Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pc alapú audio lejátszás

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tottyi »

nadtom írta:
2018.12.05., szer. 19:51
Quetz írta:
2018.12.05., szer. 19:42
nadtom írta:
2018.12.05., szer. 19:31
Egy 2TB-os SSD-re én is beneveznék, ha elfogadható áron lenne. Az audio PC-be menne is bele rögtön, már csak egy jó sata kábel kellene. :rolleyes:
Tessék: PACHANKO Pure Reference SATA Cable ;)

Specifications:

- OCC multi stranded Flat 26 AWG copper wire
- Silver plated conductors
- Cryo treated
- Multi core wire
- Teflon coated
- Quad shilded wire
- Shielded connectors
- 100% Handcrafted
- Flexible
- Compatible with all OS
- Lifetime warranty
- Free Worldwide shipping

Kitaláltad a gondolatom, pont ezt nézegetem... :D
Áradoznak róla a neten, és sokan PP sata-t cserélnek erre.

Még egy dolog amit érdemes megfontolni, Audiophile USB kártya:
https://matrix-digi.com/en/products/310.html
De akkor nekem ketto kell ebbol az USB kartyabol mert a PP kabel az Y kabel. Van meg "feljebb" :)
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: nadtom »

Quetz írta:
2018.12.05., szer. 19:42
nadtom írta:
2018.12.05., szer. 19:31
Egy 2TB-os SSD-re én is beneveznék, ha elfogadható áron lenne. Az audio PC-be menne is bele rögtön, már csak egy jó sata kábel kellene. :rolleyes:
Tessék: PACHANKO Pure Reference SATA Cable ;)

Specifications:

- OCC multi stranded Flat 26 AWG copper wire
- Silver plated conductors
- Cryo treated
- Multi core wire
- Teflon coated
- Quad shilded wire
- Shielded connectors
- 100% Handcrafted
- Flexible
- Compatible with all OS
- Lifetime warranty
- Free Worldwide shipping

Kitaláltad a gondolatom, pont ezt nézegetem... :D
Áradoznak róla a neten, és sokan PP sata-t cserélnek erre.

Még egy dolog amit érdemes megfontolni, Audiophile USB kártya:
https://matrix-digi.com/en/products/310.html
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Quetz »

nadtom írta:
2018.12.05., szer. 19:31
Egy 2TB-os SSD-re én is beneveznék, ha elfogadható áron lenne. Az audio PC-be menne is bele rögtön, már csak egy jó sata kábel kellene. :rolleyes:
Tessék: PACHANKO Pure Reference SATA Cable ;)

Specifications:

- OCC multi stranded Flat 26 AWG copper wire
- Silver plated conductors
- Cryo treated
- Multi core wire
- Teflon coated
- Quad shilded wire
- Shielded connectors
- 100% Handcrafted
- Flexible
- Compatible with all OS
- Lifetime warranty
- Free Worldwide shipping
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: nadtom »

Egy 2TB-os SSD-re én is beneveznék, ha elfogadható áron lenne. Az audio PC-be menne is bele rögtön, már csak egy jó sata kábel kellene. :rolleyes:
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Na meg a Bitcoin is bedolt, lehet olcsobb lesznek a grafikus kartyak es az aramfogyasztas is a vilagban kevesebb lesz. :)
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hat ennek a hirnek nagyon orulok mar miota tervezem az egy TB-os SSD megvetelet de olyan draganak tartottam, hogy minden mas elonyt elvez. :)

https://pcforum.hu/hirek/21018/szuperol ... -a-samsung
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: nadtom »

Elmo írta:
2018.12.01., szomb. 12:11
A win 10 melyik verzióla legalkalmasabb zenehallgatásra? Gondolom valamelyik butított kiadás.
Nekem sima win10 van fent, és a Fidelizer Pro-val (Extremsist) butítom le a windows-t, ez is egy lehetőség.
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
Elmo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2009.09.09., szer. 08:30
Értékelés: 262
Tartózkodási hely: Regöly

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Elmo »

A win 10 melyik verzióla legalkalmasabb zenehallgatásra? Gondolom valamelyik butított kiadás.
www.chiliout.hu

Hegel-REL-ATC

Avatar
Hores
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2018.10.18., csüt. 18:38
Értékelés: 62

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Hores »

Sziasztok!

Aki nem spéci PC-n (nincs külön USB kártya+saját táp hozzá) hallgat zenét, külső DAC-ot használ, mindenképpen érdemes kipróbálnia több USB kimenetet a gépen, mert igen eltérő hangot produkálhatnak. Most egy HP 800 G1-el tapasztaltam ilyet, amin 6db alaplapi USB van (ebből 2db USB 3.0-ás), hogy a 2.0-ás kimeneten a énekhangok fátyolosak, háttérbe szorulók, függöny mögöttiek, még a 3.0-ás USB-n minden tiszta és természetes. A dedikált USB, pláne kölön táppal, ezek alapján még tisztább hangot tudhat, érdemes lehet rá áldozni, ha ennyit tud változni a hang a fenti példa alapján.

Üdv!
HZ

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: vlaca »

Analóg ROON. Kézbe lehet venni, színes, szagos, 3D-s, közben Tidal-ről szól a stream :smile29:
Best of both world ;peace;

IMG_0659.JPG
IMG_0659.JPG (309.93 KiB) Megtekintve 2459 alkalommal
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: nadtom »

wittao írta:
2018.11.15., csüt. 22:21
pablotaxi69 írta:
2018.11.15., csüt. 22:17
A madVR-től mivel lesz jobb a MPC-HC ?
Kép vagy hang aminél számít?
Szerintem kép.
Igen a madVR egy video renderelő progi.
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
pablotaxi69
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016.12.28., szer. 19:30
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: GB
Kapcsolat:

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: pablotaxi69 »

A madVR-től mivel lesz jobb a MPC-HC ?
Kép vagy hang aminél számít?

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: nadtom »

wittao írta:
2018.11.14., szer. 18:59
nadtom írta:
2018.11.14., szer. 18:53
robi20064 írta:
2018.11.14., szer. 14:26
Video teren abszolult nem vagyok kepben. Kodi-t hasznaltam es neha meg mindig hasznalok droidos kornyezetben, ott teljesen jo is arra amire kell, de PC-s kornyezetben nem tudom mi az "elegseges" es a "videophil" manapsag (madVR, Kodi, stb). Elkepzelheto hogy az is tud jol mukodni valamelyik audio-ra szant linux disztro alatt.
Mozira az mpc-hc + madVR kombót használom, sokkal szebb képe van, mint a Kodi-nak, bár a kodi sokkal felhasználóbarátabb. Az Asus 170-es alaplapi integrált videokártya csak a fullHD-t bírja, de nekem ez bőven elég.
KODI + madvr is van am! :)
Tudom, de az mpc-hc + madVR attól is jobb. :)
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: nadtom »

robi20064 írta:
2018.11.14., szer. 14:26
Video teren abszolult nem vagyok kepben. Kodi-t hasznaltam es neha meg mindig hasznalok droidos kornyezetben, ott teljesen jo is arra amire kell, de PC-s kornyezetben nem tudom mi az "elegseges" es a "videophil" manapsag (madVR, Kodi, stb). Elkepzelheto hogy az is tud jol mukodni valamelyik audio-ra szant linux disztro alatt.
Mozira az mpc-hc + madVR kombót használom, sokkal szebb képe van, mint a Kodi-nak, bár a kodi sokkal felhasználóbarátabb. Az Asus 170-es alaplapi integrált videokártya csak a fullHD-t bírja, de nekem ez bőven elég.
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
zikmen7
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2013.01.19., szomb. 23:22
Értékelés: 48

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: zikmen7 »

robi20064 írta:
2018.11.13., kedd 19:15
nadtom írta:
2018.11.13., kedd 18:37
kakaox írta:
2018.11.13., kedd 13:02


Én is kipróbáltam az új server 2019-et, felpakoltam egy külön partícióra a Win10 (1809) mellé.

Nagyon vártam már hogy megjelenjen és ki tudjam próbálni, mert a server 2016-al
nem sikerült jó hangot kapni, bár itt a fórumon elterjedt a server "hergelése", így nekiálltam és is,
de bevallom őszintén nekem ezzel az új kiadással sem sikerült jó hangot kinyerni.

Darabos, színpada keskeny, mintha minden hangszer a két hangfal közé lenne "beesve"
és nyomulós a középtartománya. Rengeteg részletben mintha pont a lényeg veszne el.
Nálam marad továbbra is a Win10, azzal élmény a zenehallgatás.

Remélem mások is megosztják a véleményüket ezzel kapcsolatban.
Én win10-es OP rendszerrel hallgatom a zenét, a Jriver-rel. Korábban Server OP rendszer volt fent, valami korábbi verzió, de nekem az macerásabb volt, mint a win10. Nagy különbséget nem tapasztaltam.
Jó lenne, ha valamelyik szoftveres cég csinálna audiophile OP rendszert, bár nálam az is bekavar, hogy mozira is használom az audio pc-t igy nem lehet teljesen lebutítani.
"Audiophile" OS-bol letezik tobb is, a legtobb valamilyen linux disztribuciora epul (AP Linux, Daphile stb), de a Roon fele ROCK is annak tekintheto. A mozis problemadta mondjuk ezek nem lesznek jo megoldasok.
Ezt azért ne temessük teljesen, hiszen az AP Linux-ra lehet Kodi-t telepíteni. Régebben, amikor ezt kipróbáltam, nem hallottam audio degradációt miatta.
Analog:Edwards Audio TT2SE - Heed Quasar+QPSU - Heed Si+X2+PAS - Klipsch RF7 Mk II
Digital :LMS Server - AP Linux+SqueezeLite - Heed Canalot+QPSU
Mozi :HTPC(EQ APO+madVr) - Denon AVR-X3700H - Rotel RMB-1075 - Klipsch RF5+RF3MkII+RC7+RS35+RB5+KSW15+KSW12 - JVC D-iLA X30W

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tottyi »

wittao írta:
2018.11.13., kedd 21:52
Az utolso bekezdes sokaknak segithet JRiver - Tidal/Spotify belso bongeszos hiba kikuszoboleseben:
https://wiki.jriver.com/index.php/WDM_Driver
Neked igy sikerult elinditanod?
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: nadtom »

kakaox írta:
2018.11.13., kedd 13:02
nagyatt írta:
2018.11.13., kedd 07:11
Windows server 2019-et erdemes kiprobalni, aki erez magaban vagyat egy kis kiserletezesre. 36_1_11.gif
Én is kipróbáltam az új server 2019-et, felpakoltam egy külön partícióra a Win10 (1809) mellé.

Nagyon vártam már hogy megjelenjen és ki tudjam próbálni, mert a server 2016-al
nem sikerült jó hangot kapni, bár itt a fórumon elterjedt a server "hergelése", így nekiálltam és is,
de bevallom őszintén nekem ezzel az új kiadással sem sikerült jó hangot kinyerni.

Darabos, színpada keskeny, mintha minden hangszer a két hangfal közé lenne "beesve"
és nyomulós a középtartománya. Rengeteg részletben mintha pont a lényeg veszne el.
Nálam marad továbbra is a Win10, azzal élmény a zenehallgatás.

Remélem mások is megosztják a véleményüket ezzel kapcsolatban.
Én win10-es OP rendszerrel hallgatom a zenét, a Jriver-rel. Korábban Server OP rendszer volt fent, valami korábbi verzió, de nekem az macerásabb volt, mint a win10. Nagy különbséget nem tapasztaltam.
Jó lenne, ha valamelyik szoftveres cég csinálna audiophile OP rendszert, bár nálam az is bekavar, hogy mozira is használom az audio pc-t igy nem lehet teljesen lebutítani.
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
Denonavr
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 15:31
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Denonavr »

Sziasztok!

Valaki próbálta már a Windows server 2019-et zenére? Nekem nagyon bejött a Win10 után a server 2016 ESS, de ha a 2019 jobb esetleg, lehet próbálkoznék azzal is.
Jamo C803, TMP Classic, Hivox Lupus C MKIII, Allo digione signature

Avatar
kakaox
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2010.05.05., szer. 12:45
Értékelés: 355
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: kakaox »

nagyatt írta:
2018.11.13., kedd 07:11
Windows server 2019-et erdemes kiprobalni, aki erez magaban vagyat egy kis kiserletezesre. 36_1_11.gif
Én is kipróbáltam az új server 2019-et, felpakoltam egy külön partícióra a Win10 (1809) mellé.

Nagyon vártam már hogy megjelenjen és ki tudjam próbálni, mert a server 2016-al
nem sikerült jó hangot kapni, bár itt a fórumon elterjedt a server "hergelése", így nekiálltam és is,
de bevallom őszintén nekem ezzel az új kiadással sem sikerült jó hangot kinyerni.

Darabos, színpada keskeny, mintha minden hangszer a két hangfal közé lenne "beesve"
és nyomulós a középtartománya. Rengeteg részletben mintha pont a lényeg veszne el.
Nálam marad továbbra is a Win10, azzal élmény a zenehallgatás.

Remélem mások is megosztják a véleményüket ezzel kapcsolatban.
Eleje: Passzív hűtésű HTPC (Sotm LAN, USB, központi Clock, Switch)+külső 400w HDPLEX PSU+Audiobyte Hydra Z, Audio-GD Master 7 DAC
Közepe: Krell KSA 100 poweramp, Krell KRC-3 preamp  Vége:Sonus Faber Guarneri Memento  Kábelek:Stealth Táp: Lab12 Gordian  Szoba:Panel
 

Avatar
nagyatt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2013.02.05., kedd 13:50
Értékelés: 52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: nagyatt »

Windows server 2019-et erdemes kiprobalni, aki erez magaban vagyat egy kis kiserletezesre. 36_1_11.gif
Audia Flight FL3S
Dynaudio Contour 20i + Stand 20
Lindemann Musicbook:Source
Hid D5 Speaker, D6 IC, D3,D2 Power

Avatar
shany
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 11:38
Értékelés: 318

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: shany »

tottyi írta:
2018.11.12., hétf. 11:58
Meg multkor kerdeztem, hogy hogyan lehet beletenni JRiver-be a Spotify-t es akkor mondtak, hogy a Streamer menupontban lehet meghivni a Spotify-t de sajnos nem jatszik le semmit es kiirja, hogy vagy a Browsert hasznaljam vagy a lehuzhato programot windowsban. Erre tud valaki megoldast hogyan tudnam rabirni, hogy JRiver + JPlay-en keresztul menjen ki a jel?
This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.
Pont ezt kérdeztem a múltkor én is, csak éppen a Tidallal kapcsolatban. A hibaüzenet is hasonló.

Használ valaki Tidalt JRiver-en keresztül?

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tottyi »

wittao írta:
2018.11.12., hétf. 12:04
tottyi írta:
2018.11.12., hétf. 11:58
Meg multkor kerdeztem, hogy hogyan lehet beletenni JRiver-be a Spotify-t es akkor mondtak, hogy a Streamer menupontban lehet meghivni a Spotify-t de sajnos nem jatszik le semmit es kiirja, hogy vagy a Browsert hasznaljam vagy a lehuzhato programot windowsban. Erre tud valaki megoldast hogyan tudnam rabirni, hogy JRiver + JPlay-en keresztul menjen ki a jel?
This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.
Szia,
jó rég volt már, hogy ugyanezzel megküzdöttem én is. Úgy emlékszem az volt a gond, hogy a legfrissebb Flash Playert kellett telepítenem. Lehet ez Tidal-nál volt, nem vagyok benne biztos. Utána rendesen jött az online böngészős bejelentkező felület és azt a linket kellett elmenteni a Stream menüpontban, amivel már bent voltam a saját felhasználóval. Onnantól ha rákattintottam a Stream menüben rögtön bejelentkezve bent voltam a Tidal-ban. Spotify is így ment.
Sajnos nem akar elidnulni mindig azt a hibat irja. JRiver ver. 24.0.30 (63-bit) Pedig ez a Spotify annyira megtetszett mert mindha jobban szolna azoktol a flac filektol amiket letoltottem es igazitgattam, hogy normalisan mutatja albumok szerint JRiver-ben pedig JRiver + JPlay-en keresztul mennek a Flac fileok de tenyleg anniyra jol szol a Spotify, hogy nagyon elcsodalkoztam. De viszont a JRiver felulete anniyra tetszik, hogy szeretnem azon keresztul iranyitani meg hangositani mert a Spotify alkalmazasban nehez elerni a hangositast mivel nincs taviranyitom a rendszeremhez.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
svan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2008.04.19., szomb. 17:57
Értékelés: 183
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: svan »

Big írta:
2018.11.11., vas. 19:50
Foobar védelmében, így is nézhet ki illetve van borító is. :D Tehát azért a fapadostól jó messze van, ja és van hozzá foobar 2000 controller app is, meg 270 ft-ért Pro verzió is. :rolleyes: Névtelen.jpg
Én a Foobart monkeymote-al vezérlem iPad-ről. Meglepően kényelmes.
Sztereó: TMP Ant LE Dac | Jadis DA 60 | JMlab Utopia Mini
Sztereó 2: Musical Fidelity Tri-Vista 21 | TMP Classic | Dynaudio Confidence C1
Mozi:  Onkyo TX-NR807  -  Dynaudio Contour 1.1 / Dynaudio Contour SC -  Klipsch R-112SW  -  Dune HD   -  Samsung QLED

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Meg multkor kerdeztem, hogy hogyan lehet beletenni JRiver-be a Spotify-t es akkor mondtak, hogy a Streamer menupontban lehet meghivni a Spotify-t de sajnos nem jatszik le semmit es kiirja, hogy vagy a Browsert hasznaljam vagy a lehuzhato programot windowsban. Erre tud valaki megoldast hogyan tudnam rabirni, hogy JRiver + JPlay-en keresztul menjen ki a jel?
This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
b_t
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.08.28., hétf. 10:24
Értékelés: 372
Kapcsolat:

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: b_t »

Most akkor jól értem attól van a tartás, hogy lopott anyagot indexel a Roon, ennek a metaadata felmegy a felhőbe, a Roon kiadja a hatóságnak és ez alapján eljárás indul? Valahogy nem hiszem.

De egyszerűbb nem letölteni hobbiból illegális forrásból zenéket amiket sosem érünk rá meghallgatni és akkor nincs baj. Azt a pár zenét ami érdekel és nincs Tidal-on azért meg lehet venni.

Nekem kicsit kifordított ez az egész. Nem kell lopni azt kész.
http://carbon4copy.blogspot.com/

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”