Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DAC-olás

Online
Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »



1
 
a tapasztalatom:master 7 i2s  di v 3 al kombinalva az osszes mas cucc elmehet a sunyiba!!!!!!!!nem kerdes,a hang reprodukcio tokeletes
 
ez minden,ez a dac a vegzetem!!!
 
 
 
 
 
1

És ha megkérlek kipróbálod nekem a Master 7 usb-jét a DI V3 koax-ával szemben? Sokat segítene eldöntenem, hogy a dac-om usb-jét fejlesszem vagy DI-t vegyek!!
Előre is köszi!
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


1
 
a tapasztalatom:master 7 i2s  di v 3 al kombinalva az osszes mas cucc elmehet a sunyiba!!!!!!!!nem kerdes,a hang reprodukcio tokeletes
 
ez minden,ez a dac a vegzetem!!!
 
 
 
 
 
1

Online
Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »



Kisjano,
 
írj pls árakat, többen is kérték már
 
 
A "hiface kategória" kijelentésed lehetett volna az is h "Mercedes kategória", mert kb ahogy a mercinél is van A osztálytól F1-ig sokminden,
úgy az egyes hiface konverterek között is durva difi-k vannak hangban...
 
((Egyébként az evo-n is van i2s, a táp + clock kiegészítői, vagy egy belső táptuning + jó külső táp az egyik legjobb hangú konverterré alakítja a piacon))
A DI V-3 a tápjával meg egy tcxo-val 245$ a Master 7 2200 $! A DI-re a szállítás talán 35$! :-)
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Avatar
IamMenyus
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2005.03.03., csüt. 08:33
Értékelés: 156

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: IamMenyus »


Kisjano,
 
írj pls árakat, többen is kérték már
 
 
A "hiface kategória" kijelentésed lehetett volna az is h "Mercedes kategória", mert kb ahogy a mercinél is van A osztálytól F1-ig sokminden,
úgy az egyes hiface konverterek között is durva difi-k vannak hangban...
 
((Egyébként az evo-n is van i2s, a táp + clock kiegészítői, vagy egy belső táptuning + jó külső táp az egyik legjobb hangú konverterré alakítja a piacon))

Online
Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »


sok di v 3 a t adnak el ,mikor ott voltam csak azok tesztelese folyt.kulon psu rol kapja a tapot es sok kondival.en is ezt reszesitem elonyben.de a master 7.ne hasonlitsd masik dac hoz.ez egyszeruen tokeletes alkotas!!
Nem hasonlítom én semmihez a Master 7-et csak azt szeretném tudni, hogy a di v-3-al használva koaxon is jobb-e a hang mint a Master 7 saját usb-je!? :-)
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Akkor ezek szerint Te a div3-al használod a Master 7-et??
Mivel nekem csak reference 5.2-őm van gondolom az i2s felejtős!? Koax-on próbáltad a di-vel, hogy úgy is jobb-e mint a Master 7 usb-je? :-)

sok di v 3 a t adnak el ,mikor ott voltam csak azok tesztelese folyt.kulon psu rol kapja a tapot es sok kondival.en is ezt reszesitem elonyben.de a master 7.ne hasonlitsd masik dac hoz.ez egyszeruen tokeletes alkotas!!

Online
Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »



ez nem a 3 kivansag kategoria,hogy kiprobalod a valamilyen minosegu rendszereden,es annak alapjan dontesz.az arres itt eleg minimalis,persze hogy a tobbi kereskedo kinyalja a fenekedet,mert rengeteg hasznuk van rajt.Kertem en is demo lehetoseget 150km re lakom ,fizettem volna minden koltseget,megsem hajlottak ra.A sok pozitiv visszajelzes azonban elegendo volt ahhoz hogy szemrebbenes nelkul kifizettem es elhoztam ugy hogy nem is erdekellt hogy szol a rendszerukon.
Egyebkent az usb bejarata tenyleg nem a legjobb,i2s el es div 3 al kominalva egy 20ft os telefon zsinorral lealazza a legjobb ezust koax kabeleket.Sokan mondtak hogy az i2s nagyon jo,de ma szemelyesen is megtapasztalhattam.Barmit rendelsz toluk,azert az arert a sokszorosat kapod hangban.Hogy miert?mert o a gyarto es kereskedo egyben.

Akkor ezek szerint Te a div3-al használod a Master 7-et??
Mivel nekem csak reference 5.2-őm van gondolom az i2s felejtős!? Koax-on próbáltad a di-vel, hogy úgy is jobb-e mint a Master 7 usb-je? :-)
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


a hi face kategoria mar a multe!Ez annal joval tobb!!


Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Erre az előbb írtam már valamit de mind1
150euro a HifaceTwo és a Penna a magyar forgalmazó. Mennyi lenne a posta ide Audio GD esetében? (ez ugye nem sokat ér: http://www.audio-gd.com/Shipment.htm)
 
 
Én megértem, hogy nincs ékezeted de valahogy a megfogalmazástól azért felment a cukrom! Láttál te már EVOt? Mert én hallottam is. A Hiface EVO sorozatában az a poén, hogy a gyártó minden upgradet külön árul. Alapból kis kapcs.üzemű tápot adnak mellé. 100e-ért veheted mellé a többit... (külső táp, clock) vagyis ár/értékben nem biztos hogy a legjobb.

a hiface two kinaban kb 40 e ft.kutya nem veszi,nincs is ra igeny!Aki komolyan veszi ezt a temat,az diy ben rendel maganak fillerekert.akar i2s dsd lejatszasra kepes kesz paneleket kb 3 e ft tol felfele.

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: hubee »


az arakat is ide tudnad biggyeszteni?talan mondana valamit!!!
Erre az előbb írtam már valamit de mind1
150euro a HifaceTwo és a Penna a magyar forgalmazó. Mennyi lenne a posta ide Audio GD esetében? (ez ugye nem sokat ér: http://www.audio-gd.com/Shipment.htm)
 
a hi face evot cserelte le az ember a div 3 ra.nem remlik valami?
Én megértem, hogy nincs ékezeted de valahogy a megfogalmazástól azért felment a cukrom! Láttál te már EVOt? Mert én hallottam is. A Hiface EVO sorozatában az a poén, hogy a gyártó minden upgradet külön árul. Alapból kis kapcs.üzemű tápot adnak mellé. 100e-ért veheted mellé a többit... (külső táp, clock) vagyis ár/értékben nem biztos hogy a legjobb.
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Azért az ár nem minden. És a meghallgatás fontos. Webshopból sokan nem szeretnek hifit venni!
És én nem vagyok biztos benne, hogy egy Hiface 2 + lin.táp rosszabb lenne mint az Audio-GD DI + lin.táp.

a hi face evot cserelte le az ember a div 3 ra.nem remlik valami?

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Azért az ár nem minden. És a meghallgatás fontos. Webshopból sokan nem szeretnek hifit venni!
És én nem vagyok biztos benne, hogy egy Hiface 2 + lin.táp rosszabb lenne mint az Audio-GD DI + lin.táp.

az arakat is ide tudnad biggyeszteni?talan mondana valamit!!!

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: hubee »


Azért az ár nem minden. És a meghallgatás fontos. Webshopból sokan nem szeretnek hifit venni!
És én nem vagyok biztos benne, hogy egy Hiface 2 + lin.táp rosszabb lenne mint az Audio-GD DI + lin.táp.
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Rá kellene szánnom magam és megrendelni a dac-ba való alkatrészekkel ( dir9001, bnc csati) együtt!
Egy baj van, meghallgatás nélkül utálok rendelni.:-) Itthon meg tudomásom szerint senkinek nincs ilyen átalakítója.:-(

ez nem a 3 kivansag kategoria,hogy kiprobalod a valamilyen minosegu rendszereden,es annak alapjan dontesz.az arres itt eleg minimalis,persze hogy a tobbi kereskedo kinyalja a fenekedet,mert rengeteg hasznuk van rajt.Kertem en is demo lehetoseget 150km re lakom ,fizettem volna minden koltseget,megsem hajlottak ra.A sok pozitiv visszajelzes azonban elegendo volt ahhoz hogy szemrebbenes nelkul kifizettem es elhoztam ugy hogy nem is erdekellt hogy szol a rendszerukon.
Egyebkent az usb bejarata tenyleg nem a legjobb,i2s el es div 3 al kominalva egy 20ft os telefon zsinorral lealazza a legjobb ezust koax kabeleket.Sokan mondtak hogy az i2s nagyon jo,de ma szemelyesen is megtapasztalhattam.Barmit rendelsz toluk,azert az arert a sokszorosat kapod hangban.Hogy miert?mert o a gyarto es kereskedo egyben.

Online
Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »


szerintem a via chip nek nincs kulon hangja,a gd tap szerintem szuper,nincs ertelme kiserletezgetni mas tapokkal.
Rá kellene szánnom magam és megrendelni a dac-ba való alkatrészekkel ( dir9001, bnc csati) együtt!
Egy baj van, meghallgatás nélkül utálok rendelni.:-) Itthon meg tudomásom szerint senkinek nincs ilyen átalakítója.:-(
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Avatar
stiny
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.10.12., szer. 18:04
Értékelés: 14

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: stiny »

Hol vetted a holmikat, és mennyiért, ha nem titok?

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Az álmok teljesülése szuper érzés, gratulálok hozzá!
 
A diszkrét OPA-kat nézegetem.
http://www.audio-gd.com/Pro/diy/OPA/OPAEN.htm
próbálta már valaki ezeket?

hogy milyen zenet szeretsz talan megoldas lehet a kerdesedre.bar en house t hallgattam elotte,most szinte cask komoly zenet.ezt ertse meg valaki??

Avatar
otlm
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2013.05.14., kedd 12:18
Értékelés: 119

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: otlm »


Az álmok teljesülése szuper érzés, gratulálok hozzá!
 
A diszkrét OPA-kat nézegetem.
http://www.audio-gd.com/Pro/diy/OPA/OPAEN.htm
próbálta már valaki ezeket?
 
feltettem a kerdest magamnak,mi van ha holnap meghalok?felkeltem hajnali 5 kor,egy elmeny volt utazni a master 7 ert!ez volt a vagyam,teljesult,boldog vagyok,nem csalodtam,ezert elet az elet!!

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nem semmi!
Audio-gd     Master-7


feltettem a kerdest magamnak,mi van ha holnap meghalok?felkeltem hajnali 5 kor,egy elmeny volt utazni a master 7 ert!ez volt a vagyam,teljesult,boldog vagyok,nem csalodtam,ezert elet az elet!!

Avatar
otlm
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2013.05.14., kedd 12:18
Értékelés: 119

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: otlm »


Nem semmi!
Audio-gd     Master-7

Ma lehetosegem volt ellatogatni az Audio gd hez,Celom master 7 vasarlas volt.A fonok nagyon normalis ember,megtiszteltetes szamomra hogy megismerhettem.A dac szuper.Meghallgattam az uj cd jatszojat ami meg nem kaphato,de kepet azert csinaltam rola.

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



A saját tápja jó hozzá vagy még attól is jobbal érdemes próbálkozni??
Neked ezek szerint bejött a via chip hangja?

szerintem a via chip nek nincs kulon hangja,a gd tap szerintem szuper,nincs ertelme kiserletezgetni mas tapokkal.

Online
Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »


a div 3 at kulon meg tudod  tapolni eleg rendesen,es utana el is tudod adni kulon  mint konvertert.A saját tápja jó hozzá vagy még attól is jobbal érdemes próbálkozni??Neked ezek szerint bejött a via chip hangja?
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Azért jó lenne kipróbálni vásárlás előtt!:-)
Kingwa azt írta a múltkori levelemre, hogy div 3 helyett vegyek a dac-omba egy új fajta usb modult és annyi!?
Hogy melyik a jobb megoldás jó lenne tudni!!:-)

a div 3 at kulon meg tudod  tapolni eleg rendesen,es utana el is tudod adni kulon  mint konvertert.

Online
Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »


kemeny faba vagtad a fejszedet,de a div 3 annyira rohejesen olcso,es annyira szuper,hogy szerintem nincs is min gondolkodnod!!!
Azért jó lenne kipróbálni vásárlás előtt!:-)
Kingwa azt írta a múltkori levelemre, hogy div 3 helyett vegyek a dac-omba egy új fajta usb modult és annyi!?
Hogy melyik a jobb megoldás jó lenne tudni!!:-)
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Javasoltam neki az ocxo illetve a rubidium master clock lehetosegeket,tudvan hogy ez megsem annyira draga dolog.(de hova meg ennel job hang?)

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”