Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Admin és moderátor közlemények

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tényleg azt meg tudjátok nézni (ha nem sok munka), hogy van-e még más is erről az ip-ről?
Igen. Nincs.
 
Persze előfordulhat, hogy többen ugyanarról az IP-ről jönnek. Viszont az ominózus IP-ről 10 regisztrált tagunk volt és gyakori volt a saját hirdetésekre történő " ez nagyok király készülék, ha volna pénzem biztos megvenném" reagálás.
 
Egyébként olyan is sok van, hogy valaki lejáratja magát a fórumon. Vagy nem sikerült olyan színben feltüntetni magát amilyenbe szeretné. Ilyenkor csinál egy új regisztrációt és megpróbálja újra. Sokszor a jellegzetes helyesírási hibái árulják el.

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Nálunk pl. nat van és kevés külső ip, lehet, hogy Sozs-zsal is ugyanaz néha az ip-nk..
Tényleg azt meg tudjátok nézni (ha nem sok munka), hogy van-e még más is erről az ip-ről?
 
AZ előbb nem is tudtam írni, mert:
 
mySQL query error: SELECT id, member_id, running_time, location FROM ibf_sessions WHERE id='f7bb121edef52d7fe0ddb3d1f55e2226' and ip_address='82.141.152.1'
 
mySQL error: Too many connections
mySQL error code:
Date: Monday 11th of July 2005 09:13:35 AM

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4774
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Most azt nem is részletezném, hogy milyen érdekes nick neveket találhatsz még az IP-je alatt (összesen 820 hozzászólással).
Pedig szívesen olvasgatnánk a részletekro˝l (csak a miheztartás végett)
Nem az elso˝ eset, hogy valaki több névvel megy ugyanazon az IP-n. Ez lehet véletlen is (ugyanaz a kiszolgáló, ugyanazon a területen, egy cég, stb), de találkoztam már olyannal is, hogy törzsvendégek futottak több névvel.
és ilyenkor saját magukkal vitatkoztak, gondolom.skizofrén egy helyzet az tuti
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Skycrapter mindkét vásznas topikját töröltem. Különös tekintettel arra, hogy két különböző nick-kel nyitotta.. 
Most azt nem is részletezném, hogy milyen érdekes nick neveket találhatsz még az IP-je alatt (összesen 820 hozzászólással).

Pedig szívesen olvasgatnánk a részletekről (csak a miheztartás végett)

Nem az első eset, hogy valaki több névvel megy ugyanazon az IP-n. Ez lehet véletlen is (ugyanaz a kiszolgáló, ugyanazon a területen, egy cég, stb), de találkoztam már olyannal is, hogy törzsvendégek futottak több névvel.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Skycrapter mindkét vásznas topikját töröltem. Különös tekintettel arra, hogy két különböző nick-kel nyitotta.. 
Most azt nem is részletezném, hogy milyen érdekes nick neveket találhatsz még az IP-je alatt (összesen 820 hozzászólással).

Pedig szívesen olvasgatnánk a részletekről (csak a miheztartás végett)

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Skycrapter mindkét vásznas topikját töröltem. Különös tekintettel arra, hogy két különböző nick-kel nyitotta.. 
Most azt nem is részletezném, hogy milyen érdekes nick neveket találhatsz még az IP-je alatt (összesen 820 hozzászólással).

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »

Skycrapter mindkét vásznas topikját töröltem. Különös tekintettel arra, hogy két különböző nick-kel nyitotta..

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Töröltem skyscraper motoros vásznas topicját - nem először. Egy hirdetés nem attól lesz magánjellegű, hogy idaírod, hogy korábbi saját célra rendelt vásznaidat hirdeted. Ötfélét. Hirdetési lehetőségért keressétek a DVDCenter szerkesztőségét.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Néhány topicból töröltem vendég_András munkaajánlatát, némelyikbe ahová valamennyire illett meghagytam.

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Nem értem mit vagytok úgy oda egy kis fűnyírástól. Egész kellemes szórakozás tud lenni, amikor az asszony nyírja én meg a teraszról nézem.  
nálam drámaibb a helyzet.... én látni sem bírom

Most már akkor tisztázzuk: a nőt vagy a füvet?

a befüvezett nőket
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A 1080i, 720p, 1920x1080, A nagyfelbontás varázsa topicból töröltem egy warez hozzászólást és a reakciókat.

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Nem értem mit vagytok úgy oda egy kis fűnyírástól. Egész kellemes szórakozás tud lenni, amikor az asszony nyírja én meg a teraszról nézem. 
nálam drámaibb a helyzet.... én látni sem bírom

Most már akkor tisztázzuk: a nőt vagy a füvet?
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Nem értem mit vagytok úgy oda egy kis fűnyírástól. Egész kellemes szórakozás tud lenni, amikor az asszony nyírja én meg a teraszról nézem.
nálam drámaibb a helyzet.... én látni sem bírom
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Pár sort nem kaptál, kaptál viszont helyette egy topikot. Nagy dolog hiszen már évek óta szó volt róla, hogy kellene nyitni egy ilyet és most Miattad történt meg.


Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »

Nem értem mit vagytok úgy oda egy kis fűnyírástól. Egész kellemes szórakozás tud lenni, amikor az asszony nyírja én meg a teraszról nézem.

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Én is most fejeztem be. 900 négyzetméter, két rézsűvel, tele bokorral meg téli-nyári-tavaszi kerttel.
enyem 360 negyszogol az nemtom hany nm de asszem tobb
genmanipulalhatnanak valami fumagot ami max 7 centire no aztan abbahagyja
o v e r p o w e r e d

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Úgy érzem, eddig nem túl sok olyan dolgot követtem el itt, ami miatt ne érdemeltem volna meg azt a pár sort, meg a topic sem ütközött olyan mértékben a szabályokba.
Pár sort nem kaptál, kaptál viszont helyette egy topikot. Nagy dolog hiszen már évek óta szó volt róla, hogy kellene nyitni egy ilyet és most Miattad történt meg.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


a funyirasos reszhez semmi kozomugy utalok fuvetnyirni, hogy az engem is meglep
az a topik tami biznisze

Én is most fejeztem be. 900 négyzetméter, két rézsűvel, tele bokorral meg téli-nyári-tavaszi kerttel. De valahogy nem érzem, hogy ki kellene beszélnem magamból egy fórumon.

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Ne értsetek félre, én nem a törlési/döntési jogát vonom kétségbe, csak azt, hogy se szó se beszéd eltűntet egy topicot.
Azt sem, hogy tényleg nem illett 100%-ig az adás/vétel témába.
Úgy érzem, eddig nem túl sok olyan dolgot követtem el itt, ami miatt ne érdemeltem volna meg azt a pár sort, meg a topic sem ütközött olyan mértékben a szabályokba.
 
De nincs értelme tovább ragozni.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: saca »

Egyébként nem tartanék hülyeségnek egy "munkát keresek/ajánlok", topic-ot, hiszen pl a kávézóban simán elférne és mellesleg jó ügyet is képvisel.

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Attól, hogy moderátor vagy, még nem vagy mindenható és nem törölgethetsz topicokat indoklás nélkül, mint mondtam, nem az a bajom, hogy törölted, hanem az, hogy nem indokoltad.Úgy érzem, nem sértettem meg a fórum házirendjét azzal a topic-kal annyira és egyérteleműen, hogy indoklás nélkül törölhető lett volna.
Mindössze annyit kellett volna tenned, hogy irsz egy privit, hogy töröltem a topicodat, mert nem volt idevaló.
Azt hiszem ez nem lett volna olyan nagy dolog.

a moderátor, operátor azt töröl amit akar ( ezt szoktam emlegetni magam is ahol operátor vagyok) megfigyeléseim szerint ( vagy magamból kiindulva) nem szokás bármit törölni pillanatnyi hangulat vagy egyéb hülye indokokkal! ha félreérthető valami akkor tessék egyeztetni a moderátorral és akkor nyilvánvalóan nem fogja törölni!!! ( nem kívánok senkit sem pro-kontra érvekkel meggyőzni-megvédeni, de vannak valóban félreérthető dolgok, amik tisztázása fontos az állandó feszültségektől mentes légkör miatt!!!!)
na erre
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


... Részemről annak sem örülök, hogy fűnyírásról, gasztronómiáról nyílnak témák, de ezek a fórumgazda támogatását élvezik és olyan helyen vannak ahová csak társasági életet élni megy be az ember....
a funyirasos reszhez semmi kozom
ugy utalok fuvetnyirni, hogy az engem is meglep
az a topik tami biznisze
o v e r p o w e r e d

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Egyébként azért tettem fel itt ezt a hirdetést, mert itt vannak jelen azok a házimozival foglalkozó cégek akiket ez esetleg érdekelhet, nyilván nem kerítésépítésre gondoltam, hanem a házimozival kapcsolatos munkára.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Attól, hogy moderátor vagy, még nem vagy mindenható és nem törölgethetsz topicokat indoklás nélkül, mint mondtam, nem az a bajom, hogy törölted, hanem az, hogy nem indokoltad.
Úgy érzem, nem sértettem meg a fórum házirendjét azzal a topic-kal annyira és egyérteleműen, hogy indoklás nélkül törölhető lett volna.
Mindössze annyit kellett volna tenned, hogy irsz egy privit, hogy töröltem a topicodat, mert nem volt idevaló.
Azt hiszem ez nem lett volna olyan nagy dolog.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Éppen akartam jelezni, hogy jó volna, ha egy topicot töröltök -és nem egyértelmű az oka- akkor értesítehtnétek a topic indítóját.Nem az a bajom, hogy töröltétek a topicomat, hanem az, hogy indoklás nélkük történt, sőt ami még rosszabb, hogy:
Dolgoztam, füvet nyírtam, szomszédoltam, kutyát sétáltattam és töröltem pjotr munkavállalós topicját. Meg ne haragudjon rám. szóval ez nem indoklás...
Ebből az jön le, hogy csak úgy szórakozás kedvéért törölgetsz topicokat, mert éppen ahhoz van kedved, vagy mert a kutya rosszul viselkedett sétállás közben.
Ilyet nem csinálhatsz, hiába vagy moderátor.

Ez a beírás arra vonatkozott, hogy "hol a fenébe vagyok már".
 
Nem szükséges indokolnom, hogy miért törlök, de nem is értem miből gondoltad, hogy az adás-vétel-csere rovatban a "munkát keresek" topik 10 percnél tovább marad. Ez egy DVD fórum. Részemről annak sem örülök, hogy fűnyírásról, gasztronómiáról nyílnak témák, de ezek a fórumgazda támogatását élvezik és olyan helyen vannak ahová csak társasági életet élni megy be az ember.
 
Ettől függetlenül nem zárkózom el semmitől. Ha a tulajdonost (volt T-Boy) meg tudod győzni a munkaközvetítés vagy a társkeresés szükségességéről itt a DVDCenteren akkor úgy alakítjuk a fórumot és alkalmazkodom.

Lezárt

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”