Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Debrecen és környéke

Avatar
Garszi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2011.01.26., szer. 23:51
Értékelés: 354

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: Garszi »

Szia Alex!
leborulok.gif
Köszönöm, akkor most már az is járható út, ha valaki ezeken a napokon a Budapest-Bükkábrány/Budapest-Visonta útvonalon tudna segíteni...

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4378
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2347

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Garszi írta:
2021.02.05., pén. 11:31
Sziasztok! Nem jár valaki esetleg a közeljövőben a Debrecen-Budapest távon? Vinkler admin kollégától vásároltam egy tunert, azt kellene valahogy Hajdú-Bihar Megyébe juttatni, annyit nem ér a készülék, hogy kifejezetten ezért utazzak, doboza meg nincs, így a posta sem járható út...
Hálás lennék, ha valaki segítene ebben...
Köszönöm!
Üdv. Szabolcs
Hétfőn délelőtt megyek Bükkábrányba, kedden délelőtt Visonta (Mátrai erőmű)
Ebben, eddig tudok esetleg segíteni, ha ez megfelel.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Garszi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2011.01.26., szer. 23:51
Értékelés: 354

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: Garszi »

Sziasztok! Nem jár valaki esetleg a közeljövőben a Debrecen-Budapest távon? Vinkler admin kollégától vásároltam egy tunert, azt kellene valahogy Hajdú-Bihar Megyébe juttatni, annyit nem ér a készülék, hogy kifejezetten ezért utazzak, doboza meg nincs, így a posta sem járható út...
Hálás lennék, ha valaki segítene ebben...
Köszönöm!
Üdv. Szabolcs

Gógyimogyi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2019.11.19., kedd 20:57
Értékelés: 28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: Gógyimogyi »

Mostanában egyre több hirdetést látok ahol az eszköz Nyíregyházán található. Ennyire sok lenne az új nyíregyházi tag vagy csak a régiek aktiválták magukat újra?

Avatar
Béla91
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2016.07.10., vas. 17:18
Értékelés: 16
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: Béla91 »

Jó kérdés!
Nyíregyházától pár km-re egy kis községből vagyok én is.
Simán lehetne Nyíregyháza és környéke topik is. :tutiok:

A szerencse nem véletlen. /Batman c. film/

 
 

Gógyimogyi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2019.11.19., kedd 20:57
Értékelés: 28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: Gógyimogyi »

Nyíregyháza Debrecen környékének számít még? ;-)

Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 193
Tartózkodási hely: 4200

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: d.janos »

StandArt 2 meghallgatás megoldva. Canton LE900 / Rega RS3 / Rega Alya meghallgatásában szeretnék most segítséget kérni. Ha van olyan fórumtárs, aki rendelezik ezen hangsugárzókkal és nem probléma a meghallgatás Nála, szeretném kérni jelezze. Ha valaki csak birtokolta, ismeri a hangjukat és megtenné, hogy leírja a tapasztalatát hálásan megköszönném. Ha gyorsabb, egyszerűbb telefonon, akkor privátban kérném szépen a telefonszámát és felhívnám.
StandArt 2 meghallgatása akit érdekel jelenleg megoldható (Magnum IA170 vagy Heed pre+px+pas erősítéssel kis logisztika árán egy helyszínen), privátban tudunk egyeztetni róla.
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 193
Tartózkodási hely: 4200

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: d.janos »

Azt olvastam, hogy kb.1000 pár StandArt eladása volt sikeres anno. Keresném azt a fórumtársat, aki lehetőséget biztosítana egy meghallgatásra. Köszönöm. :smile53:
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 193
Tartózkodási hely: 4200

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: d.janos »

bitrograde írta:
2018.11.08., csüt. 22:01
d.janos írta:
2018.11.08., csüt. 21:56
StandART hangsugárzót keresnék meghallgatás céljából. Ha valaki megosztaná az élményt, szívesen venném.
Előre is köszönöm.
pooly73 kollégának volt Berettyóújfalun, kérdezd meg tőle, milyen messzire adta el. Hátha a megyében maradt.
Köszi, Vele már beszéltem az ővéiről, de meghallgatni az más és szükséges, ha a közelben van, akkor megpróbálom meghallgatni. A jövő hétre meginvitált egy kis hallgatózásra, igaz teljesen más rendszer lesz terítéken, de még kifaggatom a StandART-ról is...
1-es és 2-es típusok érdekelnének alapvetően. Az egyes könnyebben rendszerbe illeszthető. A 2-es rendszerfüggő, tud nagyon jól szólni és lehet vele picit oldalra lépni. A 2/2-ről pooly73-tól kaptam infókat.
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

d.janos írta:
2018.11.08., csüt. 21:56
StandART hangsugárzót keresnék meghallgatás céljából. Ha valaki megosztaná az élményt, szívesen venném.
Előre is köszönöm.
pooly73 kollégának volt Berettyóújfalun, kérdezd meg tőle, milyen messzire adta el. Hátha a megyében maradt.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 193
Tartózkodási hely: 4200

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: d.janos »

StandART hangsugárzót keresnék meghallgatás céljából. Ha valaki megosztaná az élményt, szívesen venném.
Előre is köszönöm.
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5741
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: -KP- »

helyi tőccséres, ez marha jó :kapdelm:

Avatar
kökény
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2006.03.03., pén. 12:23
Értékelés: 66

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: kökény »

Speedy Gonzales írta:
2018.09.18., kedd 17:43
kökény írta:
2018.09.18., kedd 15:50
Audison írta:
2018.09.18., kedd 14:27
Sziasztok! Tervezem életem első komolyabb rendszerét összeállítani, de sajnos nem sok tapasztalatom van ebben a témában. Kaptam ajánlásokat, de az lenne az igazi, ha több helyre elmennék és gyűjtenék egy kis tapasztalatot. Debrecenben van olyan, akihez elmehetnék a kedvenc CD lemezeimmel egy kis hallgatózásra október első vagy második hetében?
Ment pü. azon kívül még lehet 1-2 bemutatóterembe is látogatást tenni ;)
Ha a helyi "tőccséreshez"* küldted, akkor minek menjen utána bemutatóterembe??? :rolleyes: :D
* bocsi Revi
Jól kitoltam vele, ugyi? Hihi :D

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »

kökény írta:
2018.09.18., kedd 15:50
Audison írta:
2018.09.18., kedd 14:27
Sziasztok! Tervezem életem első komolyabb rendszerét összeállítani, de sajnos nem sok tapasztalatom van ebben a témában. Kaptam ajánlásokat, de az lenne az igazi, ha több helyre elmennék és gyűjtenék egy kis tapasztalatot. Debrecenben van olyan, akihez elmehetnék a kedvenc CD lemezeimmel egy kis hallgatózásra október első vagy második hetében?
Ment pü. azon kívül még lehet 1-2 bemutatóterembe is látogatást tenni ;)
Ha a helyi "tőccséreshez"* küldted, akkor minek menjen utána bemutatóterembe??? :rolleyes: :D
* bocsi Revi
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Avatar
kökény
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2006.03.03., pén. 12:23
Értékelés: 66

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: kökény »

Audison írta:
2018.09.18., kedd 14:27
Sziasztok! Tervezem életem első komolyabb rendszerét összeállítani, de sajnos nem sok tapasztalatom van ebben a témában. Kaptam ajánlásokat, de az lenne az igazi, ha több helyre elmennék és gyűjtenék egy kis tapasztalatot. Debrecenben van olyan, akihez elmehetnék a kedvenc CD lemezeimmel egy kis hallgatózásra október első vagy második hetében?
Ment pü. azon kívül még lehet 1-2 bemutatóterembe is látogatást tenni ;)

Avatar
Audison
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2011.11.12., szomb. 16:33
Értékelés: 82

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: Audison »

Sziasztok! Tervezem életem első komolyabb rendszerét összeállítani, de sajnos nem sok tapasztalatom van ebben a témában. Kaptam ajánlásokat, de az lenne az igazi, ha több helyre elmennék és gyűjtenék egy kis tapasztalatot. Debrecenben van olyan, akihez elmehetnék a kedvenc CD lemezeimmel egy kis hallgatózásra október első vagy második hetében?

Avatar
Denonavr
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 15:31
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: Denonavr »

avl2 írta:
2018.09.05., szer. 19:07
Debrecenbe Dragonweed forumtarshoz szeretnek Szentendreröl egy bedobozolt erösitöt eljuttatni, ha valaki tud segiteni, jelezze pü-ben, köszi.
Ment PM.
Jamo C803, TMP Classic, Hivox Lupus C MKIII, Allo digione signature

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: avl2 »

Debrecenbe Dragonweed forumtarshoz szeretnek Szentendreröl egy bedobozolt erösitöt eljuttatni, ha valaki tud segiteni, jelezze pü-ben, köszi.

Avatar
pooly73
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2015.03.10., kedd 21:38
Értékelés: 117
Tartózkodási hely: Berettyóújfalu

Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: pooly73 »


Jó sűrűn látogatott téma.
Azért szerintem ettől többen vagyunk

Avatar
svan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2008.04.19., szomb. 17:57
Értékelés: 183
Tartózkodási hely: Debrecen

Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: svan »


Sziasztok!

Én is növelném a debreceniek táborát.

Nem tudjátok esetleg, hogy van-e a környéken valaki, akinél meg lehetne hallgatni egy Heed Obelisk SI-t?
OTL csöves fejhallgató erősítőt is szívesen fülügyre vennék.
Sztereó: TMP Ant LE Dac | Jadis DA 60 | JMlab Utopia Mini
Sztereó 2: Musical Fidelity Tri-Vista 21 | TMP Classic | Dynaudio Confidence C1
Mozi:  Onkyo TX-NR807  -  Dynaudio Contour 1.1 / Dynaudio Contour SC -  Klipsch R-112SW  -  Dune HD   -  Samsung QLED

Avatar
profisale
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.10.08., szer. 12:14
Értékelés: 1

Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: profisale »


http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... eti-japan/
Köszi, de ez már nagyon retro nekem, 1978-82 környékén keresek analóg nagy tornyot.

Avatar
profisale
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.10.08., szer. 12:14
Értékelés: 1

Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: profisale »


Biki Zsoltnak volt olyan üzlete, ahol régebbi cuccokat is lehetett kapni a Bajcsy-n.
Hello! 
Azt tudom, hogy Bikinek volt, de megvan még valahol?

Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 793

Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: tanczi »



Sziasztok!
Retro audiofil hifi tornyot keresek kompletten, leginkább fakávás érdekelne, bár más is lehet, lényeg a hangzás. Akai am-2950 és a hozzá tartozó tuner, deck, hangfal, stb, Nakamichi, vagy Pioneer érdekel). Mi a véleményetek az Okano Prestige,Kenwood, Han-tor és társairól?
 
Létezik még Debrecenben HIFI stúdió, ahol vintage készülékekkel is foglalkoznak? (a zsibis osztrák cuccokat nem sorolnám ide).

http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... eti-japan/
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 393

Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Volt egy ideig Zsolt Audio ha jól tudom, meg most is meg van Pásztor Pisti üzlete:
 
http://www.acousticcenter.hu/
 
bár nála nincs vintage készülék asszem.

Biki Zsoltnak volt olyan üzlete, ahol régebbi cuccokat is lehetett kapni a Bajcsy-n.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Debrecen és környéke

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »


Volt egy ideig Zsolt Audio ha jól tudom, meg most is meg van Pásztor Pisti üzlete:
 
http://www.acousticcenter.hu/
 
bár nála nincs vintage készülék asszem.
Létezett?
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Válasz küldése

Vissza: “AVX baráti körök”