Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Lindemann DSD 25

Vinyl, Cd, Sacd, Dvd, Bluray, Vhs, Minidisc analóg és digitális lejátszók, futóművek, kazettás deckek, hordozható és multimedia playerek
Lezárt
Avatar
Patent
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2010.01.02., szomb. 07:30
Értékelés: 126

Re: Lindemann DSD 25

Hozzászólás Szerző: Patent »

Válaszoltam!

Avatar
katus1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2012.01.24., kedd 18:12
Értékelés: 18

Re: Lindemann DSD 25

Hozzászólás Szerző: katus1 »

Üzentem!:)

Avatar
Patent
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2010.01.02., szomb. 07:30
Értékelés: 126

Lindemann DSD 25

Hozzászólás Szerző: Patent »

Halló!

Eladó lett Lindemann MusicBook DSD 25 típusú, network player - CD player - előfok készülékem.

Akik nem tudják mi ez: egy hálózati lejátszó, cd lejátszó, és analóg előfok egyben, midi méretű, aluminium házban lakó vadállat.

Hangminőségileg: soksoksok minden meghallgatása után jutottam el hozzá, a legmagasabb minőségű láncokban is megállja a helyét (persze tudom, mindig van jobb) és szerethető is a hangja.
A DSD formátumokat támogatja, az internetes szolgálatókat (Tidal, Qoboz) szereti.
Amit lehet sokan nem tudnak, egy príma analóg előfok van benne, lehet a bemeneti érzékenységet állítani, így gyakorlatilag bármihez tudod párosítani, és már spóroltál magadnak egy előfokot. Digitálisan több mindent is tudsz csatlakoztatni hozzá, szóval még abban sincs hiba.

A készülék kb. 2 éves, itt vettem a fórumon, hibátlan, csomagolás megvan.
A listaára kb. 1,5 M. forint, itt most 890 000 Ft-ért kínálom.

2 dolgot kérnék:
- nem kérek leoltást, más projektbe teszem a pénzt, ezért adom el.
- 750 - 800ezres ajánlatokkal, kérlek ne keressetek
köszönöm.

Helyileg Budapest / Zugló

Lindemann-musicbook25dsd-900.jpg
Lindemann-musicbook25dsd-900.jpg (115.45 KiB) Megtekintve 1075 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek”