Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Moderátor: Streamaudio

Kalvus1967
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2021.02.04., csüt. 12:15
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Kalvus1967 »

Szia,

köszi szépen, közben már rájöttem, csak a "Téma" szó megzavart.
Köszönöm szépen!

Üdvözlettel!

Online
Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Re: Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Kalvus1967 írta:
2021.02.04., csüt. 12:29
Üdv!
Hogyan lehet hirdetést itt feladni?
Előre is köszi a választ!
Kiválasztod az "Adás-Vétel" rovatban a megfelelőt, és bal oldal fent az "Új téma". Utána javaslom, hogy iratkozz fel a saját hirdetésedre, hogy megkapd az értesítéseket az e-mail címedre.
Ne felejtsd el elolvasni a szabályzatot!

Üdv a fórumon! happybday.gif
Usher - Valhalla - Emotiva

Kalvus1967
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2021.02.04., csüt. 12:15
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Kalvus1967 »

Üdv!
Hogyan lehet hirdetést itt feladni?
Előre is köszi a választ!

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

"Utoljára aktív:2019.11.08. 05:55"
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Re: Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Sziasztok!

Az iránt érdeklődnék, hogy 1-2 nap meghallgatásra el lehetne-e kérni egy Keces Audio BP-600 leválasztót?

Üdv:
Marci
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6070
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5126
Tartózkodási hely: Szár

Re: Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Aktívak vagytok még itt az AVX fórumon?
Ha igen, kérdezek privátban egyet én is... termékkel kapcsolatban, aminek Tőletek való megvásárlásán gondolkodom.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
HoriTon
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2011.04.09., szomb. 09:51
Értékelés: 512

Re: Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: HoriTon »

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék az új Lindemann Audio Limetree Network hálózati lejátszóval kapcsolatosan, mert felmerült bennem pár kérdés.

(1)
A műszaki leírásában olvastam, hogy a készülék a PCM formátumot 384kHz/24bit felbontásig támogatja. A benne lévő D/A átalakítóhoz viszont 384kHz/32bit-et írnak. Ha a D/A átalakító képes a 32 bit lejátszására, akkor miért 24bit-nél húzták meg a határt a specifikáció alapján? Ezek szerint a 32bit-es zene számok nem játszhatóak le?

(2)
A leírásában megtalálható az is, hogy a gyengébb felbontású zene fájlokat (PCM) képes felskálázni DSD256-ig. Ezt DSD-Re-Sampling-nek hívják a leírásában. Viszont a honlapotokon az olvasható, hogy "32bit-es Re-Sampling mód" található benne. Tudomásom szerint a DSD az 1 bites, és a PCM-nél beszélünk 16/24/32bit-ről.
Számomra ellentmondásosnak tűnik ez a két leírás, és nem egyértelmű a felskálázás specifikációja.

(3)
Az analóg RCA kimenő jele szabályozható (tehát közvetlen végfok elé köthető) ?

(4)
Érdemes-e hozzá tuning-tápot használni? (Ha igen, milyet?)

(5)
Ha jól értelmeztem a TIDAL-on belül az MQA fájlokat nem támogatja.

(+1)
Várható karácsonyi akció? karácsony2


Előre is köszönöm a válaszotokat. :)
Laci
CD futómű: Jadis JD2
DAC: Chord Qutest; Táp MCRU
Digitális futómű: Auralic Aries Femto (tuningolt ház,táp)
Deck: Nakamichi LX5
Erősítő: HoriTon AN SE 300B
Hangfal: Audio Note E/LX kit
Kábelek: HiDiamond D7; AQ Thunder; Nordost H2; ValhallA Aura, Aurora
Elosztó: Fisch Audiotechnik reference line

Avatar
aeternum
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2015.06.24., szer. 08:16
Értékelés: 174

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: aeternum »


téves.
...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű.

Bohumil Hrabal

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »



Szia, 



 



Valamit félreérthettél, mert mi VDH dolgokat nem árulunk és rendelni sem tudunk! 



 



üdv



StreamAudio

Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Property
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2017.06.06., kedd 10:32
Értékelés: 2

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Property »



Szia,



Láttam, hogy forgalmaztok VDH dolgokat.



Van egy VDH Supernova hangfalkábelem, aminek cseréhető az érintkezője. Nekem saruk vannak rajta, azt szeretném lecserélni banándugóra, mert a nagysága és a súlya miatt csak az fér el a rendszerben. Kérdésem, hogy tudtok nekem rendelni kintről? 8 db-ra lenne szükségem.



 



Üdv:



Atti



 



Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »



Ezt a Söund Arts állványos képet én készítettem.....
 
https://www.streamaudio.hu/sound-arts-a ... fi-allvany
 
Régi szép idők.. Music Hall cd és erősítő.... Ne vegyétek le.

 
Köszi így utólag is...sajnos a gyártó nem igazán készített jó képeket a termékekről így azzal kell főzni ami van A termék meg maga valóban jó ár/értéket képvisel! 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Vendég

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezt a Söund Arts állványos képet én készítettem.....
 
https://www.streamaudio.hu/sound-arts-a ... fi-allvany
 
Régi szép idők.. Music Hall cd és erősítő.... Ne vegyétek le.
 
 
 
 

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4210
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1563
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Voyager »


Nem állítjuk, hogy tökéletes...
 
persze... csak felhúztam magam, miközben rendeltem... valahogy izgága volt a kosár kezelése, de lehet, hogy csak nálam. Egyébként a régi egész jó volt, csak lassú...

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


kesze-kusza, idegesítően érzékenyek a vezérlők... aztán lehet hogy csak szoknom kell....
 
Nem állítjuk, hogy tökéletes, de elég sok embernek pozitív a véleménye a régi oldalunkhoz képest. Sok javítani, finomítani való lehet benne, de az a helyzet, hogy ha 1000 embert megkérdezne az ember a tökéletes weboldal tekintetében akkor nagyjából 900 különböző vélemény születne. Egyszerűen nem lehet mindenki számára megfelelni. Úgy gondoljuk, hogy egyébként elég átlátható és könnyen kezelhető...igaz lassabb mint sok más oldal, de az adatbázisa a képek mérete és a weboldal tartalma miatt, na meg a motor és szerver végett ideálisnak nevezhető. Az elrendezés, a színek, az egész megjelenés meg állandóan egyéni ízlés szerinti....van aki szereti, és lesz akinek nagyon nem jön be...
Szerintem az ebay, az amazon és sok más oldal is káosz...pedig ott aztán van pénz közvéleményt kutatni, és olyan oldalt csinálni ahol a költség nem számít...de egész egyszerűen ez már az elején egy lehetetlen küldetés  
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4210
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1563
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Voyager »


Mi a probléma? 
 
kesze-kusza, idegesítően érzékenyek a vezérlők... aztán lehet hogy csak szoknom kell....

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Jajj de cefet a weboldal! 
 
Mi a probléma? 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4210
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1563
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Voyager »

Jajj de cefet a weboldal! 

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »



Köszönöm a tippet, már nézegettem pont ezeket a kábeleket. Akkor elkezdek a 3-asra gyűjtögetni.
Az erősítő amúgy tisztán "A" osztályban működik, ahogy az előző tulajdonosa jellemezte: "kellemes, meleg tónusú hang "
Még egyszer köszönöm a segítséged.

 
Nincs mit, ha gondolod, a kábel árának letéte ellenében ki is tudd próbálni, de szinte biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog! 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Simici
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 17:34
Értékelés: 32

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Simici »


Nem tudom milyen karakterű az az elő-végfok, de a hangfal kategóriájához és hangjához a Hidiamond Diamond kettes de inkább a hármas passzolna...nyílt, jó felbontású, a készülékek karakterét megtartó, semleges kábel.
 
Köszönöm a tippet, már nézegettem pont ezeket a kábeleket. Akkor elkezdek a 3-asra gyűjtögetni.
Az erősítő amúgy tisztán "A" osztályban működik, ahogy az előző tulajdonosa jellemezte: "kellemes, meleg tónusú hang "
Még egyszer köszönöm a segítséged.

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »



Szia,
egy Jungson HEDO előfok + végfok hajtja és legalább 2 x 2,80 méterre

Nem tudom milyen karakterű az az elő-végfok, de a hangfal kategóriájához és hangjához a Hidiamond Diamond kettes de inkább a hármas passzolna...nyílt, jó felbontású, a készülékek karakterét megtartó, semleges kábel.
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Simici
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 17:34
Értékelés: 32

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Simici »


Szia, Milyen erősítővel használod a hangfalat és milyen hosszra lenne szükséged? 
Szia,
egy Jungson HEDO előfok + végfok hajtja és legalább 2 x 2,80 méterre

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »



Szia,
egy kis segítséget szeretnék kérni. Vásároltam tőletek egy XTZ 99.25 LCR hangfalat.
Milyen típusú, szerkezetű hangszórókábelt érdemes hozzá választani?
Köszönöm előre is válaszod.

 
Szia, Milyen erősítővel használod a hangfalat és milyen hosszra lenne szükséged? 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Simici
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 17:34
Értékelés: 32

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Simici »


Szia,
egy kis segítséget szeretnék kérni. Vásároltam tőletek egy XTZ 99.25 LCR hangfalat.
Milyen típusú, szerkezetű hangszórókábelt érdemes hozzá választani?
Köszönöm előre is válaszod.

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »



Köszönöm a választ!
 
Biztosan van azért tapasztalat azzal kapcsolatban hogy ehhez az erősítőhöz a többség ilyen és ilyen márkát esetleg típust választ. Vagy ennyire nagy lenne a szórás? Sok tesztet olvastam az  utóbbi időben és ahelyett hogy leszűkült volna a paletta inkább kiszélesedett. Sokszor írják egy egy tesztben egy adott dobozra, hogy a sokkal drágább dobozokhoz is fel tud nőni sőt... Na most akkor ez szubjektív vagy objektív? Mert ezzel tulajdonképp azt sugallják hogy felesleges a drágábbat megvenni mert nincs szignifikáns különbség. Az AV online hasábjain is elég sok teszt van és az alapján még a B&W 683 S2 es is szóba jöhet, de azt szándékosan nem írtam mert ti nem forgalmazzátok. Egyik fórumtárs is nálatok választott hangfalat és az alábbi listábol:
Q Acoustics 2050i, Castle Knight 5, Jamo C95, Klipsch RP 260F, Quadral Platinum M40, Quadral Ascent 90Le, Quadral Chromium Style 6, Heco Music Style 900, Dali Zenzor 7. DALI Opticon 6, Monitor Audio Silver 6, Tannoy Revolution XT6F
 a Quadral M35-öt választotta egy NAD C356 BEE DAC erősítőhöz. Egyébként én is gondolkodtam ezen erősítő és a Cambridge között, de ez utóbbi számomra a paramétereit tekintve szimpatikusabb volt és árban is kedvezőbben alakult a cambridge. Nem tudom hogy a NAD és a Cambridge között hangban van e szignifikáns különbség?
Még egy olyan kérdésem lenne ha már itt tartunk, hogy melyik komponens jelent a (leg)nagyobb minőségi ugrást a rendszerben a hangfal, vagy az erősítő?
 
Ettől függetlenül mindenképp elfogok menni meghallgatni, mivel vidéki vagyok ezért nekem erre külön rá kell majd szánnom egy napot. Gondolom ezt előtte egyeztetni kell?
 
Köszönöm előre is a választ!

 
Nyilván vannak tapasztalatok, de azzal nem feltétlen befolyásolnálak! A tesztek is alapvetően mind szubjektívek, hiszen gondolj bele...épp az ott levő készülékekkel, egy maximum két ember hallgatja meg az adott komponenst...és a saját tapasztalatait írja le. Mi ez ha nem szubjektív vélemény. Ráadásul sokszor az adott termék lehet az ott levő többi termékkel nem is hozza a formáját. 
Ha gondolod írj egy telefon számot, vagy hívj fel minket, mert egyszerűbb erről beszélgetni, mint körmölni, de a végső döntést úgyis neked kell meghozni! 
 
A Quadral M35-ös doboz valóban egy népszerű termék...akár lehet jó választás számodra is, de ez csak akkor derül ki ha meghallgatod! 
 
Egyeztetni legalább egy nappal előtte érdemes, mielőtt jönnél! 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Lela
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2012.02.12., vas. 13:16
Értékelés: 5

Általános kérdések, termékekkel, árakkal, készlettel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Lela »



Szia, 
 
Alapvetően hangfalat kevésbé szoktunk ajánlani, hiszen valóban elég egyedi, szubjektív a megítélés, hogy kinek mi tetszik jobban. A CXA 80-as erősítő mellé a felsorolt dobozok majd mindegyike elméletben lehetne jó...a gyakorlati részében biztos az egyéni szubjektivitás, a kábelek mivolta, a forrás...az egész rendszer beleszól. 
Tanácsolni csak azt tudom, hogy a lehetőségekhez képest minél több szóba jöhető dobozt hallgass meg az említett erősítővel. 
 
Talán ha minden áron javasolnom kell, akkor a Focal és a KEF hangfalait nem idealizálnám ezzel az erősítővel, és néhány hangfal a szoba mérete miatt nem lenne ideális. 
 
Nálunk a CXA-80-as készülékkel az alábbi dobozok meghallgathatók a felsorolt termékekből: 
 
-Dali Opticon 6
-Quadral Chromium style 6
-Quadral chromium style 8
-Quadral platinum-M40
-Monitor Audio silver 8

 

Szia, 
 
Alapvetően hangfalat kevésbé szoktunk ajánlani, hiszen valóban elég egyedi, szubjektív a megítélés, hogy kinek mi tetszik jobban. A CXA 80-as erősítő mellé a felsorolt dobozok majd mindegyike elméletben lehetne jó...a gyakorlati részében biztos az egyéni szubjektivitás, a kábelek mivolta, a forrás...az egész rendszer beleszól. 
Tanácsolni csak azt tudom, hogy a lehetőségekhez képest minél több szóba jöhető dobozt hallgass meg az említett erősítővel. 
 
Talán ha minden áron javasolnom kell, akkor a Focal és a KEF hangfalait nem idealizálnám ezzel az erősítővel, és néhány hangfal a szoba mérete miatt nem lenne ideális. 
 
Nálunk a CXA-80-as készülékkel az alábbi dobozok meghallgathatók a felsorolt termékekből: 
 
-Dali Opticon 6
-Quadral Chromium style 6
-Quadral chromium style 8
-Quadral platinum-M40
-Monitor Audio silver 8

Köszönöm a választ!
 
Biztosan van azért tapasztalat azzal kapcsolatban hogy ehhez az erősítőhöz a többség ilyen és ilyen márkát esetleg típust választ. Vagy ennyire nagy lenne a szórás? Sok tesztet olvastam az  utóbbi időben és ahelyett hogy leszűkült volna a paletta inkább kiszélesedett. Sokszor írják egy egy tesztben egy adott dobozra, hogy a sokkal drágább dobozokhoz is fel tud nőni sőt... Na most akkor ez szubjektív vagy objektív? Mert ezzel tulajdonképp azt sugallják hogy felesleges a drágábbat megvenni mert nincs szignifikáns különbség. Az AV online hasábjain is elég sok teszt van és az alapján még a B&W 683 S2 es is szóba jöhet, de azt szándékosan nem írtam mert ti nem forgalmazzátok. Egyik fórumtárs is nálatok választott hangfalat és az alábbi listábol:
Q Acoustics 2050i, Castle Knight 5, Jamo C95, Klipsch RP 260F, Quadral Platinum M40, Quadral Ascent 90Le, Quadral Chromium Style 6, Heco Music Style 900, Dali Zenzor 7. DALI Opticon 6, Monitor Audio Silver 6, Tannoy Revolution XT6F
 a Quadral M35-öt választotta egy NAD C356 BEE DAC erősítőhöz. Egyébként én is gondolkodtam ezen erősítő és a Cambridge között, de ez utóbbi számomra a paramétereit tekintve szimpatikusabb volt és árban is kedvezőbben alakult a cambridge. Nem tudom hogy a NAD és a Cambridge között hangban van e szignifikáns különbség?
Még egy olyan kérdésem lenne ha már itt tartunk, hogy melyik komponens jelent a (leg)nagyobb minőségi ugrást a rendszerben a hangfal, vagy az erősítő?
 
Ettől függetlenül mindenképp elfogok menni meghallgatni, mivel vidéki vagyok ezért nekem erre külön rá kell majd szánnom egy napot. Gondolom ezt előtte egyeztetni kell?
 
Köszönöm előre is a választ!

Lezárt

Vissza: “StreamAudio Kft”