Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sony TV szerviz menu

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az említett problémámra a szervízmenüben van megoldás?
(72cm fx66, kilóg körbe a képből 1-2cm)
 
Hol lehet ezt a szervízmenübe korrigálni???
 
Ha valaki tud segíteni, ÍRJON!!!!!!!!!!!!! :smile45:

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Jumi
A 21-T5K esetében a 99.

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mint fentebb említettem a szervízmenübe való bejutás nem okoz gondot !
A SONY KV-25C5K esetében az i+, 5, volume+, TV, billentyűkombinációval kapcsol szervízüzembe a szerkezet .
Természetesen megjelenik a "TT" a programszám helyén.
 
Való igaz, hogy az ide beírható kódok nem minden típusú készüléknél bírnak azonos funkcióval .
 
De továbbra is fenntartom a korábbi kérdésemet:
Az említett típusnál milyen kódot kell a "TT" helyére írni, hogy a készülék ( egyebek mellett ) a futott üzemórák számának megjelenítésével örvendeztesse meg a felhasználót ?
 
Köszi !
 
Jumi
 
Ui:
 
Keresem a néhai Terminal fórumából a Centi nevű uriembert a ki szervízleírást tudott anno beszerezni nekem.
Most újra szükség lenne rá !
Kérem ha valaki ismeri őt közületek segítsen minket összefutni !
Mail, Phone stb. minden jöhet !
 
Mégegyszer Köszi !

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Van egy 73cm-s FX66-os Sony TV-m. A problémám annyi lenne, hogy valahogy olyan, mintha zoomolna, ugyanis kilóg a kép a szélein. Nem sokat, de pl a Legyen ön is milliomosnál lehet látni, amikor kiírják a kérdéseket. A kérdések keretben vannak és hát a két széle kilóg kb 1.5-2cm-t.
 
Miért van ez? Lehet, hogy a "sima" kábel-tv miatt (nem csillagpontos)? Miért lehet ez?
 
 
Köszi a segítséget!

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nem biztos,hogy egyforma a kód, de én a 33-al tudok belépni a szervíz menübe. :smile45:

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Üdvözlöm a Díszes Társaságot !
 
Tárgy: SONY KV-25C5K üzemóra megjelenítés előcsalogatása
 
A bejutás a szervízmenübe eddig sem volt problem.
De elfelejtettem azt a "TT" helyére írandó kódot, aminek beírása után megjeleníti a futott üzemórák számát.
 
Kérem a szakértők segítségét !
 
Köszi !
 
Jumi

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kössz szépen az infókat. Igazából az a problémám, hogy nem tudom, hogy ezt a problémát lehet-e a szervízmenüből orvosolni. A SONY márkaszervíz szerint (mivel még garanciális a TV) állandó mágnesekkel végzik a kép széthúzását és ezt nem lehet módosítani. Erről mi a véleményetek?
(addíg nem akarok benyúlni a szervízmenübe amíg garanciális a TV mert valószinü ezt is regisztrálja a dögje)

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gigolo
 
Próbáltad már a leírt módszerek szerint, a szervíz menübe jutást?? :smile47: Vagy azért kérded mert, belépni tudsz de mit kéne tekerni??
A mostani gépekben, már szinte minden menüböl megy. Ha le is veszed a hátlapot nemigen lesz állíthatóság. (Ami van az nem ilyesmire)

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gigolo
 
Próbáltad már a leírt módszerek szerinti szervíz menübe bejutást?? :smile47: Vagy azért kérded mert, belépni tudsz de mit kéne tekerni??

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tudom más a típus, de talán ez segít:
 
http://www.kv32tweak.freeuk.com/

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali mindenkinek!
Nagyon leállt ez a topic.
Nekem az lenne a kérdésem, hogy a KV29FX30 típusú SONY TV-m vizszintes irányú képferdeségét lehet e korrigálni valahogy, akár a szervízmenü segítségével. Főleg 16:9-es filmeknél bántó a kép alsó részében a felfelé domborodó alsó csík.
Ha túd valaki valamit a probléma megoldására kérem segítsen!

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »

HELLO SRÁCOK! NEKEM KV29C3-OM VAN ÉS BE TUDTAM HOZNI RAJTA A SZERVÍZ MENÜT. RENGETEG BEÁLLÍTÁSI MÓD VAN! SZINTE MINDENT LEHET ÁLLÍTAMI! SIKERÜLT BEHOZNOM RAJTA PL:A PROGRAMVADÁSZATOT ÉS A STROBOSZKÓP EFEKTET. HA VALAKIT ÉRDEKEL A DOLOG ÍRJON. JA ÉS TUDTOK OLYAN OLDALAKAT AMIN SZERVÍZKÓDOK VANNAK??????????? LÉTSZI ÍRJATOK!!!!! :smile10:

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nekem van egy KV-21T1K és a fent említett módszerrel sikerült behozni a szervíz menüt, csak azt nem tudtam eldöntetni, hogy akkor ebben nekem most mi a jó.

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok! Én is most vásárolta egy tv-t, be is hoztam rajta a szervízmenüt ( lehet hogy tudatlan vagyok), de mi az a sok szám és betű? Ha valaki Tudna segíteni abban, hogy mond 1-2 dolgot ennek a használatáról, miket lehet ebben állítani, azt megköszönném.

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi mindenkinek!
 
Csak azert irok, mert egy csomoan nem olvassatok vegig a topicot!!
Rengeteg hasonlo kerdest olvasok, amik nem lennenek, ha elolvasnatok az elottetek hozzaszolok kerdeseit es a valaszokat!
Nagyon valoszinu hogy aki sokadik a sorban a kerdesevel, arra nem fognak mar valaszolni, hiszen mar leirtak legalabb egyszer, de van hogy ketszer is.
 
Mas: Ugyan nem ebbe a topicba illik tokeletesen, de mivel szoba hozatatok, ezert felteszem a kerdest, hogy SonY DCR-TRV30 -as DV kamerahoz milyen extrakat lehet hozzatenni szoftveresen ?
 
Koszi.
 
Bye all !

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


szasztok
régebbi típusoknál is létezik szervíz menü?
pl.: Sony KV-C27 TD
a neten nem találtam semmit róla.
ráadásul nam a saját távirányítója van hozzá
(megette a kutya)

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


szaisztok, a 16:9-nél jelentkező "rgb csík" csak sony
tv-nél jön elő ? akiket megérdeztem,és nem sony tv-jük van, azok nem tapasztalták.
nem talált valaki megoldást még rá ? én most a tv-n 4:3-ra váltok és úgy nézem, de akkor minek tud a tv 16:9-et ha nem használom?
hello

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszi maffi.
Korábban már volt egy hasonló link Tg részéről de az egy nagyobb tudású tipusé lehett, de a kettő együtt nagyon használható.
Aki még tud hasonló linkeket az ne habozzon.
 
Egy kérdésem lenne. Már sok embertől kérdeztem mi az a Aging mód /nagyon világos és sárgás lesz a kép/ de idáig senki sem tudott választ adni?

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


21T1k tv-van és sehogysem lehet a szervizmenüt beiizitani.
Köszi ha segit valaki.

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


http://members.accessus.net/~090/awh/sonypal.html#list
 
itt megvan minden info
lehet probalgatni

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egy mezei SONY KV21M3K típusú TV scart Audio kimenetei a HIFI torony erősítőjére vannak kötve. Nagyon zavaró, hogy minden csatornaváltáskor nem némul el hanem "CICCCEN" egyet.
A fejhallgatókimenet érdekes módon némított az átváltáskor.
 
Ez most hardverhiba vagy a service-menüből korrigálható?
 
Üdv.: LJ

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Távírányítót tudsz rendelni bármelyik hivatalos Sony szervízben, de készülj fel az ára igen magas lesz.
Ehez még valószineleg a fdordítós távírányító járt.

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Tegnap az egyik ismerősöm egy Sony tv-vel törlesztette az adósságát (KV-X2991D típusú, ha jól emlékszem). A tv tetszik de nem tudom mit tud igazán (ZOOM, PIP, stb) mivel nem az eredeti távirányító van hozzá. Az biztos, hogy 100Hz-es és Trinitron képcsöves. Nem tudom hány éves lehet és lehet-e eredeti távirit kapni hozzá és mennyiért? Ha van köztetek valaki aki nagy SZAKI az ilyenekben és tud nekem írni erről a tv-ről vagy valami leírást küldeni vagy egy internet címet ahol utána olvashatnék azt nagyon megköszönném!
 
Üdv: Vitya

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Van valakinek szervizkodja a Sony KV-A-2131-D tv-hez?
 
Koszi!
 
Gyula

Vendég

Sony TV szerviz menu

Hozzászólás Szerző: Vendég »


"ha 16:9-re kapcsolom a képet a 16:9-es kép tetején egy vékony RGB csík látszik. "
Ez nem hiba csak sajatossag, es nem csak a SONY tv-kre jellemzo. A TV igy meri a kepcsovet, hogy az oregedesbol adodo elszinezodest korrigalja. 4:3 uzemmodban is megvannak ezek a sorok, de a lathato kepmezon kivul.
Ettol fuggetlenul zavaro.

Válasz küldése

Vissza: “Szervízkódok”