Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DAC-olás

Avatar
bajnokpityu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 764
Csatlakozott: 2006.10.17., kedd 21:20
Értékelés: 173

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: bajnokpityu »


Milyen az xda-1? Írnál róla pár sort? Használtan nagyon jó áron ki lehet fogni.
 
Sokkal többet nem tudok róla irni, annyi ideig nem volt itt: Inkább enyhén nyomulós, mint nyugodt hang.
Egyébként elég teknikás ennyiért, meg csomó szolgáltatása is van.
 
Így már pár(2) sor lett
 
Hogy legyen az audioGDről még egy (+) vélemény, reference5.32 például tök jó készülék.

Avatar
Flandy
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.06.30., szomb. 11:03
Értékelés: 6

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Flandy »

Milyen az xda-1? Írnál róla pár sort? Használtan nagyon jó áron ki lehet fogni.

Avatar
bajnokpityu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 764
Csatlakozott: 2006.10.17., kedd 21:20
Értékelés: 173

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: bajnokpityu »



Uppsz, lemaradt az előzőhöz..
Vagy EMOTIVA xda-1. De az már nagyon foghúzós ár.. A lágyabb, melegebb, analógosabb hang érdekel..

 
Nah, az XDA1 nem ilyen, ezzel szemben a lupus ebben az árban igen. Még esetleg a kinaiakból néhány típus jöhet szóba.

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: contaxg »



Kedves DAC-olók! Hivox lupus mk3-ról érdeklődnék, hogy megéri-e lecserélni rá a hrt streamer 2-t? Zene/film fele fele arányban megy, viszont a lupuson van optikai bemenet amire a popcornról át tudom küldeni a jelet. Illetve akkor a zenehallgatás is a médiajátékosról menne, optikai kábelen. Milyenek a lupus dacok? Hozzák a hrt szintjét? Az eredmény kb hasonló lenne mint most usb-n?
 
Akár priviben is jöhet válasz, nagyon köszönöm!!

 
Szerintem teljesen vállalhatóak a Lupus cuccok hangilag, de a legjobb ha kérsz egyet próbára. Szerintem nem fogsz csalódni! 

hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Avatar
paragon85
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2010.07.29., csüt. 00:36
Értékelés: 18

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: paragon85 »


Uppsz, lemaradt az előzőhöz..
Vagy EMOTIVA xda-1. De az már nagyon foghúzós ár.. A lágyabb, melegebb, analógosabb hang érdekel..

Stereo:
Hangsugárzó: Dali Concept 6 (HiVox tuning)
Erősítő: NAD C325bee (HiVox tuning)
Kábelek: Kimber 4TC, IC: Cable Talk Professional 3
DAC: HiVox Lupus C MkIII, HiVox Vespa Jittercsökkentő
Szűrő: HiVox Alces 2, Habia tápkábel

Vetítés
Projektor: Benq w1200 fullHD
Vászon: Gyulai Pál ezüstvászon
Média lejátszó: Popcorn A400

Avatar
paragon85
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2010.07.29., csüt. 00:36
Értékelés: 18

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: paragon85 »


Kedves DAC-olók! Hivox lupus mk3-ról érdeklődnék, hogy megéri-e lecserélni rá a hrt streamer 2-t? Zene/film fele fele arányban megy, viszont a lupuson van optikai bemenet amire a popcornról át tudom küldeni a jelet. Illetve akkor a zenehallgatás is a médiajátékosról menne, optikai kábelen. Milyenek a lupus dacok? Hozzák a hrt szintjét? Az eredmény kb hasonló lenne mint most usb-n?
 
Akár priviben is jöhet válasz, nagyon köszönöm!!

Stereo:
Hangsugárzó: Dali Concept 6 (HiVox tuning)
Erősítő: NAD C325bee (HiVox tuning)
Kábelek: Kimber 4TC, IC: Cable Talk Professional 3
DAC: HiVox Lupus C MkIII, HiVox Vespa Jittercsökkentő
Szűrő: HiVox Alces 2, Habia tápkábel

Vetítés
Projektor: Benq w1200 fullHD
Vászon: Gyulai Pál ezüstvászon
Média lejátszó: Popcorn A400

Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »


Úgy tudom, egy itthoni cég készült az audio gd forgalmazására. A honlapjukon fent volt a teljes paletta, de nem találom őket. Tud valaki segíteni?
Azóta is készülnek forgalmazni de még nem sikerült megfelelniük minden feltételnek!
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Töki »

Úgy tudom, egy itthoni cég készült az audio gd forgalmazására. A honlapjukon fent volt a teljes paletta, de nem találom őket. Tud valaki segíteni?
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »


Azt mertem hazudni hogy a magyarok imadjak az audio gd t!Lattad volna az arcat?Nagyon boldog volt!!!
Na azért ez nem volt akkora hazugság! Mert én nagyon is szeretem a dac-omat!!
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: contaxg »


Azt mertem hazudni hogy a magyarok imadjak az audio gd t!Lattad volna az arcat?Nagyon boldog volt!!!
 
Lassan nyithatnál egy blogot...

hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Azt mertem hazudni hogy a magyarok imadjak az audio gd t!Lattad volna az arcat?Nagyon boldog volt!!!

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hogy miert ez az etalon nekem?Mert ez nem csak egy kinai high end,ez az audio gd kingwa,szive lelke benne van!!!

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Paran kerdeztek milyen volt kingwa nal?A leves szuper volt,megettem mind,a csirke csontos volt,A rendszere tokeletes volt,es nagyon puritan  Az ember nagyon egyszeu,kedves,oszinte.Levagtam az elso szemkontaktuskor.Az alkalmazottjain latszott hogy imadjak a munkajukat.En is szivesen dolgoznek ott!!(lattam egy di v 3 ast aes ebu kimenettel kiserleti stadiumban tesztelve)

Avatar
speeedfire
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2011.12.20., kedd 22:03
Értékelés: 4
Kapcsolat:

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: speeedfire »


Bocsánat, a link lemaradt. Jogos... Ebben nincs füles erősítő, az a Hivox Bubo ha jól tudom, amit meg én akartam linkelni az a Hivox Lupus C MKIII. Szerintem az általad említetteknél sokkal jobb hangja van, a rotellal jól muzsikálna. http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... s-c-mkiii/
Néztem már én is, ha olcsóbb lenne egy 10e-rel akkor elgondolkoznék rajta. 
Így sajnos sokba lenne nekem. 
Weblapom: http://szabolcs-toth.com
Setup: PC -> Klotz usb -> Lindy LDAC Pro -> Van Damme 268-900-055 -> Audio Analogue Puccini SE + Oehlbach Powercord C 13 -> Van Dammel 268-506-000 -> Triangle Antal 202
DUAL CS505 - 3 Audiophile Concept + Audio Technica AT-95 E

Avatar
Kobak
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 22:56
Értékelés: 280

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Kobak »



Link? 
Túl sokat nem szeretnék áldozni rá, révén, hogy az erősítőm volt 40k (rotel ra-945). Amit láttam az a hrt II 35k, viszont az csak usb és nincs külső tápja. Akkor inkább használnám a mostanit, vagy kínából rendelnék egy wolfson belsőst, amit lehet javítani. Esetleg maradok az eredeti tervnél és magam csinálok egyet pcm1974 alapokon. Viszont minden esetre kíváncsi vagyok, mert ha pl 50k-ban van füles erősítő is, akkor már elgondolkoztató. 

Bocsánat, a link lemaradt. Jogos... Ebben nincs füles erősítő, az a Hivox Bubo ha jól tudom, amit meg én akartam linkelni az a Hivox Lupus C MKIII. Szerintem az általad említetteknél sokkal jobb hangja van, a rotellal jól muzsikálna. http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... s-c-mkiii/
Rendszer: Krell Kav 250p-250a/ JmLab Electra 926 / Arcam DV79 / Human-Audio X42 DAP / Human-Audio DRA-Kit dac / ValhallA AgPt RXF / ValhallA Cu-X tápkábelek / ValhallA AG7X hangfalkábel és jumper / Siltech SQ88 G3 IC / ValhallA ezüst koax kábel / ValhallA AgPt coax / Samsung SUHD UE49KS7000 tv

Avatar
speeedfire
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2011.12.20., kedd 22:03
Értékelés: 4
Kapcsolat:

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: speeedfire »



Szia!
 
Igaz, hogy nem 30, de szerintem 50 körüli árával veri a mezőnyt egy bizonyos szintig, és azt sem tartom teljesen kizártnak, hogy az ár némiképp alkuképes. Nekem semmilyen kapcsolatom nincs az eladóval, de a dacot ismerem, ami nálam járt az nagyon kellemes hangú volt. Hangsúlyozom, hogy mindennél van jobb, de ennyiért nem biztos, hogy találsz. Egy meghallgatást szerintem megérne.

Link? 
Túl sokat nem szeretnék áldozni rá, révén, hogy az erősítőm volt 40k (rotel ra-945). Amit láttam az a hrt II 35k, viszont az csak usb és nincs külső tápja. Akkor inkább használnám a mostanit, vagy kínából rendelnék egy wolfson belsőst, amit lehet javítani. Esetleg maradok az eredeti tervnél és magam csinálok egyet pcm1974 alapokon. Viszont minden esetre kíváncsi vagyok, mert ha pl 50k-ban van füles erősítő is, akkor már elgondolkoztató. 
Weblapom: http://szabolcs-toth.com
Setup: PC -> Klotz usb -> Lindy LDAC Pro -> Van Damme 268-900-055 -> Audio Analogue Puccini SE + Oehlbach Powercord C 13 -> Van Dammel 268-506-000 -> Triangle Antal 202
DUAL CS505 - 3 Audiophile Concept + Audio Technica AT-95 E

Avatar
Kobak
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 22:56
Értékelés: 280

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Kobak »


Van valami best buy dac használtban ~30k környékén?
Szia!
 
Igaz, hogy nem 30, de szerintem 50 körüli árával veri a mezőnyt egy bizonyos szintig, és azt sem tartom teljesen kizártnak, hogy az ár némiképp alkuképes. Nekem semmilyen kapcsolatom nincs az eladóval, de a dacot ismerem, ami nálam járt az nagyon kellemes hangú volt. Hangsúlyozom, hogy mindennél van jobb, de ennyiért nem biztos, hogy találsz. Egy meghallgatást szerintem megérne.
Rendszer: Krell Kav 250p-250a/ JmLab Electra 926 / Arcam DV79 / Human-Audio X42 DAP / Human-Audio DRA-Kit dac / ValhallA AgPt RXF / ValhallA Cu-X tápkábelek / ValhallA AG7X hangfalkábel és jumper / Siltech SQ88 G3 IC / ValhallA ezüst koax kábel / ValhallA AgPt coax / Samsung SUHD UE49KS7000 tv

Avatar
speeedfire
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2011.12.20., kedd 22:03
Értékelés: 4
Kapcsolat:

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: speeedfire »

Van valami best buy dac használtban ~30k környékén?
Weblapom: http://szabolcs-toth.com
Setup: PC -> Klotz usb -> Lindy LDAC Pro -> Van Damme 268-900-055 -> Audio Analogue Puccini SE + Oehlbach Powercord C 13 -> Van Dammel 268-506-000 -> Triangle Antal 202
DUAL CS505 - 3 Audiophile Concept + Audio Technica AT-95 E

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


In China, most hifiers don't like the Hivi since 1995.

Its design emphasize the safe working but degrade on sound much, the sound cross design is very poor. Larger phase distortion is.

Modify its crosser can improve a lot.

Kingwa

ez volt a mester valasza !!! koszi!!!Attol meg a driverek lehetnek jok,csak a valto olcso szar!!???azert az annyira nem szar!!csak a merce magas!!!


Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Lassan kezd bejarodni a master 7,nem az a hang mint az audio gd rendszeren,(komoly zene)De a legjobb swans m3 produkcio amit valaha ezekbol a dobozokbol hallottam!!tolakodo kozepek nincsenek,filleres hangvaltobol ezt a hangot???Cserelni fogok par dolgot a valtoban!Ha nem jon be akkor scan speak illuminator series az viszont anyagilag ???A felvetelek meg maradnak olyanok amilyenek voltak!!Megeri ez egyaltalan??

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

McIntosh plusz focal (kb 8 milla volt)azt mondtam ez szuper!!!mult heten audio gd  plusz gagyi  pc,nekem ez kell,ez az eatalon!!!

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

1 evvel ezelott  azt sem tudtam mi az audi gd.most etalon kent kezelem a rendszeret.millios markas cuccok  leszerepeltekl elottem

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

es hogy muzsikal a master 7 a rendszeremen?reszletesebb,szelesebb ter, ,(hala a kabeleknek es a pc tuning nak.)mint a dg renszeren.de a kis polcsugarzoimmal es a gyari hangvaltoval soha nem erem el azt a hangzast!!

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Publikus, hogy kié lett?
bocs gabo,nem az en dolgom hogy elmondjam.lattam multkor elado hasznaltat,egyik e bay es,masik keleti oldalon volt,mindketto 100 felett ment el.

Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »


a yulong elkelt,szeretett forumtars kapta,remelem sokaig elvezi majd a hangjat!!!!
Publikus, hogy kié lett?
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”