Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3135

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Majd ha visszajön a látása,akkor el tudja olvasni,hogy ez nem az a topik :fekverohog:

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3353
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4305
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Már jelentettem a kis huncutot.

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3353
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4305
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Nem nagy cucc, bárki ujját visszahajlítom a helyére. Csak ne sivalkodjon közben, mert az idegesítő. :D

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »

"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Ne OFF-oljatok tovább légyszi! :smile53:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

mackohaz írta:
2023.02.08., szer. 21:09
nem volt trapperem, gasucci meg ritt a lengyel piacról vagy tarvisióból :rolleyes:
Húúú, ritt... kormos katinak(oszitársnö) mi segge volt a ritt farmerben :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »

nem volt trapperem, gasucci meg ritt a lengyel piacról vagy tarvisióból :rolleyes:
"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »

revox írta:
2023.02.08., szer. 07:10
mackohaz írta:
2023.02.07., kedd 18:28
DDR-ben voltunk építőtáborba, idősebbek mondták vigyünk amo szappant, meg trapper farmert, csillagászati áron adtunk túl rajta,abból dorbézoltunk két héten keresztül :D
Gazdag gyerek voltál :D sose volt annyi spórolt pénzem, hogy befektetésnek megvegyek egy Trappert :D volt, vagy 200Ft... A liszenszLevis meg a maga 340es árával már kisebb vagyon volt :D pemü plasztik gördeszka 400, majd 87körül egy cspel bmx 5000, mint egy hasznàlt,de patika simson sb51 :)
bocsika én szappanban utaztam... :D a farmert az alexander platzon vették le a haverról, persze pénzért... :rolleyes:
"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3135

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2023.02.08., szer. 17:15
AAttila írta:
2023.02.08., szer. 15:36
Rezokipum nekem is volt. Leírások,rajzok alapján mi készítettük ;peace; De ez itt már eléggé off. Gimi 3-ban vettem egy montit. Addig anyu bmx-é alakított kempingbicójával mutatványoztam 31_1_21.gif
akkor még nem ATB-nek hívták? vagy az korábban volt? (gondolom az all terrain bike lenne)
OK,legyen ATB ;peace; végülis mindenhol IS el tudtam vele menni. 31_1_21.gif

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3353
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4305
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

"Mondén báj" :D
Vámos Miklós: Anya csak egy van.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.02.08., szer. 15:36
Rezokipum nekem is volt. Leírások,rajzok alapján mi készítettük ;peace; De ez itt már eléggé off. Gimi 3-ban vettem egy montit. Addig anyu bmx-é alakított kempingbicójával mutatványoztam 31_1_21.gif
akkor még nem ATB-nek hívták? vagy az korábban volt? (gondolom az all terrain bike lenne)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3135

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Rezokipum nekem is volt. Leírások,rajzok alapján mi készítettük ;peace; De ez itt már eléggé off. Gimi 3-ban vettem egy montit. Addig anyu bmx-é alakított kempingbicójával mutatványoztam 31_1_21.gif

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.02.08., szer. 13:27
Nekem 88-ban az sb51 15e volt. Az váltotta az 1 évvel korábban, 5e forintért vett SAS bringát. ;peace;
az új volt? felénk 5 körül futottak a magura kormánnyal szereltek,amin un "rezonátor" (ma ezt versenydobnak csúfolnánk, persze, maszektákolások :D ) is volt. mondjuk azt nem tudom, ezek milyen állapotban voltak, de egem a fél osztály hüléynek nézett, hogy mindneki simsont kért, én meg "a nagy marha 14 éves" egy gyerekbiciklit :D

mi kemény árak :rolleyes:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3135

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Nekem 88-ban az sb51 15e volt. Az váltotta az 1 évvel korábban, 5e forintért vett SAS bringát. ;peace;

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

mackohaz írta:
2023.02.07., kedd 18:28
DDR-ben voltunk építőtáborba, idősebbek mondták vigyünk amo szappant, meg trapper farmert, csillagászati áron adtunk túl rajta,abból dorbézoltunk két héten keresztül :D
Gazdag gyerek voltál :D sose volt annyi spórolt pénzem, hogy befektetésnek megvegyek egy Trappert :D volt, vagy 200Ft... A liszenszLevis meg a maga 340es árával már kisebb vagyon volt :D pemü plasztik gördeszka 400, majd 87körül egy cspel bmx 5000, mint egy hasznàlt,de patika simson sb51 :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »

DDR-ben voltunk építőtáborba, idősebbek mondták vigyünk amo szappant, meg trapper farmert, csillagászati áron adtunk túl rajta,abból dorbézoltunk két héten keresztül :D
"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.02.07., kedd 14:41
revox írta:
2023.02.07., kedd 14:37
AAttila írta:
2023.02.07., kedd 11:08
Erről a nem annyira jó felbontású képről, a középső bringát választanám :rolleyes:
minidg a felvágás... a nyugati kell neki. a két szélső csepel,
Annak olyan szép a váza 31_1_21.gif
de nagyobb is :D :fekverohog:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3135

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2023.02.07., kedd 14:37
AAttila írta:
2023.02.07., kedd 11:08
Erről a nem annyira jó felbontású képről, a középső bringát választanám :rolleyes:
minidg a felvágás... a nyugati kell neki. a két szélső csepel,
Annak olyan szép a váza 31_1_21.gif

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.02.07., kedd 11:08
Erről a nem annyira jó felbontású képről, a középső bringát választanám :rolleyes:
minidg a felvágás... a nyugati kell neki. a két szélső csepel, de úgy látom a túlsónak a villája már meg is nyeklett kicsit, elég furán áll :D

amúgy az nem bogaras.. már a kép, esik a hó (bár ezt Part reklamálta) nekem a google nagyobba dobta,de csak így tudtam megnyitni. az ITSec nem enged továbblépni arra az oldalra
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Rotox írta:
2023.02.07., kedd 13:48
revox írta:
2023.02.07., kedd 10:33
...
kicsit össze kell koszolni, fel kel lrá ülni,oszt átjönni tekerve, egy sörrel a kézben. a finánco kegyből a sörre buknak rá, hogy miért van Nálad :D Elkobozzák, megisszák :D
régi, szép idők. arra emlékszem, hogy kimentünk rozsnyóba, aztán hazafele három bársonynadrágot húztak ránk... De anyuuuu, melegem van... nembaj :D
Na, akkor én is licitálok: 50 (vagy 25? gondolkodik.gif) Ft-ért kiváltható nemzetközi diákigazolvánnyal a Pécs-Kassa vonatjegy olcsóbb volt, mint a Pécs-Miskolc (megboldogult rubelelszámolás anomáliája). (Visszafelé viszont a Miskolc-Pécs nem játszott Tito láncos kutya miatt, de pl. a Tatabányaiak, Győriek, stb. ugyanezt hazafelé is el tudták játszani.) Következő hétvégén meg ingyen utaztunk Kassára sörözni, kajálni, meg bevásárolni (Botas cipő, túra- és bringacuccok, stb.), a "réteges öltözet" nálunk is megvolt... :D

Kifelé rongyos, eldobásra ítélt dorkó, visszafelé vadiúj cipő a lábon. Egyszer egy haverom zokniban jött be a kollégiumba a Tiszai-pályaudvarról, mert a szlovák fináncok megnézték a cipő talpát (talán még az árcédula is rajta volt) és leszedték a lábáról. Később - már kocsival - kb. 30 üveg ruszli mellett 2 rekesz sör is volt a csomagtartóban, nem akartak átengedni, visszatolattunk, félreálltunk a szlovák oldalon kb. 30 m-el hátrébb, leheveredtünk az út szélén és elkezdtünk megenni-meginni mindent, ráértünk. Nagyjából a 3. sör után jött a vámos és hazazavart minket a "p"-be söröstől-ruszlistól... ;peace;
kemény idők voltak azok :D Mondjuk, nincs itt sok fiatal, esetleg Szalon.. Igen rácsodálkozna, mik mentek. Nemigen dorbézolna most svájciában :D
az volt még kemény,... a románok... ott aztán nem lehetett finom az élet... faterék kimentek a zsigulival, már meg is rohanták őket. a félkilós löncshúsért képesek voltak egy egész tányérkészletet adni, persze vadi újat. Lehet, az a löncshús jobb volt, mint a mai fődgagyik, de akkor is... ment a cserekereskedelem. de fater mesélte,hogy a boltok kirakatában műanyag húsárú díszelgett, bár azt nem értem, miért, mert bent úgyse volt semmi.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.02.07., kedd 11:50
Az UFO észlelések szoktak ilyen hangyásak lenni, kérünk egy jobbat! :D
VMX-t kerestem a neten és feldobta a bicajozni télen se rest kölyköket és magunkraismertem :D de nem enyém a kép. de ezek magyar fiatalok, van köztük csepel is :D Pustolt a hó,de kint baxtuk a rezet... izé, az acélt :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1023
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Rotox »

revox írta:
2023.02.07., kedd 10:33
...
kicsit össze kell koszolni, fel kel lrá ülni,oszt átjönni tekerve, egy sörrel a kézben. a finánco kegyből a sörre buknak rá, hogy miért van Nálad :D Elkobozzák, megisszák :D
régi, szép idők. arra emlékszem, hogy kimentünk rozsnyóba, aztán hazafele három bársonynadrágot húztak ránk... De anyuuuu, melegem van... nembaj :D
Na, akkor én is licitálok: 50 (vagy 25? gondolkodik.gif) Ft-ért kiváltható nemzetközi diákigazolvánnyal a Pécs-Kassa vonatjegy olcsóbb volt, mint a Pécs-Miskolc (megboldogult rubelelszámolás anomáliája). (Visszafelé viszont a Miskolc-Pécs nem játszott Tito láncos kutya miatt, de pl. a Tatabányaiak, Győriek, stb. ugyanezt hazafelé is el tudták játszani.) Következő hétvégén meg ingyen utaztunk Kassára sörözni, kajálni, meg bevásárolni (Botas cipő, túra- és bringacuccok, stb.), a "réteges öltözet" nálunk is megvolt... :D

Kifelé rongyos, eldobásra ítélt dorkó, visszafelé vadiúj cipő a lábon. Egyszer egy haverom zokniban jött be a kollégiumba a Tiszai-pályaudvarról, mert a szlovák fináncok megnézték a cipő talpát (talán még az árcédula is rajta volt) és leszedték a lábáról. Később - már kocsival - kb. 30 üveg ruszli mellett 2 rekesz sör is volt a csomagtartóban, nem akartak átengedni, visszatolattunk, félreálltunk a szlovák oldalon kb. 30 m-el hátrébb, leheveredtünk az út szélén és elkezdtünk megenni-meginni mindent, ráértünk. Nagyjából a 3. sör után jött a vámos és hazazavart minket a "p"-be söröstől-ruszlistól... ;peace;

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3353
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4305
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Az UFO észlelések szoktak ilyen hangyásak lenni, kérünk egy jobbat! :D

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3135

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Erről a nem annyira jó felbontású képről, a középső bringát választanám :rolleyes:

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.02.07., kedd 10:41
mackohaz írta:
2023.02.06., hétf. 23:43

Ez egy ESKA, azaz majdnem favorit egy darabig közös volt a donor aztán a Favorit külön utat járt be nagyobb sikerrel…..hogy az eskával mi lett azt nem tudom de a neve kisértetiesen hasonlít egy neves cseh gyártóra a FESTKA-ra https://festka.com/
A kettő egy cég (cégcsoport?). Hogy erre miért a kisebb presztizsű Eska matrica került, azt nem tudom. Ahogy elnézem, a nyergen és a hajtóművön kívül minden favorit rajta.eska_favorit_1975_01-filtered.jpg
limited edition :D mint-volt, a magyar VMX, ami a csepel alapra épült, de az akkor futó Vidia fémipari mogul saját név alatt futtatta, mint Vidia-MX. Szép sárga volt, de lemaradt róla az aluöntvény,4csavaros ITM BMX stucni, helyette sima bilincses volt és a San Marco nyereg (kempingnyereg :tutiok: ). Szerintem a kerék is sima kempingkerék volt, nem a sűrűnfűzöt(tebb) bmx felgen. :D

reviék így teltek abban az időben :D

Kép
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”