Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Panasonic DMR-E50

Avatar
SzaboZE
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2005.01.06., csüt. 21:16
Értékelés: 0

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: SzaboZE »


Ha elmondod milyen sw kell hozzá, akkor begyűjtöm a jelet - feltéve hogy sikerül távhoz jutni. A pana szervizben azt mondták, hogy próbálták cd-vel, de azzal nem ment. Mondjuk ezt telefonba mondták, szal passz. A gép tuti régiómentesíthető, mert 0-8 regióig mindet tudja, ezt millió helyen megtaláltam. Infót azonban sehol nem leltem a módszerre, csak ilyen fizetős távot. Van valakinek angliai kapcsolata? 
SzaboZE

Sajna nem tudom én sem,hogyan kell,mert annyira nem fúrtam bele magam a témáb a.Azt nehezen hiszem,hogy a Panások ne tudnák kikódolni,hiszen a vcdhelp pana s75 hack fórumában többen irták,hogy maga a díler ki tudta kódolni távval.
 
/tau ba

PANASONIC SERVICE DISK (itt a forumon írta valaki tavaly hogy neki megvan probálj visszaolvasni vagy a neten keresni).

Én úgy tudom az csak a régebbi modellekkel megy, konrétan a 2001 előttiekkel. Azért rákeresek.

Vendég

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha elmondod milyen sw kell hozzá, akkor begyűjtöm a jelet - feltéve hogy sikerül távhoz jutni. A pana szervizben azt mondták, hogy próbálták cd-vel, de azzal nem ment. Mondjuk ezt telefonba mondták, szal passz. A gép tuti régiómentesíthető, mert 0-8 regióig mindet tudja, ezt millió helyen megtaláltam. Infót azonban sehol nem leltem a módszerre, csak ilyen fizetős távot. Van valakinek angliai kapcsolata? 
SzaboZE

Sajna nem tudom én sem,hogyan kell,mert annyira nem fúrtam bele magam a témáb a.Azt nehezen hiszem,hogy a Panások ne tudnák kikódolni,hiszen a vcdhelp pana s75 hack fórumában többen irták,hogy maga a díler ki tudta kódolni távval.
 
/tau ba

PANASONIC SERVICE DISK (itt a forumon írta valaki tavaly hogy neki megvan probálj visszaolvasni vagy a neten keresni).

Avatar
tau_ba
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:29
Értékelés: 2

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: tau_ba »


Ha elmondod milyen sw kell hozzá, akkor begyűjtöm a jelet - feltéve hogy sikerül távhoz jutni. A pana szervizben azt mondták, hogy próbálták cd-vel, de azzal nem ment. Mondjuk ezt telefonba mondták, szal passz. A gép tuti régiómentesíthető, mert 0-8 regióig mindet tudja, ezt millió helyen megtaláltam. Infót azonban sehol nem leltem a módszerre, csak ilyen fizetős távot. Van valakinek angliai kapcsolata? 
SzaboZE

Sajna nem tudom én sem,hogyan kell,mert annyira nem fúrtam bele magam a témáb a.Azt nehezen hiszem,hogy a Panások ne tudnák kikódolni,hiszen a vcdhelp pana s75 hack fórumában többen irták,hogy maga a díler ki tudta kódolni távval.
 
/tau ba
Projektor: Infocus SP 4805, TV: Philips 32PW8504, DVD: Pioneer DV-575A, Sony DVP-NS400D, DVD író: Pioneer DVR-433H-S, Receiver: Onkyo TX-SR600E, Front: Quadral QLX-205, Back: Quadral QLX-105, Center: Quadral QLX Base, Sub: Yamaha YST-SW90

Avatar
SzaboZE
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2005.01.06., csüt. 21:16
Értékelés: 0

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: SzaboZE »


Szerintem egy idöben kettöt is ki lehetne kódolni, mert a jelnek tök mindegy hány gép fogadja. Azért irtam,hogy ha egyszer már amúgy is kódolod a sajátod,érdemes egy PALM-ot vagy valami PDA-t odatenni mellé,hátha begyüjti a jelet.Bár van benne valami trükk,mert mint irtam One4All-al nem sikerült  levenni a jelet(állítólag azért,mert több karakterböl áll, mint amit a One4All meg tud jegyezni). Állítólag léteznek még Pana szervizes DVD-k is amivel szerviz menüben lehet trükközni.
 
Ha elmondod milyen sw kell hozzá, akkor begyűjtöm a jelet - feltéve hogy sikerül távhoz jutni. A pana szervizben azt mondták, hogy próbálták cd-vel, de azzal nem ment. Mondjuk ezt telefonba mondták, szal passz. A gép tuti régiómentesíthető, mert 0-8 regióig mindet tudja, ezt millió helyen megtaláltam. Infót azonban sehol nem leltem a módszerre, csak ilyen fizetős távot. Van valakinek angliai kapcsolata?
 
SzaboZE

Avatar
SzaboZE
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2005.01.06., csüt. 21:16
Értékelés: 0

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: SzaboZE »


Szerintem meg nem érdemes kűzdeni vele, amikor már 50e körül is lehet DVD írókat kapni, rea4 meg itt a fórumon árulgat 65-ért Panát, én értem, hogy ez ingyen van, de a ráfordítható összeg és energia lehet, hogy a végére többe lesz, mint egy hazai uj, és még mindíg egy sprengolt, esetleg bizonytalan gép a végeredmény. 
Rea4 47-ért árulgat Panát..

Ez télleg jó, de az ideg megenne 47k-t kiadni egy íróra, mikor itthon fekszik ez Esetleg beszámítod? Pontosan milyen tipus?

Vendég

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem meg nem érdemes kűzdeni vele, amikor már 50e körül is lehet DVD írókat kapni, rea4 meg itt a fórumon árulgat 65-ért Panát, én értem, hogy ez ingyen van, de a ráfordítható összeg és energia lehet, hogy a végére többe lesz, mint egy hazai uj, és még mindíg egy sprengolt, esetleg bizonytalan gép a végeredmény. 
Rea4 47-ért árulgat Panát..

Na tessék...

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: rea4 »


Szerintem meg nem érdemes kűzdeni vele, amikor már 50e körül is lehet DVD írókat kapni, rea4 meg itt a fórumon árulgat 65-ért Panát, én értem, hogy ez ingyen van, de a ráfordítható összeg és energia lehet, hogy a végére többe lesz, mint egy hazai uj, és még mindíg egy sprengolt, esetleg bizonytalan gép a végeredmény.
Rea4 47-ért árulgat Panát..

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
tau_ba
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:29
Értékelés: 2

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: tau_ba »


Általában a panákat nem lehet csak úgy távval, vagy hasonlóval régiómentessé tenni. Szerintem keresd fel a szervízt, biztos tudnak rá megoldást. Ha 10 ezret el is kérnek érte, még akkor is jól jártál! 
Tud egyáltalán PAL-ban rögzíteni? Hisz akkor ez egy amcsi verzió.

A szervíz hivatalból nem segít.... A távirányítóval én is találkoztam, csak kissé rizikós 10k-t bekockáztatni egy olyan távra, ami talán műkszik. Tényleg, ha két gépet egymás alá teszek és egyszerre használom így a távot velük, akkor mind a két gép régiófüggetlen lesz? Szívesen fizetnék szervizesnek, aki tud segíteni.
 
SzaboZE

A szervizt én is csak úgy gondoltam,ha valami ismerösön keresztül menne.Utcáról betérve biztos elhajtanak. A chippelt távban tényleg van kockázat,de mondjuk az oldal amit irtam már legalább 4 éve mükszik. A kéréds inkább az,hogy jó-e gyári R1-es gépre is a hack. Szerintem egy idöben kettöt is ki lehetne kódolni, mert a jelnek tök mindegy hány gép fogadja. Azért irtam,hogy ha egyszer már amúgy is kódolod a sajátod,érdemes egy PALM-ot vagy valami PDA-t odatenni mellé,hátha begyüjti a jelet.Bár van benne valami trükk,mert mint irtam One4All-al nem sikerült levenni a jelet(állítólag azért,mert több karakterböl áll, mint amit a One4All meg tud jegyezni). Állítólag léteznek még Pana szervizes DVD-k is amivel szerviz menüben lehet trükközni.Érdemes fórumokon keresgetni picit. Én is hajtok a Pana S75 kikódolására,de eddig még semmi eredmény. államvizsga után több idöm lesz,akkor ráhajtok.
 
/tau ba
Projektor: Infocus SP 4805, TV: Philips 32PW8504, DVD: Pioneer DV-575A, Sony DVP-NS400D, DVD író: Pioneer DVR-433H-S, Receiver: Onkyo TX-SR600E, Front: Quadral QLX-205, Back: Quadral QLX-105, Center: Quadral QLX Base, Sub: Yamaha YST-SW90

Vendég

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szerintem meg nem érdemes kűzdeni vele, amikor már 50e körül is lehet DVD írókat kapni, rea4 meg itt a fórumon árulgat 65-ért Panát, én értem, hogy ez ingyen van, de a ráfordítható összeg és energia lehet, hogy a végére többe lesz, mint egy hazai uj, és még mindíg egy sprengolt, esetleg bizonytalan gép a végeredmény.

Avatar
SzaboZE
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2005.01.06., csüt. 21:16
Értékelés: 0

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: SzaboZE »


Általában a panákat nem lehet csak úgy távval, vagy hasonlóval régiómentessé tenni. Szerintem keresd fel a szervízt, biztos tudnak rá megoldást. Ha 10 ezret el is kérnek érte, még akkor is jól jártál! 
Tud egyáltalán PAL-ban rögzíteni? Hisz akkor ez egy amcsi verzió.

Hogy tud-e palban rögzíteni azt nem tudom, de igazából ez nem is fontos nekem. A tunerje ntsc-ként megy, tehát még azzal is küzdenem kell. Van benne egy TDA3573-as tuner ic, de sehol nem találok róla datasheetet, pedig széttúrtam a netet már érte. Ha lenne róla infó, akkor talán ki is lehetne cserélni PAL-ra vagy ha kétnormás, akkor kristálycserével oldanám meg a problémát.
 
SzaboZE

Avatar
SzaboZE
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2005.01.06., csüt. 21:16
Értékelés: 0

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: SzaboZE »

A PDA megoldás is érdekes lehet, van pda-m is, szivesen eltökölök vele, ha van infó

Avatar
SzaboZE
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2005.01.06., csüt. 21:16
Értékelés: 0

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: SzaboZE »


Általában a panákat nem lehet csak úgy távval, vagy hasonlóval régiómentessé tenni. Szerintem keresd fel a szervízt, biztos tudnak rá megoldást. Ha 10 ezret el is kérnek érte, még akkor is jól jártál! 
Tud egyáltalán PAL-ban rögzíteni? Hisz akkor ez egy amcsi verzió.

A szervíz hivatalból nem segít.... A távirányítóval én is találkoztam, csak kissé rizikós 10k-t bekockáztatni egy olyan távra, ami talán műkszik. Tényleg, ha két gépet egymás alá teszek és egyszerre használom így a távot velük, akkor mind a két gép régiófüggetlen lesz? Szívesen fizetnék szervizesnek, aki tud segíteni.
 
SzaboZE

Avatar
tau_ba
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:29
Értékelés: 2

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: tau_ba »


Még egy dolog eszembe jutott.Érdemes lenne Pana szervízben is megkérdezni. Nekik tuti van spéci távjuk amivel meg lehet csinálni, kérdés hogy hajlandóak-e (vagy inkább hogy mennyiért).
 
/tau ba
Projektor: Infocus SP 4805, TV: Philips 32PW8504, DVD: Pioneer DV-575A, Sony DVP-NS400D, DVD író: Pioneer DVR-433H-S, Receiver: Onkyo TX-SR600E, Front: Quadral QLX-205, Back: Quadral QLX-105, Center: Quadral QLX Base, Sub: Yamaha YST-SW90

Avatar
tau_ba
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:29
Értékelés: 2

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: tau_ba »


Ezen az oldalon: http://www.dvdchips.co.uk/ lehet rendelni 23.5 Ł -ért olyan chippelt távot amivel ki lehet kódolni. Megrendeled, elküldik a használatival együtt és a távot összesen egyszer lehet használni. Érdekes ,hogy olyan hosszú a kód,hogy hiába próbálták One4All-al megjegyeztetni a jelet, nem sikerül. Talán valami PDA vagy Palm cuccal meg lehetne csinálni és publikálni. Egyedül abban nem vagyok biztos,hogy ez eleve r1-es készüléknél is müködik. Az oldal brit és többnyire R2-es gépeket próbálnak R1-essé alakítgatni. Ezt talán érdemes lenne rendelés elött megkérdezni tőlük.
 
/tau ba
Projektor: Infocus SP 4805, TV: Philips 32PW8504, DVD: Pioneer DV-575A, Sony DVP-NS400D, DVD író: Pioneer DVR-433H-S, Receiver: Onkyo TX-SR600E, Front: Quadral QLX-205, Back: Quadral QLX-105, Center: Quadral QLX Base, Sub: Yamaha YST-SW90

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Általában a panákat nem lehet csak úgy távval, vagy hasonlóval régiómentessé tenni. Szerintem keresd fel a szervízt, biztos tudnak rá megoldást. Ha 10 ezret el is kérnek érte, még akkor is jól jártál!
 
Tud egyáltalán PAL-ban rögzíteni? Hisz akkor ez egy amcsi verzió.

Avatar
SzaboZE
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2005.01.06., csüt. 21:16
Értékelés: 0

Panasonic DMR-E50

Hozzászólás Szerző: SzaboZE »

Sziasztok, van valami kód vagy eszköz a multirégióhoz? Ajándékba kaptam a készüléket használtan az USA-ból és így elég használhatatlan. A készülék multirégiós, ezt az infót megtaláltam, tehát kell legyen valami módszer...

Válasz küldése

Vissza: “Régiómentesítés”