Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ha még lehet észrevétel, akkor lenne egy apróság. Bejelentkezéskor a név és a jelszó mellé, a jobb oldali üres részbe felkerülhetne a bejelentkezés gomb is, így a belépéshez nem kellene legörgetni az oldalt. Tényleg apróság, de szerintem az ilyenektől kényelmes egy oldal.


Értetlen vagyok mostanában. Mi a probléma? Egy Printscreen is jöhet, hogy lássam miről van szó, mert nem értem. Bejelentkezéskor jobb felülre kell kattintatni, után a név + jelszó + Enter (vagy alatta 5 centivel a bejelentkezés gomb. Nem kell semmit görgetni.
 
Szerk: vagy az lehet a gond, hogy túl alacsony a monitorotok felbontása? Ebben az esetben a jelszó beírása után használjátok az entert.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



Ha még lehet észrevétel, akkor lenne egy apróság. Bejelentkezéskor a név és a jelszó mellé, a jobb oldali üres részbe felkerülhetne a bejelentkezés gomb is, így a belépéshez nem kellene legörgetni az oldalt. Tényleg apróság, de szerintem az ilyenektől kényelmes egy oldal.


Jogos-csatlakozom.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »

Ha még lehet észrevétel, akkor lenne egy apróság. Bejelentkezéskor a név és a jelszó mellé, a jobb oldali üres részbe felkerülhetne a bejelentkezés gomb is, így a belépéshez nem kellene legörgetni az oldalt. Tényleg apróság, de szerintem az ilyenektől kényelmes egy oldal.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Doky »


Miért van hogy ha belépek egy topicba akkor sok esetben a 2.-3. oldalt adja be... holott előtte voltam az első oldalon is már!?
Többször is megtörtént már!
 
Lassan megszokom én is az új motort... de jó pár dolog hiányzik a régiből... ill jobban tetszett!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Apropó nem jössz el a hifikiállításra?
Köszönöm, nem hiszem.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ennél már csak az lenne jobb, ha a beszúrt képeket idézéskor linkekké alakítaná. Nem lehet nagy kunszt, mert elméletileg csak az IMG tag-eket kellene törölnie.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Természetesen ez csak mostantól él, a régebbi hozzászólások és idézetek maradtak. Tulajdonképpen annyi történt, hogy válasz esetén a rendszer automatikusan csak az utolsó hozzászólást teszi be idézetnek. Persze ha valaki ért hozzá akkor kézzel továbbra is be tudja írni a többi idézetet.


 
Nagyon jó ez így.
Legalább nem idéznek be oldalakat ezután.
Apropó nem jössz el a hifikiállításra?
felajánlok pár jegyet ha kell.Nagyon sokat segítettél azzal,hogy beállítasz dolgokat.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



És télleg!


Természetesen ez csak mostantól él, a régebbi hozzászólások és idézetek maradtak. Tulajdonképpen annyi történt, hogy válasz esetén a rendszer automatikusan csak az utolsó hozzászólást teszi be idézetnek. Persze ha valaki ért hozzá akkor kézzel továbbra is be tudja írni a többi idézetet.

Avatar
batagy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.07.05., csüt. 22:14
Értékelés: 96

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: batagy »



Megvan.


És télleg!
Yamaha AX-497, Energy RC-10, Squeezebox Classic, Technics SL-PG 370A/490, Oppo DV-983H, Technics RS-BX404, Sony ST-SE 520, Asus O!Play Mini Plus, Panasonic TX-P42UT50E, Fapaci KEFI, QED Profile QE 5021/5026, Hama 30728 2x2.5mm2, iAudio X5L 30GB, Invotone HD2000, Panasonic SA-XR55, SMSL Sanskrit 6th

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Megvan.


 
Nagyon szuper lett.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Ha kéritek egy gombnyomás.


 
kipróbálom.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



aha
köszi.


Megvan.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
Ha kéritek egy gombnyomás.


 
aha
köszi.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »




 
 
Mivel a fórummotor nem tud olyat hogy szabadon lehessen választani (hogy egy vagy az összes idézet jelenjen meg), ezért lehet mégiscsak be kéne állítani, hogy csak egy szintű idézet legyen benne a válaszadáskor. Hmmm?


 
Sajnos én nem tudom ezt beállítani.


Ha kéritek egy gombnyomás.

Avatar
Kardig
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2008.07.02., szer. 14:18
Értékelés: 39

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Kardig »




Én tegnapig írigykedtem másokra, akiknek jól működött az új fórum.
Otthon is és a cégnél is egy-egy kattintásra 5-8 mp-et kellett várni. Kezdtem leszokni az AVX-ről.
Tegnap óta kb. a korábbira gyorsult a sebesség. Nem tudom mi lehetett az oka.
(Csak az AVX volt ilye lassú.)


 
Én nem tapasztaltam ilyet.
A cégemnél nálunk is valamitől nagyon lassú a rendszer,de ott minden lelassult.Itthon minden OK.
Régebben nagyon sok leállás volt,ezért kellett lecserélni.


 
Esetleg próbáljátok ki másik böngészővel. Nekem is volt ilyen tapasztalatom: az Explorerrel nagyon lassú volt, majd ugyanazon a gépen és net hozzáférés mellett a Mozilla-val nagyon gyorsan ment.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
 
Mivel a fórummotor nem tud olyat hogy szabadon lehessen választani (hogy egy vagy az összes idézet jelenjen meg), ezért lehet mégiscsak be kéne állítani, hogy csak egy szintű idézet legyen benne a válaszadáskor. Hmmm?


 
Sajnos én nem tudom ezt beállítani.

Avatar
batagy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.07.05., csüt. 22:14
Értékelés: 96

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: batagy »



Ha már kívánságműsor.
Nem lehetne úgy átállítani a fórummotort, hogy alapból csak az utolsó hozzászólást idézze, amikor valaki válaszol rá, és külön opcióként jelenjen meg az előzmények idézete? Mert még mindig problémát okoz néhány fórumtársunknak, hogy a felesleget törölje, vagy ha törli, akkor az sokszor úgy sikerül, hogy nem látszik melyik rész is az idézet.
Ha megoldható, akkor előre is köszönöm mindazok nevében, akiket zavar egy-egy féloldalnyi fölöslegesen idézet 6-8 hozzászólás.


 

 
Királyi többes?


 
 

Valóban zavaró hogy mindenki beidézi az egészet, de tanulják már meg hogyan kell használni! Nem lenne jü ha ez a feature le lenne tiltva! Nagyon hasznos funkció, csak meg kéen tanulniuk használni, és kitörölni kézzel a kettővel előző és azelőtti idézeteket!


 

Ha újraolvassa, akkor látja, hogy egyáltalán nem azt kértem, hogy le legyen tiltva, hanem azt, hogy opcióként szerepeljen, azaz, amikor valaki úgy érzi, hogy feltétlenül szükséges az összes előzmény megjelenése is, ahhoz, hogy a mondandójának lényege mindenki számára kiderüljön, akkor legyen lehetősége ezt választani, de egyébként alapból csak az utolsó hozzászólást idézze a fórummotor.


 
 

A program ezt nem tudja.


 
Most már én is kezdek egyetérteni gaborka-val és akvapark-kal.
Sokan nem törlik az sokkal azelőtti idézeteket és mindig újra és újra be van minden idézve.
 
Mivel a fórummotor nem tud olyat hogy szabadon lehessen választani (hogy egy vagy az összes idézet jelenjen meg), ezért lehet mégiscsak be kéne állítani, hogy csak egy szintű idézet legyen benne a válaszadáskor. Hmmm?
Yamaha AX-497, Energy RC-10, Squeezebox Classic, Technics SL-PG 370A/490, Oppo DV-983H, Technics RS-BX404, Sony ST-SE 520, Asus O!Play Mini Plus, Panasonic TX-P42UT50E, Fapaci KEFI, QED Profile QE 5021/5026, Hama 30728 2x2.5mm2, iAudio X5L 30GB, Invotone HD2000, Panasonic SA-XR55, SMSL Sanskrit 6th

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
tökéletes!


 
Sajnos benne maradt pár túl nagy méretű.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: earforce »



Most nézd meg.
Kiszedtem pár nagy méretűt.


 
tökéletes!

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »




Mivel túl sok van és vannak közöttük túl nagyok,ezért van ez a gond.
Ha kell kirakhatok párat.


 
nem kell, csak eddig ez nem így működött, hanem megnyílt egy új ablakban és elég sokat láthattunk.
e nélkül persze még menni fog a fórum


 
Most nézd meg.
Kiszedtem pár nagy méretűt.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: earforce »



Mivel túl sok van és vannak közöttük túl nagyok,ezért van ez a gond.
Ha kell kirakhatok párat.


 
nem kell, csak eddig ez nem így működött, hanem megnyílt egy új ablakban és elég sokat láthattunk.
e nélkül persze még menni fog a fórum
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: earforce »


itt jobban látszik:

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



csak nálam lógnak ki a hangulatjelek?
mindig rá kell menni a 'Show All' gombra, hogy lássam az összeset, elég zavaró.


 
Mivel túl sok van és vannak közöttük túl nagyok,ezért van ez a gond.
Ha kell kirakhatok párat.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: earforce »


csak nálam lógnak ki a hangulatjelek?
mindig rá kell menni a 'Show All' gombra, hogy lássam az összeset, elég zavaró.

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Egyébként kik ezek a felhasználók: Google, Yahoo, MSN/Bing, Facebook, és a többiek akiket nem ismerek a fórumról!?


Keresőrobotok. Ezek szkennelik az oldalt és frissítik a keresőkben. A régi fórum vendégnek írta őket, az új nevesíti is.

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”