Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Szeged és környéke

Gábor85
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2019.07.30., kedd 19:28
Értékelés: 4
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Gábor85 »

Keresek valakit Szegeden vagy környékén, aki megértő hifista lélekkel és elektronikai szaktudással, forrasztáshoz értéssel segítene átbogarászni egy mini erősítőt vagy rosszabb esetben megépítené, merthogy én már másodjára ugrottam neki, de csak nem akar működni, és már nagyon elfáradtam benne testileg-lelkileg. Jó lenne, ha akadna valaki ilyen hobbitárs...

Avatar
RudiSZT3
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2008.12.02., kedd 22:40
Értékelés: 8

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: RudiSZT3 »

Kedves Tagok, van-e valakinek REL T5 vagy T7 mélyládája, avagy ezek "i"-s változata?

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Megegyszer kene egy fuvar Szeged kornyekere. :)
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
Promethus
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2011.12.27., kedd 07:42
Értékelés: 66

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Promethus »

Ambeo soundbarja nincs véletlen valakinek?

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: tottyi »

puha írta:
2021.04.15., csüt. 09:08
Én azért kérdeztem rá az - vélhetően - elírásra, mert egy győri barátom a következő hetekben (1-2 hét, nem tudom pontosan) tervezi, hogy jön Szegedre, vélhetően M1-M0-M5 útvonalon. Tehát ha nem születik addig megoldás, ő ezen az útvonalon átveszi és átadja a címzettnek az erősítőt.
Basszus nem voltam feliratkozva a temara es csak most latom a fejlemenyt. Irok a vevonek, hogy ehez mit szol. Koszi addig is.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
puha
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2017.05.30., kedd 16:14
Értékelés: 87

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: puha »

Én azért kérdeztem rá az - vélhetően - elírásra, mert egy győri barátom a következő hetekben (1-2 hét, nem tudom pontosan) tervezi, hogy jön Szegedre, vélhetően M1-M0-M5 útvonalon. Tehát ha nem születik addig megoldás, ő ezen az útvonalon átveszi és átadja a címzettnek az erősítőt.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

puha írta:
2021.04.13., kedd 18:45
Csak megkérdezem, mi az a 70-fele? :D
35... 31_1_21.gif
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
puha
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2017.05.30., kedd 16:14
Értékelés: 87

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: puha »

Csak megkérdezem, mi az a 70-fele? :D

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hello, szeretnem megkerdezni, hogy veletlen nem-e lesz utja valakinek Gyor-bol 70-fele vagy Szeged fele? Egy erositot kellene elvinni kb 20 kilos. En Somorjaban lakom es elvinnem Gyorbe ha valaki epp azon az utszakaszon jar.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
RudiSZT3
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2008.12.02., kedd 22:40
Értékelés: 8

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: RudiSZT3 »

Kedves Fórumtársak!

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek a környéken Tüű Károly által készített vagy modifikált hangfala?
Ha tudtok ilyenről, kérlek szóljatok, szívesen meghallgatnám.

Köszönöm!

Avatar
jabba306
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.06.16., kedd 19:42
Értékelés: 69
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: jabba306 »

Október 27-n vasárnap Szegedről ellátogatunk a Budapesti HIFI Show-ra.
Az autóban egyelőre hárman vagyunk, így egy, esetleg két fő elfér még a kocsiban (Kia Cee'd). Ha valaki szeretne csatlakozni (költség megosztás mellett) jelezze felém, szívesen elvisszük.

Avatar
jabba306
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.06.16., kedd 19:42
Értékelés: 69
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: jabba306 »

Sziasztok,

Szeretnék kipróbálni egy shakti követ, ezért ha van valakinek Szegeden és elhozná kipróbálni, kérem írjon privit.

Avatar
jabba306
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.06.16., kedd 19:42
Értékelés: 69
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: jabba306 »

Sziasztok,

Vasárnap megyünk a HIFI SHOW-ra és az autóban van még egy hely. Ha valaki egyedül jönne, akkor a költségek megosztása mellett szívesen elvisszük.

Online
Avatar
Elmo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2009.09.09., szer. 08:30
Értékelés: 262
Tartózkodási hely: Regöly

Re: Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Elmo »

Szegediek és környékbeliek!

Jövő héten megyünk a párommal Szegedre és szeretnék Tőletek hallani pár tippet, hogy mit érdemes megnézni, hol érdemes enni és inni, lesz-e valami jó program stb.
A Feszty-körképet biztosan megnézzük, a többi még alakul.

Köszönöm!
www.chiliout.hu

Hegel-REL-ATC

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Halló!

Szegeden lakik valaki az űrhajós utca környékén?

Üdv. Marci
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
szasza74
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2013.04.16., kedd 21:10
Értékelés: 117

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: szasza74 »

Köszi, majd felhívlak valamikor és megbeszéljük.

Avatar
charlie-obrian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1271
Csatlakozott: 2010.05.27., csüt. 09:45
Értékelés: 366

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: charlie-obrian »


Szia!

Nekem mondjuk nincs Senn hd600-am, de van Beyer 990 pro 250 Ohm, meg Akg k340-em (400 Ohm), azokat szívesen megmutatom, sőt fülvégre is vehetjük, összehasonlíthajuk a Senn 598-cal!


 

Kedves szegedi Zenebarátok!
 
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy Fiio X3 2 gen lejátszóm egy Sennheiser HD598 fejhallgatóval párosítva. Ki szeretném próbálni egy Sennheiser HD600 -as fejhallgatóval is a lejátszót, hogy megtudjam érdemes -e váltani. Ha van valaki akinek van egy bejáratott HD600 -asa és szánna rám 15 percet legyen szíves írjon nekem.
Előre is köszönöm.


"Igazán jót sajnos még nem hallottam. A mi hangszóróinknak (a Rádióban is) érdes, kemény hangjuk van. Nem adják vissza a Hi-Fi lényegét." (Varga Ferenc)
 
"...Hiszen ha a hangot természetes hűségében akarjuk továbbítani, akkor nem csak az alaprezgést kell továbbjuttatni, hanem az összes felhangokat is, mégpedig azzal a viszonylagos erősséggel, amivel az eredeti hangban előfordulnak. Ez roppant nehéz feladat." (Öveges József: Érdekes fizika)

Avatar
szasza74
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2013.04.16., kedd 21:10
Értékelés: 117

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: szasza74 »


Kedves szegedi Zenebarátok!
 
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy Fiio X3 2 gen lejátszóm egy Sennheiser HD598 fejhallgatóval párosítva. Ki szeretném próbálni egy Sennheiser HD600 -as fejhallgatóval is a lejátszót, hogy megtudjam érdemes -e váltani. Ha van valaki akinek van egy bejáratott HD600 -asa és szánna rám 15 percet legyen szíves írjon nekem.
Előre is köszönöm.

Online
Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: kasumi »


sziasztok szegediek/környékbeliek . egyenlőre úgy tűnik, szombaton a barátnőmmel lemegyünk Szegedre. kérdés : mivel lehet, ott is alszunk, tudtok-e jó és (relatíve olcsó) szállást? illetve van-e valami 'titkos tipp'etek, amit érdemes megnézni, és ami annyira azért nem egyértelműen 'híresség' (azaz pl. nem a Dóm-tér)    köszi
Zápor kert - ha jól emlékszem, így hívják. A Csillag tértől nem messze. Van ott egy tó, egy kellemes sétához szerintem okés lehet.
Újratervezés

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Doky »


sziasztok szegediek/környékbeliek . egyenlőre úgy tűnik, szombaton a barátnőmmel lemegyünk Szegedre. kérdés : mivel lehet, ott is alszunk, tudtok-e jó és (relatíve olcsó) szállást? illetve van-e valami 'titkos tipp'etek, amit érdemes megnézni, és ami annyira azért nem egyértelműen 'híresség' (azaz pl. nem a Dóm-tér) köszi
Szép idő lessz, vadaspark?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Promethus
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2011.12.27., kedd 07:42
Értékelés: 66

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Promethus »

Nincs vkinek kölcsönben Csongrád megyében Thunder T12-es subja esetleg Rel ládája?

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: akvapark »

>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: -KP- »


A héten csütörtökön délelőtt Szegeden leledzem egy szabad délelőtt erejéig. Van-e ráérő fórumtárs, aki megengedné, hogy fülvégre kapjak valami finom, komolyzenéhez való dobozt a városban, csak hogy tudjak orientálódni hangfalcsere előtt? Szívesen viszek egy HDD-t tele jó muzsikával, vagy jófajta helyi vereset innen Pécsről.
 
Avgalaxis.hu-hoz is érdemes lenne elmenned. feltéve ha új dobozban gondolkodsz, nem használtban.

Online
Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: AVX »


A héten csütörtökön délelőtt Szegeden leledzem egy szabad délelőtt erejéig. Van-e ráérő fórumtárs, aki megengedné, hogy fülvégre kapjak valami finom, komolyzenéhez való dobozt a városban, csak hogy tudjak orientálódni hangfalcsere előtt? Szívesen viszek egy HDD-t tele jó muzsikával, vagy jófajta helyi vereset innen Pécsről.
Hozzánk is kijöhetsz, ha van kedved.
Be van most épp állítva a Bege féle két nagy monitor.
Vereset nem kérek, ellenben feketét azt tudok jófajtát én is.

Vendég

Szeged és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A héten csütörtökön délelőtt Szegeden leledzem egy szabad délelőtt erejéig. Van-e ráérő fórumtárs, aki megengedné, hogy fülvégre kapjak valami finom, komolyzenéhez való dobozt a városban, csak hogy tudjak orientálódni hangfalcsere előtt? Szívesen viszek egy HDD-t tele jó muzsikával, vagy jófajta helyi vereset innen Pécsről.

Válasz küldése

Vissza: “AVX baráti körök”