Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Foci

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


Szombaton a Sport 2 adja 20.30tól a Milan-Fiorentina derbit.
 
Vasárnap a Sport 2-n lesz 17.00-től a Real Madrid - Ossasuna, valamint ugyanitt 20.30-tól a Lazio Juventus.

Milan - Fiorentina: Milant ismerjük... Fiorentina pedig egy nagyon jó, összeszedett csapat, véleményem szerint, eléggé meg fogja nehezíteni a Milan dolgát... Annál is inkább, mert az előző fordulóban meglepetésre a Lecce verte idegenben...
 
Real - Osasuna: A Madrid kezd magához térni, ráadásul az Osasunának asszem kupameccse volt, ahol alul is maradt a Bilbaoval szemben. Fáradtak lesznek kicsit a játékosok, sima MAdrid győzelmet várok.
 
Lazio - Juventus: Szerintem három esélyes találkozó. A Juve nagyon menetel, a kupában is magabiztosan nyert, kérdés, hogy meg állítja e a Lazio.

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


Lisztes Krisztián fél évre a Rostockhoz szerződik.Sok sikert kívánunk neki!  :kiraly:

így a rengeteg sérülésével a háta mögött, szüksége is lesz rá

Szerintem a Rostock csak nyert vele. Tapasztalt, jó játékos, sok volt a kihagyás, de a Német orvosok szerint a lába tökéletes. Innentől kezdve csak rajta múlik.

Avatar
oriza triznyák
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2543
Csatlakozott: 2006.12.06., szer. 00:13
Értékelés: 10

Foci

Hozzászólás Szerző: oriza triznyák »


Lisztes Krisztián fél évre a Rostockhoz szerződik.Sok sikert kívánunk neki! :kiraly:

így a rengeteg sérülésével a háta mögött, szüksége is lesz rá

tv: PANA 42S30
erő: YAMI RXV-750, PANA SA-XR15, SONY TA-FE370
dvd: YAMI DVD-S2700, PANA DVD-S47, MILLENIUM MN-9504
kéksugár: SAMU BD-D5500
hangfal: PIO CS301, SONY SS-MF-600, JAMO E8 CENTER.2, JAMO S 602
lemez: TECHNICS SL-BD20
média: ASUS HDP-R1 O!PLAY

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


Lisztes Krisztián fél évre a Rostockhoz szerződik.
Sok sikert kívánunk neki! :kiraly:

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »

Egy kicsit örültem a Chelsea vereségének és a Liverpool 0-0ájának a Stoke City ellen. Mivel az ágyúsok győztek, így valamicskét ismét faragtunk a hátrányból.
Fonky Family

Avatar
suprnova
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1429
Csatlakozott: 2007.12.05., szer. 20:42
Értékelés: 184

Foci

Hozzászólás Szerző: suprnova »

Én sem gondoltam, az 1-0-ás nyögdécselések után...
Naim Uniti Nova -> Naim NAC A5 -> Spendor A7 (Sennheiser HD600)

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


Nyertünk!!! 3-0 MU-Chelsea Váááááááááááááááááááááááá :kiraly:
Nem gondoltam volna, hogy ilyen "sima" lesz...
A Chelsea most gödörben van, pénzügyi gondok vannak, nagy "megszorítások" és úgy néz ki ez a játékra is kihat...

Avatar
suprnova
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1429
Csatlakozott: 2007.12.05., szer. 20:42
Értékelés: 184

Foci

Hozzászólás Szerző: suprnova »

Nyertünk!!! 3-0 MU-Chelsea Váááááááááááááááááááááááá :kiraly:
Naim Uniti Nova -> Naim NAC A5 -> Spendor A7 (Sennheiser HD600)

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


A Juventust nagyon megszorongatta a Siena, csak 1:0-ra nyertek...
A forduló meglepetése, hogy a gyengécske, idegenben még nyeretlen Lecce idegenben verte meg a Fiorentinat 2:1-re.

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »

A Roma - Milan és a Manu - Chelsea igazi rangadónak tűnik.
Fonky Family

Avatar
oriza triznyák
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2543
Csatlakozott: 2006.12.06., szer. 00:13
Értékelés: 10

Foci

Hozzászólás Szerző: oriza triznyák »


84 óta foglalkoztat a fociszinte csak a magyar, külföldi klubok meccsei csak akkor, ha van magyar érdekeltség
zte(zalai vaok) és honvéd(cs.a.k.!!!) szurkolónak nevezhetem magam
nyilvánvaló, hogy előbbi meccseit gyakrabban látom
természetesen a 2001/02-es bajnokcsapatunk az etalon(meg béla gólja a múúúú :kiraly:  ellen)
több mint 10 évig aktívan fociztam is rendes csapatban is a szülőfalum, tornyiszentmiklós capatában, de egy sérúlés(és a lábadozás közben feljött kilók :kiraly: )miatt abba is hagytam az egészet, sajna most már ott tartunk, hogy anyagi okok miatt meg is szünt kis falumban a foci, pedig 70 éves volt a klub tavalyelőtt 
majd néha-néha irogatok ide is, ha lesz olyan meccs/téma, amihez hozzáfűznivalóm van :baby:

Kint voltál a MU elleni meccsen? Mekkora csoda volt, és milyen jó hangulat. (én is kint voltam)

sajna meló miatt nem tudtam felmenni pestre

tv: PANA 42S30
erő: YAMI RXV-750, PANA SA-XR15, SONY TA-FE370
dvd: YAMI DVD-S2700, PANA DVD-S47, MILLENIUM MN-9504
kéksugár: SAMU BD-D5500
hangfal: PIO CS301, SONY SS-MF-600, JAMO E8 CENTER.2, JAMO S 602
lemez: TECHNICS SL-BD20
média: ASUS HDP-R1 O!PLAY

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


Az olasz élvonalban szereplő Siena futballcsapatának tulajdonosi köre - többszöri egyeztetést és személyes tárgyalásokat követően - hivatalos szándéknyilatkozatot tett, mely szerint a következő hat hónapban együttműködést ajánlanak a Vasasnak. Ennek keretében az olasz tulajdonos pénzügyi és sportszakmai segítséget nyújt a klubnak. Az olasz befektető ezt az időszakot arra szánja, hogy a futballcsapatot és annak működését közelebbről megismerje, és ezután amennyiben lehetőséget lát a hosszú távú együttműködésre, tulajdonosi részesedést szerezzen. Az elnökség felhatalmazta az ügyvezetést, hogy a szándéknyilatkozat mentén megkezdett tárgyalásokat tovább folytassa és megállapodjon a befektetővel.
 
Markovits László, ügyvezető elnök a közlemény kapcsán megjegyezte:
„A fenti elnökségi döntés, valamint az olasz befektető által benyújtott szándéknyilatkozat több hónapos előkészítő munkának és egyeztetésnek az eredménye, amit pozitívan értékelek attól függetlenül, hogy végleges eredményről kizárólag fél év múlva beszélhetünk. Ebben az átmeneti időszakban mindent megteszünk azért, hogy mindkét fél megtalálja számítását és a későbbiekben a folytatás mellett döntsön. Ha ez így történik, a felnőtt csapatunk elé hosszú távon is minőségi sportcélokat tűzhetünk ki. Egy biztos, a jelenlegi gazdasági helyzetben és a magyar labdarúgás helyzetét felmérve, komoly eredményként kell felfogni, hogy egy ilyen szintű szakmai és pénzügyi befektető - még ha nem is véglegesen - elkötelezte magát felénk."

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


A Pool meg az Inter meccset élőben nézem majd szerintem, mert a tippmix miatt érint... Délben ülünk össze a barátommal... Minden szombaton játszunk...
Azt hallottátok, hogy a Vasast valószínű megveszi az Olasz Siena?

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


Zidane nekem is a legnagyobb kedvenc, nagyon sajnáltam, amikor visszavonult, Materazzit azóta is utálom!!!

Dettó! :kiraly:

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


Az angol, vagy francia focit szereti még valaki? (csak ez a 2 érdekel klubszinten)
A Franciát szeretem... Már mint válogatott szinten... Annyira nem szeretem kihangsúlyozni, mert az a tapasztalatom, hogy nem igazán kedvelik őket hazánkban...
Számomra(történt ami történt...) Zinedine Zidane Yazid a világ legjobb játékosa... A mai napig nincs olyan játékos mit ő... Kár, hogy nem hallunk semmit felőle.
1 kis csemege:
 
http://www.youtube.com/watch?v=QP2N3qopARI









 
Nagyon jó videók!
Merci Zizou! :kiraly:

Avatar
oriza triznyák
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2543
Csatlakozott: 2006.12.06., szer. 00:13
Értékelés: 10

Foci

Hozzászólás Szerző: oriza triznyák »


84 óta foglalkoztat a foci
szinte csak a magyar, külföldi klubok meccsei csak akkor, ha van magyar érdekeltség
zte(zalai vaok) és honvéd(cs.a.k.!!!) szurkolónak nevezhetem magam
nyilvánvaló, hogy előbbi meccseit gyakrabban látom
természetesen a 2001/02-es bajnokcsapatunk az etalon(meg béla gólja a múúúú :kiraly: ellen)
több mint 10 évig aktívan fociztam is rendes csapatban is a szülőfalum, tornyiszentmiklós capatában, de egy sérúlés(és a lábadozás közben feljött kilók )miatt abba is hagytam az egészet, sajna most már ott tartunk, hogy anyagi okok miatt meg is szünt kis falumban a foci, pedig 70 éves volt a klub tavalyelőtt
majd néha-néha irogatok ide is, ha lesz olyan meccs/téma, amihez hozzáfűznivalóm van :kiraly:

tv: PANA 42S30
erő: YAMI RXV-750, PANA SA-XR15, SONY TA-FE370
dvd: YAMI DVD-S2700, PANA DVD-S47, MILLENIUM MN-9504
kéksugár: SAMU BD-D5500
hangfal: PIO CS301, SONY SS-MF-600, JAMO E8 CENTER.2, JAMO S 602
lemez: TECHNICS SL-BD20
média: ASUS HDP-R1 O!PLAY

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


Helo, ez a topik nekem már most nagyon tetszik. Én nekem egy csapatom van 12 éve, az Arsenal. Ezenkívül szeretem még a Bordeaux, az Aston Villa, a Caen és a Sao Paulo csapatát. Ilyen sorrendben, ha dönteni kell.
Kedvenc játékosom mindörökre: Dennis Bergkamp.

Ez egy kis ízelítő belőle.Szeretem még Nasri, Chamakh, Mazure (mostanában eltűnt, előtte Caen csatára volt), Forlán, Pires és Henry játékát is. Henryt nagyon szerettem, de mikor elment a Barcelonába az nem nagyon tetszett, azóta egy meccsét se láttam talán.
Nincs olyan csapat amit nem kedvelnék, de amíg az Abrancs, Múrinnyó páros együtt volt a Cselszkinél őket nem igazán kedveltem. :kiraly:
A magyar foci számomra nem foci. Klubszinten egyáltalán nem érdekel az egész, azt sem tudom ki mikor volt bajnok, vagy hogy áll a liga. Sokan szoktak kritizálni, hogy ha magyar vagyok , akkor szeretnem kéne a magyar focit. Nos, én szegedi vagyok, mi közöm nekem a budapesti vagy debreceni klubokhoz? Miért szeressem azokat, szegeden pedig nagyon gyenge a foci. A magyar válogatott meccseit néha megnézem, van amikor egész jól játszanak főleg az utóbbi időkben, nekik szurkolok is, de érdekes módon akik válogatottak, többségük külföldön játszik... Mindenki vonja le a tanulságot. Én a VB-n, EB-n Franciaországnak szurkolok, már 98 óta ugyebár. Nasri a most focizók közül a kedvenc játékosom, és most már rendesen tagja a keretnek. Micsoda butaság volt, amit az olaszok ellen az EB-n a franciák edzője művelt. Becserélte Nasrit, majd 20 perc múlva lecserélte. Én még ilyet nem láttam.
Az angol, vagy francia focit szereti még valaki? (csak ez a 2 érdekel klubszinten)
Fonky Family

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


Külföldön bezzeg sokad osztályú meccsen is ott őrjöng a lokálpatrióta közönség, de jó is nekik...
Így van... Ez főleg Angliára érvényes. A foci ott tömegeket mozgat meg.
Itt van pl: a Derby County - Manchester Fa-kupa meccse. A kis csapat felszívta magát, és nyert 1:0 ra... Izgi lesz a visszavágó.
Nagyon szurkolok a németországi kis csapatnak a Hoffenheimnek, mely vezeti a Bundesligát... (5000 lakosa van) :kiraly:
Az 1 más világ... Pedig nekem is lenne kedvem minden hétvégére olyan meccsekre kijárni, mely tömegeket mozgat meg (és persze minőségi foci)...
Hazánkban ez csak a válogatott meccsekre igaz... Persze mostanában... ugyanis voltam már olyan válogatott meccsen (azt hiszem az Észak Írek ellen) ahol 400 körüli nézőszám volt... Másnap a NemzetiSport címlapja ezzel kezdődött...

Avatar
dfece
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2008.01.05., szomb. 12:18
Értékelés: 6

Foci

Hozzászólás Szerző: dfece »


Hali!
 
Mármint hajrá Hali, mert szombathelyi lévén természetesen a Haladásnak drukkolok. Igaz, csak módjával, mert ritkán jutok ki a meccsekre. Amúgy hetente kétszer focizok, imádom ezt a játékot, méltán a világ legnépszerűbb sportja. Sőt, ez már nem is sport, annál sokkal-sokkal több.
Külföldi bajnokságok közül szinte csak az angolokat nézem, szerintem a legszórakoztatóbb meccsek itt zajlanak. Kedvencek: Arsenal, Liverpool.
Az olaszokat kifejezetten nem szeretem, a Brazil válogatott viszont lenyűgöző tud lenni. Anno a Maradona-féle argentin nemzeti tizenegyet is bírtam. A mieinkről inkább nem mondok véleményt, nem tűrné a nyomdafestéket...

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


Sziasztok!
Jó ötlet volt a topic nyitása!
A Magyar focit nem igazán figyelgetem. Sajnos nem az igazi piciny hazánkban. Nincs színvonal... Ez persze nem feltétlen a játékosok hibája.
(Ha még is csapatot kéne megnevezni, akkor az FTC-nek szurkolok 1 kicsit. Itt nőttem fel a 9-ben.)
Ellentétben a Magyar válogatottal... A hazai meccsekre rendszeresen kijárok és Albánia ellen, boldogan tapasztaltam, hogy a válogatottért ismét kezdenek megtelni a lelátók. :kiraly:

Vendég

Foci

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A magam részéről szintén lila szívű vagyok, de az emlékezetes stadionbéli, MTK elleni meccs (amin a bajnoki cím is múlott) volt az utolsó amin kinn voltam.
Külföldi klubcsapatok nem nagyon érdekelnek, de azért 1-1 Real meccset meg-megnézek.
Amúgy meg hajrá Brazília! :kiraly:
Amit utálok az az olasz foci (legalábbis a válogatott által játszott anti-futball).

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”