Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: gemini »


Én Marantz párti vagyo, mégis csak egy minitornyom van tőlük. Azzal meg voltam elégedve, amig meg nem ahlt a CD lejátszója. Nálam minden egyes egység más és más márka és szerintem nem is fogok egy márkára hagyatkozni. A Thomson lelátszónak négy napig voltam tulajdonosa és még csak két napja van nálam a Panasonic, de az én igényeimnek sokkal jobban megfelel, mint az elődje. Általában azért megvan mindennél, hogy milyen márkát választok, csak a DVD lejátszónál tanácstalan voltam. Mivel az első benyomásom nem volt a legmegfelelőbb a Thomsonról, így könnyen elképzelhető, hogy nem fogom másban sem ezt a márkát keresni. A TV-i tetszenek és az árak is jók, de a vélemények amit hallottam rólük, szintén nem bizalomgerjesztő.
 
Igaz, hogy elmentünk az eredeti témától, de szerintem az már ki lett beszélve és minek nyissunk új topicot. A témanévben hagyjuk meg a gyártók nevét és mehet az összehasonlítás

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Jómagam is a Panasonic cuccát ajánlom, mert én is ilyet vettem és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Ismerősömnek van Thomsonja és neki probléma volt, hogy az SVCD-n lévő feliratot nem kezelte a lejátszó.
Egyébként megbízhatóság szempontjából nekem egy jó tapasztalatom van a Thomsonnal kapcsolatban (rossz nincs ): Ahol dolgoztam (és még fogok, de ez mondjuk nem tartozik ide), ott napi 14 órában mennek a TV-k. Kis 37 centisek: 3 Philips, 1 Vestel, 1 Thomson és 1 Sony Trinitron. A Sony Trinitron a legöregebb, már isten se tudja milyen idős , gond nélkül megy, képe jó. a maradék négy azonos korú, kb 2 és fél évesek: A 3 philipsből 2 már megadta magát. Az egyik teljesen, a másikat még helyrepofozták, de már teljesen el van öregedve a képcső. Vestel: Gyalázatos képminőség volt régen és most is , a Thomson: Nincs olyan jó képe, mint a Philipsnek (mármint fiatalabb korában), de semmi baja sincs még, képén sem látszik a sok használat (A kipurcant Philips helyére is ilyen került).
 
 
Szal lehet, hogy kicsit OFF voltam, de ez is egy érv a Thomson mellett, habár mint írtam én is Pana párti vagyok

Avatar
kisspeti
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 09:48
Értékelés: 0

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: kisspeti »


Sajnos objektíven én sem tudok ítélkezni, mert az én eszközeim mind Thomsonok.
Igazából nem tudom megmondani, hogy miért ezt a márkát választottam, csak valahogy ennél lyukadtam ki.
 
A lejátszómmal meg vagyok elégedve, viszi az mp3-akat, jpg-eket és a másolt filmeket is jó arányban (igaz eddig összesen kb. 10 ilyet próbáltam). A hátralévő idő kijelzése viszont tényleg nagy hiányosság!
 
Ezek tükrében nem bántam meg, hogy ezt a típust választottam, és én bátran ajánlom mindenkinek!
 
Kisspeti
TV: Thomson 29DF400G, Receiver: Yamaha RX-V459, Front: Wharfedale Diamond 8.4, Center: Wharfedale WH-20, Surround: Wharfedale WH-20, DVD Player: Pioneer DV-696AV

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4782
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Sziasztok! 
Én csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyon nem teccik hogy már sportot űztök abból, hog ylehúztok egy terméket...mert így nem a valóságot fogja megtudni az aki ezt olvassa...de persze ha ez a véleményetek hát akkor ez a véleményetek...
 
Énnekem már 1,5 éves a Thomson dth210 esem..és tény, hogy vannak lemezek amiket nem szeret, és a hátralévő időt nem mutatja...de pl legalább az mp3 akkal elbánik
De nekem nincs összahasonmlítási alapom, hogy a többi mien..a no name lejátszók viszenk a legjobban mindent ez TÉNY! Viszont azoknak elég gázul néz ki a menüjük..legalábbis nekem nem teccenek... ezért egy márkás terméket válaszotttam inkább
 
Nektek van összehasonlítási alapotok!? (szerintem ha legaláb fél évet használtál egy terméket akkor tudsz igazán véleményt mondani)
Vagy miért szídjátok ennyire pl a Thomsont!?
 
Nem bántólag akartam kérdezni!
Üdv
Tudatlan
 
ui: ja és hát igen...én szeretem a thomson cuccokat...mint ez itt alul ki is derül :DD

az elfogultság.
 
valaki egy márkát preferál,mert csak azt próbálja ki,esetleg rossz tapasztalata volt egy másikkal.ha minden(ki) egyforma lenne és- tudatában lennénk ennek -eléggé unalmas lenne a világ.
nem lehet egyetlen jó-rossz tapasztalatból messzemenô következtetéseket levonni.
Ha igy lenne akkor rengeteg meleg és leszbikus lenne a világon ...
 
nekem sincsen semmi bajom a thomsonnal.
 
de egy panás fant soha nem fogsz meggyôzni arról,hogy van más is.ez igy is van rendjén!
 
pl nekem is vannak sony,pana,samsung (elôzô nejemnél még kenwood is)cuccaim, de soha nem mondom egyikre sem,hogy csak ez,jó vagy az a rossz,mert részben nem voltak rossz tapasztalataim velük és murphy után: ami el tud romlani ,az el is romlik.az ember sem cseréli,illetve dobja ki azonnal pl: autóját ha valami ne adj isten bedöglik.
 
és az,hogy együtt fejlesztenek,biztos hasznára válik a másiknak.
 
ezt a példát nem tudom hova lehetne beiktatni,csak eszembe jutott: a daewoo-t már van olyan ország,ahol chevrolet névvel és jellel fut... a GM fejleszt,esteleg új nevet ad.Ilyenkor mi van?
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
Tudatlan
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 20:03
Értékelés: 0

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Tudatlan »


Sziasztok!
 
Én csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyon nem teccik hogy már sportot űztök abból, hog ylehúztok egy terméket...mert így nem a valóságot fogja megtudni az aki ezt olvassa...de persze ha ez a véleményetek hát akkor ez a véleményetek...
 
Énnekem már 1,5 éves a Thomson dth210 esem..és tény, hogy vannak lemezek amiket nem szeret, és a hátralévő időt nem mutatja...de pl legalább az mp3 akkal elbánik
De nekem nincs összahasonmlítási alapom, hogy a többi mien..a no name lejátszók viszenk a legjobban mindent ez TÉNY! Viszont azoknak elég gázul néz ki a menüjük..legalábbis nekem nem teccenek... ezért egy márkás terméket válaszotttam inkább
 
Nektek van összehasonlítási alapotok!? (szerintem ha legaláb fél évet használtál egy terméket akkor tudsz igazán véleményt mondani)
Vagy miért szídjátok ennyire pl a Thomsont!?
 
Nem bántólag akartam kérdezni!
Üdv
Tudatlan
 
ui: ja és hát igen...én szeretem a thomson cuccokat...mint ez itt alul ki is derül :DD

Sokat tudok, de neeem eleget és ennek meeeg lesz az eredménye! :-))) amúgy meg:
::: TV: Thomson 29DC220S , DVD: Thomson DTH210, más nincs /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> :::

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


[quoteViszont, mint alant láthatod, Pana használó (hívő ) vagyok.

de azt tudod,hogy2004 óta együtt kooperálnak
Jó kis kooperáció.
A szart a Thomson kapja, a jót a Panasonic.
Attól, hogy van közös része a fejlesztésnek, a gyártás és az előállított áruk még teljesen függetlenek egymástól.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Esetleg ajánlanál egy Thomsont? Egyfolytában tesztelem az új szerzeményt. Nagyon bejön. A Thomson még a hátralevő időt sem tudta jelezni és nagyon hiányoltam belőle. Ez legalább tudja, így megbocsátom neki az mp3 lejátszás hiányosságát

Thomsont? NEM!!
 
Viszont, mint alant láthatod, Pana használó (hívő ) vagyok.

de azt tudod,hogy2004 óta együtt kooperálnak

Jó kis kooperáció.
A szart a Thomson kapja, a jót a Panasonic.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4782
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Esetleg ajánlanál egy Thomsont? Egyfolytában tesztelem az új szerzeményt. Nagyon bejön. A Thomson még a hátralevő időt sem tudta jelezni és nagyon hiányoltam belőle. Ez legalább tudja, így megbocsátom neki az mp3 lejátszás hiányosságát

Thomsont? NEM!!
 
Viszont, mint alant láthatod, Pana használó (hívő ) vagyok.

de azt tudod,hogy2004 óta együtt kooperálnak
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Vendég

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Csatlakozom az előttem szólóhoz...  
Lacy testvér! Nem gondoltál még arra, hogy százalékot kéne kérnünk a Panától? Sorra beszéljük rá az emberkéket a márkára, a lóvé meg az ablakban??
 
De addig is forduljunk a Matushita anyacég felé egy kis imaszőnyegen és:

Hány százalékot gondoltál??

Vendég

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha DVD lemezről is akartok számítógépes fájlokat (MP3, JPEG, AVI) olvasni, akkor vegyetek egy Philips DVD737-est. Még a hátralévő időt is kiírja! Mi kell még?
Az előrelévő idő.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: YvsMad »

Ha DVD lemezről is akartok számítógépes fájlokat (MP3, JPEG, AVI) olvasni, akkor vegyetek egy Philips DVD737-est. Még a hátralévő időt is kiírja! Mi kell még?
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Imici1972
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2003.12.03., szer. 22:07
Értékelés: 0

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Imici1972 »


Csatlakozom az előttem szólóhoz...
 
Lacy testvér! Nem gondoltál még arra, hogy százalékot kéne kérnünk a Panától? Sorra beszéljük rá az emberkéket a márkára, a lóvé meg az ablakban??
 
De addig is forduljunk a Matushita anyacég felé egy kis imaszőnyegen és:

Erősítö: Kenwood KRF-X9060D THX Select 6*100W , Marantz PM-50 2*85W Hangfalak: Wharefedale Diamond 8Center, 8.4front, 8.2surround Sub: Mordaunt-Short MS-907W Kábel: Monitor Cobra 4mm2
CD:Denon DCD-755 DVD: Panasonic DVD-S75 ; Panasonic DVD-S47 DVD Recorder: Panasonic DMR-E50 ; Panasonic DMR-EH60 200GB HDD, Progressive scan TV: Samsung LE32R32BX , LG Flatron 100Hz PIP RE-29FA33PX Video: Panasonic NV-FJ632 Nicam Hi-Fi Deck:Denon DRM-595
Lemezjátszó:Akai AP-Q310 (néha jó egy kis nosztalgia bakelitezés... /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />)

Vendég

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Esetleg ajánlanál egy Thomsont? Egyfolytában tesztelem az új szerzeményt. Nagyon bejön. A Thomson még a hátralevő időt sem tudta jelezni és nagyon hiányoltam belőle. Ez legalább tudja, így megbocsátom neki az mp3 lejátszás hiányosságát

Thomsont? NEM!!
 
Viszont, mint alant láthatod, Pana használó (hívő ) vagyok.

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: gemini »


Az viszont elszomorít, hogy DVD-ről nem tud mp3-at olvasni
Hát akkor ezt is vidd vissza!!
És válassz egy olyat ami ezt is tudja.

Esetleg ajánlanál egy Thomsont?
Egyfolytában tesztelem az új szerzeményt. Nagyon bejön. A Thomson még a hátralevő időt sem tudta jelezni és nagyon hiányoltam belőle. Ez legalább tudja, így megbocsátom neki az mp3 lejátszás hiányosságát

Vendég

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az viszont elszomorít, hogy DVD-ről nem tud mp3-at olvasni
Hát akkor ezt is vidd vissza!!
És válassz egy olyat ami ezt is tudja.

Avatar
Imici1972
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2003.12.03., szer. 22:07
Értékelés: 0

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Imici1972 »


Az viszont elszomorít, hogy DVD-ről nem tud mp3-at olvasni
Minden nem lehet tökéletes...

Erősítö: Kenwood KRF-X9060D THX Select 6*100W , Marantz PM-50 2*85W Hangfalak: Wharefedale Diamond 8Center, 8.4front, 8.2surround Sub: Mordaunt-Short MS-907W Kábel: Monitor Cobra 4mm2
CD:Denon DCD-755 DVD: Panasonic DVD-S75 ; Panasonic DVD-S47 DVD Recorder: Panasonic DMR-E50 ; Panasonic DMR-EH60 200GB HDD, Progressive scan TV: Samsung LE32R32BX , LG Flatron 100Hz PIP RE-29FA33PX Video: Panasonic NV-FJ632 Nicam Hi-Fi Deck:Denon DRM-595
Lemezjátszó:Akai AP-Q310 (néha jó egy kis nosztalgia bakelitezés... /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />)

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: gemini »

Az viszont elszomorít, hogy DVD-ről nem tud mp3-at olvasni

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: gemini »


Tegnap már sz@rakodott a Thomson. Minden második irt lemezt olvasott csak. Bár azokat előtte nem próbáltam beolvastatni vele. Szerencs, hogy volt egy munkaszüneti nap. Így ma még vissza tudtam vinni és visszaadták a pénzt. Ezután fogtam magam és elmentem venni egy Panasonic S35-öt. Most nagyon happy vagyok.
Még1x köszi a tanácsokat mindenkinek!

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4782
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: GTomi »


nekem eddig az irottakat( - ) és az svcd is 100%ban vitte....én is hallottam rá panaszt,de nyúzom rendesen,7.hónapja és nem volt "nagyobb" gondom vele.
Ergo:
Akkor mákod van vele, vagy csak igen jó lemezeket/írásokat fogtál ki. Reméljük, nem lesz gond a jövőben sem.

általában fibra amit általában kölcsön kaptam,vagy éppen ajiba.de nem igazán kedvelem a másolt cuccokat,csak ha már nincs más út
 
fibra jó?ezt nem tudom,vagy tényleg nagyon baró a lejátszó,amit persze nem szabad elkiabálni
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


nekem eddig az irottakat( - ) és az svcd is 100%ban vitte....én is hallottam rá panaszt,de nyúzom rendesen,7.hónapja és nem volt "nagyobb" gondom vele.
Ergo:
Akkor mákod van vele, vagy csak igen jó lemezeket/írásokat fogtál ki. Reméljük, nem lesz gond a jövőben sem.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4782
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Hali! 
Egyértelműen Panasonic! Ahogy Lacy is említette, a Thomson leginkább elromlani tud. Rengeteg Thomsont javítunk, az alkatrészek utánpótlása katasztrofális, a dokumentációk terén káosz, többségükkel 1-2 év után már baj van.
 
Az S35/75 dokumentációjában ugyan csak a -R szerepel, de gond nélkül olvassa a +R/RW -R/RW lemezeket is.
 
Szóval a Thomsont nézegetni szabad, megvenni nem....
 
Üdv: Imre

mintha a sonyra is lett volna panasz.elég sokat veséztük....tulajdonképpen nem tudni,hogy mit húzol ki a cilinderbôl...fogyasztói társadalom....
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4782
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Írott DVD-k és SVCD-k nem az erősségei, hiába írják a speckóban a pluszt meg a mínuszt. Gyári lemezekkel jól szokott viselkedni.
nekem eddig az irottakat( - ) és az svcd is 100%ban vitte....én is hallottam rá panaszt,de nyúzom rendesen,7.hónapja és nem volt "nagyobb" gondom vele.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: gemini »


Üdv: Imre
Tanúság: Minél több filmet nézni rajta, nehogy gari után adja meg magát!
Azt hiszem ezzel nem lesz probléma

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Mik a típushibái, mikre számíthatok? Bár kb egy év múlva szeretnék legalább egy középkategóriásat.
Leginkább az optika szokta megadni magát. Ezenkívül tápegységhiba, és a rendszer szoftver sérülése szokott előfordulni.
 
Ha sokat használod, jó ha túléli a jótállási időt. Persze kivételek mindig vannak, reménykedjünk benne, hogy te szerencsés leszel!
 
Üdv: Imre

Tanúság: Minél több filmet nézni rajta, nehogy gari után adja meg magát!

Avatar
Imici1972
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2003.12.03., szer. 22:07
Értékelés: 0

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Imici1972 »


Mik a típushibái, mikre számíthatok? Bár kb egy év múlva szeretnék legalább egy középkategóriásat.
Leginkább az optika szokta megadni magát. Ezenkívül tápegységhiba, és a rendszer szoftver sérülése szokott előfordulni.
 
Ha sokat használod, jó ha túléli a jótállási időt. Persze kivételek mindig vannak, reménykedjünk benne, hogy te szerencsés leszel!
 
Üdv: Imre

Erősítö: Kenwood KRF-X9060D THX Select 6*100W , Marantz PM-50 2*85W Hangfalak: Wharefedale Diamond 8Center, 8.4front, 8.2surround Sub: Mordaunt-Short MS-907W Kábel: Monitor Cobra 4mm2
CD:Denon DCD-755 DVD: Panasonic DVD-S75 ; Panasonic DVD-S47 DVD Recorder: Panasonic DMR-E50 ; Panasonic DMR-EH60 200GB HDD, Progressive scan TV: Samsung LE32R32BX , LG Flatron 100Hz PIP RE-29FA33PX Video: Panasonic NV-FJ632 Nicam Hi-Fi Deck:Denon DRM-595
Lemezjátszó:Akai AP-Q310 (néha jó egy kis nosztalgia bakelitezés... /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />)

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”