Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Cd/Sacd javítás

Vinyl, Cd, Sacd, Dvd, Bluray, Vhs, Minidisc analóg és digitális lejátszók, futóművek, kazettás deckek, hordozható és multimedia playerek
Avatar
Tiller
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014.05.28., szer. 21:10
Értékelés: 13

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: Tiller »

dbea írta:
2019.02.09., szomb. 17:32
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Van egy használtan vásárolt Marantz 63 cd-lejátszónk, ami sajnos lejátszáskor akad.
Kicsit részletesebben:
Amikor megvettük (postán küldettük), nem hallgattuk meg, mert a lejátszó hangját ismertük, természetesen hibáról a hirdetésben nem volt szó. Már az elején akadt, illetve ugrott a számon belül. Akkor valamilyen olajjal/zsírral bekentük a csúszkát (nem tudom, hogy jó ötlet volt-e), utána egy darabig nem akadt. Utána hosszabb ideig nem használtuk a lejátszót. Amikor újra elővettük, nem olvasta be a lemezeket. Most rendeltem bele egy új fejegységet (innen rendeltem:
https://www.ebay.de/itm/Marantz-CD-63-M ... %7Ciid%3A1), a fejet kicseréltük, most a cd-t ismét beolvassa, ha számot váltok, a számokat azonnal megtalálja, viszont ismét akad.
Ez annyit jelent, hogy változóan 30-40-50-60 s után megakad. Valamikor továbbmegy egy idő után, valamikor teljesen megakad. Ha továbbléptetem, vagy ha magától továbbmegy, ismét lejátszik kb. 30-60 másodpercet, aztán megint megakad, és ugyanazt a hangot játssza rövidebb-hosszabb ideig.
Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata, illetve ötlete, hogy mi lehet a baj? Előre is köszönöm a válaszokat.
Zsírozni természetesen nem szabad. Legfeljebb valamilyen nagyon finom olajjal itatott ronggyal szabad "bekenni".
A hibajelenség egyértelműen a mozgató mechanizmus problémájából származhat. Érdemes finom mozdulatokkal kipróbálni, hogy a csúszkán símán mozog-e a szánkó. Kézzel érezni lehet, ha "akadozik, röcög" és nem mozog teljesen szabadon. Az akadozást a fogaskerekek rossz állapota okozhatja. Nem látszik azonnal, de lehet, hogy valamelyik repedt a tengelynél, amitől a vele érintkező másik kerékkel szorul. A motor nem valószínű, hogy rossz, viszont a tengelyén lővő fogaskerék csúszhat.

Avatar
dbea
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.10.04., kedd 20:58
Értékelés: 0

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: dbea »

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Van egy használtan vásárolt Marantz 63 cd-lejátszónk, ami sajnos lejátszáskor akad.
Kicsit részletesebben:
Amikor megvettük (postán küldettük), nem hallgattuk meg, mert a lejátszó hangját ismertük, természetesen hibáról a hirdetésben nem volt szó. Már az elején akadt, illetve ugrott a számon belül. Akkor valamilyen olajjal/zsírral bekentük a csúszkát (nem tudom, hogy jó ötlet volt-e), utána egy darabig nem akadt. Utána hosszabb ideig nem használtuk a lejátszót. Amikor újra elővettük, nem olvasta be a lemezeket. Most rendeltem bele egy új fejegységet (innen rendeltem:
https://www.ebay.de/itm/Marantz-CD-63-M ... %7Ciid%3A1), a fejet kicseréltük, most a cd-t ismét beolvassa, ha számot váltok, a számokat azonnal megtalálja, viszont ismét akad.
Ez annyit jelent, hogy változóan 30-40-50-60 s után megakad. Valamikor továbbmegy egy idő után, valamikor teljesen megakad. Ha továbbléptetem, vagy ha magától továbbmegy, ismét lejátszik kb. 30-60 másodpercet, aztán megint megakad, és ugyanazt a hangot játssza rövidebb-hosszabb ideig.
Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata, illetve ötlete, hogy mi lehet a baj? Előre is köszönöm a válaszokat.

Avatar
Tiller
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014.05.28., szer. 21:10
Értékelés: 13

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: Tiller »

Tiller írta:
2019.01.26., szomb. 13:06
Deenoo írta:
2019.01.25., pén. 18:14
Hahó!
Roksan Attessa CD játszóm igen válogatós lett , már a gyári CD-kből sem játszik le mindent.
Egy olvasó-fej csere valyon megoldaná ezt? Kihez vigyem, kit kérdezzek ez ügyben?
Köszönöm!
Üdv, Dee
Saját tapasztalatom szerint a lézerek nem nagyon romlanak el. DVD-írókkal több ezer lemezt írtam, több lejátszóval sok évig játszottam le lemezeket - a lézert soha nem kellett cserélni. Az esetek döntő többségében elég egy lencsetisztítás.
(Nem tisztító lemezzel, vagy egyéb pénzbe kerülő kütyüvel!)
Ki kell nyitni a gépet és fültisztító vattás pálca enyhén nedves végével FINOMAN, ÓVATOSAN le kell pucolni a lencsét.
Ez elég volt egy 20 éves Discman felélesztéséhez is!
Megfogadtam a tanácsomat és egy lemezt nehezen olvasó (fejcserésre javasolt) DVD-játszóban pucoltam meg két napja a lencsét. Azóta tökéletesen működik.
Még egy kiegészítés: érdemes megnézni a fejmozgató mechanizmus műanyag fogaskerekeit is, amik hajlamasak elöregedni és elrepedni. Filléres cserét igényel.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12042
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

busman20 írta:
2019.02.03., vas. 15:59
Köszönöm a választ. Engem nagyon zavar az a hang. A képen látható mechanika vajon jó lenne bele? Egy philips ak 601-es,potom pénzért be tudnám szerezni.....
Nincs mit.Elvileg ezekben tudtommal Philips CDM 4/19 mechanika van, tehát kompatibilisnek kellene lennie.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
busman20
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2009.07.15., szer. 12:52
Értékelés: 3

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: busman20 »

Köszönöm a választ. Engem nagyon zavar az a hang. A képen látható mechanika vajon jó lenne bele? Egy philips ak 601-es,potom pénzért be tudnám szerezni.....
cd_player_ak_601_2171360.jpg
cd_player_ak_601_2171360.jpg (34.72 KiB) Megtekintve 2934 alkalommal

"A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd."
 
Daniel Nathan Leone

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12042
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

busman20 írta:
2019.02.03., vas. 13:46
Sziasztok!
Van egy Marantz CD-62 lejátszóm. A lemeztálca becsukása után,olvasás közben furcsa korholó hang hallatszik a készülékből. Ez a jelenség csak akkor jelentkezik ha nem rakok bele cd lemezt,és úgy csukom be a tálcát. A lejátszás működik, gyorsan olvassa lemezeket. Mi lehet a probléma? Meg lehet e- estleg csináltatni vagy hagyjam az egészet?

leborulok.gif
A hangot a lemez nélküli becsukásnál a képen jelölt leszorító adja:
Inkedcd_62_LI.jpg
Inkedcd_62_LI.jpg (324.05 KiB) Megtekintve 2914 alkalommal
Nálam a CD72mkIISE is csinálta, annyira nem volt zavaró, én nem foglalkoztam vele (a szerelőm azt mondta bajt nem csinál, csak fura).Mikor nyáron elvitte tőlem az új tulaj (akinek volt mellette egy ugyanilyen mechanikás Philips CD600), gondolt egyet és kicserélte a két gépben a cuccot.Azóta egyik sem nyikorog neki.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
busman20
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2009.07.15., szer. 12:52
Értékelés: 3

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: busman20 »

Sziasztok!
Van egy Marantz CD-62 lejátszóm. A lemeztálca becsukása után,olvasás közben furcsa korholó hang hallatszik a készülékből. Ez a jelenség csak akkor jelentkezik ha nem rakok bele cd lemezt,és úgy csukom be a tálcát. A lejátszás működik, gyorsan olvassa lemezeket. Mi lehet a probléma? Meg lehet e- estleg csináltatni vagy hagyjam az egészet?

leborulok.gif

"A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd."
 
Daniel Nathan Leone

Avatar
Deenoo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2017.12.24., vas. 08:27
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: Deenoo »

vidor2009 írta:
2019.01.27., vas. 21:32
DeProtector írta:
2019.01.26., szomb. 12:31
Deenoo írta:
2019.01.25., pén. 18:14
Hahó!
Roksan Attessa CD játszóm igen válogatós lett , már a gyári CD-kből sem játszik le mindent.
Egy olvasó-fej csere valyon megoldaná ezt? Kihez vigyem, kit kérdezzek ez ügyben?
Köszönöm!
Üdv, Dee
Igen, az jó eséllyel fej csere lesz. Nekem személyes tapasztalatom csak a Totel Bt.-vel volt, ők nagyon profi szervíz. Pesten találod meg őket.
Egyfelől aranyáron dolgoznak,másfelől nekem nem volt velük jó tapasztalatom!!!
Üdv. Gyuri :napsut:
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat!

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »

DeProtector írta:
2019.01.26., szomb. 12:31
Deenoo írta:
2019.01.25., pén. 18:14
Hahó!
Roksan Attessa CD játszóm igen válogatós lett , már a gyári CD-kből sem játszik le mindent.
Egy olvasó-fej csere valyon megoldaná ezt? Kihez vigyem, kit kérdezzek ez ügyben?
Köszönöm!
Üdv, Dee
Igen, az jó eséllyel fej csere lesz. Nekem személyes tapasztalatom csak a Totel Bt.-vel volt, ők nagyon profi szervíz. Pesten találod meg őket.
Egyfelől aranyáron dolgoznak,másfelől nekem nem volt velük jó tapasztalatom!!!
Üdv. Gyuri :napsut:

Avatar
Tiller
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014.05.28., szer. 21:10
Értékelés: 13

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: Tiller »

Deenoo írta:
2019.01.25., pén. 18:14
Hahó!
Roksan Attessa CD játszóm igen válogatós lett , már a gyári CD-kből sem játszik le mindent.
Egy olvasó-fej csere valyon megoldaná ezt? Kihez vigyem, kit kérdezzek ez ügyben?
Köszönöm!
Üdv, Dee
Saját tapasztalatom szerint a lézerek nem nagyon romlanak el. DVD-írókkal több ezer lemezt írtam, több lejátszóval sok évig játszottam le lemezeket - a lézert soha nem kellett cserélni. Az esetek döntő többségében elég egy lencsetisztítás.
(Nem tisztító lemezzel, vagy egyéb pénzbe kerülő kütyüvel!)
Ki kell nyitni a gépet és fültisztító vattás pálca enyhén nedves végével FINOMAN, ÓVATOSAN le kell pucolni a lencsét.
Ez elég volt egy 20 éves Discman felélesztéséhez is!

Avatar
DeProtector
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2016.05.27., pén. 15:01
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Jánossomorja

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: DeProtector »

Deenoo írta:
2019.01.25., pén. 18:14
Hahó!
Roksan Attessa CD játszóm igen válogatós lett , már a gyári CD-kből sem játszik le mindent.
Egy olvasó-fej csere valyon megoldaná ezt? Kihez vigyem, kit kérdezzek ez ügyben?
Köszönöm!
Üdv, Dee
Igen, az jó eséllyel fej csere lesz. Nekem személyes tapasztalatom csak a Totel Bt.-vel volt, ők nagyon profi szervíz. Pesten találod meg őket.
LP: Linn Sondek LP12 + AO Akito + Audio Technica AT33PTG/II + Heed Orbit + Quasar III + Q-PSU
CD: Heed Obelisk DT + DA
Erősítő: Heed Obelisk SI2 + X2
Hangfal: Heed StandArt JSE
Tápkábelek: Power-R Live 2
IC kábelek: Acoustic Zen Matrix Reference
Hangfalkábel: Acoustic Zen Hologram

Avatar
Deenoo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2017.12.24., vas. 08:27
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: Deenoo »

Hahó!
Roksan Attessa CD játszóm igen válogatós lett , már a gyári CD-kből sem játszik le mindent.
Egy olvasó-fej csere valyon megoldaná ezt? Kihez vigyem, kit kérdezzek ez ügyben?
Köszönöm!
Üdv, Dee

Túlélő
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013.12.03., kedd 15:04
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Fejér

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: Túlélő »

Üdv!
Segítséget szeretnék kérni egy Philips cdjátszó (CD732) javításához, elsősorban Székesfehérváron (esetleg a környékén).
Előre is köszi.

Avatar
DeProtector
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2016.05.27., pén. 15:01
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Jánossomorja

Tuner javítás

Hozzászólás Szerző: DeProtector »

Üdv!

Ugyan nem cd/sacd, de valakit nem tudnátok ajánlani Debrecenben, aki tuner javítást vállal (konkrétan egy régi Nad 4020A tunerről lenne szó)? Kisebb kontakt hiba lehet csak szerintem (az egyik gomb benyomásakor sokszor eltűnik a bal oldalról a hang, majd újabb nyomkodásra visszajön).
Köszönöm.
LP: Linn Sondek LP12 + AO Akito + Audio Technica AT33PTG/II + Heed Orbit + Quasar III + Q-PSU
CD: Heed Obelisk DT + DA
Erősítő: Heed Obelisk SI2 + X2
Hangfal: Heed StandArt JSE
Tápkábelek: Power-R Live 2
IC kábelek: Acoustic Zen Matrix Reference
Hangfalkábel: Acoustic Zen Hologram

Avatar
vmotoros
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016.01.28., csüt. 16:45
Értékelés: 8

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: vmotoros »

Kedves Fórumtársak!

Gondom adódott a Pioneer DBD-170 lejátszóval.
Az a gond, hogy bekapcsolás után a pioneer feliratnál megragad a gép, mind a kijelzőn,
mind a képen is csak ez látható. Reset gombot hosszan nyomva se lett változás, újra indult és
maradt ugyan ez a felállás. A lemez tálcát kiadja, és vissza is húzza, de nem olvas arról sem, és az
USB csatlakozóról sem csinál semmit.Hálózatra nincs rákötve, nem is volt.
Valami ötlet? Érdeklődöm, hogy ezzel a lejátszóval lehet valamit kezdeni, esetleg ki tud javításra ajánlatot adni....

Minden segítséget előre is köszönök!
/ robi-k nem javít Pioneert, valaki más kell /

üdv..Gábor
Minden ami egy jó mozihoz kell! :)

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: audioline »

robi-k fórumtárs talán tud segíteni. Megtalálod a taglistában.
.

Avatar
Tiller
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014.05.28., szer. 21:10
Értékelés: 13

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: Tiller »

Kedves fórumtársak!
"Sikerült" elrontanom a HW szempontjából tökéletes Pioneer BD-150 BD-játszóm FW-ét.
Nem játszik semmit hálózatról és nem engedi frissíteni a firmware-t.
Tud valaki tanácsot adni - kihez forduljak? leborulok.gif

Avatar
zozo1000
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 940
Csatlakozott: 2009.03.14., szomb. 22:30
Értékelés: 22

Re: DENON DVD 2900

Hozzászólás Szerző: zozo1000 »

tonee73 írta:
2018.09.23., vas. 11:16
zozo1000 írta:
2018.09.22., szomb. 14:57
Sziasztok!

Kérném a segítségeteket TUNERMANN fórumtárs eléréséhez a tárgyi dvd játszó javítása okán. Kb. 1-2 óra után erősen beszabályozza, milyen CD lemezeket hallgathatok,azaz egyes CD-ket behelyezés után nem hajlandó beolvasni. Ugyanakkor DVD lemezeket gond nélkül beolvassa.

Előre is köszönöm.
Itt a fórumon eléred privátban:
http://www.avx.hu/forum/memberlist.php? ... le&u=10690
Bár én erősen kétlem, hogy DVD-ket vállal...
Nagyon köszönöm

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12042
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: DENON DVD 2900

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

zozo1000 írta:
2018.09.22., szomb. 14:57
Sziasztok!

Kérném a segítségeteket TUNERMANN fórumtárs eléréséhez a tárgyi dvd játszó javítása okán. Kb. 1-2 óra után erősen beszabályozza, milyen CD lemezeket hallgathatok,azaz egyes CD-ket behelyezés után nem hajlandó beolvasni. Ugyanakkor DVD lemezeket gond nélkül beolvassa.

Előre is köszönöm.
Itt a fórumon eléred privátban:
http://www.avx.hu/forum/memberlist.php? ... le&u=10690
Bár én erősen kétlem, hogy DVD-ket vállal...
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
zozo1000
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 940
Csatlakozott: 2009.03.14., szomb. 22:30
Értékelés: 22

DENON DVD 2900

Hozzászólás Szerző: zozo1000 »

Sziasztok!

Kérném a segítségeteket TUNERMANN fórumtárs eléréséhez a tárgyi dvd játszó javítása okán. Kb. 1-2 óra után erősen beszabályozza, milyen CD lemezeket hallgathatok,azaz egyes CD-ket behelyezés után nem hajlandó beolvasni. Ugyanakkor DVD lemezeket gond nélkül beolvassa.

Előre is köszönöm.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: audioline »

mancsos írta:
2018.08.19., vas. 09:48
Sziasztok !
Egy Marantz UD 5005-ös lejátszó javításához keresek szakembert.
A lejátszó kb 10-20 percig tökéletesen üzemel, aztán leáll. Áramtalanítja magát és egy "FL OFF" feliratú led villogni kezd az előlapon. Semmire nem reagál többé. Ha a hálózatból kihúzom, és "pihen" kb 1/2 órát ,akkor újra indul.
Előre is kösz az ötleteket, segítséget!
http://totel.hu/hifi-erosito-szerviz.html
.

nij
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2018.08.11., szomb. 10:15
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Csévharaszt

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: nij »

szia,van egy onkyo dr s 501em ,a dvd t nem olvassa és valami kókánytól.... vettem,esetleg belenéznél ........nincs kérdőjelem....bocs gondolkodik.gif

Avatar
mancsos
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.03.20., szer. 13:15
Értékelés: 1

Re: Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: mancsos »

Sziasztok !
Egy Marantz UD 5005-ös lejátszó javításához keresek szakembert.
A lejátszó kb 10-20 percig tökéletesen üzemel, aztán leáll. Áramtalanítja magát és egy "FL OFF" feliratú led villogni kezd az előlapon. Semmire nem reagál többé. Ha a hálózatból kihúzom, és "pihen" kb 1/2 órát ,akkor újra indul.
Előre is kösz az ötleteket, segítséget!
Marantz ud5005_LI.jpg
Marantz ud5005_LI.jpg (46.41 KiB) Megtekintve 3027 alkalommal

Avatar
kovix72
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016.09.29., csüt. 11:34
Értékelés: 1

Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: kovix72 »


Sziasztok ! Vacakol a Marantz Cd pörgetőm tudtok valaki ajánlani Hajdú-Biharban ?

Avatar
hifia
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2009.10.12., hétf. 20:51
Értékelés: 4

Cd/Sacd Javítás

Hozzászólás Szerző: hifia »




17 minutes ago, tonee73 said:




Nem tudom milyen gépet kellene javítani, de ha jól emlékszem tunerman tatabányai...





Köszi. Ő Denont nem javít, de rákérdezek majd.

Zajkeltő eszközök : Arcam Delta 290/Denon AVR-1907, Celestion DITTON3/ Denon DCD-980/Rotel RCD-930AX/LG BP-325/ DUAL CS505-3/SUPEX SM100E mk3/HFM I phono, Infocus IN72.

Válasz küldése

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek”