Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Térdedre vigyázz, szét ne csapd! Az enyém vagy két hete jött helyre, nagy kincs.
Boldogabb vagyok vele, mintha hozzám vágtak volna egy ötmilliós csúcsgépet. :napsut:

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12193
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.05.29., hétf. 23:28
revox írta:
2023.05.29., hétf. 22:54
. lehet lenyomom 55ig :D

3570.jpg
Beteg vagy. Nem. Inkább hülye. :kiss: :smile53:
Csak győzzél utána erősödni. ;peace;
Nem sanyargatok,csak mászik le a 10év alatt felgyűlt kóla :D de most visszaveszek 1-2 hétre, nameg, a térdem úgyis megfog. de a szombati 17PR azt mondja, jó tuning a súlycsökkentés (kaptam bükkben 30-40 kili önnállóságot axxonytól mehettem kedvemre :D )
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2023.05.29., hétf. 22:54
. lehet lenyomom 55ig :D

3570.jpg
Beteg vagy. Nem. Inkább hülye. :kiss: :smile53:
Csak győzzél utána erősödni. ;peace;

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12193
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Fèl Vinkler :rolleyes: délutáni mérés, reggel kevesebb lehetett... lehet lenyomom 55ig :D
3570.jpg
3570.jpg (648.89 KiB) Megtekintve 858 alkalommal
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12193
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Rotox írta:
2023.05.29., hétf. 22:29
revox írta:
2023.05.29., hétf. 09:58
Rotoxnak...
Köszi. :smile53: Mondjuk messze is van (mármint nekem ;)), igazán eddig a szerelem sem lobbant fel (azok a hézagolók... :angry:; pedig az áttételezése pont nekem való, de nálam általában nem az észérvek, hanem az érzelmek döntenek).

Mindenesetre az esélytelenek nyugalmával meghirdettem a Malit és a Gary Fishert, ha esetleg elkel legalább az egyik, még az is lehet, hogy felhívom Trane-t (Colnago EPS, ami majdnem biztos, hogy nem jobb ennél, viszont - ahogy mondtam is - azok a fránya érzelmek... :rolleyes:)
ez a high modulus karbonos a cannondale legteteje. Mondhuk race geo, így kell 2centi hézagolás, ha fentebb akarod fogni, de ha Colnago, az is jó. Szombaton tapogattam ismerős régebbi, muffolt karbon Colnagóját. Elég merev... ez a cannondale is jó és ennyiért eléggé ár alatt van.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1908
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Rotox »

revox írta:
2023.05.29., hétf. 09:58
Rotoxnak...
Köszi. :smile53: Mondjuk messze is van (mármint nekem ;)), igazán eddig a szerelem sem lobbant fel (azok a hézagolók... :angry:; pedig az áttételezése pont nekem való, de nálam általában nem az észérvek, hanem az érzelmek döntenek).

Mindenesetre az esélytelenek nyugalmával meghirdettem a Malit és a Gary Fishert, ha esetleg elkel legalább az egyik, még az is lehet, hogy felhívom Trane-t (Colnago EPS, ami majdnem biztos, hogy nem jobb ennél, viszont - ahogy mondtam is - azok a fránya érzelmek... :rolleyes:)

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Majd néha napján,engem is elvisztek bringázni? :rolleyes:

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

st81 írta:
2023.05.29., hétf. 19:13
Én is örültem, hogy végre arcot is tudtam társítani a fórumos névhez. Nagy a valószínűsége hogy még találkozunk... ez ígéret, nem fenyegetés ;)
Jó volt tekerni és az idő is kedvezett nekünk. Utólag örülök, hogy csak ekkora távot toltunk, még nem állok készen az ilyen 100+-os kanyargásokra. Szerettem volna kevesebbet menni a zsírodon, de a köztünk lévő kb. 5-6 km/h-s átlagsebesség különbség sajnos ritkán tette lehetővé.
Nem tudom, milyen számrendszerben kell érteni az 5-6km/h-s átlagsebesség különbséget, de a tizesben biztosan nincs közelítőleg se annyi. :D Amúgy jó, ha az én zsíromon közlekedsz, mert akkor végre leolvad rólam, aminek le kéne. :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 226

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: st81 »

asebestyen írta:
2023.05.28., vas. 21:59
Még a legfontosabbat nem írtam a mai tekerésről, azaz hogy István st81 fórum- és sporttárs egy rendkívül szimpatikus és jókedélyű srác, jó volt megismerni és közösen tekerni egy kicsit. Volt benne minden, kis menés, kis gurulgatás, váltott vezetés, fel és le, ittunk egy bambit egy bicajos vendéglátóipari egységben, kicsit beszéltünk bicajról, hifiről, családról, stb. Örülök, hogy megismerhettem, biztos megyünk még együtt. :smile32: :smile53:
Én is örültem, hogy végre arcot is tudtam társítani a fórumos névhez. Nagy a valószínűsége hogy még találkozunk... ez ígéret, nem fenyegetés ;)
Jó volt tekerni és az idő is kedvezett nekünk. Utólag örülök, hogy csak ekkora távot toltunk, még nem állok készen az ilyen 100+-os kanyargásokra. Szerettem volna kevesebbet menni a zsírodon, de a köztünk lévő kb. 5-6 km/h-s átlagsebesség különbség sajnos ritkán tette lehetővé.
Japán vonal: Accuphase, Denon
Német vonal: Lindemann, Quadral
Magyar vonal: "Fapaci-féle" Luxor Gold

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 226

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: st81 »

asebestyen írta:
2023.05.28., vas. 21:04
revox írta:
2023.05.28., vas. 20:51
asebestyen írta:
2023.05.28., vas. 20:05


Csákberényi dolomitok :D
legaláb van... tegnap számoltam, kb 2*2óra utazás és kétszer bepakolás és kipakolás + a lomok elvitele, öltözés, kb 6óra rezsiidővel jutunk el egy kis kaptatóra.. vicces, hogy két bringással találkoztam, mindkettő debreceni volt :D
Pont az a baj, hogy nincs semmi értelmes dombocska itt se, amire legalább 30p egyben lehetne mászni. Montival van 1, de outival nincs.
Mármint olyan távolságra, ahova el tudok tekerni, megcsinalni az intervall edzést és hazajonni.
Túl gyorsan tekersz. Én simán találok olyat, ami 30 percig tart+ a nyelvem szánkázik az aszfalton mögöttem 1 méterrel :D
Japán vonal: Accuphase, Denon
Német vonal: Lindemann, Quadral
Magyar vonal: "Fapaci-féle" Luxor Gold

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

pärt írta:
2023.05.29., hétf. 08:35
1100km egy hónap alatt, ennyi szinttel? Hú, hova készülsz?! :o Így kettéharapsz minden hobbista bringás apukát. Már ha ez a cél. Ha komolyabbra vágysz, ennyi edzéssel biztosan az is belefér, csak akkor ne altass itt minket, hogy semmiféle versenyzői ambíciód nincs. :P
Altat mint anno a Merci az F1-ben……. 31_1_21.gif

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12193
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Rotoxnak... nem 400, de karbonkerék is és ultegra/DA mix...
Screenshot_20230529-095408.png
Screenshot_20230529-095408.png (2 MiB) Megtekintve 825 alkalommal
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Lesz új mozdony a Mátra-körre ;peace; csak beakasztjuk a kötelet és repülünk körbe 31_1_21.gif

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

pärt írta:
2023.05.29., hétf. 08:35
1100km egy hónap alatt, ennyi szinttel? Hú, hova készülsz?! :o Így kettéharapsz minden hobbista bringás apukát. Már ha ez a cél. Ha komolyabbra vágysz, ennyi edzéssel biztosan az is belefér, csak akkor ne altass itt minket, hogy semmiféle versenyzői ambíciód nincs. :P
Van itt a Fórumon egy másik sporttárs is, aki itt ugyan nem aktív, de a kerékpározásban nagyon is az. Edzővel tervszerűen edz, montival versenyez és nagyon tud menni. Vele szoktam tekerni, mikor össze tudjuk hozni. Nagyon szeretek menni Vele, sok szempontból nagyon egyformák vagyunk, nem szeretném, ha nem tudnék menni vele, így kapaszkodok, mert muszáj...
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12193
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.05.29., hétf. 08:35
1100km egy hónap alatt, ennyi szinttel? Hú, hova készülsz?! :o Így kettéharapsz minden hobbista bringás apukát. Már ha ez a cél. Ha komolyabbra vágysz, ennyi edzéssel biztosan az is belefér, csak akkor ne altass itt minket, hogy semmiféle versenyzői ambíciód nincs. :P
az a K pohár mindig üres félig :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

1100km egy hónap alatt, ennyi szinttel? Hú, hova készülsz?! :o Így kettéharapsz minden hobbista bringás apukát. Már ha ez a cél. Ha komolyabbra vágysz, ennyi edzéssel biztosan az is belefér, csak akkor ne altass itt minket, hogy semmiféle versenyzői ambíciód nincs. :P

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

AAttila írta:
2023.05.28., vas. 23:55
Bukta 31_1_21.gif
Egyébként tényleg erős a srác,csak mindig a profikhoz méri magát. Persze ,hogy gyengének gondolja magát. De az az igazság, hogy simán körberajzolna a Kékestetőre ;peace;
Ákos menjünk a Mátrába :smile32:
Ahogy kipattintottam magam, egyből jelzem és mehetünk. :rolleyes: :D
Ki kéne menjek Szalonhoz edzőtáborozni. ;peace;
Májusban mentem eddig ~1100km-t és ~9800m szintet. Az arányokon ha tudnék javítani, mondjuk csak 800km, de 12-15.0000m szint /hó, az sokat segítene. El kell vinem a bicajt hétvégéken valamelyik hegy lábához, nincs mese.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

pärt írta:
2023.05.28., vas. 23:33
asebestyen írta:
2023.05.28., vas. 23:23
Akkor nekem még pár évet biztosan várnom kell. sad.gif
Jajmán! Mire? Kékesre még a vadmalacok is feldöcögnek, pedig biciklijük sincs. :D Elég erős vagy, hogy jókedvűen felkarikázz - tudom, mert Attila mondta - szépnek meg majd ott leszünk mi. :kiss:
Bukta 31_1_21.gif
Egyébként tényleg erős a srác,csak mindig a profikhoz méri magát. Persze ,hogy gyengének gondolja magát. De az az igazság, hogy simán körberajzolna a Kékestetőre ;peace;
Ákos menjünk a Mátrába :smile32:

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

asebestyen írta:
2023.05.28., vas. 23:23
Akkor nekem még pár évet biztosan várnom kell. sad.gif
Jajmán! Mire? Kékesre még a vadmalacok is feldöcögnek, pedig biciklijük sincs. :D Elég erős vagy, hogy jókedvűen felkarikázz - tudom, mert Attila mondta - szépnek meg majd ott leszünk mi. :kiss:

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

pärt írta:
2023.05.28., vas. 23:18
asebestyen írta:
2023.05.28., vas. 22:49
Igen, jó lenne. De mondjuk edzéshez picit távol van nekem. :D :smile29:
Na igen. De ide érdemes már kipattintva jönni, és akkor nem kell wattokkal statisztikázni, csak tekerni meg gyönyörködni. :rolleyes:
Akkor nekem még pár évet biztosan várnom kell. sad.gif
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

asebestyen írta:
2023.05.28., vas. 22:49
Igen, jó lenne. De mondjuk edzéshez picit távol van nekem. :D :smile29:
Na igen. De ide érdemes már kipattintva jönni, és akkor nem kell wattokkal statisztikázni, csak tekerni meg gyönyörködni. :rolleyes:

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

pärt írta:
2023.05.28., vas. 22:44
asebestyen írta:
2023.05.28., vas. 21:04

Pont az a baj, hogy nincs semmi értelmes dombocska itt se, amire legalább 30p egyben lehetne mászni. Montival van 1, de outival nincs.
Mármint olyan távolságra, ahova el tudok tekerni, megcsinalni az intervall edzést és hazajonni.
Ilyesmi bajokra a gyógyír a Mátra, esetleg Bükk. Lassan érdemes is lenne összehozni, mert mikor beüt a kánikula, apadni szokott a hajlandóság. Sajnos sokak számára elég távoli, de mászási legetőségekben nehéz lenne fogást találni rajta.
Igen, jó lenne. De mondjuk edzéshez picit távol van nekem. :D :smile29:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

asebestyen írta:
2023.05.28., vas. 21:04

Pont az a baj, hogy nincs semmi értelmes dombocska itt se, amire legalább 30p egyben lehetne mászni. Montival van 1, de outival nincs.
Mármint olyan távolságra, ahova el tudok tekerni, megcsinalni az intervall edzést és hazajonni.
Ilyesmi bajokra a gyógyír a Mátra, esetleg Bükk. Lassan érdemes is lenne összehozni, mert mikor beüt a kánikula, apadni szokott a hajlandóság. Sajnos sokak számára elég távoli, de mászási legetőségekben nehéz lenne fogást találni rajta.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Még a legfontosabbat nem írtam a mai tekerésről, azaz hogy István st81 fórum- és sporttárs egy rendkívül szimpatikus és jókedélyű srác, jó volt megismerni és közösen tekerni egy kicsit. Volt benne minden, kis menés, kis gurulgatás, váltott vezetés, fel és le, ittunk egy bambit egy bicajos vendéglátóipari egységben, kicsit beszéltünk bicajról, hifiről, családról, stb. Örülök, hogy megismerhettem, biztos megyünk még együtt. :smile32: :smile53:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12193
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.05.28., vas. 21:20
Rogla csapattársával készült interjú. Abban elmondta a srác,hogy R már úgy ment a versenyre,hogy az utolsó 2 napon (péntek,szombat) fog eldőlni. Addig ő nem csinál semmit,odaidőzíti a formát, addig csak menedzseli az időkülönbséget. Ezt mondjuk jól megcsinálta, de tény,hogy előtte 2,5 hétig nem nagyon volt akció. Legalábbis az összetettmenőktől.
Mennyivel jobb volt amikor, pl Pogi ellen mentek és az egész Jumbo-nak támadni kellett felváltva,hogy a végére Pogi elfáradjon. Mondjuk nem volt okos,mert elment minden támadással, ezt többet biztosan nem tudják megcsinálni ellene.
De voltak támadások,akciók. Most csak a kivárás.
Épp ez a bajom. Ha ez lesz mostmár a taktika, értem,mint az új idők taktikája, randa versenyek várnak a nézökre. Megemelném a szakadzgyőztesi jóváírást, talán annak lenne elég ereje,hogy menjenek,meg kicsit átrendezné az esélyeket, nemcsak a zergék versenye lenne így. pl szakaszgyőzelem 3 perc... felbojdulna a méhkas
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”