Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Foci

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


Ha valakit érdekel, feljutott az angol elsőosztályba a Wolverhampton és a Birmingham City, a 3. feljutó majd a rájátszás győztese lesz. A kiesők közt nagy nevek... Charlton, Southampton, Norwich. Ezek nemrég még mind az első osztályban játszottak.
A másodosztályba feljutott a Peterborough (Sir Alex fiának csapata), valamint a Leicester City. A harmadik hely itt is kérdéses, legnagyobb esélyes az MK Dons, vagy a Leeds United...
Magyar vonatkozást is mondok: A Fradi feljutott az NB1-be. Ez már matematikailag is biztos.
Fonky Family

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Foci

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


A mi játékunk egy nagy nulla volt. Teljesen motiválatlanul támadgattak, sokkal szerencsésebb lett volna a 4-4-2es felállás, a 4-5-1 helyett. Ha nincs Almunia, az eredmény egy laza 3-0 lett volna. Így maradt esély javítani az Emiratesben. Majd meglátjuk. Arshavin a legjobb játékosunk, így valóban hiányzott. A pompi ellen is remekelt, bár a 3-0-ás meccs góljait Vela és Bendtner (2) szerezték. Az Arsenal B így is nyert, látszik, hogy Wenger tartalékolta a legjobb játékosainkat a MU ellen. Más: ki látta az El Classicot??
Laza 6-2es meccs volt a Barcának...

Hát igen 4-5-1, 6 védő játékos a kezdőben... Na mindegy, igen, így mé van esély. De nehéz lesz ez mindkét csapatnak. De abban szinte biztos vagyok, ha a MU lő egy gól akkor vége. De majd kiderül. Remélem jó meccs lesz
 
Hát a Barca meccs.... Ez a Real nagyon gyenge volt. Bár a Barca 1:2 után már nem is engedte nagyon játszani, aztán 1:3 után már sztem lelkileg feladták... 2:3 akkor volt némi esély az X-re de hamar jött a 4. Én örülök neki, mert a második kedvenc csapatom a Barca, de majd szerdán... Én azt mondom, ott lesz igazán kemény...

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


A mi játékunk egy nagy nulla volt. Teljesen motiválatlanul támadgattak, sokkal szerencsésebb lett volna a 4-4-2es felállás, a 4-5-1 helyett. Ha nincs Almunia, az eredmény egy laza 3-0 lett volna. Így maradt esély javítani az Emiratesben. Majd meglátjuk. Arshavin a legjobb játékosunk, így valóban hiányzott. A pompi ellen is remekelt, bár a 3-0-ás meccs góljait Vela és Bendtner (2) szerezték. Az Arsenal B így is nyert, látszik, hogy Wenger tartalékolta a legjobb játékosainkat a MU ellen.
Más: ki látta az El Classicot??
Laza 6-2es meccs volt a Barcának...
Fonky Family

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Foci

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


Al Ashrad
 
Nem írtál, hogy mi a véleményed a MU elleni meccs után Mi lesz kedden? Már nagyon várom, aztán majd a jobbik (szerencsésebb) továbbmegy. Hiányzott szerdán Arshavin...

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
oriza triznyák
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2543
Csatlakozott: 2006.12.06., szer. 00:13
Értékelés: 10

Foci

Hozzászólás Szerző: oriza triznyák »


Kevéssé izgalmasnak tűnt, de nagyon is izgalmas volt a Pool meccs!Ma este Go Gunners!

a pool meccsre én is csak csettinteni tudtam, pedig utálom a bl-t, meg úgy ált. a milliárdos klubokat, inkább a hazai szürkéket szeretem :kiraly:

tv: PANA 42S30
erő: YAMI RXV-750, PANA SA-XR15, SONY TA-FE370
dvd: YAMI DVD-S2700, PANA DVD-S47, MILLENIUM MN-9504
kéksugár: SAMU BD-D5500
hangfal: PIO CS301, SONY SS-MF-600, JAMO E8 CENTER.2, JAMO S 602
lemez: TECHNICS SL-BD20
média: ASUS HDP-R1 O!PLAY

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


Kevéssé izgalmasnak tűnt, de nagyon is izgalmas volt a Pool meccs!
Ma este Go Gunners!
Fonky Family

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


Ma este a kevésbé izgalmasnak tűnő visszavágók. 4-0 és 3-1 után kellen fordítani a Bayernnek és a Liverpoolnak.
Holnap viszont 2 izgalmas és még el nem dőlt párbaj lesz.
:kiraly:
Fonky Family

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Foci

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


:kiraly:Arshavin sztem ért annyit, de az utóbbi meccsen nem játszott valami jól. De a következő idényre meghatározó lesz.
Fabregast meg senkinek nem adjuk! Reméljük ő sem akar menni.

Ilyen szempontból roppant szimpatikus volt a Kaka mikor elakarta "rabolni" a City. Ő egy igazi szív focista...

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


:kiraly:
Arshavin sztem ért annyit, de az utóbbi meccsen nem játszott valami jól. De a következő idényre meghatározó lesz.
Fabregast meg senkinek nem adjuk! Reméljük ő sem akar menni.
Fonky Family

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Foci

Hozzászólás Szerző: tukacsin »

Sztem Arshavin nem ért annyit mint amennyit adtak érte. Fabregas az nagyon jó szerintem is, jól mutatna a MU tengelyében :kiraly:

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


Ráadásul Evans is lesérült. :kiraly:De ha már itt tartunk, nálunk ahogy visszatért 2 játékos (fabregas, adebayor), lesérült 3 (almunia, gallas, clichy)...
Bayernnél meg szerintem akárhogy nézzük inog a kispad.

Azért akárhogy is 4:0 lett a Bayern meccse, én még várnék...Kitudja mit találnak ezek ki...Még akár lehet meglepetés is (habár annyira én sem hiszem)...MU-ra visszatérve arra leszek kíváncsi mi lesz most az FA kupába hétvégén, mert hogy Fergie ideges volt, az tuti.
 
Ars-t nem szeretem, de egy dolgot nagyon becsülök benne, hogy fiatal tehetséges játékosokat vesznek és nem készeket. Épp ezért nem szeretem annyira a Chelsea, Real Margit, Barca. Mikor a MU megvette CR-t nem volt akkora sztár, jó a Berbatovot megvették (sztem fölöslegesen), aki már ugye "kész" játékos volt...

A bayern ha összeszedi magát, nyerhet, de a 4-0át nem fogja ledolgozni.
FA kupa: nekünk Chelsea... :kiraly: az se sokkal jobb / rosszabb.
Amikor CR-t megvette az MU, már mondtam, hogy ez a srác még viszi valamire. Sajnos azóta tényleg vitte, de az egója és nyáladzása is megnőtt.
Berbatov meg jó, ha épp nem sérült.
A fiatalokhoz Wengernek nagy érzéke van. Úgy igazol fillérekért játékosokat, hogy nem lehet tudni ugye, mire viszik. Aztán többségük ha nem is klasszis, de nagyon jó játékos lesz. Hogy csak egy példát mondjak: Fabregas.
Fonky Family

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Foci

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


lehetne egy kis házi rangadó: Arsenal - MU! :kiraly:
Ám legyen

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Foci

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


Ráadásul Evans is lesérült. :kiraly:De ha már itt tartunk, nálunk ahogy visszatért 2 játékos (fabregas, adebayor), lesérült 3 (almunia, gallas, clichy)...
Bayernnél meg szerintem akárhogy nézzük inog a kispad.

Azért akárhogy is 4:0 lett a Bayern meccse, én még várnék...Kitudja mit találnak ezek ki...Még akár lehet meglepetés is (habár annyira én sem hiszem)...MU-ra visszatérve arra leszek kíváncsi mi lesz most az FA kupába hétvégén, mert hogy Fergie ideges volt, az tuti.
 
Ars-t nem szeretem, de egy dolgot nagyon becsülök benne, hogy fiatal tehetséges játékosokat vesznek és nem készeket. Épp ezért nem szeretem annyira a Chelsea, Real Margit, Barca. Mikor a MU megvette CR-t nem volt akkora sztár, jó a Berbatovot megvették (sztem fölöslegesen), aki már ugye "kész" játékos volt...

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


BLMU-nál valami gond van most, és ezt nem azért mondom mert lebecsülném a csapatot. De 2 vereség egymás után, aztán egy kínkeserves, hosszabításban született győzelem, majd egy kínos otthoni döntetlen. Ha nem mutatnak javuló tendenciát, könnyen lehet bajnok a Pool. Más kérdés, hogy a BL-ből már gyakorlatilag kiestek a vörösök. A BL nagy esélyese a forma alapján a Barcelona...

szerintem nem a Barca fogja megnyerni. Szerintem nem jutnak tovább a Chelsea-n. Komolyan. Bíztam benne hogy megvédi a MU a címet, de már nem sok esélyt látok rá. Vagy lehet ez a pofon jót tesz. De sok a sérült is a védelembe sajnos. Már fog játszani Ferdinand. Igazság az hogy Rooney-n kívül senki nem hajtott a Porto ellen... így nem lehet nyerni. Nyálas CR-t meg eladhatnák és vehetnének vmi hajtós srácot helyette...

A chelsea nem fog nyerni. Nem nyerhet. Amúgy, ha az MU összeszedi magát és győz idegenben, könnyen lehetne egy kis házi rangadó: Arsenal - MU! :kiraly:
Fonky Family

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


Ráadásul Evans is lesérült. :kiraly:
De ha már itt tartunk, nálunk ahogy visszatért 2 játékos (fabregas, adebayor), lesérült 3 (almunia, gallas, clichy)...
Bayernnél meg szerintem akárhogy nézzük inog a kispad.
Fonky Family

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Foci

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


BLMU-nál valami gond van most, és ezt nem azért mondom mert lebecsülném a csapatot. De 2 vereség egymás után, aztán egy kínkeserves, hosszabításban született győzelem, majd egy kínos otthoni döntetlen. Ha nem mutatnak javuló tendenciát, könnyen lehet bajnok a Pool. Más kérdés, hogy a BL-ből már gyakorlatilag kiestek a vörösök. A BL nagy esélyese a forma alapján a Barcelona...

szerintem nem a Barca fogja megnyerni. Szerintem nem jutnak tovább a Chelsea-n. Komolyan. Bíztam benne hogy megvédi a MU a címet, de már nem sok esélyt látok rá. Vagy lehet ez a pofon jót tesz. De sok a sérült is a védelembe sajnos. Már fog játszani Ferdinand. Igazság az hogy Rooney-n kívül senki nem hajtott a Porto ellen... így nem lehet nyerni. Nyálas CR-t meg eladhatnák és vehetnének vmi hajtós srácot helyette...

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Foci

Hozzászólás Szerző: tukacsin »

Bayern? Hát azon nagyon csodálkoztam. Pont ők az olyan csapat aki kiszámíthatatlan... de igazából csak a Klinsmann-t sajnáltam. De akkor is hulla játék...

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


BL
MU-nál valami gond van most, és ezt nem azért mondom mert lebecsülném a csapatot. De 2 vereség egymás után, aztán egy kínkeserves, hosszabításban született győzelem, majd egy kínos otthoni döntetlen. Ha nem mutatnak javuló tendenciát, könnyen lehet bajnok a Pool. Más kérdés, hogy a BL-ből már gyakorlatilag kiestek a vörösök. A BL nagy esélyese a forma alapján a Barcelona...
Fonky Family

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


Ezt muszáj ide betenni. Amit a srác csinált... 
Grafite csodagólja

Ezt pont nem láttam már. 3-1ig néztem a meccset, aztán gondoltam, már úgyis kikap a bayern. De, hogy ennyivel arra nem számítottam.
Én Adebayor nagy visszatérésének örültem. Rögtön vágott kettőt. :kiraly:
Fonky Family

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Foci

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


Ezt muszáj ide betenni. Amit a srác csinált...
 
Grafite csodagólja

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »


Svédek jönnek majd, aztán 2 portugál meccs, majd dánok elleni utolsó mérkőzés.
Kemény lesz. Az albánok elcsíphetnének néhány pontot tőlük.
Fonky Family

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


TV-ből alap, hogy nézem a meccset. Úgy gondolom, sima magyar győzelem lesz. A fiúk nagyon akarnak bizonyítani. Ha ez le lesz tudva, akkor jönnek a komolyabb ellenfelek, egy egy pontot jó lenne elcsípni tőlük.
Nyertünk!!!
Hun-Málta 3:0
Hajnal (7), Gera (81), Juhász (93)
Szép volt Fiúk!!!
Óriási hangulat volt! :taps: :lol!:

Avatar
Al Ashrad
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.09.16., vas. 22:04
Értékelés: 0

Foci

Hozzászólás Szerző: Al Ashrad »

TV-ből alap, hogy nézem a meccset. Úgy gondolom, sima magyar győzelem lesz. A fiúk nagyon akarnak bizonyítani. Ha ez le lesz tudva, akkor jönnek a komolyabb ellenfelek, egy egy pontot jó lenne elcsípni tőlük.
Fonky Family

Avatar
Petyus87
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 21:01
Értékelés: -2

Foci

Hozzászólás Szerző: Petyus87 »


„Megteremtettük a lehetőséget, hogy az eseményeket mi irányítsuk”
 
A kötelezők utolsó köre jön: az Albánia és Málta ellen eddig a maximális 12 pontból már kilencet begyűjtő magyar labdarúgó-válogatott 19 órától a Puskás Ferenc Stadionban fogadja a szigetországbelieket. Minden jegyet eladtak, a hangulat garantált – az eltiltásából visszatérő Juhász Roland szerint a közönség szeretete hitette el a csapattal, hogy bármire képes.
 
Én is kint leszek! Szurkoljatok ti is! :lol!:

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Foci

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


Wenger nyilatkozott most, hogy még van esély a bajnoki címre, kicsit vicces..

Wengert jó edzőnek tartom, de örök álmodozó!
A Pool még talán beérhet... Nekem nagyon szimpatikus csapat, főleg úgy, hogy a kedvenc csapatomat küldte haza elég durván a BL-ből... (Madrid)
Hát igen...Hol van már a régi Zizous Real... :lol!: Szurkolok, h. beérjék a Barcat...

Én sose szerettem a Real-t, de a Zizuo idejében volt még Real. Szerintem két hiba történt, Bosque és Makelele... Aki Real drukker szerintem egyetért velem.

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”