Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Alátétek, rezgéscsillapítás

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 383

Re: Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: greenbio »

sziasztok!

ki szeretném próbálni a légpáránás csillapítást hangsugárzó alatt. a barkácsboltokban kapható 300-400mm átmérőjű belsők nagyon ballonosak, 80-100mm szélesek is lehetnek. a normál bringa belsőnek meg az átmérője túl nagy 600-711mm. ezek viszont alacsony profilúak. mi ilyenkor a megoldás? az első túl magas és emiatt instabil lenne habár ez passzol jobban a sugárzómhoz (nem állványos). a bringa belső átmérője túl nagy, de annak a profil magassága már sokkal kedvezőbb. természetesen mindezek úgy értendők, hogy nincs 3 bar-ra fújva egyik sem :)
ha valaki kísérletezett már ilyesmivel, kérem ossza meg a tapasztalatait, köszönöm

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Re: Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Dorian »

hosszu írta:
2018.08.16., csüt. 17:35
Az IKEA Lack asztalt nálunk is nagyon sokan használják.
Már egyel kevesebben. Hála az égnek, hogy rászántam magam, hogy csináltassak helyette keményfából állványt. Mindjárt eltűnt egy csomó mélyközép kiemelés és zavarosság, helyette pedig pontosabb és mélyebb basszusok kerültek elő "a semmiből"
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Re: Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: hosszu »

PgSpa írta:
2018.08.04., szomb. 11:31
Kedves Mindenki!

Lehet, hogy lerágott csontot kaparok elő, de a fórumban keresve is kevés infót találtam az IKEA Aptitlig klopfolódeszka alátét célú használatáról. Külföldi fórumokon több pozitív visszajelzést láttam, magyar vonalon pl. egy hazai gyártó fotóján fedeztem fel készülékek, lemezjátszó alatt. Mi a tapasztalatotok?
Az IKEA Lack asztalt és Aptilig bambuszlapot nálunk is nagyon sokan használják. Sajnos, az Aptilig az utóbbi években "olcsósodott", már nem a teljes felület bambusz, belül található benne sok-sok "súlycsökkentő" üreg. Ettől függetlenül a rátett készülékek hangja emberibbé, hihetőbbé, nyugodtabbá válik. Nagyon jó eredményt ad, ha az adott készülék hasával (ha az teljesen sima) közvetlenül érintkezik, azzal egy egységet képez. Jól párosítható alumíniumlapokkal, tehát egy alumínium-Aptilig szendvicsszerkezet jelentősen javít a rátett készülékek hangján.
Feldarabolva - négyzeteket vágva belőle - a különböző fémtüskék ellenében, mint alátét (láb) is nagyon jó hatású.

Az alábbi linken találhatsz néhány példát, milyen IKEA eszközöket lehet még a hifiben )pl. kpmlett lemezjátszó építésében) használni.

http://longkft.hu/audioblog/tag/ikea/
longkft.hu/audioblog/

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1924
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Quetz »

PgSpa írta:
2018.08.16., csüt. 12:07
Vicces, úgy gondolod, hogy a lerágott csontot ezen a deszkán lapítom? :D
Van esetleg tapasztalatod is?
Nem viszem tulzásba az alátétezést. Két enyhén döntött konyhaszék az állványom, a csomagolásból maradt PU hab az alátétem. Nekem piszok jól szól, nem variálltam tovább, hogy tudok-e más alátéttel 1-2%-ot változtatni a hangon.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Online
Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 779
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 339
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Quetz írta:
2018.08.07., kedd 09:22
PgSpa írta:
2018.08.04., szomb. 11:31
Kedves Mindenki!

Lehet, hogy lerágott csontot kaparok elő, de a fórumban keresve is kevés infót találtam az IKEA Aptitlig klopfolódeszka alátét célú használatáról. Külföldi fórumokon több pozitív visszajelzést láttam, magyar vonalon pl. egy hazai gyártó fotóján fedeztem fel készülékek, lemezjátszó alatt. Mi a tapasztalatotok?
Kilapítja a hangot. 31_1_21.gif
Vicces, úgy gondolod, hogy a lerágott csontot ezen a deszkán lapítom? :D
Van esetleg tapasztalatod is?

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1924
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Quetz »

PgSpa írta:
2018.08.04., szomb. 11:31
Kedves Mindenki!

Lehet, hogy lerágott csontot kaparok elő, de a fórumban keresve is kevés infót találtam az IKEA Aptitlig klopfolódeszka alátét célú használatáról. Külföldi fórumokon több pozitív visszajelzést láttam, magyar vonalon pl. egy hazai gyártó fotóján fedeztem fel készülékek, lemezjátszó alatt. Mi a tapasztalatotok?
Kilapítja a hangot. 31_1_21.gif
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Online
Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 779
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 339
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Kedves Mindenki!

Lehet, hogy lerágott csontot kaparok elő, de a fórumban keresve is kevés infót találtam az IKEA Aptitlig klopfolódeszka alátét célú használatáról. Külföldi fórumokon több pozitív visszajelzést láttam, magyar vonalon pl. egy hazai gyártó fotóján fedeztem fel készülékek, lemezjátszó alatt. Mi a tapasztalatotok?

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Re: Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Dorian »

A méretre vágott faanyag már megvan, épp most vettem át. Köz en módosítottam tölgyre, de csak legyártották akácból.
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1362
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1275

Re: Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: kupecke »

Dorian írta:
2018.06.18., hétf. 15:58
Vegyesfelvágott low budget készülék és centersugárzó állványt tervezek, egyelőre akácfát néztem ki.
Ha van lehetőséged nézz körül valami barkácsboltban is, több helyen van "maradék" nemesebb fafajtákból, töredék áron.
Én pl Érden a Bohács barkácsban vettem állványhoz tölgyfa lapokat, volt egy raklapnyi, te választod ki melyiket szeretnéd.
3db 140x40 cm lapért fizettem 8770 ft-ot, méretre vágva.

Avatar
HoriTon
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2011.04.09., szomb. 09:51
Értékelés: 512

Re: Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: HoriTon »

Dorian írta:
2018.06.18., hétf. 15:58
Vegyesfelvágott low budget készülék és centersugárzó állványt tervezek, egyelőre akácfát néztem ki.



A rendelkezésre álló szélességet két részre osztottam a könnyebb mozgathatóság és a későbbi lehetséges felhasználás okán.

A kisebb tetejére menne a mozierősítő, alulra a HTPC. A nagyobb tetejére a centersugárzó kerülne, alul pedig lenne hely az egyéb kisebb dolgoknak (médialejátszó, erősítő, DAC).


Mi a véleményetek? A nagyobb méretű oszlopok miatt érzek némi merevségi problémát
Szia!
Azt javaslom, hogy a mozierősítő kerüljön az asztalka alsó polcára, így stabilabb lesz az asztal is. A nagyobb asztalnál a felső résznek a lábait alul összekötném, vagy pedig a lábainak a végén lévő tüskéket mélyen bele mélyeszteném az alatta lévő elembe, szintén a jobb stabilitás miatt!
CD futómű: Jadis JD2
DAC: Chord Qutest; Táp MCRU
Digitális futómű: Auralic Aries Femto (tuningolt ház,táp)
Deck: Nakamichi LX5
Erősítő: HoriTon AN SE 300B
Hangfal: Audio Note E/LX kit
Kábelek: HiDiamond D7; AQ Thunder; Nordost H2; ValhallA Aura, Aurora
Elosztó: Fisch Audiotechnik reference line

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Dorian »



Vegyesfelvágott low budget készülék és centersugárzó állványt tervezek, egyelőre akácfát néztem ki.



A rendelkezésre álló szélességet két részre osztottam a könnyebb mozgathatóság és a későbbi lehetséges felhasználás okán.

A kisebb tetejére menne a mozierősítő, alulra a HTPC. A nagyobb tetejére a centersugárzó kerülne, alul pedig lenne hely az egyéb kisebb dolgoknak (médialejátszó, erősítő, DAC).


Mi a véleményetek? A nagyobb méretű oszlopok miatt érzek némi merevségi problémát

Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 383

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: greenbio »



sziasztok!



 



tegnap gránit lapokat raktam a sugárzóm tetejére, és nálam nagyon jót tett a sztereó képnek: szebb lett a színpad, a tér ábrázolás. a sugárzó alatt Superspike-ok vannak.



szóval érdemes kísérletezni, a lapok már megvoltak, így nem került semmibe a dolog

Avatar
gnagy
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2017.01.15., vas. 18:36
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Csömör

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: gnagy »




14 hours ago, trane said:




a homokkövet vedd ki, ill. a homok 3/5-ét öntsd ki az állványból> tetszeni fog 




Köszi, ezt is ki fogom próbálni. A homokkő magában biztosan nem maradhat. Esetleg a tüskék alá valami fém tappancs?

Clearaudio Emotion I Audio Note CD 2.1x I Rogue Audio Magnum I Sonus Faber Cremona I ZU Event

Avatar
gnagy
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2017.01.15., vas. 18:36
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Csömör

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: gnagy »




18 hours ago, istvan01 said:




jó kis szendvicset csináltál. A hangboboz mindenképpen "megrázza" a környezetét, első sorban az alátámasztásait. Ezeket ide oda lehet tologatni, megszüntetni szinte képtelenség. Egy ötlet a hangolásra, ami szerintem erősen csillapítja is a doboztestet. Tegyél a doboz tetejére jó nehéz tömör nehezéket úgy 5kg-al kezd, aztán növeld amíg nem okoz túl nagy tüske terhelést illetve hallod az alacsonyabb intenzitású és egyben mélyebb hangok felé tolódó kevésbé zavaró színezést. Ez a módszer nálam bevált, a dobozaim tetején egy-egy 20kg-os vastömb van (30x30x3,5cm). A nehezék és a doboz közé szükséges egy filcréteg is, vagy ha nem sajnálod a felületet, akkor blutack is jó, de abból sok kell, hogy nagy elegyen a támasztási felület.



A homokkő helyett én inkább valami keményfa kockával próbálkozni, kb 10x10x3cm, abba a tüske kevéssel beszúródik.





A lesúlyozással hangolás jó ötletnek tűnik. Sajna a concerto teteje ferde, ráadásul bőr bevonatú. Szerintem akkor sem maradna rajta semmi, ha odaragasztanám technokollal. A keményfa alátéteket majd kipróbálom, bár a tölgy parketta, amin eredetileg állt sem túl puha. Konkrétan a tüskék nyoma nem látszik meg rajta.

Clearaudio Emotion I Audio Note CD 2.1x I Rogue Audio Magnum I Sonus Faber Cremona I ZU Event

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4643
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: istvan01 »




41 minutes ago, gnagy said:




Üdv az uraknak!



Hangfal elcsatolási kérdésben szeretnék segítséget kérni.



Az alany egy Sonus Faber Concerto, nem gyári, de ahhoz nagyon hasonló - valószínűleg Söund arts - állvánnyal. Az állvány nehéz, homokkal töltött. Tüskéken állt, simán a parkettán. Nemrég beraktam alá egy 4 cm vtg. homokkő lapot, ami sok szempontból javított a hangon (kontúrosabbá váló hangszerek, térben szebben pozícionál, stb.), viszont rárakódott egyfajta keménység, élesség a hangra, ami a legtöbb lemezen eléggé zavaró. Elsőre egy filcet raktam a kő alá, ez sokat javított, de nem oldotta meg a problémát. Visszaolvasva a topikot, begyurmáztam a doboz és az állványtalp közé a varázslatos blu tack ragacsot. Nos a keménységet valóban eltüntette, de elveszett az élet is a hangból. Fénytelen, tompa, unalmas lett. Cserébe persze lágyabb, ezáltal talán hosszan hallgathatóbbnak nevezhetnénk, de nekem pont ugyanolyan zavaró, mint a keménység.



Kérdés:



- van valami amit rosszul csináltam, vagy kihagytam?



- létezik olyan megoldás ami a két eszköz  jó tulajdonságait egyesíti a fent sorolt hátrányok nélkül? (és nem egymillió/darab/milliméter/gramm)



- egyéb ötlet?



 



A válaszokat előre is köszönöm, üdv: Gábor





jó kis szendvicset csináltál. A hangboboz mindenképpen "megrázza" a környezetét, első sorban az alátámasztásait. Ezeket ide oda lehet tologatni, megszüntetni szinte képtelenség. Egy ötlet a hangolásra, ami szerintem erősen csillapítja is a doboztestet. Tegyél a doboz tetejére jó nehéz tömör nehezéket úgy 5kg-al kezd, aztán növeld amíg nem okoz túl nagy tüske terhelést illetve hallod az alacsonyabb intenzitású és egyben mélyebb hangok felé tolódó kevésbé zavaró színezést. Ez a módszer nálam bevált, a dobozaim tetején egy-egy 20kg-os vastömb van (30x30x3,5cm). A nehezék és a doboz közé szükséges egy filcréteg is, vagy ha nem sajnálod a felületet, akkor blutack is jó, de abból sok kell, hogy nagy elegyen a támasztási felület.



A homokkő helyett én inkább valami keményfa kockával próbálkozni, kb 10x10x3cm, abba a tüske kevéssel beszúródik.


Avatar
gnagy
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2017.01.15., vas. 18:36
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Csömör

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: gnagy »



Üdv az uraknak!



Hangfal elcsatolási kérdésben szeretnék segítséget kérni.



Az alany egy Sonus Faber Concerto, nem gyári, de ahhoz nagyon hasonló - valószínűleg Söund arts - állvánnyal. Az állvány nehéz, homokkal töltött. Tüskéken állt, simán a parkettán. Nemrég beraktam alá egy 4 cm vtg. homokkő lapot, ami sok szempontból javított a hangon (kontúrosabbá váló hangszerek, térben szebben pozícionál, stb.), viszont rárakódott egyfajta keménység, élesség a hangra, ami a legtöbb lemezen eléggé zavaró. Elsőre egy filcet raktam a kő alá, ez sokat javított, de nem oldotta meg a problémát. Visszaolvasva a topikot, begyurmáztam a doboz és az állványtalp közé a varázslatos blu tack ragacsot. Nos a keménységet valóban eltüntette, de elveszett az élet is a hangból. Fénytelen, tompa, unalmas lett. Cserébe persze lágyabb, ezáltal talán hosszan hallgathatóbbnak nevezhetnénk, de nekem pont ugyanolyan zavaró, mint a keménység.



Kérdés:



- van valami amit rosszul csináltam, vagy kihagytam?



- létezik olyan megoldás ami a két eszköz  jó tulajdonságait egyesíti a fent sorolt hátrányok nélkül? (és nem egymillió/darab/milliméter/gramm)



- egyéb ötlet?



 



A válaszokat előre is köszönöm, üdv: Gábor

Clearaudio Emotion I Audio Note CD 2.1x I Rogue Audio Magnum I Sonus Faber Cremona I ZU Event

Avatar
medekedem
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2017.08.20., vas. 18:17
Értékelés: 5

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: medekedem »




40 minutes ago, fülelek said:




Hilti rövid nyakú menetes szeg, van 6 és 8mm is,  ellenanyával lehet rögzíteni. Pár száz Ft.





Menet nélküli ragaszthatót keresnék mert nem tudom hogy a b&w 602s2 alsó lemeze mennyire bírná a fúrást, nem szakadna e át.


Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Hilti rövid nyakú menetes szeg, van 6 és 8mm is,  ellenanyával lehet rögzíteni. Pár száz Ft.

Avatar
medekedem
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2017.08.20., vas. 18:17
Értékelés: 5

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: medekedem »



Sziasztok. B&W 602s2 alá kellene valamilyen elcsatoló. Egy darabig az isoacoustics-al szemezgettem de aztán felébredtem, hogy hülye vagyok teljesen. Egy 100ezres hangfal alá 40ért alátét. 



Szal most nagyon olcsó (nem 5-6ezer 4db) kúp alakú ragasztható hangfaltüskét keresek. Nem kellene semmilyen márkanevű. Teljesen jó lenne a magyar házgyári mondjuk 1500 4db ha van ilyen. Filléres esztergált nyavajára hogy ki nem adok 12ezret 8db ért az tuti. Köszönöm előre is a segítséget és bocsánat a lelkesebb fanoktól.

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: hollohazi »




9 hours ago, nadtom said:




Lassan csinálom majd az álványomat vastag bútorlapból speciálisan az audio készülékeimre szabva. Mit ajánlanátok a készülékek alá ami jó rezgéscsillapító és nem kerül egy vagyonba (mivel elég sok készülék alá kell láb)?





Én előbb megpróbálkoznék a készülékenkénti 3 db-os keményfa bútorgombbal, de talán jobb a réz.

47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Avatar
béres-jános
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2011.10.30., vas. 18:46
Értékelés: 284
Tartózkodási hely: Budapest

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: béres-jános »




6 perce, nadtom írta:




Lassan csinálom majd az álványomat vastag bútorlapból speciálisan az audio készülékeimre szabva. Mit ajánlanátok a készülékek alá ami jó rezgéscsillapító és nem kerül egy vagyonba (mivel elég sok készülék alá kell láb)?





http://www.kacsa-audio.hu/webshop/sound ... 0201.p.483



http://www.kacsa-audio.hu/webshop/sound ... 0601.p.480



Ezeket fontolóra venném! 
Erősítő:Music-Hall A25.2 (mod) ,Godina audio GA15 ,Előerősítő:Audiolab 8000q (mod)Cd:Music-hall cd 35.2 (mod)
Hangsugárzó:T+A Criterion TMR 60 (mod)T+A Tal110 (Mod)
Kábelek:Furutech FS-Alpha hangsugárzó.Összekötő:Siltech sq28 ,Furutech FS-Alpha s22 Tápelosztó:Furutech TP 60E,Tápkábel:IsoTek optimum

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: nadtom »


Lassan csinálom majd az álványomat vastag bútorlapból speciálisan az audio készülékeimre szabva. Mit ajánlanátok a készülékek alá ami jó rezgéscsillapító és nem kerül egy vagyonba (mivel elég sok készülék alá kell láb)?
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Online
Avatar
erica
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:45
Értékelés: 275

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: erica »




On 2018. 01. 19. at 6:10 PM, erica said:








 



Eddig ilyen köszönöm a tanácsokat!





Feketèn igy fest


Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

Avatar
Majik
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2015.03.01., vas. 14:20
Értékelés: 161

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Majik »



 
Nem egy alsó árkategóriás cucc...

Avatar
peterson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1101
Csatlakozott: 2010.01.04., hétf. 17:33
Értékelés: 534
Tartózkodási hely: Győr

Alátétek, Rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: peterson »


Ment privátban.


Válasz küldése

Vissza: “Hifi”