Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Lemezjátszó

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

zoli73 írta:
2018.11.02., pén. 21:22
Szép estét Uraim!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi a helyzet, a lemezjátszó fordulatszámát mérő, mobilalkalmazásokkal?
Több is létezik, de mennyire megbízhatóak, valaki tesztelt már ilyet? Vagy csak szimplán jópofa dolog?
Szia!
Itt tartunk? Mobil nélkül semmit? :)
Akkor kapcsold be a stoppert rajta és mérd meg 3 perc alatt mennyit fordult a tányér.
Ha pont 100-at akkor tökéletes.
Ha +/-2 akkor a szabványon is belül van.
45-ös fordulatnál időt spórolsz mert ott elég 1 percig nézni a forgást .
De ha mindenképpen alkalmazást keresel akkor is kell hozzá valami referencia eszköz. .legalább egy mérő lemez..... Az van?
Nem tudom miért keresik az emberek a bonyolult megoldásokat a faékegyszerűek helyett. Kreativitás ......

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2373
Tartózkodási hely: 2465

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Szép estét Uraim!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi a helyzet, a lemezjátszó fordulatszámát mérő, mobilalkalmazásokkal?
Több is létezik, de mennyire megbízhatóak, valaki tesztelt már ilyet? Vagy csak szimplán jópofa dolog?
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

Koszi a valaszokat. Nekem csak a saruk kellenek kart akarok atkabelezni es a regi saru nem tetszik. A VDH valoban egyszeruen nagyszerunek nez ki rakerdezek a forgalmazonal.
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>FAL Supreme-S integrált 47Lab erősítővel :-)

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4486
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2179
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

zizi8003 írta:
2018.10.20., szomb. 13:42
Magyarorszagon honnet lehet hangszedohoz valo sarukat (lehetoleg ezüstözött) rendelni???
a már felajánlott Cardas félével szemben ,nékem a VDH féle CC 1.2-est ajánlották beszerelésre..nem tudom a pontos választ hogy mért,volt odahaza Cardas és VDH félém is,és a VDH félék lettek beszerelve a szerelőmaesztró ajánlása szerint,pár éve 1x egy SME 3009/III-sra,nemrég a Grace 707-semre is...lehet hogy csak simán szerelhetőbb a VDH féle a Cardas-al szemben,de ránézésre a Cardas féle hosszabbnak tűnik a VDH félével szemben,és igy nehezebb lehet esetleg "matatni vele" hangszedőcserénél,egy szűk shellben..ami biztos,a VDH féle,strapabiró,nincsenek érintkezési gondok vele...

rákérdeznék a VDH forgalamzó(k)nál van-e esetleg készleten...nem egy nagy tétel tétel,az ebay-en sem...
Csatolmányok
VDH clips 2.jpg
VDH clips 2.jpg (25.54 KiB) Megtekintve 2245 alkalommal
VDH clips.jpg
VDH clips.jpg (22.13 KiB) Megtekintve 2245 alkalommal
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

Egyébként szokás még bontott PC-k tápvezetékeiből házilag készíteni.
Szerintem jó kábelek, oxidáció-mentes saruk. Kis DIY, ha van időd és kedved és épp lemezjátszót építesz... :)
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

peterson írta:
2018.10.20., szomb. 16:37
frenki485 írta:
2018.10.20., szomb. 15:14
zizi8003 írta:
2018.10.20., szomb. 13:42
Magyarorszagon honnet lehet hangszedohoz valo sarukat (lehetoleg ezüstözött) rendelni???
Pl Streamaudio, meg még kb 10-15 bolt
Ez egyrészt nem saru, hanem "fejkábel", másrészt inkább ónozott, mint ezüstözött...
Szerintem ezüstözött nincs, mert az ezüst oxidálódik. Vagy aranyozott réz, vagy rhodiumozott ezüst. Emlékeim szerint a Cardas gyárt ilyeneket: http://www.cardas.com/cartridge_clips.php
Kép
Én eddig csak az e-bay-en láttam ilyeneket, de lehet van Magyarországi forgalmazó is.
Így van. Amiről írtam, illetve küldtem képet, a Streamaudio-nál árulják, Ortofon gyártmány.
Nem kerül egy vagyonba és szerintem nem rossz. Nem egy über/brutal/felső kategória, de ha egy régi shell és hangszedő közöttit akarod kiváltani, biztos megfelel. Mihez kellene?
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
peterson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1100
Csatlakozott: 2010.01.04., hétf. 17:33
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Győr

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: peterson »

frenki485 írta:
2018.10.20., szomb. 15:14
zizi8003 írta:
2018.10.20., szomb. 13:42
Magyarorszagon honnet lehet hangszedohoz valo sarukat (lehetoleg ezüstözött) rendelni???
Pl Streamaudio, meg még kb 10-15 bolt
Ez egyrészt nem saru, hanem "fejkábel", másrészt inkább ónozott, mint ezüstözött...
Szerintem ezüstözött nincs, mert az ezüst oxidálódik. Vagy aranyozott réz, vagy rhodiumozott ezüst. Emlékeim szerint a Cardas gyárt ilyeneket: http://www.cardas.com/cartridge_clips.php
Kép
Én eddig csak az e-bay-en láttam ilyeneket, de lehet van Magyarországi forgalmazó is.

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

zizi8003 írta:
2018.10.20., szomb. 13:42
Magyarorszagon honnet lehet hangszedohoz valo sarukat (lehetoleg ezüstözött) rendelni???
Pl Streamaudio, meg még kb 10-15 bolt
Csatolmányok
ortofon_hangszed_fej_vezet_k_szett.jpg
ortofon_hangszed_fej_vezet_k_szett.jpg (81.11 KiB) Megtekintve 2293 alkalommal
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

Magyarorszagon honnet lehet hangszedohoz valo sarukat (lehetoleg ezüstözött) rendelni???
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>FAL Supreme-S integrált 47Lab erősítővel :-)

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

hifis írta:
2018.10.19., pén. 10:17
SoundMania írta:
2018.10.19., pén. 09:58
Mi ez a címke ledarálás?! Ne kábítsd már a nemlemezjátszósokat sem ilyennel!
A végtelenített hurokról nem tudtam, a személyes tapasztalatom az, hogy elég egészségtelen (legalábbis engem zavaró) hangokat ad a hangszóró, mikor a címke körül forog. Úgyhogy maradjunk annyiban, hogy engem megnyugtat, hogy a kiemelő azért használható.
Ez a tipikus esete ,amikor a "régóta" is kevés.
Ha valami gondod van/lesz a lemezjátszással majd inkább kérdezd meg másoktól is.
De gondolom ezt most megjegyezted.
Amúgy meg kell venni prémium hangszedőket és akkor nem lesz gond ha "kattog" a kifutóbarázdában. Még ha elaludna a hallgató közben akkor sem. Persze nem sok ilyen hangszedő van, de a több üzemóra miatt már nem is lesz az olyan drága sem.

Online
Avatar
hifis
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.09.08., szomb. 20:27
Értékelés: 356
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: hifis »

SoundMania írta:
2018.10.19., pén. 09:58
Mi ez a címke ledarálás?! Ne kábítsd már a nemlemezjátszósokat sem ilyennel!
A végtelenített hurokról nem tudtam, a személyes tapasztalatom az, hogy elég egészségtelen (legalábbis engem zavaró) hangokat ad a hangszóró, mikor a címke körül forog. Úgyhogy maradjunk annyiban, hogy engem megnyugtat, hogy a kiemelő azért használható.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

hifis írta:
2018.10.19., pén. 09:31
SoundMania írta:
2018.10.18., csüt. 22:58
Te azt sem tudod miről beszélsz! (Írsz)
És ezt még plusszolták is?! Kész vagyok mára tőletek!
Egy ilyen éles reagálás nyilván kiváncsivá tesz, mi a megfejtés erre a szörnyűségre.
Régóta lemezjátszózom, de tény, már nem olvasom a lemezjátszó világot, ezért nekem újdonság volt ez a kis kütyü, és tetszik az a plusz, amit a hallgatási kényelemben hoz. Nem vagyok tehát képben a negatívumait illetően. Egy (halovány) technikai tippem van, ami ellehetetlenítheti a használatát. Amikor a hangkar megnyomja az aktiváló rugót, pár tizedmásodpercig, amíg ki nem emelődik a barázdából, kap a tű egy oldalirányú erőt, ami talán okozhat valami galibát. Mondjuk a címkedarálás ennél sokkal durvább hatás, de ki tudja. Más olyan szituáció, ami a reagálásod szintjét indokolja, nem ugrik be. Ezért várom az értelmes, higgadt, esetleg bizonyítékokkal alátámasztott magyarázatodat erre a borzalomra. Műszaki ember vagyok, tényleg érdekel, hol tud nagyot hibázni ez a cucc.
Mi ez a címke ledarálás?! Ne kábítsd már a nemlemezjátszósokat sem ilyennel!

Avatar
blake
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2017.07.06., csüt. 16:08
Értékelés: 197
Tartózkodási hely: Budapest, XX.
Kapcsolat:

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: blake »

Őszintén szólva ezt a címkedarálás dolgot én egyáltalán nem értem. Úgy tudom a lemezek kivezető barázdája egy végtelenített hurokban végződik. Szóval ha a lemez rendesen le van gyártva akkor a tű sohasem éri el a címkét. Én eddig ilyen problémát csak egyszer tapasztaltam egy elcseszett Michael Jackson lemez újra-kiadásával, ahol nem sikerült a gyárban középre felragasztani a címkét. De ez is csak az egyik lemezjátszómon probléma mert a másik úgy van megcsinálva, hogy a kar fizikailag nem tudja elérni a címkét, még akkor sem ha ez a végtelenített hurok esetleg nem lenne. Most akkor vagy nekem van gagyi lemezjátszóm (mindkettő középkategóriás Pro-Ject), vagy ez a bicikli túl van tolva, mert én ezt nem látom problémaként... Akit meg ez zavar, meg pláne a CD kényelmét akarja az vegyen olyan lemezjátszót ami automatikus, vagy vegyen egy CD lejátszót... :)
hifis írta:
2018.10.19., pén. 09:31
SoundMania írta:
2018.10.18., csüt. 22:58
Te azt sem tudod miről beszélsz! (Írsz)
És ezt még plusszolták is?! Kész vagyok mára tőletek!
Egy ilyen éles reagálás nyilván kiváncsivá tesz, mi a megfejtés erre a szörnyűségre.
Régóta lemezjátszózom, de tény, már nem olvasom a lemezjátszó világot, ezért nekem újdonság volt ez a kis kütyü, és tetszik az a plusz, amit a hallgatási kényelemben hoz. Nem vagyok tehát képben a negatívumait illetően. Egy (halovány) technikai tippem van, ami ellehetetlenítheti a használatát. Amikor a hangkar megnyomja az aktiváló rugót, pár tizedmásodpercig, amíg ki nem emelődik a barázdából, kap a tű egy oldalirányú erőt, ami talán okozhat valami galibát. Mondjuk a címkedarálás ennél sokkal durvább hatás, de ki tudja. Más olyan szituáció, ami a reagálásod szintjét indokolja, nem ugrik be. Ezért várom az értelmes, higgadt, esetleg bizonyítékokkal alátámasztott magyarázatodat erre a borzalomra. Műszaki ember vagyok, tényleg érdekel, hol tud nagyot hibázni ez a cucc.

Online
Avatar
hifis
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.09.08., szomb. 20:27
Értékelés: 356
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: hifis »

SoundMania írta:
2018.10.18., csüt. 22:58
Te azt sem tudod miről beszélsz! (Írsz)
És ezt még plusszolták is?! Kész vagyok mára tőletek!
Egy ilyen éles reagálás nyilván kiváncsivá tesz, mi a megfejtés erre a szörnyűségre.
Régóta lemezjátszózom, de tény, már nem olvasom a lemezjátszó világot, ezért nekem újdonság volt ez a kis kütyü, és tetszik az a plusz, amit a hallgatási kényelemben hoz. Nem vagyok tehát képben a negatívumait illetően. Egy (halovány) technikai tippem van, ami ellehetetlenítheti a használatát. Amikor a hangkar megnyomja az aktiváló rugót, pár tizedmásodpercig, amíg ki nem emelődik a barázdából, kap a tű egy oldalirányú erőt, ami talán okozhat valami galibát. Mondjuk a címkedarálás ennél sokkal durvább hatás, de ki tudja. Más olyan szituáció, ami a reagálásod szintjét indokolja, nem ugrik be. Ezért várom az értelmes, higgadt, esetleg bizonyítékokkal alátámasztott magyarázatodat erre a borzalomra. Műszaki ember vagyok, tényleg érdekel, hol tud nagyot hibázni ez a cucc.

Avatar
peterson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1100
Csatlakozott: 2010.01.04., hétf. 17:33
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Győr

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: peterson »

hifis írta:
2018.10.18., csüt. 21:19
... Sokkal lazább a zenehallgatás, ha nem kell stresszelni, mikor jár le a lemez, és futni felemelni a kart, mielőtt a papír darálná a tűt. ...

s-l500.jpg
Azért ez így, erős költői túlzás! ;)

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

sad.gif új
hifis írta:
2018.10.18., csüt. 21:19
Ma beüzemeltem egy ilyen automatikus karliftet, ami, ha jól pozícionáljuk, felemeli a kifutó barázdánál a kart, mielőtt eléri a címkét. Csak ajánlani tudom. Sokkal lazább a zenehallgatás, ha nem kell stresszelni, mikor jár le a lemez, és futni felemelni a kart, mielőtt a papír darálná a tűt. Így kényelemre tök olyan, mintha cd-t hallgatnánk.

s-l500.jpg
Te azt sem tudod miről beszélsz! (Írsz)
És ezt még plusszolták is?! Kész vagyok mára tőletek!

Avatar
antizigün
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2017.02.23., csüt. 21:05
Értékelés: 23

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: antizigün »

leszorítókat nézegettem

nem igazán világos hogy miért lehet jobb/rosszabb a 100 grammos alu vagy a majdnem félkilós acél

Online
Avatar
hifis
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.09.08., szomb. 20:27
Értékelés: 356
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: hifis »

Ma beüzemeltem egy ilyen automatikus karliftet, ami, ha jól pozícionáljuk, felemeli a kifutó barázdánál a kart, mielőtt eléri a címkét. Csak ajánlani tudom. Sokkal lazább a zenehallgatás, ha nem kell stresszelni, mikor jár le a lemez, és futni felemelni a kart, mielőtt a papír darálná a tűt. Így kényelemre tök olyan, mintha cd-t hallgatnánk.
s-l500.jpg
s-l500.jpg (23.07 KiB) Megtekintve 2209 alkalommal

Avatar
antizigün
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2017.02.23., csüt. 21:05
Értékelés: 23

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: antizigün »

félig off, a loudness war-hoz:

jó látni hogy még megjelennek normálisan kevert cd-k is

https://www.discogs.com/Beck-Sea-Change/release/1807134

túlárazottsága mutatja mennyire ritka az ilyen. így szólhattak anno az AAD cd-k

Avatar
józsibazsi
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2016.02.13., szomb. 10:22
Értékelés: 142

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: józsibazsi »

Ebédszünetben kimértem. A hangszedőm zárlatos. A forgalmazó még nem hallott ilyenről. A hangszedő két átlós pólusa összedolgozik. Azt mondja, hogy talán a phonot véletlenül mc állásba kapcsoltam...

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

józsibazsi írta:
2018.09.26., szer. 10:11
Szégyenlem, csak azért írom le, hátha más nem csinál ilyen hülyeséget. Megszisszentettem a shell-t kontakt spray-vel.

Lehet hogy jutott a csatlakozók rugós házába is, ami nem bontható. Úgy hogy szeretnék DUAL TK 136 típusú shellt-t vásárolni. Rakom is fel az apróba :smile51:
Miből gondolod, hogy hülyeség volt? Egy jóféle kontaktspray nem árthatott. Mit használtál? Alkoholba áztatva meg akár ki is moshatod. Bár van aminek az meg árt. Láttam már műanyagot szétporladni tőle. :)

Avatar
józsibazsi
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2016.02.13., szomb. 10:22
Értékelés: 142

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: józsibazsi »

Szégyenlem, csak azért írom le, hátha más nem csinál ilyen hülyeséget. Megszisszentettem a shell-t kontakt spray-vel.

Lehet hogy jutott a csatlakozók rugós házába is, ami nem bontható. Úgy hogy szeretnék DUAL TK 136 típusú shellt-t vásárolni. Rakom is fel az apróba :smile51:

Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 581

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: La_Valse »

arzachel írta:
2018.09.26., szer. 07:36
Kipattintod a shell-t és a négy kis rugós érintkező végét megvakargatod egy késsel.
Ezeknek az érintkezöknek a vége szokott eloxidálódni és emiatt nincs kontaktus.
Finom érintkezőket soha nem tisztítunk késsel, csavarhúzóval, savval stb. Erre a célra kiváló
az ún. üvegszálas radírceruza.
faber-castell-perfection-7058-radirceruza.jpg
faber-castell-perfection-7058-radirceruza.jpg (18.57 KiB) Megtekintve 2341 alkalommal
"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2052
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 681
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: arzachel »

józsibazsi írta:
2018.09.25., kedd 19:05
704. És nagyon szeretem...
Kipattintod a shell-t és a négy kis rugós érintkező végét megvakargatod egy késsel.
Ezeknek az érintkezöknek a vége szokott eloxidálódni és emiatt nincs kontaktus.
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”