Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heed Audio termékek

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Csöndben voltam mostanában, de hétfőn megérkezett Zsolt jóvoltából :smile53: az x2 táp az Si3-hoz, és ezt megelőzően előszedtem a fiókból az egyszer már lejátszottnak ítélt Audioquest Type2 hf kábelt.
A fejleményekkel hamarosan jövök, de annyi spoiler jár, hogy az AQ visszakötése az időközben egyre jobban be- és összejáródó Si3-Enigma5 közé komoly meglepetést hozott.
Az x2 is működni látszik (hallatszik), bár ez utóbbi még erős járatásra szorul, mivel Zsolt effektíve a munkapadról nyomta a kezembe.
Úgy mondanám az egyik kamion behúzódott a belső sávba, és megkezdte az előzést.
Nem suhan el mellette, de az előny egyre érzékelhetőbb, és még gyorsít.
Folytatása következik ... :D

Avatar
vkz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016.05.19., csüt. 19:17
Értékelés: 237
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vkz »

Sziasztok!
Kicsit off a jelenlegi témához, de talán a topicba illik a történet.
Nemrég a Standart 2/2 hangfalaim egyik magassugárzója nem szólt. Írtam Zsoltnak. Válaszban leírta, hogy típushiba, javítható - egy ellenállás szokott tönkremenni - vigyem be őket, megcsinálják. Amikor mentem érte mondta hogy egyébként hiányzott a váltókból egy ellenállás is. Ahogy Zsolt mondta, valaki “okosabb volt” - vagy legalábbis hitte magát... Azt is pótolták. Mindezért nagyon kedvező árat fizettem.
Azt gondolom példás hogy kb 25 éves terméket a gyártó szervizeljen. Valamint más által okozott hibát kijavítson. Ez a hozzáállás példamutató lehetne sok cégnek...
Ja az eredmény? Amikor hozzám kerültek a hangfalak, akkor tetszett a hangjuk. De volt valami furcsa benne, nem tudtam viszont definiálni. Nem hallottam másikat előtte. Azt gondoltam ilyen. Nem volt rossz (az elődjét még így is elüldözte a háztól - milyen lehetett az, kérdezhetitek :rolleyes: , de most hogy helyrekerült a váltó kellemesebb, “hosszan hallgatható” lett, “kategóriát ugrott” ahogy mondani szokták :D Egy új arcát mutatta meg, örülök neki. ( Hogy tönkrement - különben soha nem tudtam volna meg hogy milyennek kellene lennie )
Tanulság? Nem csak ebbe a topicba tartozik, és az én véleményem.
Sok más területre is igaz, hogy vannak akik mindig jobban tudják hogy kell valamit csinálni, mint a mérnökök akik rengeteg időt töltöttek egy termék tervezésével. Jelen esetben: “Minek oda az az ellenállás...” - mondja ezt valaki, és elrontja. Lehet hogy most más/jobb váltót tervezne a Heed - vagy akár más - ebbe a dobozba, mint 25 éve, de akkor szerintem alaposan megcsinálták. És a “sufni tuning” rontott rajta. Sok mostani drága hangfal megirigyelhetné ezt a hangváltót. Persze nyilván vannak olyan termékek amik nem alapos mérnöki munka eredményeképp jöttek létre, ezeken akár a véletlen (vagyis sufni tuning) is segíthet. Ezek viszont nem a Heed termékek.
Na mindegy, szóval hatalmas köszi, és élmény volt elhozni és meghallgatni a változást. :smile53:

Avatar
Klaca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2009.05.13., szer. 20:51
Értékelés: 577

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Klaca »

huszti-zsolt írta:
2018.11.12., hétf. 14:04
Ám ezt az erősítőt nem véletlenül hívják Lagrange-nak! A Lagrange Point a fizikában egy olyan pontot jelöl, ami két nagy tömegű test között (pl. két bolygó, az Obelisk bolygó és a Thesis bolygó :D ), a gravitációs egyensúlyt jelenti.
Azaz ez a készülék nem leváltani hivatott egyik, most meglévő sorozatunkat sem, hanem egy teljesen önálló - és teljesen egyedülálló, ugyanis ezen kívül semmilyen más készüléket nem tervezünk a klasszikus széles ház méretben! - produktum, vagy ha tetszik egyszemélyes család.
Lesz.
2019 márciustól! :)
Már azt hittem, hogy a Lagrange interpolációra utal a név, tehát hogy ezzel kezd a dolog közelíteni valamihez. (Bár asszem ez ugyanaz a Lagrange, mint a "csillagász".) Akárhogyan is, jó név (már csak azért is, mert franciás).

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »

PgSpa írta:
2018.11.14., szer. 19:38
Amikor az Abacus bevezetésre került, szó volt róla, hogy készül hozzá egy olyan bővítőkártya, ami hálózati lejátszó használatot tesz lehetővé. A helye látszik a készülék hátulján. Tud valaki róla valamit?
Valóban, amikor az Abacus útjára indult, akkor a terv MÉG az volt, hogy valamiféle streamer kártya lesz a vakablak lakója. Azonban hosszú küzdelem után ezt a tervet feladtuk. Miért? Nagyon egyszerű. A streamerek világa nem fér bele a Heed audio kereteibe! Nem, nem a hangjukkal, nem is a lehetőségeikkel van baj! Hanem azzal, hogy ez nem egy ekkora csapat feladata. Nekünk erre nincsen megfelelő erőforrásunk.
Becsapni pedig senkit nem szeretnénk! Azt, hogy egy szétbarkácsolt PC-t, egy Raspberry modult beteszünk egy dobozba néhány más látványos alkatrésszel, ez nem a mi világunk! Ahogy az sem, hogy egy korszerűtlen steamer modult használunk vagyon sok pénzért. A Heed Audio jelenleg forgalmazott összes terméke TELJESEN SAJÁT FEJLESZTÉS, nem alkalmazunk mások által már használt modulokat, így nem volna helyénvaló egy nem-Heed elem Heed elemként történő bedobozolása.
A stream világát meghagyjuk azoknak, akik erre specializálódtak, ehhez értenek, ez a szakterületük. És mindenfajta erőforrás (úgy személyi mint pénzügyi) rendelkezésre áll számukra. Ahogy nálunknál sokkal nagyobb cégek sora sem vágott bele ebbe, úgy mi még az elején kiszállunk. Amikor olyan készülékek vannak a piacon mint a Lumin, vagy a most frissen piacra dobott Roon szerver, akkor nagyon buta dolog volna nekünk erőlködni. Ráadásul bármely általunk ismert szerver, számítógép, streamer hangja "heedasítható" egy további DA-val (pl. Abacus), tehát a mi dolgunk ott kezdődik, ahol a számítástechnika véget ér! :)

De az Abacus 'vakablaka' nem marad üres! Hamarosan érkezik egy Bluetooth modul, ezzel azt hiszem olyan szolgáltatást sikerül adni, ami igazán hasznos és felhasználóbarát!

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »

d.janos írta:
2018.11.12., hétf. 15:17
A franciák megkapták a Lagrange "arcát", mi megkaphatjuk majd elsőként a "hátsóját" ? :)
Amikor elérkezik az ideje, lesz bőven info. A hátlapról is. A "franciák" (azaz a toulousei ADHF) egy gesztust kaptak, hogy megmutattunk nekik idő előtt egy még nem létező terméket. (Ja, hogy úgy néz ki, mint egy termék? Nos, egy bizonyos szint felett a 'deszkamodell' sem egy vágódeszkán van! :D ) De egyelőre nem kívánok az eddig elhangzottaknál több infót megosztani, mert a Lagrange még egy kicsit változó állapotban van. Ami infot megosztottam, az már viszont nem fog változni!

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 334
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Amikor az Abacus bevezetésre került, szó volt róla, hogy készül hozzá egy olyan bővítőkártya, ami hálózati lejátszó használatot tesz lehetővé. A helye látszik a készülék hátulján. Tud valaki róla valamit?

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

A pályamódosításra véleményem szerint csak akkor van szükség, ha az anyahajról olyan információ érkezik, amely megerősíti, miszerint az új útvonalra a Thesis folyosón lévőknek is érdemes lenne átmanőverezni. A megérzésem az, hogy a különböző útvonalakból álló Thesis folyosók külön külön behajózva messzebb jutást eredményeznek, de ehhez természetesen kell parancsnoki megerősítés is. ;peace;
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Az én űrhajóm a csodás Obelisk rendszerből startol. Navigációs egységébe a jelenleg Thesis rendszer van beprogramozva,de számításaim szerint -az a sok lemezre költött pénz - hosszú évekig tart az odaút. A mostani váratlan kommunikációs jelzések alapján 2019 tavaszán a kapitány tanácskozik a legénységgel az esetleges pályamódosítás kapcsán. -Adás vége -.

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

‘Home Theatre’ azaz házimozi funkció.
A házimozi erősítő front kimenetét lehet rákötni megkerülve ennek az erősítőnek a hangerőszabályzását.
Így nem kell két pár front hangfal,ugyanazon a dobozon és ugyanazon az erősítőn hallgathatsz zenét vagy filmezhetsz.
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
kopaszbarack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.08.13., szer. 18:24
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: kopaszbarack »

huszti-zsolt írta:
2018.11.12., hétf. 14:04
Van benne egy diszkét és teljesen A-osztályú fejhallgató erősítő, egy Quasar kaliberű phono, Bluetooth, HT loop,, ...
Mi az a HT loop és mi a funkciója?
Ez itt az a hely ahol az objektív is szubjektív.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Az Abacus DA hasonlatos az Obelisk széria nagykártyás DA hangjához egy DT-vel elötte,vagy inkább már más?Nem olvastam még ilyen összehasonlító cikket,tapasztalatot róla,de lehet volt,csak figyelmetlen voltam.A kérdés az Obelisk DA kivezetése miatt is érdekes lehet,meg más miatt is.
Tudom meg kell hallgatni,de némi infó jól jöhet elötte mindenkinek.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

huszti-zsolt írta:
2018.11.12., hétf. 14:04
A hétvégén került megrendezésre a 25. ADHF "Salon de la Haute Fidélité" Toulouse-ban, ami egy mini high end show.
Ám ezt az erősítőt nem véletlenül hívják Lagrange-nak! A Lagrange Point a fizikában egy olyan pontot jelöl, ami két nagy tömegű test között (pl. két bolygó, az Obelisk bolygó és a Thesis bolygó :D ), a gravitációs egyensúlyt jelenti.
Azaz ez a készülék nem leváltani hivatott egyik, most meglévő sorozatunkat sem, hanem egy teljesen önálló - és teljesen egyedülálló, ugyanis ezen kívül semmilyen más készüléket nem tervezünk a klasszikus széles ház méretben! - produktum, vagy ha tetszik egyszemélyes család.
Lesz.
2019 márciustól! :)
Szuper!
Köszönjük Zsolt! :smile53:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 194
Tartózkodási hely: 4200

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: d.janos »

A franciák megkapták a Lagrange "arcát", mi megkaphatjuk majd elsőként a "hátsóját" ? :)
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »

A hétvégén került megrendezésre a 25. ADHF "Salon de la Haute Fidélité" Toulouse-ban, ami egy mini high end show. Ezen a rendezvényen harmadik éve vagyunk személyesen jelen, lévén az ADHF a legnagyobb forgalmú francia kereskedőnk, ők a forgalmuk egy jelentős részét Heed termékekkel csinálják, így ezen a rendezvényen is fontos helyet foglal el a Heed.
Idén - mondjuk úgy, hogy kedveskedve a háziak elkötelezettségének - előrehoztunk egy olyan "bemutatót", ami valóban korai, ilyet még sosem csináltunk, hogy egy több hónap múlva forgalomba kerülő terméket ezen stádiumban mutassunk be, de most helyénvalónak tűnt a dolog. Tehát a termék 2019 márciustól rendelhető.
És mi a termék?
Nos, egy valóban új, az eddigi Heed koncepciótól "kicsit" eltérő produktum.
A neve Heed Lagrange
Ez egy "all-in-one" integrált erősítő, amiben nem csak az eddig megszokott perifériás szolgáltatások kerültek be, hanem mindaz is, ami ma igazán korszerűvé tesz egy ilyen készüléket.
Van benne egy diszkét és teljesen A-osztályú fejhallgató erősítő, egy Quasar kaliberű phono, Bluetooth, HT loop,, teljesen szeparált elő/végfok, O-LED kijelző - és opcióként választható bele egy DSD kompatibilis DA fiók (kb. egy Abacus funkcióival és tudásával.)
Mindez egy Thesis Lambda/Gamma bázisára építve, 600VA tápegységgel. Tehát új formában, sok új szolgáltatással rendelkező, de abszolút a Heed eddigi elektronikai/hangzásbeli hagyományait követő készülék!
Talán most már érthető, hogy miért kellett eltérni a már jól megszokott "shoe-box" formátumtól! :D

Ám ezt az erősítőt nem véletlenül hívják Lagrange-nak! A Lagrange Point a fizikában egy olyan pontot jelöl, ami két nagy tömegű test között (pl. két bolygó, az Obelisk bolygó és a Thesis bolygó :D ), a gravitációs egyensúlyt jelenti.
Azaz ez a készülék nem leváltani hivatott egyik, most meglévő sorozatunkat sem, hanem egy teljesen önálló - és teljesen egyedülálló, ugyanis ezen kívül semmilyen más készüléket nem tervezünk a klasszikus széles ház méretben! - produktum, vagy ha tetszik egyszemélyes család.
Lesz.
2019 márciustól! :)

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

gyuszmo írta:
2018.11.12., hétf. 12:22
"további fejlesztéshez nagyobb doboz kell"
Pedig azon gyártók közé tartozik a Heed, aki rendesen "szétszedegette" az egységeket. Gondolok itt arra, hogy máshol egy dobozban van pl el, végfok, phono, DAC, Zsolték erre is adtak alternatívát. De persze meglátjuk, minden addig találgatás. :rolleyes:
Ha jól emlékszem akkor itt is beszélt Zsolt arról az si3-al kapcsolatban,hogy integráltként kb ennyit lehet max kihozni ekkora dobozméretben.Az elő-végfok más tészta,de az integrált elérte a lehetőségei határát ebben a méretben.

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

"további fejlesztéshez nagyobb doboz kell"
Pedig azon gyártók közé tartozik a Heed, aki rendesen "szétszedegette" az egységeket. Gondolok itt arra, hogy máshol egy dobozban van pl el, végfok, phono, DAC, Zsolték erre is adtak alternatívát. De persze meglátjuk, minden addig találgatás. :rolleyes:
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Vinkler nem volt ez szupertitkos,max nem tudtál róla.Volt már szó róla hogy az eddigi dobozokkal el lett érve az ami velük lehetséges,és a további fejlesztéshez nagyobb doboz kell.Ez most látott napvilágot,és hogy így arra lehet Zsolt sem számított,mert lehet valaki túl buzgó és lelkes volt,de mindegy is,az infók majd jönnek róla.
Szép lett egyébként,nekem tetszik. :smile32:

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Vinkler írta:
2018.11.12., hétf. 11:38
Valójában csak azt tartottam furának, hogy egy külföldi oldalon felkerült a világhálóra
Hát van az úgy néha ... 36_1_5.gif

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

El voltunk kényeztetve anno a bloggal, most ez nincs.
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

mishow írta:
2018.11.12., hétf. 08:26
Vinkler írta:
2018.11.11., vas. 20:43
mishow írta:
2018.11.11., vas. 19:49

Hivatalosan még szándékosan semmit, mert a végleges tesztek még folynak
Mivan? Szándékosan semmit?!
A válaszom a kérdésedre az eredeti hsz-ben is benne volt, kiemeltem pirossal.
Amit a képen látsz, csak pár napja készült el, 95%-ban már kész, de a hivatalos bemutatóig még lesznek rajta finomítások.
Már nem titok, hogy lesz, de még hivatalosan nem termék.
Biztosan időben megtudunk mindent majd vele kapcsolatban, hiszen úgy tűnik, ez lesz a Heed csúcs-csúcs integráltja (nem budget termék, ha valaki erre várna), de bízzuk Zsoltra a történet elmesélését! :smile53:
Kösz, hogy felkapcsoltad a villanyt. :kiss:
Valójában csak azt tartottam furának, hogy egy külföldi oldalon felkerült a világhálóra, infókkal, képpel ez a szupertitkos projekt. Nyilván nem mérési adatokat vártunk volna... :noproblemo:
Nah, de akkor várjunk tovább!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Vinkler írta:
2018.11.11., vas. 20:43
mishow írta:
2018.11.11., vas. 19:49
gyuszmo írta:
2018.11.11., vas. 18:07
Mit lehet tudni róla?
Hivatalosan még szándékosan semmit, mert a végleges tesztek még folynak
Mivan? Szándékosan semmit?!
A válaszom a kérdésedre az eredeti hsz-ben is benne volt, kiemeltem pirossal.
Amit a képen látsz, csak pár napja készült el, 95%-ban már kész, de a hivatalos bemutatóig még lesznek rajta finomítások.
Már nem titok, hogy lesz, de még hivatalosan nem termék.
Biztosan időben megtudunk mindent majd vele kapcsolatban, hiszen úgy tűnik, ez lesz a Heed csúcs-csúcs integráltja (nem budget termék, ha valaki erre várna), de bízzuk Zsoltra a történet elmesélését! :smile53:

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

mishow írta:
2018.11.11., vas. 19:49
gyuszmo írta:
2018.11.11., vas. 18:07
Mit lehet tudni róla?
Hivatalosan még szándékosan semmit, mert a végleges tesztek még folynak, de annyit talán igen, hogy egy csúcs gép lesz, a lehető legkevesebb kompromisszummal, minőségi alkatrészekből megépítve, komoly hanggal.
Szerintem Zsolt úgyis mindent elmond, ha itt lesz az ideje! :smile32:
Mivan? Szándékosan semmit?!
Ezt a képet a világhálón találtam infóval... (azt nem tudom, hogy releváns-e) :noproblemo:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

gyuszmo írta:
2018.11.11., vas. 18:07
Mit lehet tudni róla?
Hivatalosan még szándékosan semmit, mert a végleges tesztek még folynak, de annyit talán igen, hogy egy csúcs gép lesz, a lehető legkevesebb kompromisszummal, minőségi alkatrészekből megépítve, komoly hanggal.
Szerintem Zsolt úgyis mindent elmond, ha itt lesz az ideje! :smile32:

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

Mit lehet tudni róla?
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

Csinos lett az új jövevény :smile32:
Zsolték nem spóroltak semmin,ha jól tudom 23kg a “kicsike”.
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”