Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Admin és moderátor közlemények

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Nem is értem miről beszélsz. Komolyan. Sorold fel a kereskedőket itt a fórumon. Két aktívról tudok. De ha van is még akkor mondjuk legyen 2%-os részarányuk. Nagyon sokan többet köszönhetnek nekik, mint bárki másnak hiszen kedvezményesebben vásárolhatnak tőlük vagy jobb "bánásmódban" lehet részük. Jelenlétük sokkal több pozitívummal jár, mint negatívummal. 
Azon nem gondolkodtál el, hogy esetleg a jó arcok hányni mennek a shakti köves vagy a SACD kontra LP vitáktól? Nem állítok, kérdezek.
 
A DVDCenter újsággal kapcsolatban lehet igazad, régi téma, kibeszéltük anno.
 
Az önkéntes kontrollban hiszel. Kiváló. Szereljük le a rendőröket, zárjuk be a bíróságokat mert Gordon az önkéntes kontrollban hisz. Elvárod, hogy felnőttként kezeljenek de állandóan duzzogsz és reklamálsz mint egy tizenéves. Aztán rossz néven veszed ha ennek megfelelően bánnak veled és elfenekelnek.

Ugyan Simon, menj már! Ha felsorolom, akkor utána megint én leszek a :smile19: , hogy személyeskedem.
(Azért is én kaptam, mert válaszoltam (ex)Cat kérdésére!)
 
De priviben irok jópárat szívesen!
 
Egyébként nem mondom, hogy rossz, hogy vannak itt kereskedők, pláne nem úgy, ha felvállaltan azok. Vannak előnyei is a dolognak kétségtelen, de ettől még a forum hangulata megváltozhatott a kereskedelmi irányba!
 
Ezért furcsa, hogy egy aláírásban egy használt készülékre mutató link ellen mondjuk elvi kifogásai vannak az üzemeltetőnek, míg másrészről megtűr, támogat kereskedelmi célú hírdetményeket. Persze szíve joga, csak hát, akkor fektessük le a szabályokat és azok mentén egyenlő elbírálás szerint történjenek a dolgok.
 
De elgondolkodtam, hogy a jó arcok esetleg hánynak a shakti köves... stb vitáktól, de akkor gondolom nem olvassák el és/vagy nyitnak más topikokat más, nem "hánytatós" témákkal. De most őszintén Simon a házimoziról mikor volt itt utoljára valami építő jellegű eszmecsere?
Lehet, hogy én rosszúl látom, de vannak hifis (helyenként valóban "hardcore" jeleggel) vannak "mit vegyek típusú" vannak "filmes" vannak a nyomtatványhoz kapcsolódó topikok. Talán a megjeleníthöz kapcsolódóan van némi "élet".
Na és vannak rendes számban a házimozit érintőlegesen, vagy még úgy sem érintő témák.
 
Ja egyébként valóban anarhista lennék szívem szerint, ha nem lenne utópia. Sajnos az emberek jó része nincs azon az erkölcsi színvonalon, hogy lehessen államszervezet nélküli társadalomban élni. Ezért szépen eltartjuk a rendőröket, akik néha maguk szegik meg a szabályokat miközben másokat kontrollálnak.
 
 
"Elvárod, hogy felnőttként kezeljenek de állandóan duzzogsz és reklamálsz mint egy tizenéves. Aztán rossz néven veszed ha ennek megfelelően bánnak veled és elfenekelnek."
 
Mi ez, ha nem személyeskedés? Ha alap nélkül duzzogok, akkor vagy Te olyan okos, hogy észérvekkel megmond, hogy miért nincs alapja a duzzogásnak. Egyébként jellemző gondolkodásmód, hogy "el kell fenekelni" azt akinek nem tetszik valami.
gordon314.fw.hu

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Egyetértek. Próbáljuk bebizonyítani, hogy rea4 kereskedelmi tevékenységet folytat. Tudható, hogy az elmúlt 5 évben 234 db erősítője volt, kb. ennyi DVD lejátszóval. Ez a hobbija, hogy havonta vesz magának komplett új házimozi felszerelést. Én innen hogyan döntsem el, hogy a hirdetései közül mi kereskedelmi és mi nem. A munkát keresek egyértelműen off téma volt. Ha tudsz adni tanácsokat arra nézve, hogy hogyan szűrjük a hirdetéseket akkor szívesen fogadom. Mindannyiunk érdeke.
Hát nála azért ez elég egyértelmű...
Nem mondom hogy ki kell tiltani, mert engem speciel érdekel, hogy miket árul és mennyiért.
Mondjuk annyi tisztesség lehetne benne, hogy ha már ebből pénzt keres, akkor ezt jelzi a szerkesztőség felé és megbeszélik, hogy ez mehet-e ingyen vagy nem.
Bár mondjuk mivel ez az ő dolguk, az is lehet, hogy megbeszélték valahogy már régen, csak nekünk nem szóltak, mert semmi közünk hozzá...
Na mindegy ez legyen a legnagyobb probléma a fórummal...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Tami »


Még valami. Lehet azt gondolni, hogy kis hülye Simon hatalmat kapott a kezébe aztán szépen kiosztja a népet. Mint mondtam lehet. De attól ez még nem igaz. A tulajdonosi kör moderálni akarja a fórumot ez nem csak az ő elemi érdekük. Ki lehet innen minket utáltatni hülye indokokkal, jönnek helyettünk mások. Akkor jobb lesz?
- ahh en ezt nem erzem hatalomnak.. ez lenne az?? :taps:
- hatalom.. kimegyek az udvarra a gyep kozepere es erzem a hatalmam a talpam alatt eltaposott fuszal felett
 
- vegul is mi a topic cime??
 
- inkabb irjatok a megfelelo topicba otleteket, mit buzuljak a php kod-okon
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Még valami. Lehet azt gondolni, hogy kis hülye Simon hatalmat kapott a kezébe aztán szépen kiosztja a népet. Mint mondtam lehet. De attól ez még nem igaz. A tulajdonosi kör moderálni akarja a fórumot ez nem csak az ő elemi érdekük (nézzétek meg az Xpress-t mi lett belőle). Ki lehet innen minket utáltatni hülye indokokkal, jönnek helyettünk mások. Akkor jobb lesz?

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Még valami, ha már előjöttek a nepperek, amikor én házimozihoz kapcsolódó munkát kerestem, akkor azonnal törölték, ellenben van itt pár ember, akik egyértelműen kereskedelmi tevékenységet folytatnak, pl. rea4, nekik még soha nem törlődött topickjuk emiatt....(nem azt akarom, hogy töröljétek, mert így legalább látom, hogy mit mennyiért lehet megvenni külföldön).
De akkor legyen egyenlő elbírálás.

Egyetértek. Próbáljuk bebizonyítani, hogy rea4 kereskedelmi tevékenységet folytat. Tudható, hogy az elmúlt 5 évben 234 db erősítője volt, kb. ennyi DVD lejátszóval. Ez a hobbija, hogy havonta vesz magának komplett új házimozi felszerelést. Én innen hogyan döntsem el, hogy a hirdetései közül mi kereskedelmi és mi nem. A munkát keresek egyértelműen off téma volt. Ha tudsz adni tanácsokat arra nézve, hogy hogyan szűrjük a hirdetéseket akkor szívesen fogadom. Mindannyiunk érdeke.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyetértve DocBrown-nal és megpróbálva nem újabb flame-t csinálni (bár most már talán mindegy) el kell mondjam, hogy szerintem is jócskán kikoptak a régi karakterek a fórumból. Persze kell egy bizonyos cserélődés az természetes, de mostanában már a régi jó arcok vagy nem járnak ide, vagy ritkán szólnak hozzá. 
A dolog átment amolyan "kereskedelmi forumozásba". Már szvsz sokkal kevésbé szól arról, hogy azonos érdeklődésű emberek beszélgessenek, vitázzanak az érdeklődési körükben.
Belépett és megváltoztatott mindent a pénz. Sok az olyan arc akik kereskedők, és legalább anyira kapcsolódik a dolog a munkájukhoz, mint a szabadidejükhöz. Megjelent a DVDcenter magazin, amit lehet jónak/rosznak tartani, de bennem azért van csalódás mert azt a szellemiséget, ami a régi forumon volt számomra a legkevésbé sem adta vissza.
A magazin pedig üzleti válallkozás, aminél elég "kontroláltan" kell a véleményeket kezelni.
 
Persze a változásba az is benne lehet, hogy mi is öregedtünk.
 
Én egyébként az önkéntes kontrollban hiszek. Ha ez valamiért kevés, és nem kezelnek felnőttként, akkor onnantól nem érdekel a dolog. Na most mit tudnak tenni? Kiutálnak? Kimoderálnak? Akkor meg mi van?
 
Bizony tudomásul kell szerintem vennünk, hogy sokkal többet számít az üzemeltetőnek az az emberke, aki pénzt ad az újságért, mint az aki mondjuk csak irogatja a forumba a kisebb nagyobb "hülyeségeit".
Ettől még a forumnak maradtak olyan zugai, ahol a forumozók jó kis beszélgetéseket, vitákat folytathatnak, csak el kell kerülni a kényesebb részeket


Nem is értem miről beszélsz. Komolyan. Sorold fel a kereskedőket itt a fórumon. Két aktívról tudok. De ha van is még akkor mondjuk legyen 2%-os részarányuk. Nagyon sokan többet köszönhetnek nekik, mint bárki másnak hiszen kedvezményesebben vásárolhatnak tőlük vagy jobb "bánásmódban" lehet részük. Jelenlétük sokkal több pozitívummal jár, mint negatívummal.
 
Azon nem gondolkodtál el, hogy esetleg a jó arcok hányni mennek a shakti köves vagy a SACD kontra LP vitáktól? Nem állítok, kérdezek.
 
A DVDCenter újsággal kapcsolatban lehet igazad, régi téma, kibeszéltük anno.
 
Az önkéntes kontrollban hiszel. Kiváló. Szereljük le a rendőröket, zárjuk be a bíróságokat mert Gordon az önkéntes kontrollban hisz. Elvárod, hogy felnőttként kezeljenek de állandóan duzzogsz és reklamálsz mint egy tizenéves. Aztán rossz néven veszed ha ennek megfelelően bánnak veled és elfenekelnek.

Avatar
Giraffe
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2005.04.12., kedd 13:27
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Giraffe »

Na de gyerekek ! Tisztára mint az oviban . . . . . :taps:
TV: Samsung 60D6500; Erősítő: házimozi : Pioneer VSX D912; sztereó : Quad 405; Heed Obelisk Si + X2; DVD: Pioneer DV668AV; DAC: Heed Dactilus; Hivox Lupus; Hangfal: Acoustic Energy Aegis EVO 3 és EVO 1 + center; Deck: Aiwa AD-R450; CD: Pioneer PD 6700; Hálózati szűrő: Belkin SurgeMaster SurgePro - Maximum Serie; Kábelek: Neotech, AudioLink, RG59

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


OFF 
Na én kábé pont így éreztem magam 1 éve, mikor elhagytam a fórumot. A helyzet csak némiképp volt hasonló, de a lényeg a korlátozás "megjelenése" volt. Azelőtt semmi ilyesmi nem volt jellemző a fórum életére és ez a dolog volt az amiért ideszoktam az akkori dvd2000-re. No nem bazmegolni akartam mindenáron, hanem tetszett az, hogy teljesen értelmes a moderátori csapat, és nem amolyan trefort cset jellegű tini op pöcsök, akiknek ha aznap nem sikerült a matek dogája, akkor mindenkit kirúgdostak, mert véletlen két entert ütött.
 
Szóval jó volt idejárni.
 
Aztán beindult a dvdceneter, meg az új fórum, és szép lassan a modik hada. Nem azt akarom mondani, hogy baj lett volna a velük, egészen addig a pontig, amikor kitört az OFF Topik láz. Igen, már az is baj lett, hogy pörögnek a topikok. És ilyenkor, ha neadj isten kialakult egy a topikcímtől eltérő jó kis vita, akkor rögtön közbeszolt a kommandó és törölt.
 
Rendet mindenáron hadműveletnek az lett az következménye, hogy az akkori törzsvendégek, akik azelőtt napról-napra ezt az egész fórumot életben tartották (akkoriban csak az index ill. internetto fórumjai voltak még életképesek), lassan jelentéktelenné, és puszta átlagjúzerré váltak a szemükben. Na ez volt kiábrándító számomra, de legfőképp MoBBo reakciója az ügyemben: "Én teljes mellszélességgel kiállok a modijaim mellett..Biztos korrektül döntöttek..bla-bla" Ez mind szép és jó, de ezzel kizárt az "emberszámba" vett júzerek csoportjából (szitura kíváncsi se volt), betársítva az egynapos "benézek ide" arcok közé. Mitmondjak szarul esett.
 
Próbáltam(-ok) visszaszokni, de nem megy, annak ellenére sem, hogy többen írtak-hívtak innen. Azóta csak benézek ide arc vagyok.
ON

Egy pár rövid észrevétel.
 
1. Érdekes módon az elmúlt egy-két évben azt hallottam leginkább, hogy milyen dolog az, hogy csak azért mert valaki régebb óta fórum tag bármiféle előjoga lenne. Több vita is volt ebből, hogy ez nem katonaság ahol az "öregség" előjogokat biztosít. Most akkor mégis? Döntsük már el.
 
2. kialakult egy a topikcímtől eltérő jó kis vita, akkor rögtön közbeszolt a kommandó és törölt. Jézusom! Egy fórumról beszélünk?
 
3. Elcsépelt duma, de ismered a különbséget a liberalizmus és az anarchia között?
 
Egyébiránt nem is szeretnék tovább ezzel vitatkozni. Hihetetlen és nagyon igazságtalan dolgokat írtál.

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Szerintem az egész legyen-e hirdetés vagy ne inkább az ötletek, javaslatokba tartozik már, de mindegy, azért, hogy legyen egy idevaló hozzászólás, szerintem lehessen az aláírásban hirdetni, normál betümétretben, egy sorban, az szerintem senki sem zavar, ellenben a hatalmas betü már zavaró.
Még valami, ha már előjöttek a nepperek, amikor én házimozihoz kapcsolódó munkát kerestem, akkor azonnal törölték, ellenben van itt pár ember, akik egyértelműen kereskedelmi tevékenységet folytatnak, pl. rea4, nekik még soha nem törlődött topickjuk emiatt....
(nem azt akarom, hogy töröljétek, mert így legalább látom, hogy mit mennyiért lehet megvenni külföldön).
De akkor legyen egyenlő elbírálás.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Egyetértve DocBrown-nal és megpróbálva nem újabb flame-t csinálni (bár most már talán mindegy) el kell mondjam, hogy szerintem is jócskán kikoptak a régi karakterek a fórumból. Persze kell egy bizonyos cserélődés az természetes, de mostanában már a régi jó arcok vagy nem járnak ide, vagy ritkán szólnak hozzá.
 
A dolog átment amolyan "kereskedelmi forumozásba". Már szvsz sokkal kevésbé szól arról, hogy azonos érdeklődésű emberek beszélgessenek, vitázzanak az érdeklődési körükben.
Belépett és megváltoztatott mindent a pénz. Sok az olyan arc akik kereskedők, és legalább anyira kapcsolódik a dolog a munkájukhoz, mint a szabadidejükhöz. Megjelent a DVDcenter magazin, amit lehet jónak/rosznak tartani, de bennem azért van csalódás mert azt a szellemiséget, ami a régi forumon volt számomra a legkevésbé sem adta vissza.
A magazin pedig üzleti válallkozás, aminél elég "kontroláltan" kell a véleményeket kezelni.
 
Persze a változásba az is benne lehet, hogy mi is öregedtünk.
 
Én egyébként az önkéntes kontrollban hiszek. Ha ez valamiért kevés, és nem kezelnek felnőttként, akkor onnantól nem érdekel a dolog. Na most mit tudnak tenni? Kiutálnak? Kimoderálnak? Akkor meg mi van?
 
Bizony tudomásul kell szerintem vennünk, hogy sokkal többet számít az üzemeltetőnek az az emberke, aki pénzt ad az újságért, mint az aki mondjuk csak irogatja a forumba a kisebb nagyobb "hülyeségeit".
Ettől még a forumnak maradtak olyan zugai, ahol a forumozók jó kis beszélgetéseket, vitákat folytathatnak, csak el kell kerülni a kényesebb részeket

gordon314.fw.hu

Avatar
DocBrown
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 18:11
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: DocBrown »


Simon, szerintem ismersz annyira, hogy nem szokásom valakit arogánsan csak úgy letámadni, még ha valami bödületes lámaságot mond, akkor sem. Viszont, ha valaki velem szemben alkalmaz kioktató, tapló stílust, akkor én sem fogom vissza magam. Ha úgy tetszik nevelő célzattal adom vissza neki amit kaptam.Nem szoktam kötekedni, valakin gúnyolódni, letámadni, de ha nekem esnek, akkor nem hagyom magam.
(Todod olyan típusú ember vagyok, akit ha éppen nyel le egy óriáscápa, bár remélytelen a helyzet, azér még megpróbálom kitolni a szemét. :taps: )
 
én egyébként nagymértékű aroganciának tartom a képmutatást. Ezt soha nem rejtettem véka alá. Ha valaki pedig engem akar nevelni és a hibáimat próbálja a szememre hányni, hát viszonzom a kedvességét. Lásd lejebb, ha (ex)Cat még nem törölte ki teljesen.
Nem szoktam hazudozni, csak olyat mondok, amit biztosnak érzek.

OFF
 
Na én kábé pont így éreztem magam 1 éve, mikor elhagytam a fórumot. A helyzet csak némiképp volt hasonló, de a lényeg a korlátozás "megjelenése" volt. Azelőtt semmi ilyesmi nem volt jellemző a fórum életére és ez a dolog volt az amiért ideszoktam az akkori dvd2000-re. No nem bazmegolni akartam mindenáron, hanem tetszett az, hogy teljesen értelmes a moderátori csapat, és nem amolyan trefort cset jellegű tini op pöcsök, akiknek ha aznap nem sikerült a matek dogája, akkor mindenkit kirúgdostak, mert véletlen két entert ütött.
 
Szóval jó volt idejárni.
 
Aztán beindult a dvdceneter, meg az új fórum, és szép lassan a modik hada. Nem azt akarom mondani, hogy baj lett volna a velük, egészen addig a pontig, amikor kitört az OFF Topik láz. Igen, már az is baj lett, hogy pörögnek a topikok. És ilyenkor, ha neadj isten kialakult egy a topikcímtől eltérő jó kis vita, akkor rögtön közbeszolt a kommandó és törölt.
 
Rendet mindenáron hadműveletnek az lett az következménye, hogy az akkori törzsvendégek, akik azelőtt napról-napra ezt az egész fórumot életben tartották (akkoriban csak az index ill. internetto fórumjai voltak még életképesek), lassan jelentéktelenné, és puszta átlagjúzerré váltak a szemükben. Na ez volt kiábrándító számomra, de legfőképp MoBBo reakciója az ügyemben: "Én teljes mellszélességgel kiállok a modijaim mellett..Biztos korrektül döntöttek..bla-bla" Ez mind szép és jó, de ezzel kizárt az "emberszámba" vett júzerek csoportjából (szitura kíváncsi se volt), betársítva az egynapos "benézek ide" arcok közé. Mitmondjak szarul esett.
 
Próbáltam(-ok) visszaszokni, de nem megy, annak ellenére sem, hogy többen írtak-hívtak innen. Azóta csak benézek ide arc vagyok.
ON

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »

Sőt a homoszexuálisok érzékenységéről is lehet fogalma sokaknak, hiszen már egy ideje azt veritek a buta fejembe, hogy "nem az a baj, amit mondok, hanem ahogyan mondom"
gordon314.fw.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Én szeretem Gordon hozzászólásait (beszólásait), mert mindig a "megbaszatlan elhanyagolt" barátnő stílusa jut róla az eszembe, aki olyan nyers és egyszerű mint egy fagolyó, de egyben olyan érzékeny is, mint egy homoszexuális fiatalember... :taps:  
Na lehet gondolkodni, hogy ezt most pozítiv, vagy negatív jelzőnek szántam-e?

Saca
 
Igazat kell adjak, ert adok a véleményedre! Ha valaki hát akkor Te ismereheted a "megb@szatlan elhanyagolt" barátnőket!
gordon314.fw.hu

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Tami »


... A labda meg csak pattog ide-oda, és a hozzászólások egyre inkább elvesztik értelmüket. Fél órát olvastam a topicot, de ehhez képest a mondanivaló az kb 3 sorban leírható.
Jogos! Úgyhogy részemről lezártnak tekintem ezt a kérdést. Amúgyis már igencsak túltárgyaltuk a témát.

- fiuk csak nyugodtan folytassatok, ez ugy is a ti homokozotok :taps:
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


... A labda meg csak pattog ide-oda, és a hozzászólások egyre inkább elvesztik értelmüket. Fél órát olvastam a topicot, de ehhez képest a mondanivaló az kb 3 sorban leírható.
Jogos! Úgyhogy részemről lezártnak tekintem ezt a kérdést. Amúgyis már igencsak túltárgyaltuk a témát.

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


[...] Maximum kevesebben figyelnek oda, de ez meg téged nem izgat, tehát mondhatni a kör bezárult!
... A labda meg csak pattog ide-oda, és a hozzászólások egyre inkább elvesztik értelmüket. Fél órát olvastam a topicot, de ehhez képest a mondanivaló az kb 3 sorban leírható. Szerintem nincs értelme ugyanazt ismételgetni.
Én véleményem az, hogy valóban nem esztétikus, ha nagyon tolakodó az aláírás, annyi megjegyzés meg bőven belefér, hogy " az XY erősítőm eladó". Az uppolásokkal kapcsolatban szerintem meg nem lehet mit tenni, nincs jobb megoldás arra, hogy a topicot felhozza az ember. A fórum nem a hírdetésre szakosodott, csak lehetőséget ad rá.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Na lehet gondolkodni, hogy ezt most pozítiv, vagy negatív jelzőnek szántam-e?
Az első két szóból következtetve pozitív kritika volt! :taps:

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: saca »


Én szeretem Gordon hozzászólásait (beszólásait), mert mindig a "megbaszatlan elhanyagolt" barátnő stílusa jut róla az eszembe, aki olyan nyers és egyszerű mint egy fagolyó, de egyben olyan érzékeny is, mint egy homoszexuális fiatalember...
 
Na lehet gondolkodni, hogy ezt most pozítiv, vagy negatív jelzőnek szántam-e? :taps:

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Valóban meg tudom védeni magam, ha akarom, bár jelen pillanatban nem érzem azt, hogy védekeznem kellene. A véleményed a tiéd és mint ilyen jogod van sajátodnak tartani, akár még hinni is benne, még akkor is, ha amúgy én kissé mulatságosnak tartom, hogy nepper jelzővel illetsz engem de egye fene, ettől még nem alszom rosszabbul
 
Azért töröltem ki az előző hozzászólásomat, mert mikor már beírtam tudtam, hogy tökéltesen értelmetlen leírni, hiszen olyan emberrel nem lehet vitatkozni, aki vagdalkozik, már pedig te most ezt teszed. Mindenre és mindenkire "kiabálsz" aki nem ért egyet hangoztatván, hogy te igenis azt mondod, amit gondolsz. Amivel amúgy nincs is gond, csak hát a stílus... de istenem, ez is a tiéd, erről vagy felismerhető. Engem nem zavar. Illeve pontosabb úgy, hogy mostantól már egyáltalán nem zavar. Ha csak így tudod kifejezni magad, csak ebben a stílusban, hát legyen. Maximum kevesebben figyelnek oda, de ez meg téged nem izgat, tehát mondhatni a kör bezárult!

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


mit értesz értékelhetően? neked tetszen? vagy a pontozóbíráknak? a "teszek rá" az arra vonatkozott, hogy neked tetszik-e vagy sem
komolyan nem érdekel, mert nem azért írok valamit, hogy népszerű legyek a szemedben
bocs, ezt is sértésnek fogod venni, pedig nem az: egyszerűen nem vagy egy olyan ember, akinek a véleménye számomra fontos. Nem vagy barátom, nincs igazán semmi amiért így ismeretlenül tisztelnének. Még csak sokat sem szólsz hozzá a forumhoz.
Ráadásul volt régen eset, amivel "el is ástad magad nálam". (Ez meg nyilván téged nem érdekel.)

lehet, hogy elsiklottal felette: a stilusrol van szo, nem a velemenyedrol
o v e r p o w e r e d

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


amennyiben ertekelhetoen reagalsz ra, es nem azzal, hogy "teszek ra" akkor szolok (de nem szolok mert reakciod kiszamithato)de a mai dolgok nem hiszem, hogy annyira arnyaltak voltak, hogy neked mar az iras pillanataban ne tunt volna fel es nekem/nekunk kellett volna jelezni
 
excat nem erdemelte meg amit kapott toled
ahogy sokan masok se korabban
nem hiszem, hogy tul sokat, vagy eppen vallalhatatlant kerek/kerunk(?) toled

mit értesz értékelhetően? neked tetszen? vagy a pontozóbíráknak?
a "teszek rá" az arra vonatkozott, hogy neked tetszik-e vagy sem
komolyan nem érdekel, mert nem azért írok valamit, hogy népszerű legyek a szemedben
bocs, ezt is sértésnek fogod venni, pedig nem az: egyszerűen nem vagy egy olyan ember, akinek a véleménye számomra fontos. Nem vagy barátom, nincs igazán semmi amiért így ismeretlenül tisztelnének. Még csak sokat sem szólsz hozzá a forumhoz.
Ráadásul volt régen eset, amivel "el is ástad magad nálam". (Ez meg nyilván téged nem érdekel.)
 
Ne haragudj, de miért te mondod meg mit érdemelt (ex)Cat? Az amit leírtam, nem az ujamból szopott kitaláció. A véleményem róla, meg a saját "döntésem" ha így tetszik. Legfeljebb majd jó nagy baromnak tart az aki nem ért vele egyet.
 
Amúgy meg meg tudja ő magát védeni, ha akarja. (legfeljebb majd kitörli ha mégsem úgy gondolta)
 
Egyébként én azt tudod vállalni, hogy én sem vagyok ellenséges stílusú senkivel, amíg velem nem az senki. A véleményemet viszont nem vagyok hajlandó cenzúrázni senki kedvéért!
 
Elkezdtetek b@szogatni az aláírásban szereplő felirat miatt. És mielőtt leírnád tudom, hogy nem csak nekem szólt. De (ex)Cat konkrétan az én aláírásomat emlegette, amit elég előzékenyen az első (nem is nekem célzott szóra) megváltoztattam. Én erre nyilván rámutattam, hogy nekem milyen bajaim vannak a hírdetésekkel, konkrétan az ővéivel is!
gordon314.fw.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Na most ha nekem itt úgy kell fogalmaznom, mintha Simon anyósával beszélnék ( ) akkor nem érzem jól magam, akkor meg mi a fenének irogatnék ide?
Most buta dolgot mondok; nem az a fontos, hogy Te hogyan érzed magad hanem az, hogy a többiek hogyan érzik magukat.
Ahogy elnézem a fórumon való szereplésedet nem magad miatt jársz ide hanem mások miatt. Sokan vagyunk ezzel így. Ha viszont így van akkor nem olyan nagy dolog a "Mekkora ellenállású ez a hangfal" kérdésre nem úgy válaszolni, hogy "az impedancia te f*sz". Pedig egyébként igazad van és János sem vagy.

Simon, szerintem ismersz annyira, hogy nem szokásom valakit arogánsan csak úgy letámadni, még ha valami bödületes lámaságot mond, akkor sem. Viszont, ha valaki velem szemben alkalmaz kioktató, tapló stílust, akkor én sem fogom vissza magam. Ha úgy tetszik nevelő célzattal adom vissza neki amit kaptam.
Nem szoktam kötekedni, valakin gúnyolódni, letámadni, de ha nekem esnek, akkor nem hagyom magam.
(Todod olyan típusú ember vagyok, akit ha éppen nyel le egy óriáscápa, bár remélytelen a helyzet, azér még megpróbálom kitolni a szemét. :taps: )
 
én egyébként nagymértékű aroganciának tartom a képmutatást. Ezt soha nem rejtettem véka alá. Ha valaki pedig engem akar nevelni és a hibáimat próbálja a szememre hányni, hát viszonzom a kedvességét. Lásd lejebb, ha (ex)Cat még nem törölte ki teljesen.
Nem szoktam hazudozni, csak olyat mondok, amit biztosnak érzek.
gordon314.fw.hu

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


én meg arra kérlek, hogy ha éppen személyeskedem vagy valótlant állítok, esetleg a stílusom átlépi az udvariasság szabályait, akkor légyszíves szólj!Mert így, hogy nagy általánosságban szapulsz, nem tűnik másnak, mint "kicsinyes" "személyeskedésnek".

amennyiben ertekelhetoen reagalsz ra, es nem azzal, hogy "teszek ra" akkor szolok (de nem szolok mert reakciod kiszamithato)
de a mai dolgok nem hiszem, hogy annyira arnyaltak voltak, hogy neked mar az iras pillanataban ne tunt volna fel es nekem/nekunk kellett volna jelezni
 
excat nem erdemelte meg amit kapott toled
ahogy sokan masok se korabban
nem hiszem, hogy tul sokat, vagy eppen vallalhatatlant kerek/kerunk(?) toled
o v e r p o w e r e d

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na most ha nekem itt úgy kell fogalmaznom, mintha Simon anyósával beszélnék ( ) akkor nem érzem jól magam, akkor meg mi a fenének irogatnék ide?
Most buta dolgot mondok; nem az a fontos, hogy Te hogyan érzed magad hanem az, hogy a többiek hogyan érzik magukat.
Ahogy elnézem a fórumon való szereplésedet nem magad miatt jársz ide hanem mások miatt. Sokan vagyunk ezzel így. Ha viszont így van akkor nem olyan nagy dolog a "Mekkora ellenállású ez a hangfal" kérdésre nem úgy válaszolni, hogy "az impedancia te f*sz". Pedig egyébként igazad van és János sem vagy.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Hiába szeretnéd, nem leszek bologató jános, akkor inkább zárj ki!  :taps:
Kedves Anyósomnak aki talán nincs a legjobb formában mondhatom azt is, hogy:
 
- Hú bazmeg de ronda vagy, banya!
 
és azt is, hogy:
 
- Csókolom, de régen nem találkoztunk.
 
Valamiért a másodikat te bólogató jánosnak gondolod pedig nem az.
 
Mondhatnám azt is, hogy a kutyaugatás nem hallatszik az égig, tehát ha azt akarjuk akkor más módszert kell választani. Persze mindez SZVSZ.

Persze Simon igazad van. De ha barátaiddal vagy, és jól érzed magad, akkor nem kell "alakoskodnod", ami a szíveden a szádon. Ettől (is) érzed jól Magad velük.
 
Na most ha nekem itt úgy kell fogalmaznom, mintha Simon anyósával beszélnék ( ) akkor nem érzem jól magam, akkor meg mi a fenének irogatnék ide?
 
Ugye az anyós a feleséghez járó kötelező elem, a fórum, meg szabadonválasztott.
gordon314.fw.hu

Lezárt

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”