Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Saját hifis cuccaimról készült képek

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

earforce írta:
2018.11.15., csüt. 12:10
Megetettem az F15-öt és lám F19 lett belőle :)

IMG_20181114_213828-1382x1843.jpg
Megágyazol az 1.7-nek? :rolleyes:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

gelván írta:
2018.11.13., kedd 15:34
ZU audiosóknak:
ZU union kondi mód, Clarity MR sorozatú 1mf kondi beépítése az eredeti helyére:
azért is aktuális a dolog mert a gyártók is ezt építik be az új modellekbe
hang minden tartományában sok a javulás
Jah, most volt upgrade-re is akció!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: earforce »

Megetettem az F15-öt és lám F19 lett belőle :)
IMG_20181114_213828-1382x1843.jpg
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Online
Avatar
gelván
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2009.10.24., szomb. 15:40
Értékelés: 503

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: gelván »

ZU audiosóknak:
ZU union kondi mód, Clarity MR sorozatú 1mf kondi beépítése az eredeti helyére:
azért is aktuális a dolog mert a gyártók is ezt építik be az új modellekbe
hang minden tartományában sok a javulás
Csatolmányok
Beépítve.JPG
Beépítve.JPG (2.53 MiB) Megtekintve 3984 alkalommal
Szerelt MR+mundorf.JPG
Szerelt MR+mundorf.JPG (2.57 MiB) Megtekintve 3984 alkalommal
Megbontás.JPG
Megbontás.JPG (2.58 MiB) Megtekintve 3984 alkalommal
ZU eredeti 2.JPG
ZU eredeti 2.JPG (663.53 KiB) Megtekintve 3984 alkalommal
LP:VPI HW 19-Jelco TK 950S-vdH Frog Gold - AVA MC 5 - CJ PV7- CD/SACD/Bluray:OPPO 93 NF Edition Reel: Tandberg TD20a - DAC:M2TECH Two plus/clock/ps Erősítő:Acoustic Plan Sitar Hangfal: Usher MD One - Hifi rack:Pisti80

Gilberto

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gilberto »

Ez jó. :)
Félreérthetően fogalmaztam.
A komplett rendszerekre értettem.

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Gilberto írta:
2018.11.11., vas. 18:40
A fejhallgatós szekció is pipa. 10 év. Finish. hi.gif
...Akkor inkább nem kezdek bele. :D :smile32:
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Gilberto

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gilberto »

A fejhallgatós szekció is pipa. 10 év. Finish. hi.gif
Csatolmányok
scroll_hu_img_20181111_181925.jpg
scroll_hu_img_20181111_181925.jpg (87.31 KiB) Megtekintve 3875 alkalommal

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 380

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: nor »

Némi pakolgatás után végre mindenki a helyére került :)
Rendszer a helyén.jpg
Rendszer a helyén.jpg (120.5 KiB) Megtekintve 3769 alkalommal
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Focal Onyx, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY)

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

cables írta:
2018.11.11., vas. 11:26
asebestyen írta:
2018.11.04., vas. 23:08
hosszu írta:
2018.11.04., vas. 17:23
A földelődoboz a Nu-Vista méretű, ám attól súlyosabb (47 kg) fadoboz a földön, a hangsugárzóm pedig a hangsugárzóállvány és a 4 kilós Entreq "patkány" közé bepréselt 1 kilós "tejesdoboz".
Te figyelj, kinek és mit akarsz ezzel az általad is irreálisnak titulált installal bizonyítani? gondolkodik.gif
Nehezen szántam rá magam, hogy reagáljak erre a vitára, de mivel jól ismerem mindkét embert, voltam is mindkettőnél, ezért mégis beírok.

Szóval én modortalan kekeckedésnek érzem az Ákos beírását, valami olyannak, ami nem illik ebbe a "bemutatom a cuccaimat" topikba. Itt nem leszólják emberek a másik cuccát, hanem ötletet kapnak.

Ákos egyébként hajlamos az elszállásra. Kb. egy éve pm-ben rákérdezett, hogy mi a véleményem a Kolibri-ról. Ő akkor éppen ezt a hangfalat tolta, fan klub meg egyebek. Leírtam neki, hogy ahol én hallottam, egy normál szobában, ott nem volt mélye. Attól kezdve minden beírásomat minimum mínuszolta, de inkább leszólta. Aztán most pár hete rájött, hogy az Enigma a hangfal és leírta, hogy sajnos nem tudta a nagyszobában használni a Kolibrit. No komment
Örülök hogy rászántad magad Rudi bá, ez komolyra sikerült és tényleg jobban illik ebbe a topicba, valamint mutatja milyen messzire is jutottál... mindenben is. bravo.gif
Nah, látod Hosszú, ez a szint, amit rajtam kértél számon. :smile32:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: cables »

asebestyen írta:
2018.11.04., vas. 23:08
hosszu írta:
2018.11.04., vas. 17:23
A földelődoboz a Nu-Vista méretű, ám attól súlyosabb (47 kg) fadoboz a földön, a hangsugárzóm pedig a hangsugárzóállvány és a 4 kilós Entreq "patkány" közé bepréselt 1 kilós "tejesdoboz".
Te figyelj, kinek és mit akarsz ezzel az általad is irreálisnak titulált installal bizonyítani? gondolkodik.gif
Nehezen szántam rá magam, hogy reagáljak erre a vitára, de mivel jól ismerem mindkét embert, voltam is mindkettőnél, ezért mégis beírok.

Szóval én modortalan kekeckedésnek érzem az Ákos beírását, valami olyannak, ami nem illik ebbe a "bemutatom a cuccaimat" topikba. Itt nem leszólják emberek a másik cuccát, hanem ötletet kapnak.

Ákos egyébként hajlamos az elszállásra. Kb. egy éve pm-ben rákérdezett, hogy mi a véleményem a Kolibri-ról. Ő akkor éppen ezt a hangfalat tolta, fan klub meg egyebek. Leírtam neki, hogy ahol én hallottam, egy normál szobában, ott nem volt mélye. Attól kezdve minden beírásomat minimum mínuszolta, de inkább leszólta. Aztán most pár hete rájött, hogy az Enigma a hangfal és leírta, hogy sajnos nem tudta a nagyszobában használni a Kolibrit. No komment

Avatar
nickjames
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2016.08.10., szer. 22:27
Értékelés: 52

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: nickjames »

[/quote]
Jó lenne ha ezeket a felfedezéseket más szűz arcoknak le tudnád demózni úgy hogy nem mondod meg mit változtattál
Az ember hallása-tudata nagyon könnyen módosulhat bizonyos szituációknak megfelelően
[/quote]

Nekem volt szerencsém hallani hosszúnál pár "megoldás" hatását, igaz nem vak teszttel, azaz láttam is mi jött a rendszerbe. Az eredmény viszont meggyőzött, és volt olyan "kütyü", amitől nem feltétlenül olyan változást reméltem, amit az én messze nem annyira "edzett" fülem is észlel. De elég egyértelmű volt...

Tény, hogy a kis dobozok "kilógnak" a többi komponens közül, de ugye ez "átmeneti szükségmegoldás". Azt azért hozzá kell tenni, hogy komoly meglepetést tudnak okozni, nagyságrendekkel jobban szólnak, mint azt várná a hallgató.

Online
Avatar
erica
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:45
Értékelés: 273

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: erica »

IMG_20181018_180512.jpg
IMG_20181018_180512.jpg (3.87 MiB) Megtekintve 3796 alkalommal
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: avl2 »

Deadpool írta:
2018.11.09., pén. 13:10
Swans m1
jo is az ! en valtogatom Jungson LS3/5A- val es nekem mindegyik igen jo.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

PSX_20181109_123509.jpg
PSX_20181109_123509.jpg (412.08 KiB) Megtekintve 3718 alkalommal
Swans m1
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Ez olyan lehetett mint mikor tegnap hazajott az asszony es en rakerdeztem, hogy hozott-e sort szamomra erre ugy ossze ba....unk, hogy egesz este nem beszeltunk de aztan kiderult, hogy valami vegett felhuzta magat haza fele jovet es csak egy szikra eleg volt a "kibontakozasnak", na ez is valami ilyesmi lehetett. :rolleyes:
En mindket forumtars irasait szeretem olvasni es lehet belole tanulni az egyik forumtarsat meg szemelyesen is ismerem es sokat segitett amiert halas is vagyok. :smile53:
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: avl2 »

szerintem: egyszerüen irasos kommunikacioban nem jött at a szandek, a stilus. nem gondolom, hogy asebestyen nagyon bantonak szant, sokkal inkabb: kicsit szarkasztikusnak.
hosszu meg nagyon bantonak interpretalta, megbantodott, mert nem a bujkalo szarkasztikus mosolyt ertette.

egyik forumtarsrol sem gondolom - szemelyesen nem ismerve, csak az irasaik alapjan -, hogy "igazi taho" lenne :-))) kulturalt emberek, csak most epp nem ertettek meg stilust, szandekot, felresikerült. van ilyen.

igyanak meg együtt egy sört/bort/malnaszörpöt, szarkasztikusan kritizaljak a masik rendszerenek furcsasagait, hallgassanak meg a masiknal nehany kedvenc sajat felvetelt, es irjak meg a tapasztaltakat.

..hosszunal termeszetesen a rendszer furcsa, (ma még ??) bizarr elemeit aprankent kiveve, es leirva: ki milyen valtozast hallott !! DE: SZÓLJON a ZENE !!!!

Avatar
nagygabor1982
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 752
Csatlakozott: 2017.07.03., hétf. 12:22
Értékelés: 201
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: nagygabor1982 »

Én azt gondolom, hogy az ezotérián / valláson alapuló megfigyeléseknek / tapasztalatoknak egy totál más fórumon kellene lenniük. Pl.: avxezo.hu/forum/index.php. Vagy valami hasonló. Nálam ezek a dolgok és minden hozzájuk járuló körítéseik arra jók, hogy megmosolyogtatnak. És elkezdem beleképzelni magam 1 olyan érzelmi világba, ami túlér a jelenlegi dimenzión és ott abban az állapotban okoz eufóriát az adott "hangot javító - vagyis inkább javítani vélt - eszközök" világában. Ilyenkor olyan környezetben képzelem magam, ahol varázsgombák és LSD jóravaló hatóanyagai bombázzák a sejtjeimet. Na most erre minden hívő hifista "mondhassa": "honnan tudod, hogy nem pozitív a hangra nézve, ha nem is próbálod meg és élből elutasítod". Ez az alap felállás. Eszükbe sem jut mennyi minden ilyen követ, dobozt, szivacsot, repülőgéproncsot próbálhattam vagy próbáltam. Ha neked nem jön be, nem hallasz jóságot ezektől, te 1 hülye vagy. Én ilyenekkel találkoztam csak. (nyilván tisztelet a kivételnek, akik csendben élvezik a természetfeletti dolgaikat.) És ezért nem tudok ezekhez az emberekhez jópofát vágni már. Mindig van kifogásuk. Ha nem hallod, hogy ezek pozitívak a hangra, akkor nem elég jó a rendszered vagy túl jó a rendszered. Mindig van valami, amivel megmagyarázzák, ez márpedig fasza, akkor is, ha Te nem hallod. Mert ha nem hallod, vagy veled, vagy a rendszereddel van a baj. Ennyi az én véleményem. Ami a legjobban baszta ki a biztosítékot amikor egy hasonló beállítottságú ember azt mondta: "ha elég komoly a rendszered nem számít az akusztika." Na innentől van végem ezektől. Nem érdekel kit bántok ezzel, amikor az ilyenek is kíméletlenül bántanak, ha belegyalogolsz a kis lelki világukba. :kiss: Még 1x mondom, tisztelet a kivételnek... Ez itt kicsit off lett, bocs, de ha már itt robbant ki...

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: audioline »

hosszu írta:
2018.11.08., csüt. 20:12
Csak, hogy megértsd mondandómat, és egyben kifejezzem mennyire felháborítónak és közösségrombolónak tartom folyamatos és mindenre kiterjedő kötözködésedet, tudatos és állandó sértegetéseidet, "munkásságodat" az avx-en, egy rövidke pillanatra lesüllyedek a szintedre - TAHÓ VAGY!

Sajnálom, csupán sejteni vélem, hogy valami komoly gondod lehet. Másra nem tudok gondolni. A fentieknél jóval értelmesebb, intelligensebb kommentekhez szoktunk részedről.

Ha már publikálod rendszered történéseit - senki sem kötelez rá - legalább adhatnál világos, megértéshez közelebb juttató infókat, a nem éppen 'hétköznapi' audio eseményekhez ill. közzétett tapasztalatokhoz... Ereszkedj le hozzánk légyszi!

Peace.
.

Avatar
meridián
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2010.07.02., pén. 13:51
Értékelés: 539

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: meridián »

Osztán....mé? :D :D :D :D
Amikor kivágod az utolsó fát,a folyóból kifogod az utolsó halat,
rájössz arra a pénzed semmit sem ér.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: audioline »

Könyörgöm!!! Lehessen "má megint minuszolni...

:smile30:
.

Avatar
meridián
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2010.07.02., pén. 13:51
Értékelés: 539

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: meridián »

hosszu írta:
2018.11.04., vas. 17:23
Vendég járt nálam!
Meglátogatott (azaz, egyenlőre még mindig nálam van) az Entreq legnagyobb földelődoboza - Olympus Tellus - és sikerült vele összeállítanom életem immár legirracionálisabb rendszerét. A földelődoboz a Nu-Vista méretű, ám attól súlyosabb (47 kg) fadoboz a földön, a hangsugárzóm pedig a hangsugárzóállvány és a 4 kilós Entreq "patkány" közé bepréselt 1 kilós "tejesdoboz".
A meghallgatás megdöbbentő és egyben elgondolkodtató eredményt hozott, még úgyis, hogy már van a rendszeremben 2 db Entreq fadoboz (és egyéb VF-ek), valamint a nagy doboznak a 7 csatlakozójából csak 2 földelés volt a rendszerre kötve. (... mert nem akartam még jobban összeomlani, amikor vissza kell adnom.)

1.jpg
Látod....látod....Hosszu,Mi...Ákossal már csak Zenét hallgatunk....Tudod,Mi ilyen egyszerű Figurák vagyunk.... :smile51:
Amikor kivágod az utolsó fát,a folyóból kifogod az utolsó halat,
rájössz arra a pénzed semmit sem ér.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Rotox írta:
2018.11.08., csüt. 20:34
Előrebocsátom, személyesen nem ismerem asebestyen fórumtársat.

Úgy gondolom, ez a válasz jócskán eltúlzott reakció volt egy szerintem félreértett kérdésre, melynek stílusát akár lehet kritizálni - bár én nem látok benne semmiféle, ilyen indulatot kiváltó tartalmat - ugyanakkor a válasz pl. engem is érdekelne. gondolkodik.gif Mindenféle bántás, vagy hátsó szándék nélkül.
Azt gondolom, Hosszú reakciója nem ennek az egy kérdésnek szól, inkább ahogy Ő fogalmaz "munkásságomnak". Tény, hogy sem az ezoterikus, sem a valóságtól teljesen elrugaszkodott, sem a sok esetben anyagi érdekből félrevezető közösségeket nem volt szándékomban építeni. Az utóbbit szoktam zilálni, nem tagadom és én meg éppen azt tartom közösség rombolónak.
Én Hosszút ennél a megnyilvánulásánál sokkal magasabb szintre pozicionáltam, Őt személyében sosem bántottam, legalábbis nem volt szándékomban, sőt bejegyzéseit is érdeklődéssel olvasom, mégha azonosulni általában nem is tudok vele.
Jelen esetben tényleg kíváncsi voltam, mi lehet a magyarázata egy ilyen istallnak. Igen, ha én nem is csinálnék hasonlót se, attól még érdekel, hogy mi vezet valakit ide. Ha ez tahóság, hát vállalom. :rolleyes:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1023
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Előrebocsátom, személyesen nem ismerem asebestyen fórumtársat.

Úgy gondolom, ez a válasz jócskán eltúlzott reakció volt egy szerintem félreértett kérdésre, melynek stílusát akár lehet kritizálni - bár én nem látok benne semmiféle, ilyen indulatot kiváltó tartalmat - ugyanakkor a válasz pl. engem is érdekelne. gondolkodik.gif Mindenféle bántás, vagy hátsó szándék nélkül.

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: hosszu »

[/quote]

Te figyelj, kinek és mit akarsz ezzel az általad is irreálisnak titulált installal bizonyítani? gondolkodik.gif
[/quote]

Csak, hogy megértsd mondandómat, és egyben kifejezzem mennyire felháborítónak és közösségrombolónak tartom folyamatos és mindenre kiterjedő kötözködésedet, tudatos és állandó sértegetéseidet, "munkásságodat" az avx-en, egy rövidke pillanatra lesüllyedek a szintedre - TAHÓ VAGY!

A magam szintjén megmaradva mindössze csak jelzem, ön nagyon komoly hiányosságokkal bír, a civilizált kommunikáció, a mások tiszteletben tartása, a kulturált emberi kapcsolatok terén - ráadásul én kérek elnézést, hogy bátorkodtam ezt észrevenni és jelezni.
longkft.hu/audioblog/

Avatar
dondusfi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 625
Csatlakozott: 2012.04.17., kedd 19:51
Értékelés: 291
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: dondusfi »

nagygabor1982 írta:
2018.11.06., kedd 20:23
Kicsit változott a rendszer és a szoba...
A jelen állapot, 1 darabig végleges. A Rega és a Cabasse-k mindenképpen elég jó ideig azt gondolom. :smile29:
Gratula hozzá!
Én nem bánnám ha sürübben változna. :D Mindig örömmel nézem a képeid ;peace;
Jó zenehallgatást!
Tv:Panasonic TX-55EX600E Házimozi:Onkyo AVX-380 Multimédia:Dune HD Solo Lite Blu-ray:Pioneer BDP-51FD Stereo/Dac:Hegel H80 Cd:? Streamer:WiiM Mini Hangsugárzó:Monitor Audio GS20 Fejhallgató:B&W P5 Táv:Logitech Harmony 300, 650 Nas:Synology DS212j

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”