Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kecskemét és környéke

Avatar
esel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2009.02.15., vas. 22:25
Értékelés: 33

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: esel »


Na megbeszéltem az itthoni főnökkel (asszony), hogy május 1-e jó lenne, elenged Helyszínnek minden jó lehet, nálunk is van kert, igaz ez nem olyan nagy, de egy grillezéses beszélgetés, zenehallgatással simán összejön. George itt lakik a szomszéd utcában.
De ha esel Nálad lesz az sem baj, én falusi gyerek vagyok, nekem tanya inkább a világom, mint a belváros. :kiraly:

Nekem itthon csak CD pörgetőm van, feketelemezt ne hozzatok. Gyerekeket is hozhattok, nálunk is van néhány, kisebb is, nagyobb is. Ruházkodással óvatosan, itt nem nagy a tisztaság, hullámzó homoktenger, állandó por, kutyák, macskák, stb. Ami (szerintem) kifogástalan, az a zene. Ha van otthon lejátszhatatlan, vagy rosszul hangzó zenétek, csak hozzátok, szerezzünk újabb tapasztalatokat. Dep.Mod. vagy Vivaldi, mindegy.
esel

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Moja szólj át a pupák szomszédodnak van -e kedve eljönni...Ja ajánlom neki, h legyen mert ő is kap a verésből, amit te eddig megúsztál :kiraly:

Avatar
moja
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2008.10.18., szomb. 16:33
Értékelés: 0

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: moja »


hozzánk bármikor jöhettek.
Tudnotok kell, hogy ez tanyavilág. Ha ez nem zavar, szívesen látlak Titeket.
esel

Ott a legjobb ilyenkor, kint a szabadban...:kiraly: Engem nem zavar egyáltalán...De akkor oda én csak úgy jutok ki, ha valaki aki megy a városból az kivisz magával. :kiraly:

Kivihetlek én is...
egy jó tápkábelért cserébe bármit
CDP-XE700SL, eSeLSound DAC No.1., eSeLSound Power Art, Spendor S8e, Tiger & Zimonyi cables

Avatar
esel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2009.02.15., vas. 22:25
Értékelés: 33

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: esel »


Lehet George is eljönne...
Úgy meg még jobb.
Milyen helyszínre gondoltál?
esel

Hát ez attól függ mit szeretnénk, megismerni egymást, vagy zenélgetni is kicsit....Javaslatokat várom ám én is tőletek

hozzánk bármikor jöhettek.
Tudnotok kell, hogy ez tanyavilág. Ha ez nem zavar, szívesen látlak Titeket.
esel

Ott a legjobb ilyenkor, kint a szabadban...:kiraly: Engem nem zavar egyáltalán...De akkor oda én csak úgy jutok ki, ha valaki aki megy a városból az kivisz magával. :kiraly:

O.K.
Szervezz, segítek az idejutásban.
esel

Avatar
moja
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2008.10.18., szomb. 16:33
Értékelés: 0

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: moja »


Na megbeszéltem az itthoni főnökkel (asszony), hogy május 1-e jó lenne, elenged
Helyszínnek minden jó lehet, nálunk is van kert, igaz ez nem olyan nagy, de egy grillezéses beszélgetés, zenehallgatással simán összejön. George itt lakik a szomszéd utcában.
De ha esel Nálad lesz az sem baj, én falusi gyerek vagyok, nekem tanya inkább a világom, mint a belváros. :kiraly:
CDP-XE700SL, eSeLSound DAC No.1., eSeLSound Power Art, Spendor S8e, Tiger & Zimonyi cables

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Lehet George is eljönne...
Úgy meg még jobb.
Milyen helyszínre gondoltál?
esel

Hát ez attól függ mit szeretnénk, megismerni egymást, vagy zenélgetni is kicsit....Javaslatokat várom ám én is tőletek

hozzánk bármikor jöhettek.
Tudnotok kell, hogy ez tanyavilág. Ha ez nem zavar, szívesen látlak Titeket.
esel

Ott a legjobb ilyenkor, kint a szabadban...:kiraly: Engem nem zavar egyáltalán...De akkor oda én csak úgy jutok ki, ha valaki aki megy a városból az kivisz magával. :kiraly:

Avatar
esel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2009.02.15., vas. 22:25
Értékelés: 33

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: esel »


Lehet George is eljönne...
Úgy meg még jobb.
Milyen helyszínre gondoltál?
esel

Hát ez attól függ mit szeretnénk, megismerni egymást, vagy zenélgetni is kicsit....Javaslatokat várom ám én is tőletek :kiraly:

hozzánk bármikor jöhettek.
Tudnotok kell, hogy ez tanyavilág. Ha ez nem zavar, szívesen látlak Titeket.
esel

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Lehet George is eljönne...
Úgy meg még jobb.
Milyen helyszínre gondoltál?
esel

Hát ez attól függ mit szeretnénk, megismerni egymást, vagy zenélgetni is kicsit....Javaslatokat várom ám én is tőletek :kiraly:

Avatar
esel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2009.02.15., vas. 22:25
Értékelés: 33

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: esel »


Lehet George is eljönne...
Úgy meg még jobb.
Milyen helyszínre gondoltál?
esel

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Lehet George is eljönne...

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sőt ha jól tudom a nagyobbik gyereket elviszik elsején, így csak a kicsi marad őt meg letudom tenni mamáéknál, ha az elseje lenne a kiválasztott nap.Vasárnap necces, mert akkor hozzák vissza, és itthon kell lennem 4-5 re max...De hol kinél, vagy merre lenne a tali?

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én annyira nem tudok előre gondolkodni...Fogalmam sincs milyen napok , és mi lesz akkor :kiraly: De előtte egy héttel már tudni fogom De elvileg szabad mindkét napom...Illetve szabaddá tudom tenni, bár Május 1 ünnep, ekkor gondolom mindenki szívesebben lenne a családjával.Gyerekek majálison stb...Vagy nem jól gondolom?

Avatar
esel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2009.02.15., vas. 22:25
Értékelés: 33

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: esel »


Nekem már teljesen mindegy mikor ötjük össze a talit, mert a párom visszament melózni.Nekem a reggel 9-től délután 3-ig szabad a pálya...Hétvégén meg elviekben bármikor ha tudok róla előre, mert lepasszolom a gyerekeket mamáékhoz :kiraly:
Hát nekem az időpont nehézkesebb, mert hétköznap dolgozom 5-ig kb.
Jövő héten szombaton haverokkal ivászat, utána hétvégén ballagás, bár 1-e és 3-a jó lehetne. azutáni hétvége meg egy lagzi Pécsen.
 
Május 1 vagy 3? Péntek vagy vasárnap?
Hol, kinél?

mindkettő megfelel
esel

Avatar
moja
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2008.10.18., szomb. 16:33
Értékelés: 0

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: moja »


Nekem már teljesen mindegy mikor ötjük össze a talit, mert a párom visszament melózni.Nekem a reggel 9-től délután 3-ig szabad a pálya...Hétvégén meg elviekben bármikor ha tudok róla előre, mert lepasszolom a gyerekeket mamáékhoz :kiraly:
Hát nekem az időpont nehézkesebb, mert hétköznap dolgozom 5-ig kb.
Jövő héten szombaton haverokkal ivászat, utána hétvégén ballagás, bár 1-e és 3-a jó lehetne. azutáni hétvége meg egy lagzi Pécsen.
 
Május 1 vagy 3? Péntek vagy vasárnap?
Hol, kinél?
CDP-XE700SL, eSeLSound DAC No.1., eSeLSound Power Art, Spendor S8e, Tiger & Zimonyi cables

Vendég

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nekem már teljesen mindegy mikor ötjük össze a talit, mert a párom visszament melózni.Nekem a reggel 9-től délután 3-ig szabad a pálya...Hétvégén meg elviekben bármikor ha tudok róla előre, mert lepasszolom a gyerekeket mamáékhoz :kiraly:

Avatar
frankie
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 16:35
Értékelés: 68

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: frankie »


Rumika.
 
Nagyon szívesen. Remélem jó lessz az erölködőd. :kiraly: Sőt. Biztos, hogy jó lessz.
Örülök, hogy segíthettem. :kiraly:
DYNAUDIO Forever!

Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Rumika »


Rumika, privi ment. Próbáld meg most felhívni. Hátha.
Szia! Beszéltünk telefonon! Nagyon korrekt május eleje április 20.-i egyeztetéssel :kiraly: . Köszönöm szépen a segitséget! Ha készen leszünk mindenképpen értesitlek (bár valószinűleg úgyis tudni fogsz róla ha akarsz) üdv Tibor
Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Avatar
frankie
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 16:35
Értékelés: 68

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: frankie »

Rumika, privi ment. Próbáld meg most felhívni. Hátha. :kiraly:
DYNAUDIO Forever!

Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Rumika »


Rumika. 
Igen Ő félegyházi. Nagyon jó szakember. :kiraly: Szerintem nem drága. De tudod ez attól függ, hogy mennyire kell a géphez nyúlni. Mármint kell-e esetleg vmit cserélni. Az új alkatrész is ugye pénz.

Ha megadod elérhetőségét azt nagyon szépen megköszönöm, bár a május az még 1 egész hónap monóban !
Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Avatar
frankie
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 16:35
Értékelés: 68

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: frankie »


Rumika.
 
Igen Ő félegyházi. Nagyon jó szakember. :kiraly: Szerintem nem drága. De tudod ez attól függ, hogy mennyire kell a géphez nyúlni. Mármint kell-e esetleg vmit cserélni. Az új alkatrész is ugye pénz.
DYNAUDIO Forever!

Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Rumika »


Rumika. 
Beszéltem a műszerész cimborámmal. De Májusnál hamarabb nem valószínű, hogy tud vele érdemben foglalkozni. Sok a melója. Ha érdekel priviben megadom az elérhetőségét, és tudsz vele beszélni. Nagyon jó szakember.

Köszi mindenképpen kellene Ő a Félegyházi? Drága Jó Szakember vagy csak Jó Szakember? :kiraly:
Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Avatar
frankie
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 16:35
Értékelés: 68

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: frankie »


Rumika.
 
Beszéltem a műszerész cimborámmal. De Májusnál hamarabb nem valószínű, hogy tud vele érdemben foglalkozni. Sok a melója. Ha érdekel priviben megadom az elérhetőségét, és tudsz vele beszélni. Nagyon jó szakember. :kiraly:
DYNAUDIO Forever!

Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Rumika »

Szia! Nem csöves tranzisztoros. Kecskeméti vagyok.
Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Avatar
frankie
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 16:35
Értékelés: 68

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: frankie »

Félegyházán tudok egyet. Bár nem tudom csövest vállalna-e? Megkérdezzem? Hova valósi vagy Rumika?
DYNAUDIO Forever!

Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Rumika »

Sziasztok! Nem tud valaki olyan szerelőt Kecskeméten vagy környékén aki erősitőben jártas? Előre is köszi! T
Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Válasz küldése

Vissza: “AVX baráti körök”