta:
2020.03.03., kedd 07:18
. Megvan a Quickstep első győzelme az idén. :smile32:

Ha ezeket nem számoljuk, akkor tényleg ez az első idei győzelmük ;)
[url]https://www.deceuninck-quickstep.com/en/races/wins[url]
Ááá a telómon nem tudok beilleszteni rendesen. A lényeg, hogy az idén már nyerték csomó szakaszt és összetettet is. + Új-zéland bajnokság, pályakerékpár világbajnok lett az egyikük (Morkov)
Szóval megy nekik az idén is

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”