Minden problémát kérünk ebben a topikban jelezni:
viewtopic.php?f=100&t=119064
HA NEM TUDSZ BEJELENTKEZNI akkor a postmaster@avx.hu címre írjatok egy emailt, az email címetekkel és felhasználónevetekkel!

SENKINEK NE ADD MEG A JELSZAVAD, MÉG AZ ADMINISZTRÁTOROKNAK SE!
AZ IGAZI ADMINISZTRÁTOROKNAK NINCS SZÜKSÉGE A JELSZAVADRA!!!!

csomagszállítás Hollandiából

Azoknak a kérdéseknek melyeknek nincs helye a fórum általános részén, vagy nem a hifivel / zenehallgatással kapcsolatosak.
trane
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 873

Re: csomagszállítás Hollandiából

Hozzászólás Szerző: trane » 2018.11.07., szer. 17:28

nekem eddig nem volt rossz tapasztalatom a DPD-vel, de már úgy tűnik, nem is lesz sad.gif
viszont kiderült, hogy - bár pl. a GLS direktben nem szállít onnét> ide, azonban - a Fürgefutáron vagy a PMP-n keresztül működik a dolog :napsut:
úgyhogy Hollandiai behozatalhoz ők már tuttira vannak leborulok.gif

védd a fákat> egyél hódot! ;-)))

dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 697

Re: csomagszállítás Hollandiából

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken » 2018.11.07., szer. 12:20

trane írta:
2018.11.06., kedd 17:05
sziasztok,
van valakinek ötelete megbízható és relatíve olcsó csomagszállító cégre, aki Hollandiából ide-fuvarozva 115cm hosszú csomagot is fölvesz :quetionmark:

itt jegyzem, meg a DPD már csak szerződött partnereknek vállal bármilyen országból csomagbehozatalt !!! sad.gif :smile33:
a DPD-ét én már eleve kihagynám,a nyáron csak Debrecenig küldtem le a gyári csomagolásában egy pár hangszorót "olyan finoman kezelték a küldeményt",hogy a hangszoró és a váltó közötti,eredeti,gyári forrasztott kábelezés "elengedte magát",a csipogó "kivirágzott"..feladásnál mint a Katiban gyerek volt minden,amikor visszakaptam,hulladék volt az egész...

egy másik kompaktabb küldeményt küldtem ki kb 2 hete DEU-ba,a cimzett a csomagot megkapta,sértetlenül(szerencsére),visszaigozolta felém,a követőben jó 7-8 napja az szerepel hogy :

"29.10.2018 10:42 Ebersdorf (DE)
Sajnálatos módon a küldemény kézbesítése nem lehetséges."

2 levelet irtam,nézzenek már rá hogy mi szerepel a rendszerben..se kép-se hang azóta sem...

DHL,GLS esetleg Lagermax felé néznék inkább...
Thorens 126/3,Grace G707/II...Shure V15/xMR JICO SAS/ ,Shure M95ED JICO/Ed Saunders,Stanton 681EEE,Marantz CD17 KIS/Marantz PM6a/Tannoy D700S2....2.0 roulez..

trane
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 873

csomagszállítás Hollandiából

Hozzászólás Szerző: trane » 2018.11.06., kedd 17:05

sziasztok,
van valakinek ötelete megbízható és relatíve olcsó csomagszállító cégre, aki Hollandiából ide-fuvarozva 115cm hosszú csomagot is fölvesz :quetionmark:

itt jegyzem, meg a DPD már csak szerződött partnereknek vállal bármilyen országból csomagbehozatalt !!! sad.gif :smile33:

védd a fákat> egyél hódot! ;-)))

Válasz küldése

Vissza: “Gyors kérdések helye”