Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Saját hifis cuccaimról készült képek

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: arty »


Az egész úgy kezdődött, ...
Hát igen.
 
Végre egy példa, hogy nem csak ikeában lehet gondolkodni. (elnézést aki tőlük vásárol, de ez magam felé is kritika: kanapé, kisasztal, pöang, stb ... - jol irtam MV3 ? ) - Mindig beugrik a Harcosok Klubja egyik jelenete ...
 
Túl közönséges lenne, ha azt mondanám: k*rvaszép ? Nem vagyok költő, hogy szavakba öntsem, mit is gondolok a lakásodról, de körülbelül ez a szó fejez ki jól.
 
Talán egyvalamit azért megemlitenék, a szőnyeg. Azt legszivesebben felgyujtanám - nem szeretem a mintásat(persze, ez is izlés dolga). Ezen kivül ... keresek, keresek... de minden úgy tökéletes, ahogy van. Gratulálok.
 
Számomra ez volt eddig a Házimozi of the "Saját készítésű képek" Topic '04
 
Gordon: először a Te állványaidat akartam dicsérni, de mondom előbb azért végiggörgetem felfelé a topikot ... és megláttam szásáét ... nade, végül eszembe jutott a te remekmüved is :) - grat!

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Nagyon jó és szép rendszer!!! Teccik, hogy elég igényesen van minden megcsinállva a szobában. Bár én annyira nem rajongok a fa bútorokért, inkább a modernebb fém,üveg,kő felé hajlok, de ez a szoba nagyon jó lett. Max a TV nekem egy kicsit kifogásolható, de a rendszered többi része faxa.
Gratulálok!

Avatar
Szása
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.04.25., pén. 11:40
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Szása »


Egyedi, igényes, ízléses, kiváló Joggal lehetsz büszke a cuccodra. Esetleg egy 92-es Acuity TV-t tudnék még elképzelni update-nek, de ez a szett még így is bőven átlagon felüli.


Ami azt illeti, én egy max. 100 centis plazmát gondoltam még beszerezni (az még pont el is férne az állványon), de szigorúan azután, hogy visszafizettem a lakásra felvett hiteleimet. Vagyis: tizenöt év múlva :-)

Projektor: BenQ PE7700 * Vászon: Projecta Cinelpro Electrol 102*180 cm * Tévé: Panasonic TX-28-PL10P * Erősítő: Denon AVR-3805 * DVD: Denon DVD-1920 via HDMI * CD: Sony CD-P 211 * Lemezjátszó: Akai AP-D33 * Frontok: KEF Q7 * Center: KEF Q9C * Surround: KEF Q1 * Sub: KEF PSW-2500 * Kábel: Monitor Atmos Air * Állvány: Do it yourself * Képek: Directed by P.J Hogan
 
Valami ilyesmi :-)

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: close652 »


Fantasztikusak a polcok + ajtó!
Gratulálok!
tényleg egy aláírást plíz
system

Avatar
Szása
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.04.25., pén. 11:40
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Szása »


Szása, nagyon szépek... Ez az ajtó meg... Gratulálok!

Köszönöm :-)
Most láttam, már másfél éve vagyok regisztálva nulla hozzászólással :-))
A régi rendszeremet nem volt merszem fényképezgetni.

Csinálhatnál aláírást. Én így nem találom ki, ez melyik erősítö... 38..?

Nem tom, hogy kell.
Amúgy Denon AVR-3805.

Projektor: BenQ PE7700 * Vászon: Projecta Cinelpro Electrol 102*180 cm * Tévé: Panasonic TX-28-PL10P * Erősítő: Denon AVR-3805 * DVD: Denon DVD-1920 via HDMI * CD: Sony CD-P 211 * Lemezjátszó: Akai AP-D33 * Frontok: KEF Q7 * Center: KEF Q9C * Surround: KEF Q1 * Sub: KEF PSW-2500 * Kábel: Monitor Atmos Air * Állvány: Do it yourself * Képek: Directed by P.J Hogan
 
Valami ilyesmi :-)

Avatar
adaptive
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2004.12.26., vas. 10:27
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: adaptive »


Egyedi, igényes, ízléses, kiváló
Joggal lehetsz büszke a cuccodra. Esetleg egy 92-es Acuity TV-t tudnék még elképzelni update-nek, de ez a szett még így is bőven átlagon felüli.
 
Big up!
.tv. Samsung LE-32R82 | .projector. Sony VPL-HS50 | .dvd. Pioneer DV-575A black | .soundcard. E-MU 1212m | .interconnect. Neotech KHS-154 SPC | .preamp. Pioneer C-90 Reference Control Amplifier | .power amp. Pioneer M-90 Reference Stereo Amplifier | .speaker cables. Neotech NS-241260 UP-OCC (bi-wired) | .front. Infinity Renaissance 90 | .components stand. Söund Arts MA4003/S

Avatar
ajsa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2004.07.20., kedd 21:14
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: ajsa »


Szása, nagyon szépek... Ez az ajtó meg... Gratulálok!

Köszönöm :-)
Most láttam, már másfél éve vagyok regisztálva nulla hozzászólással :-))
A régi rendszeremet nem volt merszem fényképezgetni.

Csinálhatnál aláírást. Én így nem találom ki, ez melyik erősítö... 38..?
Sohasem lenn�k egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagj�nak.

Avatar
Szása
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.04.25., pén. 11:40
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Szása »


Szása, nagyon szépek... Ez az ajtó meg... Gratulálok!

Köszönöm :-)
Most láttam, már másfél éve vagyok regisztálva nulla hozzászólással :-))
A régi rendszeremet nem volt merszem fényképezgetni.

Projektor: BenQ PE7700 * Vászon: Projecta Cinelpro Electrol 102*180 cm * Tévé: Panasonic TX-28-PL10P * Erősítő: Denon AVR-3805 * DVD: Denon DVD-1920 via HDMI * CD: Sony CD-P 211 * Lemezjátszó: Akai AP-D33 * Frontok: KEF Q7 * Center: KEF Q9C * Surround: KEF Q1 * Sub: KEF PSW-2500 * Kábel: Monitor Atmos Air * Állvány: Do it yourself * Képek: Directed by P.J Hogan
 
Valami ilyesmi :-)

Avatar
ajsa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2004.07.20., kedd 21:14
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: ajsa »


Szása, nagyon szépek... Ez az ajtó meg... Gratulálok!
 
És gratula Gordonnak is, szerintem az állvány nagyon jól el lett találva a bútorhoz.
Sohasem lenn�k egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagj�nak.

Avatar
Szása
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.04.25., pén. 11:40
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Szása »


A hátsó díszvilágításban
 
Noch einmal bitte
 
Az egész úgy kezdődött, hogy wharfedale Diamond-okat akartam venni, mert szépen szóltak, és kellemes volt az áruk. Aztán megláttam a Wharfedale akkoriban megjelenő Pacific Evolution-jait, és rögtön beleszerettem az íves formájába. Ki is találtam mindent, és aztán "véletlenül" eljutottam a Satsystembe, ahol mintegy négyórás összehasonlításban az ÍVEk versenyáben megismertem KEF barátunkat, abból is először a Q5-öst, és többet nem is néztem a Wharfedale-re, akkora volt a különbség.
Az eladó persze látta, hogy befolyásolható vagyok, kiváncsiságból rákapcsolta a Q7-est, és vigyorgott, mint a vadalma. Akkor nagyon megsértődtem rá, és elkezdtem spórolni, mint a gép.
 
Ő lett a drágaszágom :-)
 
A rendszer kicsit kesze-kusza. Ha emlékszik valaki a régi szép időkre, amikor apukája a négy elemes Videoton hifivel múlatta idejét (esetleg a háromelemes Orionnal :-), akkor ismerős neki az AKAI hanglemezjátszó:
 
Ez, ni
 
A Cd egy ősrégi Sony, még abból az időből, amikor tudtak minőséget produkálni. 12 éve szolgál hűségesen, és még egyszer sem akadt meg. Eközben már egy Sony DVd-t kidobtam másfél évesen...
 
Lentebb már alakul a rend, itt már következetes voltam: Denon everywhere. Mondanom sem kell, az erősítő története ugyanaz, mint a hangfalaké. A Denon 1803-assal indultam képzeletben, aztán meghallgattam egy 2803-at, és mit ad isten, egy hónapra rá megjelent ez a szépség. Kábé a fél baráti körömnek tartozom miatta, de legalább esténként rendszeresen elsírhatom magam, ha zenét hallgatok...
 
Denon-ok
Center plusz mélynyomó
Tévé
 
Íme a teljes kavalkád
És ilyen az előszobából nézve
 
A függönyök, és a kissé vadnak tűnő szinek nagyon hangulatossá, moziszerűvé teszik a szobát. A hangfalak persze rettentő nagyok ebbe a szobába, de a függönyök miatt még nagy hangerőn is szép az akusztika, és a tartalék sosem árt, ugye, főleg egy-egy DTS-es mozinál...
 
Még egy a hátsókról...
Bútor naplementében :-)
 
Remélem, nem untattam senkit, további jó házimozi-barkácsolást mindenkinek!

Projektor: BenQ PE7700 * Vászon: Projecta Cinelpro Electrol 102*180 cm * Tévé: Panasonic TX-28-PL10P * Erősítő: Denon AVR-3805 * DVD: Denon DVD-1920 via HDMI * CD: Sony CD-P 211 * Lemezjátszó: Akai AP-D33 * Frontok: KEF Q7 * Center: KEF Q9C * Surround: KEF Q1 * Sub: KEF PSW-2500 * Kábel: Monitor Atmos Air * Állvány: Do it yourself * Képek: Directed by P.J Hogan
 
Valami ilyesmi :-)

Avatar
adaptive
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2004.12.26., vas. 10:27
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: adaptive »



 
Na, próba:
 
A kapu

Hááát ez az űrhajóból kilépett fakapu igen alázós very nice!
Kíváncsian várom a képeket a cuccodról is...
.tv. Samsung LE-32R82 | .projector. Sony VPL-HS50 | .dvd. Pioneer DV-575A black | .soundcard. E-MU 1212m | .interconnect. Neotech KHS-154 SPC | .preamp. Pioneer C-90 Reference Control Amplifier | .power amp. Pioneer M-90 Reference Stereo Amplifier | .speaker cables. Neotech NS-241260 UP-OCC (bi-wired) | .front. Infinity Renaissance 90 | .components stand. Söund Arts MA4003/S

Avatar
Szása
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.04.25., pén. 11:40
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Szása »


Működik...
 
Megint kapu
 
A koncepcióról annyit, hogy egy kis másfél szobás lakás, aminek a nappalija egyben a zene- és mozisarkom is. Az ajtókeretet én terveztem, és kiviteleztem a fatelepen történő rönkválogatástól kezdve a CNC-marós ívrevágáson át a csiszolás-lakkozásig. na jó, a lakkozást már hozzáértő csinálta :-)
 
És mert pont a nappali bejáratával szemben van a tévé, erre az ívre rögvest rákomponáltam a hátsó hangfalak tartóállványát is. Őszintén szólva piszok drága volt, de ilyet biztos nem lehet az IKEÁ-ban kapni :-)
 
Íme a másik állvány
 
És a kettő együtt, középen a kis kedvenccel :-)

Projektor: BenQ PE7700 * Vászon: Projecta Cinelpro Electrol 102*180 cm * Tévé: Panasonic TX-28-PL10P * Erősítő: Denon AVR-3805 * DVD: Denon DVD-1920 via HDMI * CD: Sony CD-P 211 * Lemezjátszó: Akai AP-D33 * Frontok: KEF Q7 * Center: KEF Q9C * Surround: KEF Q1 * Sub: KEF PSW-2500 * Kábel: Monitor Atmos Air * Állvány: Do it yourself * Képek: Directed by P.J Hogan
 
Valami ilyesmi :-)

Avatar
Szása
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.04.25., pén. 11:40
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Szása »


Üdv Mindenkinek!
Ha minden igaz, új vagyok még ezen a környéken, de higgyétek el, már vagy három éve követem a hozzászólásokat, és miután sok-sok ember sok-sok képét végignézegettem már (teszem hozzá, sokat irigykedve :-), úgy gondoltam, "friss" lakásom számomra kedves vonásait ezennel megosztom veletek.
Remélem működik a linkelés funkció, asszem nem kell sokat magyarázni a rendszert, az én AIWA mini-hifihez szokott fülemnek döbbenetesen szól, de úgy tapasztaltam, eddig a barátaim is dicsérték :-)
 
Na, próba:
 
A kapu

Projektor: BenQ PE7700 * Vászon: Projecta Cinelpro Electrol 102*180 cm * Tévé: Panasonic TX-28-PL10P * Erősítő: Denon AVR-3805 * DVD: Denon DVD-1920 via HDMI * CD: Sony CD-P 211 * Lemezjátszó: Akai AP-D33 * Frontok: KEF Q7 * Center: KEF Q9C * Surround: KEF Q1 * Sub: KEF PSW-2500 * Kábel: Monitor Atmos Air * Állvány: Do it yourself * Képek: Directed by P.J Hogan
 
Valami ilyesmi :-)

Avatar
mv3
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2003.04.07., hétf. 16:36
Értékelés: 12

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: mv3 »


Gratulálok Gordon, és ejha a gyors kivitelezésre
 
A többieknek: valóban nagy és robosztus és lelóg, meg elüt a színe, meg stb.
Lehet, hogy kicsi, meg savanyú is, de ezek a medvetalp állványok is a mi fórumunk narancsai, tessék szeretni őket!
 
Ezen kívül:
 
A 12eFt-os keret nem db, hanem a teljes kivitelezésre elég volt, a Lack virágtartó állványt csak nyírfa furnér kivitelben lehet kapni, ami viszont remekül passzol az Oppli tv állványhoz (ez kapható sötétbarna színben is, de a virágtartó nem).
Ezen kívül így bár nem egy kecses darab a létrejött termék, de az biztos, hogy masszív, talán egy zongorát is neki lehetne támasztani ( ki tudja, a két sugárzó közötti hangtérben Gordon milyen ketyeréket idéz meg, akár a 100 tagú cigányzenekarnak is kell a hey, nem lehet ropi az állvány, na)
Plusz gyorsan kelett a megoldás.
Ezen kívül kísérletezés, a kézi munka gyümölcse,stb.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


A feketén én is agyaltam, de a matt fekete elütne a hangsugárzóktól. Igazán szép fényezettet meg kivitelezni (meg drága is). Élőben jobban látszik a hangsugárzók fényezése.
Esetleg, ha a jövőben scerélni fogod, akkor egy fekete vas állvány jól mutatna a hangfalaid alatt. Főleg ha valahogy sikerül megoldani, hogy kovácsoltvas formájúak legyenek. De most is tök jó!

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Nekem nagyon tetszenek a az állványok és hihetetlen ötletes. Szerintem nagyon stabilak. Elképzelhető, hogy én inkább feketét tettem volna alájuk. A fekete szín és a fa megy egymáshoz és a hangsugárzóval is jobban harmónizál. De ennek is van előnye, mert megy a bútorhoz.
A feketén én is agyaltam, de a matt fekete elütne a hangsugárzóktól. Igazán szép fényezettet meg kivitelezni (meg drága is). Élőben jobban látszik a hangsugárzók fényezése.
gordon314.fw.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Sőt azon agyalok, hogy az állványok aljába költöztessem-e a canopusokat, és jó rövid hangfalkábellel hajtsam a dobozokat.
Szerintem a hangfalkábel inkább lehet hosszú, mint az igen kis jelszintű interconnect

Ez teljesen jogos, de most mind a kettő "hosszú". Lehet, hogy elérne a mostani interkonnektektel is.
gordon314.fw.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


...Lényeg, hogy nekem tetszik...
Ez így van
 
Én azért gondoltam, hogy nem annyira megfelelő a fa, mert a Sonus Faber saját állványán kívűl még nem is láttam fa hangfalállványt.

Azért a SF tud valamit a muzsikáról. A high end polcsugárzok között sok a fa gyári állványos, pl az Usher is ilyesmit gyárt. Aztán például a JMLab Chorusok gyári állványa is fa.
gordon314.fw.hu

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Nekem nagyon tetszenek a az állványok és hihetetlen ötletes. Szerintem nagyon stabilak. Elképzelhető, hogy én inkább feketét tettem volna alájuk. A fekete szín és a fa megy egymáshoz és a hangsugárzóval is jobban harmónizál. De ennek is van előnye, mert megy a bútorhoz.

Vendég

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sőt azon agyalok, hogy az állványok aljába költöztessem-e a canopusokat, és jó rövid hangfalkábellel hajtsam a dobozokat.
Szerintem a hangfalkábel inkább lehet hosszú, mint az igen kis jelszintű interconnect

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: vtb »


...Lényeg, hogy nekem tetszik...
Ez így van
 
Én azért gondoltam, hogy nem annyira megfelelő a fa, mert a Sonus Faber saját állványán kívűl még nem is láttam fa hangfalállványt.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Köszönöm a gratulációkat!
 
pjotr
Látod ez eszembe juthatott volna
 
vtb
Nem haragszom meg. Lényeg, hogy nekem tetszik. Én szívbajt kapnék egy "billegős" feelinges vékonyka állványtól, amit 5 kg-os polcsugárzókhoz terveztek.
A fa dologban tévedsz. Ezekhez a sugárzókhoz ugyanis pont fábol készült állványokat szoktak ajánlani. (Sajnos Európában nem kapható az ajánlott fajta.) Állítólag a fém állványtól felkeményedik a hangja.
Igazi tömörfa lenne az ideális, de az egyrészt drága, másrészt "beszerezhetetlen".
 
Amúgy vagy a hangsugárzóhoz megy az állvány vagy a bútorhoz. Az utóbbit könnyebb volt megvalósítani.
 
Tami
Gondolkodtam a Söund Arts-on, de most nincs rá keret. Lehet, hogy igazad lesz a cserét illetően, de pillanatnyilag maximális az elégedettségem. Sőt azon agyalok, hogy az állványok aljába költöztessem-e a canopusokat, és jó rövid hangfalkábellel hajtsam a dobozokat.
gordon314.fw.hu

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Tami »

Gordon314 otletes!!! {legkozelebb az allvanyt fogod kicserelni tuti , amugy egy Sound Arts-on nem gondolkodtal el? inkabb illik a sajatom a tieidhez }
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: vtb »


Öööhm, Gordon nagyon megharagszol, ha azt mondom, hogy...ez az állvány... szóval...nem szép
Főleg egy ilyen szép hangfalhoz. Emitt széles, amott lelóg, színük messze egymástól, meg a fa amúgy sem ideális hangfalállványnak. 12ezer/db körül meg van K. Acoustic állvány, ami nem egy Mana, de mégiscsak hangfalakhoz készült.
 
..bocsi, nem kötekedni akartam, csak észrevétel.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »

"Az igazi hifi az ötletekben rejlik" Gyönyörüek a hangfalak és az állványuk, nagy gartula hozzájuk!

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”