Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Primare V-20! Segítsetek!

Avatar
bandika
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2004.01.12., hétf. 17:42
Értékelés: 76
Tartózkodási hely: Debrecen

Primare V-20! Segítsetek!

Hozzászólás Szerző: bandika »


Szia!
 
Ok, megpróbálom!
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
 
üdv
Mcintosh, Wilson Audio, Stealth Audio Cables

Avatar
primare
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.03.27., hétf. 09:12
Értékelés: 0

Primare V-20! Segítsetek!

Hozzászólás Szerző: primare »


Sziasztok! 
A segítségeteket szeretném kérni!
Van 1 primare v-20-as dvd lejátszóm és ki kell benne cserélnem a futóművet (egybe van az olvasófejjel).
Sajnos nincs rajta semmilyen típus szám vagy márka ami alapján meg tudnám rendelni!
A totel meg tudná rendelni de nem ad ki árat a gyártó és olyan 100.000 körül-re tippelik!
Ha vkinek van ilyen dvd lejátszója vagy v-25-ös és megnézné nekem a típusszámot a futóművén nagyon hálás lennék!
Bármilyen megoldás érdekelne!
 
Előre is köszönöm!!!!

Próbáld megkeresni az Akusztika boltot (Dob u.) és ott Oszlovics Gábort. Nekem a Primmare D20-ban fejet cseréltek cca.25.000 ért.

Avatar
bandika
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2004.01.12., hétf. 17:42
Értékelés: 76
Tartózkodási hely: Debrecen

Primare V-20! Segítsetek!

Hozzászólás Szerző: bandika »


Sziasztok!
 
A segítségeteket szeretném kérni!
Van 1 primare v-20-as dvd lejátszóm és ki kell benne cserélnem a futóművet (egybe van az olvasófejjel).
Sajnos nincs rajta semmilyen típus szám vagy márka ami alapján meg tudnám rendelni!
A totel meg tudná rendelni de nem ad ki árat a gyártó és olyan 100.000 körül-re tippelik!
Ha vkinek van ilyen dvd lejátszója vagy v-25-ös és megnézné nekem a típusszámot a futóművén nagyon hálás lennék!
Bármilyen megoldás érdekelne!
 
Előre is köszönöm!!!!
Mcintosh, Wilson Audio, Stealth Audio Cables

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”