Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Klipsch hangsugárzók

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na, megvan az államvizsga, úgyhogy elkezdhetem én is klipschesíteni a házimozimat. Kezdésnek pl. Newman lecserélhetné az RW-10-ét, hogy legyen egy tisztességes mélynyomóm is 
A házszámot eltévesztetted barátom ezt az ócska szöveget talán beadhatod az XMS-es srácoknak, de nekem nem.

- te 'ujember'? az XMS hogy jott most kepbe??

én nem adom el, de próbálja meg ott (megvenni).. mi nem volt érthető?

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


Na, megvan az államvizsga, úgyhogy elkezdhetem én is klipschesíteni a házimozimat. Kezdésnek pl. Newman lecserélhetné az RW-10-ét, hogy legyen egy tisztességes mélynyomóm is 
A házszámot eltévesztetted barátom ezt az ócska szöveget talán beadhatod az XMS-es srácoknak, de nekem nem.

- te 'ujember'? az XMS hogy jott most kepbe??
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na, megvan az államvizsga, úgyhogy elkezdhetem én is klipschesíteni a házimozimat. Kezdésnek pl. Newman lecserélhetné az RW-10-ét, hogy legyen egy tisztességes mélynyomóm is 
A házszámot eltévesztetted barátom ezt az ócska szöveget talán beadhatod az XMS-es srácoknak, de nekem nem.

 
OFFTOPIC:

Jóvanna, elég fárasztó volt ez a mai nap:)) De ha akarod majd lefotózom a diplomámat és berakom ide  
 
Komolyra fordítva a szót, a KSW-15 szerintetek egy 25m2-es szobába jó lenne? Gondolkodom rajta, de lehet hogy neki egy kicsit nagyobb szoba kéne.

 
OFFTOPIC:

Akkor gratula. U.i.: annak is megvan saját helye: saját képek topic. De egy **** vagyok ma.  
 
Hát, ha én vagyok olyan állat, 12nm rw10, akkor Te miért ne? Persze nem muszáj követni az állat vonalat. Az én meglátásom az, h oda semmi gond a méretéve (lesz benne tartalék -már ha hagysz neki :smile19: -). Ált. a rendszerek gyengébb eleme a mély. Na nálad a hangerő növelésével nem a (mély)robbánosok torzítanának be először.

Avatar
szondag3
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2004.09.03., pén. 17:25
Értékelés: 0

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: szondag3 »


Na, megvan az államvizsga, úgyhogy elkezdhetem én is klipschesíteni a házimozimat. Kezdésnek pl. Newman lecserélhetné az RW-10-ét, hogy legyen egy tisztességes mélynyomóm is 
A házszámot eltévesztetted barátom ezt az ócska szöveget talán beadhatod az XMS-es srácoknak, de nekem nem.

 
OFFTOPIC:

Jóvanna, elég fárasztó volt ez a mai nap:)) De ha akarod majd lefotózom a diplomámat és berakom ide  
 
Komolyra fordítva a szót, a KSW-15 szerintetek egy 25m2-es szobába jó lenne? Gondolkodom rajta, de lehet hogy neki egy kicsit nagyobb szoba kéne.
Projektor:Sony Hs60 Vászon:Projecta Homescreen Front:Dali Concept 10 Center:Wh.Diamond Center Rear: Phonar Compact2 Sub:Rel Q150E Receiver: Yamaha rxv4600+Nad M25 DVD1: Denon 3910 Kábelek : QED anniversary silver

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na, megvan az államvizsga, úgyhogy elkezdhetem én is klipschesíteni a házimozimat. Kezdésnek pl. Newman lecserélhetné az RW-10-ét, hogy legyen egy tisztességes mélynyomóm is 
A házszámot eltévesztetted barátom ezt az ócska szöveget talán beadhatod az XMS-es srácoknak, de nekem nem.

Avatar
szondag3
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2004.09.03., pén. 17:25
Értékelés: 0

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: szondag3 »

Na, megvan az államvizsga, úgyhogy elkezdhetem én is klipschesíteni a házimozimat. Kezdésnek pl. Newman lecserélhetné az RW-10-ét, hogy legyen egy tisztességes mélynyomóm is
Projektor:Sony Hs60 Vászon:Projecta Homescreen Front:Dali Concept 10 Center:Wh.Diamond Center Rear: Phonar Compact2 Sub:Rel Q150E Receiver: Yamaha rxv4600+Nad M25 DVD1: Denon 3910 Kábelek : QED anniversary silver

Avatar
phazer
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 12:33
Értékelés: 4

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: phazer »


Hallani kell ugymond "tökéletes" hangfalat és ez lesz a referencia amihez hasonlítani tudjuk.
Nem létezik tökéletes hangfal, referenciát meg hülyeség felállítani.
Hozzá vagy szokva egy hanghoz, és ahhoz képest jobb-e amit hallasz, vagy nem.
Ez nem referencia.

Én nem irtam hogy van tökéletes hangfal. Az idézőjelet nem véletlen raktam oda
Amugy tökéletes hangfal valóban nincs ezt tudom én is. Ahhoz viszont hogy tudd mi szól jól és rosszul (ízléstől is függ) hallani kell valami igazán jót ami a valóságot hozza és azzal kell összevetni sztem. Lehet adott hangfalat egy másik fal hangjához hasonlítani és lehet ahhoz is ahogy élőben szólna vagyis ahogy kellene szólnia. Ehhez viszont az kell hogy ismerje ezt a hangot/hangzást. Erre gondoltam referencia alatt.
Üdv Phazer
Under Construction

Avatar
phazer
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 12:33
Értékelés: 4

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: phazer »


Sztem kategóriájában veri a hangfalakat. Azért ezt majd akkor ird le így, ha a kategróiájában mindent hallottál. Nekem ez így kicsit barokkos, mert ezért az árért már van egy két versenyző, a mindent verek címért.

- mint mondta ez az o meglatasa.. fogadjuk el, nekezdjunk itt is flame-t

 
OFFTOPIC:

Nem flame-t akartam kezdeni, és különösebb bajom sincs a Klipsch hangfalakkal, csak illik vigyázni az ilyen kijelentésekkel.Persze szvsz!
Olyan, hogy mindent ver, meg amúgy sincs mert ez már az a kategória ahol erősen ízlésfüggő a dolog.
Szóval ha odairjuk szépen hogy SZVSZ, akkor mindez helytálló lehetne, ha hallott volna mindent a kategóriában, persze lehetőleg azonos rendszeren azonos körülmények között.
Szóval pontosítva úgy hangzana korrektül, hogy: Szvsz az Általam eddig a kategóriában hallott hangfalak közül.
De nem akarok Én flame-lni, beszélgessetek a Klipsch hangfalakról.
 


Kösz robotka tényleg igazad van és rosszul fogalmaztam meg. Helyesbíteném:
Az eddig meghallgatott hangfalak közül nekem ezek tetszettek a legjobban ebből a kategóriából! Pedig nem akartam ilyen hibába esni dehát sikerült.
Kösz a helyesbítést. Üdv Phazer
Under Construction

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Sztem kategóriájában veri a hangfalakat. Azért ezt majd akkor ird le így, ha a kategróiájában mindent hallottál. Nekem ez így kicsit barokkos, mert ezért az árért már van egy két versenyző, a mindent verek címért.

- mint mondta ez az o meglatasa.. fogadjuk el, nekezdjunk itt is flame-t

 
OFFTOPIC:

Nem flame-t akartam kezdeni, és különösebb bajom sincs a Klipsch hangfalakkal, csak illik vigyázni az ilyen kijelentésekkel.Persze szvsz!
Olyan, hogy mindent ver, meg amúgy sincs mert ez már az a kategória ahol erősen ízlésfüggő a dolog.
Szóval ha odairjuk szépen hogy SZVSZ, akkor mindez helytálló lehetne, ha hallott volna mindent a kategóriában, persze lehetőleg azonos rendszeren azonos körülmények között.
Szóval pontosítva úgy hangzana korrektül, hogy: Szvsz az Általam eddig a kategóriában hallott hangfalak közül.
De nem akarok Én flame-lni, beszélgessetek a Klipsch hangfalakról.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


Sztem kategóriájában veri a hangfalakat. Azért ezt majd akkor ird le így, ha a kategróiájában mindent hallottál. Nekem ez így kicsit barokkos, mert ezért az árért már van egy két versenyző, a mindent verek címért.

- mint mondta ez az o meglatasa.. fogadjuk el, nekezdjunk itt is flame-t
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hallani kell ugymond "tökéletes" hangfalat és ez lesz a referencia amihez hasonlítani tudjuk.
Nem létezik tökéletes hangfal, referenciát meg hülyeség felállítani.
Hozzá vagy szokva egy hanghoz, és ahhoz képest jobb-e amit hallasz, vagy nem.
Ez nem referencia.

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Sztem kategóriájában veri a hangfalakat.
Azért ezt majd akkor ird le így, ha a kategróiájában mindent hallottál.
Nekem ez így kicsit barokkos, mert ezért az árért már van egy két versenyző, a mindent verek címért.

Avatar
phazer
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 12:33
Értékelés: 4

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: phazer »


A végére azért beírok egy mondatot nektek: KLIPSCH (Thanx for the music)
Höhö. :smile19:
Tiszteletem előtted. Látom Te is B&W-ből Klipsch-be mész. Viszont fordítva már ez nem mondható el egyáltalán.
Amúgy:
B&W 602 vs Klipsch RB-35 (/RB-61..?)
B&W 604 vs Klipsch RF-35 (/RF-62..?)
Egyértelmű, h az RB75 és RF7 a Bowers and Wilkins 600 szériás peláttáról természetesen nem talál vetélytársat! De ezt Te most a tapasztalataiddal írtad le.
 
Megkérdezhetem, h hol volt helyileg, ez a nagy hallgatózás?

Ninjánál hallgatótóztunk és elmélkedtünk
Nem is kivántam szembeállítani a két sorozatot csak mivel ezt hallottam/volt nekem
azért tudtam vele összevetni

Annál jobban tudja az ember megítélni adott hangfalak hangját minél több más hangfalat hallott. Másrészt meg hallani kell olyan cuccot amihez tudja hasonlítani. Hallani kell ugymond "tökéletes" hangfalat és ez lesz a referencia amihez hasonlítani tudjuk.
Itt nem a bowers klipsch összehasonlításra gondoltam
Under Construction

Avatar
phazer
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 12:33
Értékelés: 4

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: phazer »


A végére azért beírok egy mondatot nektek: KLIPSCH (Thanx for the music)
Höhö. :smile19:
Tiszteletem előtted. Látom Te is B&W-ből Klipsch-be mész. Viszont fordítva már ez nem mondható el egyáltalán.
Amúgy:
B&W 602 vs Klipsch RB-35 (/RB-61..?)
B&W 604 vs Klipsch RF-35 (/RF-62..?)
Egyértelmű, h az RB75 és RF7 a Bowers and Wilkins 600 szériás peláttáról természetesen nem talál vetélytársat! De ezt Te most a tapasztalataiddal írtad le.
 
Megkérdezhetem, h hol volt helyileg, ez a nagy hallgatózás?

Ninjánál hallgatótóztunk és elmélkedtünk
Nem is kivántam szembeállítani a két sorozatot csak mivel ezt hallottam/volt nekem
azért tudtam vele összevetni
Under Construction

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A végére azért beírok egy mondatot nektek: KLIPSCH (Thanx for the music)
Höhö. :smile19:
Tiszteletem előtted. Látom Te is B&W-ből Klipsch-be mész. Viszont fordítva már ez nem mondható el egyáltalán.
Amúgy:
B&W 602 vs Klipsch RB-35 (/RB-61..?)
B&W 604 vs Klipsch RF-35 (/RF-62..?)
Egyértelmű, h az RB75 és RF7 a Bowers and Wilkins 600 szériás peláttáról természetesen nem talál vetélytársat! De ezt Te most a tapasztalataiddal írtad le.
 
Megkérdezhetem, h hol volt helyileg, ez a nagy hallgatózás?

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezért írtam ,hogy igazad is van meg nem is kb 6-7 kilót spóroltak a kosár anyagán az őtvőzettel de meg úgy 10 kiló rá férne a ládára... Mondjuk a hangja ettől függetlenül kellemes és aki nagy napaliba akar élvezetesen mozizni annak igen jó vétel pláne annyiért mint amennyiért kiraktam. Mondjuk tök szubjektív dolgon vitázunk anélkül hogy a ládát szólni hallotta volna bárki is....
Én csak építős tapasztalataimból indulok ki, és így kicsit szkeptikusan állok hozzá, ettől függetlenül valóban lehet jó hangja.
Csak egy masszív dobozban, ekkora membrán kevésbé színeződik el...

Avatar
_Ninja
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2003.12.07., vas. 20:03
Értékelés: 0

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: _Ninja »


Igazságod is vagyon meg kicsit nem is, a Klipsch a más hangfal gyártóktól eltérően nem fém kosarat használ hanem egy saját fejlesztésű négymerevségű ötvözetet ami súlyban kb a negyede  a hagyományos kosaraknak.
Attól még mágnes van a seggén, és elég tisztességes falvastagságú és anyagú dobozban kéne csücsülnie a hsz-nak.

Ezért írtam ,hogy igazad is van meg nem is kb 6-7 kilót spóroltak a kosár anyagán az őtvőzettel de meg úgy 10 kiló rá férne a ládára... Mondjuk a hangja ettől függetlenül kellemes és aki nagy napaliba akar élvezetesen mozizni annak igen jó vétel pláne annyiért mint amennyiért kiraktam. Mondjuk tök szubjektív dolgon vitázunk anélkül hogy a ládát szólni hallotta volna bárki is....
Tv: SonyKV-29C3K Erösítö: Pioneer VSX-D1011 Stereo: Grommes PG6 x2 Front: Klipsch RF-7 Center: Klipsch rc-35 Háttér: Klipsch RS-7 Back soround : Quadral Aurum 3 x2 Sub: Klipsch RSW-12 DVD: Denon 3910 Kábelek: VDH - The clearwater, Neotech KS-1034M

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igazságod is vagyon meg kicsit nem is, a Klipsch a más hangfal gyártóktól eltérően nem fém kosarat használ hanem egy saját fejlesztésű négymerevségű ötvözetet ami súlyban kb a negyede a hagyományos kosaraknak.
Attól még mágnes van a seggén, és elég tisztességes falvastagságú és anyagú dobozban kéne csücsülnie a hsz-nak.

Avatar
phazer
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 12:33
Értékelés: 4

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: phazer »


Sziasztok!
 
Hétvégén sikerült összehozni egy hallgatózást (thx szervezőnek nagyon élveztem a társaságot is) amin végül is meg lett hallgatva rb75 rf7 Mindenféle zenét hallgattunk. Igen jól teljesített az rb75 meg is lepődtem rajta. Nem vártam tőle ennyit. Igazából a magas/középrésze nem lepett meg szinte ugyanaz mint az rf7-nek én legalábbis nem hallottam különbséget. A rb75 mélye nem megy le "pince" mélységbe de nem is várom el tőle mivel polcsugárzó. Viszont a 40hz környékéig lazán leballag (ami sztem nemrossz ilyen szinten) mindenféle erőlködés nélkül. Nem mondhatnám hogy hiányosságot érez az ember. Aki szereti a mélyhangokat meg kell támogatni egy szubbal de erre nem mindig van szükség. Embere válogatja. Ami mellette szól terhelhető és valóban nem kell hajtani hogy szóljon. Kiváncsi leszek mit produkál a heedemmel. Amiktől féltem igazából a polcsuginál azt ellehet felejteni az rb75-nél. Ami még tetszik hogy beledobtak egy 20cm mélyközepet ami nem sok ilyen méretű hangfalban van meg mellé társul az a majd 15 kg. Ezek igy látatlanban is pozitívan hatnak rám. Mivel én elég sokat hallgattam a bowerseket 602,604 igy össze tudtam vetni vele. 602-őt sztem veri a az rb75. A mélytarományban kb ugyanazt a szintet hozzák talán még a középben is (nem mernék rá megesküdni) viszont magasban alulmarad a bowers. Részletesebbnek és élethűbbnek találtam az rb középmagas tartományát. Ebből kifolyólag élvezhetőbb a zenehallgatás rajta. Én jobban bele tudom élni magam igy és sokkal élvezetesebb. Egész nagyteret produkált a kis szobában de ezt majd itthon tudom igazán tesztelni A 604-nél ugyanez a helyzet viszont ott megbobja a hangzást a mélytartomány. Az már lemegy szépen de a középméllyel ugyanaz a szitu. Unalmasabbnak egyszerűbbnek érzem. Én pl előbb "megunnám" hallgatni. Tévedés ne essék én nem akarom a bowerst lehúzni (nagyon jó hangfalnak tartom)csak elmondom a tapasztalatom. Viszont amiben a bowers a nyerő az a külső. Abban viszont nem versenyezhet a klipsch vele.
Volt szerencsém az rf7-et is hallgatni. Mint említettem középmagas hangkép rb75 szint viszont ami megdobja a hangzást az a két 25-ös mélyközép. És ez nagyon megbobja. Sztem kategóriájában veri a hangfalakat. pl a 604-esemel nem is szeretném összehasonlítani sztem nem egy szint a 2. Minden hangfalon megszoktam nézni miket irnak rá. Nagyon mutatós az a sok 100 watt. Én már annak is örülnék sokszor ha azt cirka 35w bírná (nekem nem is kell több) amit a heed-em produkál persze megfingott egy két hangfal már alatta. Emelem kalapom az rf7 előtt. Annak lehet tolni. Amin meglepődtem hogy nem torzított pedig olyan hangerőn is hallgattuk amin nem hallgatja normális ember és igy is megőrizte ugyanazt a letisztult részletező komoly mélyhangokkal fűszerezett hangképet. Nem mozdult el semmilyen irányba hangképe nem emelt ki ugyanugy lineáris maradt pedig egymás hangját nem hallottuk már. Azt hiszem erre gondoltam amikor azt irtam: feleljen meg midenféle stílusnak, és ha elmegy az eszem lehessen tolni neki. Na ennek lehet tolni nemgyengén. Ugy gondolom akinek ez nem elég az elmehet a ..... bekap6od.gif. Előttem jól vizsgáztak a klipschek meg vagyok velük elégedve abszolult pozitiv irányba billent a mérleg. Az rb75-ök jobb helyen lesznek az én szobámban ez némi közreműködéssel létre is jön. Igy hirtelen felindulásból ennyit. A többi majd ezután. Lehet véleményt mondani fikázni. Nemsértődök meg! A végére azért beírok egy mondatot nektek: KLIPSCH (Thanx for the music)
Üdv Phazer
Under Construction

Avatar
_Ninja
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2003.12.07., vas. 20:03
Értékelés: 0

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: _Ninja »


A 800 w egy dolog ,ami biztos 7 A lassú üveg bizit van benne sajna táp adat az nincs rajta . Amúgy digit végfoknál nem is olyan kevés ez a súly ...
A membrán és a hozzá való doboz méretéből az ember kicsit nagyobb tömegre számítana. Mondjuk a duplájára...
 
Penge Borisz-t idézvén: "A súly, a megbízhatóság jele!"
Főleg mélyládákra illő mondat SZVSZ!

Igazságod is vagyon meg kicsit nem is, a Klipsch a más hangfal gyártóktól eltérően nem fém kosarat használ hanem egy saját fejlesztésű négymerevségű ötvözetet ami súlyban kb a negyede a hagyományos kosaraknak.
Tv: SonyKV-29C3K Erösítö: Pioneer VSX-D1011 Stereo: Grommes PG6 x2 Front: Klipsch RF-7 Center: Klipsch rc-35 Háttér: Klipsch RS-7 Back soround : Quadral Aurum 3 x2 Sub: Klipsch RSW-12 DVD: Denon 3910 Kábelek: VDH - The clearwater, Neotech KS-1034M

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Penge Borisz-t idézvén: "A súly, a megbízhatóság jele!"Főleg mélyládákra illő mondat SZVSZ!

És a fegyver el se sült.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A 800 w egy dolog ,ami biztos 7 A lassú üveg bizit van benne sajna táp adat az nincs rajta . Amúgy digit végfoknál nem is olyan kevés ez a súly ...
A membrán és a hozzá való doboz méretéből az ember kicsit nagyobb tömegre számítana. Mondjuk a duplájára...
 
Penge Borisz-t idézvén: "A súly, a megbízhatóság jele!"
Főleg mélyládákra illő mondat SZVSZ!

Avatar
Shane 54
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.01.31., kedd 19:18
Értékelés: 0

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Shane 54 »


Megvan a kis RB-25öm  
Nem rossz a hangja, sőt ahogy hallom egyre jobb és jobb
A tré az hogy nagyon nagyon közel vannak egymáshoz , de nem tudom máshová tenni
Még be kell járatni így nem merem megküldeni komolyabban, de szerintem nagyon fogja bírni csak le ne kalandozzon a polcról az mk2-őm közepébe   

Gratulálok
Képet kérhetünk róla?

ez a kép fogós kérdés
egyik tölthető aksim (2200mAh) sincs már olyan állapotban teljesen feltöltve hogy meghajtsa a 730as hp-mat így momentán nem tudok fényképezni....
hamarosan veszek új aksit és akkor lesz kép
nagyon jónézki
Denon pma 495R- technics 1210 mk2 - technics 1200 mk2, ecler smac32- concord pro- om djs- pro style- technics rp-dh 1200- klipsch rb-25

Avatar
kaltenpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 22:58
Értékelés: 22

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kaltenpeti »


Megvan a kis RB-25öm  
Nem rossz a hangja, sőt ahogy hallom egyre jobb és jobb
A tré az hogy nagyon nagyon közel vannak egymáshoz , de nem tudom máshová tenni
Még be kell járatni így nem merem megküldeni komolyabban, de szerintem nagyon fogja bírni csak le ne kalandozzon a polcról az mk2-őm közepébe

Gratulálok
Képet kérhetünk róla?

Avatar
_Ninja
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2003.12.07., vas. 20:03
Értékelés: 0

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: _Ninja »


Az minden esetre furcsa, hogy 800W, 38-as membrán és CSAK 20kg az egész. No mindegy...
A 800 w egy dolog ,ami biztos 7 A lassú üveg bizit van benne sajna táp adat az nincs rajta . Amúgy digit végfoknál nem is olyan kevés ez a súly ...

nah 3.7 A csak a 3 lemarad
Tv: SonyKV-29C3K Erösítö: Pioneer VSX-D1011 Stereo: Grommes PG6 x2 Front: Klipsch RF-7 Center: Klipsch rc-35 Háttér: Klipsch RS-7 Back soround : Quadral Aurum 3 x2 Sub: Klipsch RSW-12 DVD: Denon 3910 Kábelek: VDH - The clearwater, Neotech KS-1034M

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”