Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Admin és moderátor közlemények

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


a korlatozasokrol: a feltoltes mindig is limitalt volt, az utobbi idoben 2x is noveltem a feltoltheto meretet, a vipeknek jobbanlehetne korlatlan a feltoltes, van hely a vinyon kb 200 giga, de az oldal bongeszeset nagyon lelassitana ha lusta juzerek tomoritettlen kepeit kellene toltogetni naphosszat
forditva sulne a dolog

mszaby nem a fel, hanem a letöltés korlátozására utalt, de nem is az ittenire, merthogy itt szerintem nincs is, hanem a nagy port kavart téonlányosra....
szerintem :taps:

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


olyan ez, mintha elmennel a haverokkal kocsmazni, beszelgetni, de kitennel magad ele (vagy a nyakadba) egy tablat, hogy "elado egy hrx-453 xz szinestévé!" mondvan , hogy az arra jarok kozott hatha lesz akit erdekel
nem kizart, hogy lesz...
 
de egy hirdetes tobb ennel
tetelezzuk fel, hogy jon valaki a forumra akit foglalkoztat a gondolat, hogy valamit vasaroljon
valoszinu, hogy nem gondolkodott meg el alaposan azon, hogy milyen keszuleket szeretne, hiszen ha tudna, mar bongeszne a netes aprohirdeteseket, plusz nem is vagja fejbol, hogy melyik tipusszam melyik keszulek, szukseg lenne fotora es leirasra az egysoros hirdetes mellett, erre viszont mar csak a hirdetes rovatban van lehetoseg
 
az alairasban szereplo felsorolas jo otlet, sokan bongeszik, hogy kinek milyen cuccai vannak, ha egyseges lenne az alairas (valamennyire) akkor egy mas szinu de ugyanakkora meretu piros felirat, hogy ELADO! feltuno tudna lenni (ami neadj'isten egy link, ami a hirdetes rovatban talalhato komplett leirasra mutat)
most nagyon sokfele alairas van, nem ritkan eleg csilicsáré szinkombinaciokkal, amit csak azzal lehet kompenzalni, hogy bazinagy betukkel irsz ki valamit az alairasba, hogy feltuno(bb) legyen
ertem en ezt is
 
a korlatozasokrol: a feltoltes mindig is limitalt volt, az utobbi idoben 2x is noveltem a feltoltheto meretet, a vipeknek jobban
lehetne korlatlan a feltoltes, van hely a vinyon kb 200 giga, de az oldal bongeszeset nagyon lelassitana ha lusta juzerek tomoritettlen kepeit kellene toltogetni naphosszat
forditva sulne a dolog
o v e r p o w e r e d

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Igc »

Szerintem maradjon, de ugyanakkora méretben, mint a többi szöveg csak vastagabbnl és más színnel..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Tami »

hmmm
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: mszaby »


ha tami meg tudja csinalni engine szinten kene limitalni az alairas betumeretet
Mostanában nagyon divatba jöttek a korlátozások (letöltés, aláírás) :taps:
Elkúrtuk

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Félig igazad van MoBBo, de elég jó reklámfelület az aláírás és talán nem vesz el annyi helyet. abban reménykedem, hogy aki nem figyeli a hírdetéseket talán egy-egy hozzászólásomban meglátja és kedvet kap tőle. Jobbnak gondolom, mint az állandó UP alkalmazását a hírdetésekben.
 
Viszont Te vagy a fórum irányítója és Te döntöd el mit lehet. Arra kérlek pontosan írd le, hogy mekkora betüméretet és színt alkalmazhatok és alkalmazhatok-e egyátalán az aláírásomban ilyesmit. Ha nem betartom a szabályokat éa kiveszem onnan.

Avatar
"L"
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2005.01.17., hétf. 11:29
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: "L" »


Elég ügyesen vannak a képek védve az IMDb-n. Ha pl megpróbálod kimenteni, akkor sem azt menti le, amit látsz, csak a forrás átnyálazása után lehet a helyét megtalálni. Javaslom inkább a filmek hivatalos oldaláról beszerezni a képet.

Igen, igen, de mi van akkor, ha a film régi és nincs hivatalos honlapja? Mindenesetre igyekszem kiküszöbölni a hibákat...

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


nem tartom jonak az alairasban szereplo "elado cuccok" hirdeteseket
foleg hogy a legnagyobb betuvel irjak ki
van erre hirdetes rovat itt is es az ujsagban is, az alairasok tolakodok
 
javasom hogy szuntessuk meg
ha tami meg tudja csinalni engine szinten kene limitalni az alairas betumeretet
o v e r p o w e r e d

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Sziasztok Modik! 
Egy kérdésem lenne. A Filmajánlók topicban a minap már 2 képes-imdb-s, előzetes linkes ajánlót is írtam, ahonnan eltűnt a kép. Kérdésem a következő, hogy imDB "észrevette" a linekelésem és letiltották, vagy a fórummotor automatikusan törli pár nap után a képeket, bár ez logikátlan lenne, a mókás képek topic megléte végett..
A Viasztestek-es képet már saját tárhelyre töltöttem fel, legközelebb igyekszem kicsit kisebb képet rakni, de most csak ilyet találtam. Szóval remélem nem gáz és nem zavar titeket, csak gondoltam szólok.

Elég ügyesen vannak a képek védve az IMDb-n. Ha pl megpróbálod kimenteni, akkor sem azt menti le, amit látsz, csak a forrás átnyálazása után lehet a helyét megtalálni. Javaslom inkább a filmek hivatalos oldaláról beszerezni a képet.

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Tök jó, hogy mindenki máshogy írja az ájembdíbít vagy íemdébét. :taps:
 
Szóval a hivatalos: IMDb
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
"L"
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2005.01.17., hétf. 11:29
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: "L" »


Másról van itt szó. A kép linkje jó, a fórumot nem zavarja a képlink. Valószínűleg az iMDB rakoncátlankodik.
 
Nekem például jobb egérgomb "Kép megjelenítése" után most betöltötte mindkettőt.

Értem és köszönöm a választ.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok Modik! 
Egy kérdésem lenne. A Filmajánlók topicban a minap már 2 képes-imdb-s, előzetes linkes ajánlót is írtam, ahonnan eltűnt a kép. Kérdésem a következő, hogy imDB "észrevette" a linekelésem és letiltották, vagy a fórummotor automatikusan törli pár nap után a képeket, bár ez logikátlan lenne, a mókás képek topic megléte végett..
A Viasztestek-es képet már saját tárhelyre töltöttem fel, legközelebb igyekszem kicsit kisebb képet rakni, de most csak ilyet találtam. Szóval remélem nem gáz és nem zavar titeket, csak gondoltam szólok.

Másról van itt szó. A kép linkje jó, a fórumot nem zavarja a képlink. Valószínűleg az iMDB rakoncátlankodik.
 
Nekem például jobb egérgomb "Kép megjelenítése" után most betöltötte mindkettőt.

Avatar
"L"
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2005.01.17., hétf. 11:29
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: "L" »


Sziasztok Modik!
 
Egy kérdésem lenne. A Filmajánlók topicban a minap már 2 képes-imdb-s, előzetes linkes ajánlót is írtam, ahonnan eltűnt a kép. Kérdésem a következő, hogy imDB "észrevette" a linekelésem és letiltották, vagy a fórummotor automatikusan törli pár nap után a képeket, bár ez logikátlan lenne, a mókás képek topic megléte végett..
A Viasztestek-es képet már saját tárhelyre töltöttem fel, legközelebb igyekszem kicsit kisebb képet rakni, de most csak ilyet találtam. Szóval remélem nem gáz és nem zavar titeket, csak gondoltam szólok.

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »

Napi képek Magyarországról topicot áthelyeztem a galériába.

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Mester »


Erről az igen gyakori "UP  " kifejezésről nem lehetne leszokni?Olykor-olykor teljes mértékben felesleges.  :taps:

Ez egy bevett szokás a hirdetések folyamatos jelenlétére. Általában napi egy elfogadott.

Ott egyértelmű... de már nem csak ott divat.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Erről az igen gyakori "UP " kifejezésről nem lehetne leszokni?Olykor-olykor teljes mértékben felesleges. :taps:

Ez egy bevett szokás a hirdetések folyamatos jelenlétére. Általában napi egy elfogadott.

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Mester »


Erről az igen gyakori "UP " kifejezésről nem lehetne leszokni?
Olykor-olykor teljes mértékben felesleges. :taps:

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: MoBBo »

forumregeny topikbol kivettem 2 komment jellegu postot a topiknyitoban irtak okan
o v e r p o w e r e d

Avatar
"L"
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2005.01.17., hétf. 11:29
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: "L" »


Szerintem is klafa.

Köszönöm, egyébként egy DVDCenteres hírből "csórtam".

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Engem nem zavar. Amúgy van értelme? 

Nékem teccik...

Szerintem is klafa.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
"L"
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2005.01.17., hétf. 11:29
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: "L" »


Engem nem zavar. Amúgy van értelme?

Nékem teccik...

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Modik!Egy kérdésem lenne.
Nem túl nagy az aláírásomban szerelő kép?
Csak, hogy megelőzzem a bajt. Ha gáz és túl nagy, leveszem...


Engem nem zavar. Amúgy van értelme?

Avatar
"L"
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2005.01.17., hétf. 11:29
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: "L" »


Modik!
Egy kérdésem lenne.
Nem túl nagy az aláírásomban szerelő kép?
Csak, hogy megelőzzem a bajt. Ha gáz és túl nagy, leveszem...


Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »

"dominoka" és "kalapács" egy IP-ről jövő rendkívül szinvonalas hozzászólásait töröltem az Akciók külföldön topicból.

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Sokszor a jellegzetes helyesírási hibái árulják el.
Mint éngem ezzé nincs is értelme részemről a több nevü regisztrációnak pedig mint rendszergazda tuddok pár IP-t meg hát nem vagyok egy skizofrén manus a hüjjjeségeimet meg vállalom...

Lezárt

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”