Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heed Audio termékek

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

K P írta:
2018.11.08., csüt. 20:43
Sziasztok!

Bocs, ha láma a kérdés...
Adott egy PC, ami USB kártyán keresztül kapcsolódik a DAC- omba, ami előfok is egyben. Erre a DAC-ra csatlakoztatható SI 2, vagy csak egy végfok?
Több érzelmet szeretnék itthon a zenében, gondoltam próbát tennék egy Heed integrálttal....
90 %- ban klasszikus zenét, és dzsesszt hallgatok.
Ha az a kérdés hogy végfoknak használható e az si,akkor nem.Elő,és integrált erősítőnek használható. Ha van a dac-on analóg kimenet,akkor viszont nem értem a kérdést. gondolkodik.gif PP
Si árban végfok is elérhető a heed-től,és ha leírnád pontosan hogy mid van és mit is szeretnél,előrébb lennénk.

Avatar
K P
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2010.02.27., szomb. 13:33
Értékelés: 272

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: K P »

Sziasztok!

Bocs, ha láma a kérdés...
Adott egy PC, ami USB kártyán keresztül kapcsolódik a DAC- omba, ami előfok is egyben. Erre a DAC-ra csatlakoztatható SI 2, vagy csak egy végfok?
Több érzelmet szeretnék itthon a zenében, gondoltam próbát tennék egy Heed integrálttal....
90 %- ban klasszikus zenét, és dzsesszt hallgatok.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Shimano írta:
2018.11.08., csüt. 17:55
asebestyen írta:
2018.11.08., csüt. 09:23

Örülök, hogy úgy is jó, nekem is jó lenne, de így még jobb. :) Amúgy semmi bonyolult nincs benne, mert megvan a drót ami tetszik, és abból bekötsz még egyet, ez azért nem túl bonyolult. :D
A PC zsinórral meg nem büntetek Heed elektronikát. :smile53:
Nah, ennyit a drótozásról részemről...
Értelek,de figyeld csak meg hogy egy idő után már nem lesz mégjobb érzés, csak a jó,vagy a rosz marad.Ez a mégjobb dolog a jelentőségét tekintve huszadrangúvá válik,és amúgy is ezek csak olyan egy két napos érzések,hosszabb távon észre sem veszed már.Egyszerű a képlet,élvezed a zenét,vagy nem.Tehát jó a rendszer,vagy nem.
A pc dróttal meg hidd csak el hogy nem bünteted a rendszert,és még olyan érzésed sem lesz hogy esetlegesen úgy lettél mazochista hogy észre sem vetted :D mert jó az,csak persze nem tíz perc után kell ítéletet mondani róla,ha nem járatni kell két három napig vele a rendszert,aztán beérik az.
Erről a járatásról még annyit,hogy ha én piszkálok valamit a cuccon,akkor ezután emberesebb hangerőn egy két lemezt lepörgetek,és utána megint összeáll egy kerek egésszé a megbolygatott hangzás.Én hiszek az összeérés jelentőségében,mind a járatás,mind a piszkálások után hallható az ha újra egyben van már a hang.
Semmiféle hitvitába nem szeretnék belemenni. Ebben a topicban kábelesbe pláne. Én, ahogy nem tudom befogadni az én rendszeremhez hasonlóak milliós kábelezését, úgy a PC zsinórozást sem. sad.gif Bármelyik mellett való kardoskodást egyformán elvakultnak érzek, csak ellenkező előjellel.
Az én preferenciáim szerint a PC zsinór nem jó (nálam ez nem hit kérdése, unszolásotokra többször próbáltam). A kemény 8e Ft-os tápkábeleim viszont számomra jók, amiknél nekem régóta nem kell jobb. :) Hogy másoknak ugyanez fordítva van, szívesen elfogadom, viszont is csak ennyit várok. :smile53:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

asebestyen írta:
2018.11.08., csüt. 09:23

Örülök, hogy úgy is jó, nekem is jó lenne, de így még jobb. :) Amúgy semmi bonyolult nincs benne, mert megvan a drót ami tetszik, és abból bekötsz még egyet, ez azért nem túl bonyolult. :D
A PC zsinórral meg nem büntetek Heed elektronikát. :smile53:
Nah, ennyit a drótozásról részemről...
Értelek,de figyeld csak meg hogy egy idő után már nem lesz mégjobb érzés, csak a jó,vagy a rosz marad.Ez a mégjobb dolog a jelentőségét tekintve huszadrangúvá válik,és amúgy is ezek csak olyan egy két napos érzések,hosszabb távon észre sem veszed már.Egyszerű a képlet,élvezed a zenét,vagy nem.Tehát jó a rendszer,vagy nem.
A pc dróttal meg hidd csak el hogy nem bünteted a rendszert,és még olyan érzésed sem lesz hogy esetlegesen úgy lettél mazochista hogy észre sem vetted :D mert jó az,csak persze nem tíz perc után kell ítéletet mondani róla,ha nem járatni kell két három napig vele a rendszert,aztán beérik az.
Erről a járatásról még annyit,hogy ha én piszkálok valamit a cuccon,akkor ezután emberesebb hangerőn egy két lemezt lepörgetek,és utána megint összeáll egy kerek egésszé a megbolygatott hangzás.Én hiszek az összeérés jelentőségében,mind a járatás,mind a piszkálások után hallható az ha újra egyben van már a hang.

Avatar
gezu79
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.02.21., kedd 12:14
Értékelés: 14

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gezu79 »

"A PC zsinórral meg nem büntetek Heed elektronikát."

Pedig nem kell neki szerintem egyéb, mint PC zsinór. Sőt ha kihúzod, egy jó pár másodpercig elzenél zsinór nélkül is.
Üdv.Géza
-Heed Obelisk Si3, Heed Obelisk X2, Heed Obelisk DA, Heed Obelisk DT, Heed Enigma 5
-TMP Triton, TMP DAC, SOL Kolibri

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

asebestyen írta:
2018.11.08., csüt. 09:23
Shimano írta:
2018.11.08., csüt. 08:38
asebestyen írta:
2018.11.07., szer. 22:13
Amiben viszont elég biztos vagyok, hogy az Enigmát bikábelezni kell
Tisztán szól az egy egyszerű dróttal is ...
Örülök, hogy úgy is jó, nekem is jó lenne, de így még jobb ...
Gyerekek, mindjárt szétültetlek benneteket! :kapdelm:

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Shimano írta:
2018.11.08., csüt. 08:38
asebestyen írta:
2018.11.07., szer. 22:13

Amiben viszont elég biztos vagyok, hogy az Enigmát bikábelezni kell, az nagyon sokat hoz rajta tisztaságban. :smile53:
Ákos,ne suvickold már annyit azt az enigmát,mert még elkopik. :D
Tisztán szól az egy egyszerű dróttal is. ;) Be kell lőni a helyes tónust és az egyensújt,ennyi a teendő.Rém egyszerű ez,nem kell ezt bonyolítani még bidrótozással,meg a még tisztább hang keresésével.
Nálam pl most úgy van,hogy semmi spéci hálódrót,tehát pc dolgozik mindenhol.Az enigmán a felső terminálban van a linn azzal az összekötő dróttal együtt amit Zsolt anno belepakolt,és egy kék színű,nemtudommilyendejó vdh digit kábel,oszt jó napot,tökéletesen szól.
Egyszerű ez,ne bonyolítsátok túl.
Örülök, hogy úgy is jó, nekem is jó lenne, de így még jobb. :) Amúgy semmi bonyolult nincs benne, mert megvan a drót ami tetszik, és abból bekötsz még egyet, ez azért nem túl bonyolult. :D
A PC zsinórral meg nem büntetek Heed elektronikát. :smile53:
Nah, ennyit a drótozásról részemről...
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

asebestyen írta:
2018.11.07., szer. 22:13

Amiben viszont elég biztos vagyok, hogy az Enigmát bikábelezni kell, az nagyon sokat hoz rajta tisztaságban. :smile53:
Ákos,ne suvickold már annyit azt az enigmát,mert még elkopik. :D
Tisztán szól az egy egyszerű dróttal is. ;) Be kell lőni a helyes tónust és az egyensújt,ennyi a teendő.Rém egyszerű ez,nem kell ezt bonyolítani még bidrótozással,meg a még tisztább hang keresésével.
Nálam pl most úgy van,hogy semmi spéci hálódrót,tehát pc dolgozik mindenhol.Az enigmán a felső terminálban van a linn azzal az összekötő dróttal együtt amit Zsolt anno belepakolt,és egy kék színű,nemtudommilyendejó vdh digit kábel,oszt jó napot,tökéletesen szól.
Egyszerű ez,ne bonyolítsátok túl.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

hukkle írta:
2018.11.07., szer. 21:35
Nálam Van Damme van az Enigma 5 és az Obelisk SI III között. Négy eres változat. Néha bekötöm a lentebb említett beldent is, de csak 1-1 szálat. A belden több szállal bekötve egyre rosszabb számomra.
Érdekes dolog ez a kábelezés és talán nincs is egyetlen igazság. Nekem is volt VD 544, meg Belden 9497 is, igaz nem Heed rendszerben. Baromira színez mind a kettő. A VanDamme állandó rock koncert, még a kamarazenéből is azt csinál, a Belden meg 1x-esen igen zárt hang, de többszörözve se lesz igazán jó, csak máshogy rossz. Talán izgága, túl fényes hangú elektronika után jó lehet. Kérem ezen senki ne sértődjön meg, 1 vélemény a sok közül.
Amiben viszont elég biztos vagyok, hogy az Enigmát bikábelezni kell, az nagyon sokat hoz rajta tisztaságban. :smile53:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 362

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Nálam Van Damme van az Enigma 5 és az Obelisk SI III között. Négy eres változat. Néha bekötöm a lentebb említett beldent is, de csak 1-1 szálat. A belden több szállal bekötve egyre rosszabb számomra.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Sene írta:
2018.11.07., szer. 19:13
A végfok közvetlen az Enigma mellett van
36_1_11.gif

Avatar
Sene
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 18:03
Értékelés: 88

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Sene »

mishow írta:
2018.11.07., szer. 08:04
Sene írta:
2018.11.07., szer. 07:00
2x~0,6m Cable Talk 4.1
Ezt hogy csinálod? Cca 1m bázistávolság :o
...
Gondolom bi-wire bekötésben használod, ha már ...
A Végfok közvetlen az Enigma mellett van. Bázistávolság ~2,2m.
Igen, bi-wire bekötés (egyik féle ;) )

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

mishow írta:
2018.11.07., szer. 08:35
tonee73 írta:
2018.11.07., szer. 08:11
szerk.: most itt is akad az apróban egy 2x3m-es darab:
http://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=109928
Levelezésben vagyunk ... :smile32: :D :rolleyes:
Annál nekem jobban bejött a k20.Anno próbáltam a CT több változatát is,és a Linnhez képest punnyadt és élettelen volt mindegyik cable talk.Igaz hogy akkor még nem volt heed vasam,de a k20 azóta is meg van.
A si3 jobb erősítő mint az elődei táp nélkül is,és tényleg van a hangjában valami ami arra késztet hogy újra és újra próbáljuk,a hangszerhangjai természetessége pl az a valami,de tónusában és úgy összességében is jó.
Én mikor próbáltam azért is maradtam végül is az előd kettesnél,mert azt annyit hallgattam elötte hogy szinte az agyamba égett már a hangja.De szerintem 10 hifisből 11 azt mondaná ha elsőre hallgatná meg egymás után őket,hogy az s3 a jobb,és ez nem is kérdés.
Nekem egyedül az volt fura és szokatlan benne,hogy a nagy dackártya miatt,mert az volt benne, jobban kellett neki tolni a hangerőt az si2 kiskártyás változatához képest,de egyforma kártyákkal,vagy egy da-val elöttük már ez sem lenne az.
Az én x2-őm egyébként most egy hét használat után kezdi csak azt mutatni amit tud,eddig csak próbálkozott.Szóval fontos a járatás.Mondjuk az is igaz hogy csak tegnap tudtam először hosszabb ideig nagy hangerőn összeérlelni a rendszert,eddig csak úgy szólt időnként.Most már azt hallom ami az emlékeimben is élt tőlük,szóval beérett a gyümölcs.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

mishow írta:
2018.11.07., szer. 08:35
tonee73 írta:
2018.11.07., szer. 08:11
szerk.: most itt is akad az apróban egy 2x3m-es darab:
http://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=109928
Levelezésben vagyunk ... :smile32: :D :rolleyes:
Korrekt srác, :smile53: ő vette meg a Marantz CD72mkIISE-met nyáron.A mai napig privát levelezésben vagyunk.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

tonee73 írta:
2018.11.07., szer. 08:11
szerk.: most itt is akad az apróban egy 2x3m-es darab:
http://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=109928
Levelezésben vagyunk ... :smile32: :D :rolleyes:

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

mishow írta:
2018.11.07., szer. 08:04
Sene írta:
2018.11.07., szer. 07:00
2x~0,6m Cable Talk 4.1
Amúgy látom, hogy a brit fórumokon a CT a klasszikus bestbuy ajánlott (felkapott) budget kábel, míg nálunk a Linn K20 kezd valami ilyesmi lenni.
Gondolom bi-wire bekötésben használod, ha már ...
Nálam a CT 3.1 a standard rendszerelem 2004 óta (ez a legrégebbi pont , minden lecserélődött körülötte, de valahogy mindig megmaradt).Az tény, hogy "bagóért" jó minőség.Sima OFC réz, semmi flanc.
szerk.: most itt is akad az apróban egy 2x3m-es darab:
http://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=109928
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Sene írta:
2018.11.07., szer. 07:00
2x~0,6m Cable Talk 4.1
Ezt hogy csinálod? Cca 1m bázistávolság :o
Amúgy látom, hogy a brit fórumokon a CT a klasszikus bestbuy ajánlott (felkapott) budget kábel, míg nálunk a Linn K20 kezd valami ilyesmi lenni.
Gondolom bi-wire bekötésben használod, ha már ...

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Doky írta:
2018.11.06., kedd 21:03
Evidence Audio Siren II
10 éve ez a rendszerem fix pontja.
Ezzel ne is bosszants Doky!
Sokáig volt nekem is, imádtam, de az akkori rendszer felszámolásnak ez is áldozatul esett :smile30: sad.gif
A mai napig bánom, remek a hangja és a 6 (!) érrel sokat lehet kísérletezni.
Végig is csináltam mindenféle "wire" bekötést (Creek Destiny + első szériás gyári Jungson LS3/5 között) érdekes móka sok tanulsággal, akkoriban még volt hozzá türelmem :rolleyes: Egy másik fórumon talán meg is van, bár nem lett belőle külön cikk (sajnos) csak rengeteg topic bejegyzés ...
Később próbáltam venni, de használtan nincs, amit pedig újonnan ezen a néven árulnak, az iszonyat drága, és nem is egészen ugyanúgy néz ki.

Ahogy korábban írtam, ez a kábel is illeszkedik a single-wire sorozatba, az AQ és a DNM (majdnem megint elírtam a rövidítést, szegény DeNis Morecroft ..) mellé.
Szerintem a Heed elektronikákhoz jól illenek a részletező de színezetlen egy-eres kábelek, bár ezzel kapcsolatban hallottam olyan véleményt, hogy ilyenkor minden kábelt következetesen ilyenre kell cserélni.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Shimano írta:
2018.11.06., kedd 20:47
mishow írta:
2018.11.06., kedd 19:32
nálam az egész rendszerben a Heed saját kábelei szólnak
Na és mivel,azaz hogy milyen vasak maradtak végül is?
Egyelőre áll a projekt addig, amíg lesz egy próba-x2 meghallgatásra.
Most a régi rendszer szól, a melegebb, érzelmesebb hangja valamivel közelebb áll hozzám, de ha az Si3 finomságára gondolok, fáj érte kicsit a szívem. Ezért várom, mit hoz az x2 - természetesen beszámolok róla, nem hagyom ki belőle a kedves topic-társakat :D

Avatar
Sene
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 18:03
Értékelés: 88

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Sene »

tibi62 írta:
2018.11.06., kedd 19:15
Szép estét! :)
Kérdezném, hogy ti milyen hangfalkábeleket használtok Heed erősítőkhőz?
2x~0,6m Cable Talk 4.1

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Doky »

tibi62 írta:
2018.11.06., kedd 19:15
Szép estét! :)
Kérdezném, hogy ti milyen hangfalkábeleket használtok Heed erősítőkhőz?
Evidence Audio Siren II.
10 éve ez a rendszerem fix pontja.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

mishow írta:
2018.11.06., kedd 19:32

nálam az egész rendszerben a Heed saját kábelei szólnak
Na és mivel,azaz hogy milyen vasak maradtak végül is?

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

tibi62 írta:
2018.11.06., kedd 20:05
A Belden 9497 ismeritek?
Minimum duplázva, de inkább triplázva, akkor egy jó közepes kábel.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
tibi62
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 21:43
Értékelés: 249
Tartózkodási hely: Balatonberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tibi62 »

A Belden 9497 ismeritek?

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

tibi62 írta:
2018.11.06., kedd 19:54
Heed pre, Heed Ps hangfal Martin logan Source.
Ezzel megfogtál, elektrosztatikus hangfallal (itt lehet így írni :rolleyes: ) kapcsolatban nincs tapasztalatom gondolkodik.gif

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”