Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »





Nem lehetne azzal csinálni valamit, hogy a profilból való frissítéskor ne a tagok megjegyzéseit lássam?


Nem értem.


 
Ha a profilomban vagyok és rákattintok az Új tartalom megtekintésére, akkor a tagok megjegyzéseit látom, amit mellesleg még mindig helytelenül, üzengetésre használnak.


Ez a helyes működés. Mint ismeretes a régi fórumon Új hozzászólások megtekintése opció volt, ami itt kibővült Új tartalomra. A gomb mindig az aktuális helyzetet nézi és annak az új tartalmát mutatja. Ha a felhasználók menüben nyomod meg akkor az új regisztrált tagokat láthatod, ha a Letöltésben akkor az új letöltéseket. De bármelyikről egy kattintással átmehetsz egy másikra:
 


Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »




Nem lehetne azzal csinálni valamit, hogy a profilból való frissítéskor ne a tagok megjegyzéseit lássam?


Nem értem.


 
Ha a profilomban vagyok és rákattintok az Új tartalom megtekintésére, akkor a tagok megjegyzéseit látom, amit mellesleg még mindig helytelenül, üzengetésre használnak.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nem lehetne azzal csinálni valamit, hogy a profilból való frissítéskor ne a tagok megjegyzéseit lássam?


Nem értem.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Nem lehetne azzal csinálni valamit, hogy a profilból való frissítéskor ne a tagok megjegyzéseit lássam?


 
ezt nem tudom.

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Nem lehetne azzal csinálni valamit, hogy a profilból való frissítéskor ne a tagok megjegyzéseit lássam?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Én tegnapig írigykedtem másokra, akiknek jól működött az új fórum.
Otthon is és a cégnél is egy-egy kattintásra 5-8 mp-et kellett várni. Kezdtem leszokni az AVX-ről.
Tegnap óta kb. a korábbira gyorsult a sebesség. Nem tudom mi lehetett az oka.
(Csak az AVX volt ilye lassú.)


 
Én nem tapasztaltam ilyet.
A cégemnél nálunk is valamitől nagyon lassú a rendszer,de ott minden lelassult.Itthon minden OK.
Régebben nagyon sok leállás volt,ezért kellett lecserélni.

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: simi »


Én tegnapig írigykedtem másokra, akiknek jól működött az új fórum.
Otthon is és a cégnél is egy-egy kattintásra 5-8 mp-et kellett várni. Kezdtem leszokni az AVX-ről.
Tegnap óta kb. a korábbira gyorsult a sebesség. Nem tudom mi lehetett az oka.
(Csak az AVX volt ilye lassú.)
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Miért nem lehet a szerkesztési lehetőség időtartama alatt törölni a saját hozzászólást? Praktikus dolog lenne. (Már másodszor fordul elő, hogy szerkesztés helyett a saját hsz-omra válaszolok:-)


Két egymástól független dologról van szó.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Miért nem lehet a szerkesztési lehetőség időtartama alatt törölni a saját hozzászólást? Praktikus dolog lenne. (Már másodszor fordul elő, hogy szerkesztés helyett a saját hsz-omra válaszolok:-)

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »




A szavazás végeredménye:


No akkor most mi lészen?
 


 
Mivel minimális az akarat arra,hogy visszatérjünk a régi variációra,így marad minden a mostani szerint.

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: hubee »



Olyat lehet beállítania motorral hogy ha privi jön akkor "felugró" ablakban jelenjen meg (tudom volt már szó erről)?


Lehet:
Beállítások / értesítési beállítások / Személyes Beállítások / * Pop-up figyelmeztetés új üzenet érkezése esetén
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »




A szavazás végeredménye:


No akkor most mi lészen?
 
Egyébként kezdem megszokni az új motort... és valóban vannak benne lehetőségek és jó dolgok!
Olyat lehet beállítania motorral hogy ha privi jön akkor "felugró" ablakban jelenjen meg (tudom volt már szó erről)?
 
Egyébként tisztában vagyok vele hogy nem 2 ft egy ilyen móka (motor és az aprólék), de te döntöttél úgy hogy lecseréled a motort...
És ezt nem negatív hangnemben írom (a tisztánlátás érdekében)!


Igen van feklugró ablak a privinél...

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Doky »



A szavazás végeredménye:


No akkor most mi lészen?
 
Egyébként kezdem megszokni az új motort... és valóban vannak benne lehetőségek és jó dolgok!
Olyat lehet beállítania motorral hogy ha privi jön akkor "felugró" ablakban jelenjen meg (tudom volt már szó erről)?
 
Egyébként tisztában vagyok vele hogy nem 2 ft egy ilyen móka (motor és az aprólék), de te döntöttél úgy hogy lecseréled a motort...
És ezt nem negatív hangnemben írom (a tisztánlátás érdekében)!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A szavazás végeredménye:
 


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Igen, szeretném együtt látni az összes új hozzászólást (18 szavazat [47.37%])
Nem, csak a fórum új hozzászólásait szeretném látni, az adás-vétel maradjon külön (20 szavazat [52.63%])

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »




van olyan aki kétszer, netán háromszor szavazott?


Egy accounttal csak egyszer lehet szavazni. Jelen beállítás szerint arra van lehetőség, hogy valaki visszavonja a szavazatát és újra szavazzon - esetleg másra.


 
Megtennéd,hogy ma este lezárod a szavazást?
Az időpontot rád bízom.
Örülök,hogy marad minden az eddigiek szerint,mert így átláthatóbb a fórum rész.
Tudom,hogy sokaknak kényelmesebb lenne,ha egy gombot sem kellene lenyomnia,de úgy gondolom,ha valaki komolyan keres valamit,az úgy is megtalálja.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »




A szavazás 2. pontja nem tárgyalja, hogy az új infók lekérdezésének lehetõségével maradjon külön? Tehát ha az Adás-vételben vagy csak az ottani szekció témáit listázza idõrendben, ha pedig fórumtémán állva kattintunk csak a fóruméit. Vagy erre nincs mód? Csak mert így nem is vegyülne és az apróban érdekeltek is könnyûszerrel frissíthetnének, nem kellene belépegetni mindenhova. Ez nem segíti elô az itteni kereskedelmet, én azt mondom. Érdemes lenne nekifutni, s béke, s megnyugvás lôn ez ügyben örök idõkre.


 
szívemből szóltál venomer
külön, nem lehetne megoldani?


 
Már a múltkor leírtam,hogy nem szeretnék költeni a fórum átalakításra többet.
Tudom,hogy lehetne még jobbítani,de erre már nincs keret.
Azt is írtam,hogy szívesen elfogadunk felajánlásokat,de idáig 1000 Ft az összes.Ebből a programozók 10 perces munkáját tudnám kifizetni.
Sajnos a hifi üzlet a fórumon szinte a nulla szintjére esett.
Ez van.Örülünk,ha a havi rezsit tudjuk állni,ami magában is nagy veszteség.
Ha valaki tud cégeket hozni,akiknek a bannereit felrakhatnánk,azt nagyon megköszönném.
Ha nincs bevétel,akkor kiadást sem lehet többet generálni.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: earforce »



A szavazás 2. pontja nem tárgyalja, hogy az új infók lekérdezésének lehetõségével maradjon külön? Tehát ha az Adás-vételben vagy csak az ottani szekció témáit listázza idõrendben, ha pedig fórumtémán állva kattintunk csak a fóruméit. Vagy erre nincs mód? Csak mert így nem is vegyülne és az apróban érdekeltek is könnyûszerrel frissíthetnének, nem kellene belépegetni mindenhova. Ez nem segíti elô az itteni kereskedelmet, én azt mondom. Érdemes lenne nekifutni, s béke, s megnyugvás lôn ez ügyben örök idõkre.


 
szívemből szóltál venomer
külön, nem lehetne megoldani?
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: venomer »



van olyan aki kétszer, netán háromszor szavazott?


Errõl a kérdésrõl a Brian élete - kõdobálós jelenet jut eszembe
 
A szavazás 2. pontja nem tárgyalja, hogy az új infók lekérdezésének lehetõségével maradjon külön? Tehát ha az Adás-vételben vagy csak az ottani szekció témáit listázza idõrendben, ha pedig fórumtémán állva kattintunk csak a fóruméit. Vagy erre nincs mód? Csak mert így nem is vegyülne és az apróban érdekeltek is könnyûszerrel frissíthetnének, nem kellene belépegetni mindenhova. Ez nem segíti elô az itteni kereskedelmet, én azt mondom. Érdemes lenne nekifutni, s béke, s megnyugvás lôn ez ügyben örök idõkre.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



van olyan aki kétszer, netán háromszor szavazott?


Egy accounttal csak egyszer lehet szavazni. Jelen beállítás szerint arra van lehetőség, hogy valaki visszavonja a szavazatát és újra szavazzon - esetleg másra.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: earforce »

van olyan aki kétszer, netán háromszor szavazott?
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »




Ahogy elnézem a szavazást,nem egyértelmű,hogy mindenki együtt szeretné olvasgatni az adásvételi beírásokat a fórum résszel.


Én pl. a legkevésbé sem szeretném a kettőt együtt olvasni. Nem érdekel a sok eladnivaló kacat, amik közül ki kell halászni az egyébként is kevés lényegi hozzászólást.


 
Én sem szeretném.
Mivel úgy tűnik,hogy nem annyira nagy a többség,így valszeg marad az eddigi helyzet.

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Ahogy elnézem a szavazást,nem egyértelmű,hogy mindenki együtt szeretné olvasgatni az adásvételi beírásokat a fórum résszel.


Én pl. a legkevésbé sem szeretném a kettőt együtt olvasni. Nem érdekel a sok eladnivaló kacat, amik közül ki kell halászni az egyébként is kevés lényegi hozzászólást.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Nem tudom hogyan csinálták a mostani állapotot, így azt mondanám nem.


 
Ok,ha egyértelműen az a szavazás végeredménye,hogy legyen a régi állapot,akkor megkérem a szegedi srácokat.
Én is nézegettem,de nem jutottam semmire.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »




Íme!


 
Köszönöm a szavazást.
Ha kell,vissza tudnád úgy állítani,hogy megmaradjon az adásvétel a külön részen és a régi helyén is?
Van aki csak az adásvételi részre kíváncsi.


Nem tudom hogyan csinálták a mostani állapotot, így azt mondanám nem.

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”