Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hirdetés feladása

haneomane
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2022.09.22., csüt. 11:39
Értékelés: 0

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: haneomane »

Köszi!
Intézem!

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Pioneer CT-979 magnó

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

haneomane írta:
2022.10.04., kedd 10:08
Eladó egy Pioneer
Üdv a fórumon.
Kissé eltévedtél.
A Pio-t itt hirdesd meg:
viewforum.php?f=31

A hirdetés feladásának módozata itt található:
viewtopic.php?p=2486086#p2486086

A hirdetés feltételei pedig itt:
app.php/rules
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Pioneer CT-979 magnó

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

haneomane írta:
2022.10.04., kedd 10:08
Eladó egy Pioneer
Szuper.
Akkor érdemes itt feledni, a fórum szabályzatának megfelelően, árral, illetve átvételi módokkal, hellyel.

viewforum.php?f=31
Csak a Marantz! :-D

haneomane
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2022.09.22., csüt. 11:39
Értékelés: 0

Pioneer CT-979 magnó

Hozzászólás Szerző: haneomane »

Eladó egy Pioneer
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tonee73 2022.10.04., kedd 10:10-kor.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

gyt írta:
2022.08.11., csüt. 20:21

Az avatarom alatt meg van adva a hely (Bp14), eddig ez elég volt, ezért nem írtam be a hirdetésbe. De akkor most beleírom.

app.php/rules

"6.7.4. Kötelező annak a megadása, hogy a termék csak személyesen vehető át, vagy postázásra is kerülhet. Ha a termék csak személyesen vehető át, akkor legalább járási/kerületi szinten kötelező megadni azt, hogy a termék hol lelhető fel. A Téma nyitója szabadon eldöntheti, hogy ennél pontosabb címet, így települést, vagy utcát is megad-e. Figyelem: a személyes profilban megadott "tartózkodási hely" adat nem helyettesíti ezt."
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
gyt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2016.02.05., pén. 13:15
Értékelés: 219
Tartózkodási hely: Pomáz

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: gyt »

csandaz írta:
2022.08.11., csüt. 13:38
Kedves gyt!

Hirdetésed hely nélkül lett megadva!

Kivonat a szabályzatból:

6.7.4. Kötelező annak a megadása, hogy a termék csak személyesen vehető át, vagy postázásra is kerülhet. Ha a termék csak személyesen vehető át, akkor legalább járási/kerületi szinten kötelező megadni azt, hogy a termék hol lelhető fel. A Téma nyitója szabadon eldöntheti, hogy ennél pontosabb címet, így települést, vagy utcát is megad-e."

6.8.13. A Fórum szabályzatnak nem megfelelő és hiányos adatokkal megnyitott Témákat a Moderátorok figyelmeztetés nélkül törölhetik.

gyt írta:
2022.08.11., csüt. 13:34
T. Admin.

Segítséget kérek: második napja próbálok feladni egy hirdetést (Heed Canamp), eddig három próbálkozásom volt. Megírom, elküldöm, megjelenik, majd eltűnik. Próbáltam Mac-ról, Windows-os gépről, ugyan ez az eredmény. Pár hónappal ezelőtt még sikerült hirdetést feladnom.

Köszönöm, minden jót. gyt
Kedves Csandaz.

Köszönöm a gyors választ! Az avatarom alatt meg van adva a hely (Bp14), eddig ez elég volt, ezért nem írtam be a hirdetésbe. De akkor most beleírom.

Köszönöm, minden jót. gyt
Heed, Soulines, Power-R

Online
Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Kedves gyt!

Hirdetésed hely nélkül lett megadva!

Kivonat a szabályzatból:

6.7.4. Kötelező annak a megadása, hogy a termék csak személyesen vehető át, vagy postázásra is kerülhet. Ha a termék csak személyesen vehető át, akkor legalább járási/kerületi szinten kötelező megadni azt, hogy a termék hol lelhető fel. A Téma nyitója szabadon eldöntheti, hogy ennél pontosabb címet, így települést, vagy utcát is megad-e."

6.8.13. A Fórum szabályzatnak nem megfelelő és hiányos adatokkal megnyitott Témákat a Moderátorok figyelmeztetés nélkül törölhetik.

gyt írta:
2022.08.11., csüt. 13:34
T. Admin.

Segítséget kérek: második napja próbálok feladni egy hirdetést (Heed Canamp), eddig három próbálkozásom volt. Megírom, elküldöm, megjelenik, majd eltűnik. Próbáltam Mac-ról, Windows-os gépről, ugyan ez az eredmény. Pár hónappal ezelőtt még sikerült hirdetést feladnom.

Köszönöm, minden jót. gyt

Avatar
gyt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2016.02.05., pén. 13:15
Értékelés: 219
Tartózkodási hely: Pomáz

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: gyt »

T. Admin.

Segítséget kérek: második napja próbálok feladni egy hirdetést (Heed Canamp), eddig három próbálkozásom volt. Megírom, elküldöm, megjelenik, majd eltűnik. Próbáltam Mac-ról, Windows-os gépről, ugyan ez az eredmény. Pár hónappal ezelőtt még sikerült hirdetést feladnom.

Köszönöm, minden jót. gyt
Heed, Soulines, Power-R

Online
Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: csandaz »

akvapark írta:
2022.02.15., kedd 16:13
Létezik olyan opció, hogy hirdetés(eke)t teljesen ki lehet töröl(tet)ni? gondolkodik.gif
Jelented a hirdetést, annak jobb felső sarkában lévő felkiáltójellel és egy moderátor foglalkozni fogy a problémáddal

Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: kasumi »

akvapark írta:
2022.02.15., kedd 16:13
Létezik olyan opció, hogy hirdetés(eke)t teljesen ki lehet töröl(tet)ni? gondolkodik.gif
Ha hiányoznak belőle a kötelező adatok, az adminok megteszik hivatalból. :-)
Újratervezés

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Létezik olyan opció, hogy hirdetés(eke)t teljesen ki lehet töröl(tet)ni? gondolkodik.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2350
Tartózkodási hely: 2465

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Tom40 írta:
2021.01.02., szomb. 22:20
Huhhh skacok, én nem gondoltam, hogy ebben a témában ennyi van. Én csak szerettem volna megtudni, hogy mi történt a hirdetesemmel és a "kivételezésre" reagáltam. Neked pedig megkoszontem a tájékoztatást.
De ha már a bannert felvetetted, érdekességkeppen elmeleselem - ha már itt a csevegoben vagyunk - , hogy anno 2000-ben csináltunk Jacob Nielsen által tanított UX tesztelést a weboldalakon és már akkor is tapasztaltuk a rutinosabb webes usereknel a "bannervaksagot". Ami azt jelenti, hogy mindegy, mi volt oda írva és mekkora betűkkel, a rutinos felhasználók egyszerűen ignoraltak azt a területet.
Hm, ebben a "bannervakságban" lehet valami! Valahogy a különféle internetes oldalakat nézve, az ember már ösztönösen tudja, melyik az a rész, amit az adott felületen figyelmen kívül hagyhat, mert például, reklám.
Itt, az oldal tetején is van mindíg változó reklám, de 90%-ban fogalmam sincs, hogy mit kínál.
Személy szerint, én az ilyen reklámokat annyira pofátlanúl nyomulósnak találom, hogy már megtanultam figyelmen kívül hagyni őket.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Tom40
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2010.09.08., szer. 18:06
Értékelés: 279

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: Tom40 »

Huhhh skacok, én nem gondoltam, hogy ebben a témában ennyi van. Én csak szerettem volna megtudni, hogy mi történt a hirdetesemmel és a "kivételezésre" reagáltam. Neked pedig megkoszontem a tájékoztatást.
De ha már a bannert felvetetted, érdekességkeppen elmeleselem - ha már itt a csevegoben vagyunk - , hogy anno 2000-ben csináltunk Jacob Nielsen által tanított UX tesztelést a weboldalakon és már akkor is tapasztaltuk a rutinosabb webes usereknel a "bannervaksagot". Ami azt jelenti, hogy mindegy, mi volt oda írva és mekkora betűkkel, a rutinos felhasználók egyszerűen ignoraltak azt a területet.
Audio PC + MZPX USB + UpTone LPS-2.1, AudioQuest Diamond Ethernet
Chord Qutest DAC, Tellurium Q Black Diamond USB kábel
Primaluna HP, PMC twenty:26, Tellurium Q Silver kábel

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Tom40 írta:
2021.01.02., szomb. 20:29

Tehát nem a kivételezest hiányolom, inkább csak a tájékoztatást, amivel a fenti extra dolgokat maguknak is megsporoltak volna a drága idejukbol!

A téjékoztatás megvolt, tavaly amikor bevezettük az új szabályzatot (amit nyilvánvalóan csak elfogadtál a változás utáni első belépésedkor a megfelelő mező klikkelésével) - csak el kellett volna olvasni pluszban.
Szóval igazándiból te tudtál volna időt spórolni nekünk... gondolkodik.gif
Bónuszban pedig kinnt van az üzenőfal felett is a banner (aminek a screenshotját beillesztettem) a tájékozatással-ha nem "x"-eled ki akkor ott is van tájékoztatás minderről.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2350
Tartózkodási hely: 2465

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Tom40 írta:
2021.01.02., szomb. 20:29
zoli73 írta:
2021.01.02., szomb. 19:59
Tom40 írta:
2021.01.02., szomb. 18:27
Sziasztok! Tegnap feladtam egy hirdetest, meg is jelent, valaki ram is irt, de egyszercsak eltunt, nyoma veszett.
Elkepzelheto hogy admin altal torolve lett valamiert? Nem kaptam semmi ertesitest rola.
Szerintem ezért senki nem kap értesítést, nincs kivételezés, de ez benne van a fórumszabályzatban, amit mindenki elfogadott.
Nem reklamaltam, csak ertetlenkedtem, mert nem értettem, hogy mi történt a hirdetesemmel.

Nem vagyok egy gyakran hirdető és ha kaptam volna egy üzenetet, hogy törölve lett a hirdetesem, mert nem felelt meg a fórumban elfogadott szabalyzatnak, akkor az adminoknak is kevesebb ideje ment volna rá elmagyarazni a magamfajtanak, mert nem szeremcsetlenkednek itt, hanem már rég feladtam volna újra a hirdetést, és az érdeklődő forumtarsnak sem kellett volna várni mostanáig, hogy kiderüljön, hogy nem gondoltam meg magam az eladással.
Tehát nem a kivételezest hiányolom, inkább csak a tájékoztatást, amivel a fenti extra dolgokat maguknak is megsporoltak volna a drága idejukbol!

Buek mindenkinek!
Tudtommal ilyen "automata" értesítést nem is tud a rendszer, bár lehet hasznos volna. Ha meg nem automata, akkor viszont a moderátoroknak kellene küldenie, minden egyes törölt poszt után, eszt nem tartom életszerűnek.
Tehát marad az, hogy nekünk felhasználóknak kell a szabályzatot magunkévá tennünk.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Tom40
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2010.09.08., szer. 18:06
Értékelés: 279

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: Tom40 »

zoli73 írta:
2021.01.02., szomb. 19:59
Tom40 írta:
2021.01.02., szomb. 18:27
Sziasztok! Tegnap feladtam egy hirdetest, meg is jelent, valaki ram is irt, de egyszercsak eltunt, nyoma veszett.
Elkepzelheto hogy admin altal torolve lett valamiert? Nem kaptam semmi ertesitest rola.
Szerintem ezért senki nem kap értesítést, nincs kivételezés, de ez benne van a fórumszabályzatban, amit mindenki elfogadott.
Nem reklamaltam, csak ertetlenkedtem, mert nem értettem, hogy mi történt a hirdetesemmel.

Nem vagyok egy gyakran hirdető és ha kaptam volna egy üzenetet, hogy törölve lett a hirdetesem, mert nem felelt meg a fórumban elfogadott szabalyzatnak, akkor az adminoknak is kevesebb ideje ment volna rá elmagyarazni a magamfajtanak, mert nem szeremcsetlenkednek itt, hanem már rég feladtam volna újra a hirdetést, és az érdeklődő forumtarsnak sem kellett volna várni mostanáig, hogy kiderüljön, hogy nem gondoltam meg magam az eladással.
Tehát nem a kivételezest hiányolom, inkább csak a tájékoztatást, amivel a fenti extra dolgokat maguknak is megsporoltak volna a drága idejukbol!

Buek mindenkinek!
Audio PC + MZPX USB + UpTone LPS-2.1, AudioQuest Diamond Ethernet
Chord Qutest DAC, Tellurium Q Black Diamond USB kábel
Primaluna HP, PMC twenty:26, Tellurium Q Silver kábel

Avatar
Tom40
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2010.09.08., szer. 18:06
Értékelés: 279

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: Tom40 »

tonee73 írta:
2021.01.02., szomb. 19:33
Tom40 írta:
2021.01.02., szomb. 18:45
Mivel ar meg volt adva, ezert gyanitom, hogy a "hely/posta adatok" hianya miatt lett torolve a hirdetesem.
Pontosan
Nem szeretnek megint feleslegesen nyitni egy ujat, amit toroltok majd, ezert kaphatnek egy kis segitseget, hogy itt mit vartok konkretan?
Csak pont az alant leírtakat kellett volna / kellene leírnod:
A termek Svedorszagban van, valahogy majd hazajuttatom, amit egyedileg beszelek meg az erdeklodovel, privatban, hogy azt milyen modon tegyuk meg.
koszi!
Nyiss neki egy újat és írd le a helyét meg azt, hogy majd valahogy hazajuttatod.
Oksa köszi!
Audio PC + MZPX USB + UpTone LPS-2.1, AudioQuest Diamond Ethernet
Chord Qutest DAC, Tellurium Q Black Diamond USB kábel
Primaluna HP, PMC twenty:26, Tellurium Q Silver kábel

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2350
Tartózkodási hely: 2465

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Tom40 írta:
2021.01.02., szomb. 18:27
Sziasztok! Tegnap feladtam egy hirdetest, meg is jelent, valaki ram is irt, de egyszercsak eltunt, nyoma veszett.
Elkepzelheto hogy admin altal torolve lett valamiert? Nem kaptam semmi ertesitest rola.
Szerintem ezért senki nem kap értesítést, nincs kivételezés, de ez benne van a fórumszabályzatban, amit mindenki elfogadott.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Tom40 írta:
2021.01.02., szomb. 18:45
Mivel ar meg volt adva, ezert gyanitom, hogy a "hely/posta adatok" hianya miatt lett torolve a hirdetesem.
Pontosan
Nem szeretnek megint feleslegesen nyitni egy ujat, amit toroltok majd, ezert kaphatnek egy kis segitseget, hogy itt mit vartok konkretan?
Csak pont az alant leírtakat kellett volna / kellene leírnod:
A termek Svedorszagban van, valahogy majd hazajuttatom, amit egyedileg beszelek meg az erdeklodovel, privatban, hogy azt milyen modon tegyuk meg.
koszi!
Nyiss neki egy újat és írd le a helyét meg azt, hogy majd valahogy hazajuttatod.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Tom40
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2010.09.08., szer. 18:06
Értékelés: 279

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: Tom40 »

Koszi a gyors valaszt! Mivel ar meg volt adva, ezert gyanitom, hogy a "hely/posta adatok" hianya miatt lett torolve a hirdetesem.
Nem szeretnek megint feleslegesen nyitni egy ujat, amit toroltok majd, ezert kaphatnek egy kis segitseget, hogy itt mit vartok konkretan? A termek Svedorszagban van, valahogy majd hazajuttatom, amit egyedileg beszelek meg az erdeklodovel, privatban, hogy azt milyen modon tegyuk meg.
koszi!
Audio PC + MZPX USB + UpTone LPS-2.1, AudioQuest Diamond Ethernet
Chord Qutest DAC, Tellurium Q Black Diamond USB kábel
Primaluna HP, PMC twenty:26, Tellurium Q Silver kábel

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Tom40 írta:
2021.01.02., szomb. 18:27
Sziasztok! Tegnap feladtam egy hirdetest, meg is jelent, valaki ram is irt, de egyszercsak eltunt, nyoma veszett.
Elkepzelheto hogy admin altal torolve lett valamiert? Nem kaptam semmi ertesitest rola.
viewtopic.php?p=2565586#p2565586
Banner.jpg
Banner.jpg (95.12 KiB) Megtekintve 6484 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Tom40
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2010.09.08., szer. 18:06
Értékelés: 279

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: Tom40 »

Sziasztok! Tegnap feladtam egy hirdetest, meg is jelent, valaki ram is irt, de egyszercsak eltunt, nyoma veszett.
Elkepzelheto hogy admin altal torolve lett valamiert? Nem kaptam semmi ertesitest rola.
Audio PC + MZPX USB + UpTone LPS-2.1, AudioQuest Diamond Ethernet
Chord Qutest DAC, Tellurium Q Black Diamond USB kábel
Primaluna HP, PMC twenty:26, Tellurium Q Silver kábel

Online
Avatar
white-tiger
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 09:59
Értékelés: 55

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: white-tiger »

Köszönöm.
Üdv,
Tibor

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

white-tiger írta:
2020.02.21., pén. 15:55
Szia, kösz -
A lezárás sikerült, de az ok hogy az adásvételen belül, de ott mire kattintsak ha fel akarok adni, hogy jön fel az a rész ahova be kell írni az adatokat illetve feltölteni a fényképeket?
Valamnt ha a Témák megjelölése olvasottként - et vissza akarom vonni, hogy lehet? - ugyanis véletlenül rákattintottam.
Kösz,
Tibor
Az adásvételi fórumban először válaszd ki azt az alfórumot, amibe az eladandó (vagy keresett) terméked illeszkedik.
Kattints rá, és a megjelenő témalista felett kattints az "Új téma"-ra.
Ird be a hirdetési téma kívánt címét, stb. A kötelező adatokat és a termékleírást a nagy szabadszöveges mezőben kell megadni tetszőleges módon, nincs külön form rá. A Képek feltöltéséhez ugyanitt kattints a "Csatolmányok"-ra, és a többi értelemszerűen...
Sok sikert!
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
white-tiger
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 09:59
Értékelés: 55

Re: Hirdetés feladása

Hozzászólás Szerző: white-tiger »

Szia, kösz -
A lezárás sikerült, de az ok hogy az adásvételen belül, de ott mire kattintsak ha fel akarok adni, hogy jön fel az a rész ahova be kell írni az adatokat illetve feltölteni a fényképeket?
Valamnt ha a Témák megjelölése olvasottként - et vissza akarom vonni, hogy lehet? - ugyanis véletlenül rákattintottam.
Kösz,
Tibor

Lezárt

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”