Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heed Audio termékek

Avatar
kopaszbarack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.08.13., szer. 18:24
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: kopaszbarack »

vazze írta:
2018.10.21., vas. 17:31
Az Enigma5 utódja megvan. Úgy hívják,hogy Grand Enigma.
"A Grand Enigma a magyar gyártó Enigma 5 modelljének nagytestvére...
https://www.bartimexaudio.hu/termekek/h ... gma-detail
Ez itt az a hely ahol az objektív is szubjektív.

Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

Az Enigma5 utódja megvan. Úgy hívják,hogy Grand Enigma.
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
klutakistvan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.11.01., csüt. 19:46
Értékelés: 47

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: klutakistvan »

Azt mondta Zsolt az egyik klubnapon,hogy az Envoy-t eladták,és más fogja gyártani,de azért a háttérben Ő is ott lesz.Ugyanekkor említette,hogy külön márkaneve lesz a Heed által gyártott hangsugárzóknak,így "leválva" a márkanévről,amit első sorban elektronikáiról ismernek a világban.Példaként az Creek/Epos vonalat hozta fel példaként.Persze,ez már több mint egy éve volt,azóta biztos sok minden változott.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

asebestyen írta:
2018.10.21., vas. 12:52
gyuszmo írta:
2018.10.21., vas. 12:49
Zsolt írt egyszer egy olyat, hogy más fogja az enigmákat gyártani. De lehet nem is az enigmára írta, rosszul nem akarnám idézni, visszakeresni most nincs sajna időm.
Én úgy tudom, az egész hangsugárzó részleg leválik a Heedről és egy (kül)önálló brand lesz, külön netes felülettel és minden egyébbel.
Sokféle gondolat lebeg a levegőben, aminek az a fő oka, hogy a hifi piaca, de mondhatjuk az egész "hifizés" mint olyan teljesen átalakult az utóbbi időben. Mások a zenehallgatási/-fogyasztási szokások, mások az elvárások a készülékekkel szemben, és maga a hifi mint hobby is megváltozott. Ez egy olyan családi(as) vállalkozás életében, mint a Heed, komoly kérdéseket vet fel, amelyekre meg kell(ene) találni a válaszokat. Ezért az útkeresés, és ezért vannak a különféle tervek, de hogy mi és milyen irányba mozdul a közeli és távoli jövőben, az tudomásom szerint még képlékeny - de ha rosszul mondtam valamit, Zsolt majd kijavít.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

gyuszmo írta:
2018.10.21., vas. 12:49
Zsolt írt egyszer egy olyat, hogy más fogja az enigmákat gyártani. De lehet nem is az enigmára írta, rosszul nem akarnám idézni, visszakeresni most nincs sajna időm.
Én úgy tudom, az egész hangsugárzó részleg leválik a Heedről és egy (kül)önálló brand lesz, külön netes felülettel és minden egyébbel.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

Zsolt írt egyszer egy olyat, hogy más fogja az enigmákat gyártani. De lehet nem is az enigmára írta, rosszul nem akarnám idézni, visszakeresni most nincs sajna időm.
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

kopaszbarack írta:
2018.10.21., vas. 10:45
Köszönöm az információt urak! Nem rég beszéltünk Zsoltal arról, hogy az Enigma egyesemet leváltanám ötösre, de nem említette, hogy az idő is tényező.
Az elmúlt időszakban csend volt az Enigmák körül, de ahogy újra elkezdtünk beszélgetni róla, többen érdeklődni kezdtek. Ez lehet az ok.
Sajnos .. nincs több hangszóró, elfogyott
Igen, tudni kell, hogy a Enigma hangszórói csak ránézésre a gyártó széria darabjai, valójában egyedi modellek, bizonyos paramétereket Zsolt kérése szerint megváltoztatva. Tudomásul kell venni, hogy egy kis magyar manufaktúra nem kamionszámra rendel, így a neki gyártott egyedi készletek elfogynak. Egy-egy szériát megcsinálnak jófejségből, de utánrendelni már nem indig lehet. Aztán van amikor maga a konkrét alkatrész fut ki, olyankor indul az újratervezés. Előfordul ez a nagyokkal is, a Naim egyes szériái ezért tudnak néha állítólag egészen eltérően szólni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mishow 2018.10.21., vas. 12:52-kor.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

asebestyen írta:
2018.10.21., vas. 10:04

Biztos lesz majd valami helyette...
Biztos lesz,de kár érte. sad.gif Ez AZ a hangsugárzó,ami igazán megérdemelne egy jó hosszú életet.
Tényleg sajnálom,mert ezt pl egy si-vel és egy dt-vel a világ végéig el lehetne hallgatni,annyira jól közvetítik együtt a zenét.Ritka az ilyen szintű koherencia hangsugárzó,és készülékek közt.
Kíváncsi vagyok milyen lesz az utód,már ha lesz.

Avatar
kopaszbarack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.08.13., szer. 18:24
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: kopaszbarack »

Köszönöm az információt urak! Nem rég beszéltünk Zsoltal arról, hogy az Enigma egyesemet leváltanám ötösre, de nem említette, hogy az idő is tényező.
Ez itt az a hely ahol az objektív is szubjektív.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

kopaszbarack írta:
2018.10.21., vas. 09:44
"Gyorsan hallgasd meg az Enigmát és vidd haza, mert utolsó darabok vannak (1-2 pár). A szoba meg ott lesz később is.
"

Ez ugye most csak ilyen "marketing" amit Zsolt nemrég a Pre+Pm-ekkel kapcsolatban említett. Ne má! Itt huzzátok az ember orra elött a mézesmadzagot és kiderűl, hogy lehet nem is jutunk késöbb hozzá.
[/quote]
Sajnos nem, nincs több hangszóró, elfogyott, már csak a szerviz háttérnek elrakott mennyiség van. sad.gif
Biztos lesz majd valami helyette...
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
kopaszbarack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.08.13., szer. 18:24
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: kopaszbarack »

"Gyorsan hallgasd meg az Enigmát és vidd haza, mert utolsó darabok vannak (1-2 pár). A szoba meg ott lesz később is.
[/quote]"

Ez ugye most csak ilyen "marketing" amit Zsolt nemrég a Pre+Pm-ekkel kapcsolatban említett. Ne má! Itt huzzátok az ember orra elött a mézesmadzagot és kiderűl, hogy lehet nem is jutunk késöbb hozzá.
Ez itt az a hely ahol az objektív is szubjektív.

Avatar
Audio-Phil
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.10.29., hétf. 20:38
Értékelés: 22

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Audio-Phil »

asebestyen írta:
2018.10.20., szomb. 19:50
Audio-Phil írta:
2018.10.20., szomb. 19:35

Gyorsan hallgasd meg az Enigmát és vidd haza, mert utolsó darabok vannak (1-2 pár). A szoba meg ott lesz később is.
Sajna most egy ideig ez nem fog menni, komplett ház felújítás indul, abban lesz egy külön szoba, ahová a sztereó rendszer költözik. Amíg kész nem lesz, elszív minden forrást.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Audio-Phil írta:
2018.10.20., szomb. 19:35

Én teljesen más módon jutottam el a Heed Si-hez. Sokáig házimozival oldottam meg a zenehallgatást is, de mindig volt hiányérzetem. Kb. két éve váltottam vissza sztereóra, egy régi - de kissé feljavított - Dual erősítővel kezdve, ami meglepően jól zenél, meg is tartottam második rendszerben. A továbblépéskor több dolog szóba jött, a Heed beszerzésébe a hazai gyártás és az értéktartás miatt vágtam bele, mondván lényegi veszteség nélkül kiléphetek, ha nem jön be. Hát bejött. Pont azt adja, mait én keresek hangban. A kulcsszó: nekem pont jó. Emiatt nem érdekel más lehetőség. Remélem egyszer lesz lehetőségem megfülelni egy DT-t (fent van a bakancslistán) és egy Enigmát, de most külön zeneszobás projekt indult be.
Gyorsan hallgasd meg az Enigmát és vidd haza, mert utolsó darabok vannak (1-2 pár). A szoba meg ott lesz később is.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Audio-Phil írta:
2018.10.20., szomb. 19:35
A kulcsszó: nekem pont jó. Emiatt nem érdekel más lehetőség.
36_1_11.gif
Remélem egyszer lesz lehetőségem megfülelni egy DT-t (fent van a bakancslistán) és egy Enigmát, de most külön zeneszobás projekt indult be.
Sok sikert hozzá! Hajrá ;peace;

Avatar
Audio-Phil
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.10.29., hétf. 20:38
Értékelés: 22

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Audio-Phil »

Egyetértek, nem ez lesz a tuti mindenkinek, mint ahogyan kaptam kölcsön más Obeliskeket Zsolttól annak előtte is, de akkor még nem fogtak meg - egyszerűen más elvárások bűvöletében éltem, és ahogy ezek kezdtek szépen lassan veszíteni a jelentőségükből, úgy értem be én is az Obelisk hang befogadására.
Tanulságnak viszont mindenkinek feltétlenül javasolnám!
[/quote]

Én teljesen más módon jutottam el a Heed Si-hez. Sokáig házimozival oldottam meg a zenehallgatást is, de mindig volt hiányérzetem. Kb. két éve váltottam vissza sztereóra, egy régi - de kissé feljavított - Dual erősítővel kezdve, ami meglepően jól zenél, meg is tartottam második rendszerben. A továbblépéskor több dolog szóba jött, a Heed beszerzésébe a hazai gyártás és az értéktartás miatt vágtam bele, mondván lényegi veszteség nélkül kiléphetek, ha nem jön be. Hát bejött. Pont azt adja, mait én keresek hangban. A kulcsszó: nekem pont jó. Emiatt nem érdekel más lehetőség. Remélem egyszer lesz lehetőségem megfülelni egy DT-t (fent van a bakancslistán) és egy Enigmát, de most külön zeneszobás projekt indult be.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

asebestyen írta:
2018.10.19., pén. 20:00
Heednél az alap rendszerrel megkapod az összes zenét és egy áráért elég jó hifit, némi pénz belepumpálásával tudsz még hozzá hifis javulást venni. Legtöbb gyártónál belépő szinten veszel egy marha rossz hifit zene nélkül, tolsz bele még némi pénzt (sokszor nem is keveset), lesz egy elviselhető hifid, és ha baromi sok pénzt, akkor már lehet hogy enged zenét is hallgatni a rendszer.
Ez azért is lehet így,(nem kissebbítve ezzel persze a Heed érdemeit,mert baromi sok munka lehet ezekben a keszülékekben)mert a többiek szándékosan avagy nem,de elb***nak valamit.
Az nem lehet véletlen,hogy nincs épkézláb hang egy bizonyos összeg alatt sok gyártónál.
A Heednél más utat járnak,és ez így van jól.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Doky »

:D
IMG_20181019_213237.jpg
IMG_20181019_213237.jpg (149.65 KiB) Megtekintve 1983 alkalommal
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Heednél az alap rendszerrel megkapod az összes zenét és egy áráért elég jó hifit, némi pénz belepumpálásával tudsz még hozzá hifis javulást venni. Legtöbb gyártónál belépő szinten veszel egy marha rossz hifit zene nélkül, tolsz bele még némi pénzt (sokszor nem is keveset), lesz egy elviselhető hifid, és ha baromi sok pénzt, akkor már lehet hogy enged zenét is hallgatni a rendszer.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Shimano írta:
2018.10.19., pén. 13:12
Én az erősítőben lévő dackártyát használtam dvd játszóval.
Áh értem! Elbeszéltünk egymás mellett, de így már vágom :tutiok:

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

mishow írta:
2018.10.19., pén. 12:30
Shimano írta:
2018.10.19., pén. 10:08
... akkor volt,mikor a DT piacra került .... döbbenet volt mikor bekapcsoltam egy nyamvadt dvd játszót használva csak futóműnek
Gondolom DA akart lenni. Azé' értjük :rolleyes: :smile32:
Nem a DA,ha nem a DT.Pontosan nem tudom hogy mióta is van a DT,de akkor vettem az első si-met,ez tuti.Aztán az elsők közt lévő DT-ből jött egy,és ezután hosszú pihi.Azóta meg sok minden jött-ment házon belül,de az si mindig visszakerült,mint ahogy most is.
Amúgy meg tök mindegy végül is,csak úgy mondtam. :D
Ja most nézem hogy mire gondoltál.Én az erősítőben lévő dackártyát használtam dvd játszóval.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Shimano írta:
2018.10.19., pén. 10:08
... akkor volt,mikor a DT piacra került .... döbbenet volt mikor bekapcsoltam egy nyamvadt dvd játszót használva csak futóműnek
Gondolom DA akart lenni. Azé' értjük :rolleyes: :smile32:

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Nekem az első találkozásom a Heed-el kb akkor volt,mikor a DT piacra került.Akkor egy szutykos esős napon úgy indultam el érte valahová az isten háta mögé,hogy nem volt bennem semmi bizakodás,és igazából nem is tetszettek a fekete dobozkák,csak többen mondták hogy jó,és úgy voltam vele hogy kipróbálom lesz ami lesz alapon.Otthon viszont olyan döbbenet volt mikor bekapcsoltam egy nyamvadt dvd játszót használva csak futóműnek,hogy szinte el sem akartam hinni hogy ilyen létezhet.Dőlt a zene és a zeneiség belőle egyszerűen,és nagyszerűen.
Na ott és akkor kaptam meg a Heed "oltását".Aztán rövidesen beszereztem hozzá egy Dt futóművet,ez van a mai napig,és azóta engem más a Heeden kívül nem is érdekelt. Az si-x2 azóta is mindig egy stabil pont a rendszeremben.Időnként oldalazok egy kicsit,csak úgy kíváncsiságból,de a Dt-Si-Enigma hangnál jobbat keresve sem tudok nagyon találni.De nem is célom a jobb keresése,mert minek?

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Shimano írta:
2018.10.19., pén. 08:34
Peger írta:
2018.10.18., csüt. 09:56
Minimum egy hétig mindenkinek haza kellene vinni kipróbálni egy Si-t. Nem mondom hogy mindenkinek való, de lehet sok embernek megszűnne a keresgélés.
Az si-vel együtt egy enigmát is haza kéne vinni,mert együtt már olyan magasra teszik a lécet,aminek a felülugrása ugyan lehet menne,de minek.Otthoni zenehallgatáshoz ennél több egyszerűen nem kell.
Az valószínű hogy sokaknál megszűnne a keresgélés.
Az Si+Enigma valóban magas léc, tényleg nem biztos, hogy való / kell mindenkinek.
Aki értékeli, az többnyire megáll itt - lásd jónéhányunkat! Feljebb? Talán a Grand Enigma / Envoy / Thesis, de az engem személy szerint már nem izgat, Petőfivel szólva "képzetem azokat a hegyeket már nem járja".

Amire Peger célzott, ti.hogy egy Obelisk (hozzáteszem, szerintem bármelyik Obelisk) meghallgatása új megvilágításba helyez mindent, amit egy átlag hifista az otthoni zenehallgatásról addig gondolt, ezért mindenkinek ki kellene próbálnia legalább egy kicsit, azzal maximálisan egyetértek.
Ha meg nagy házimozit hallgat, és azt gondolja, az zene, akkor pláne ...
Írtam már, az első hosszabb Heed együttélésem egy ős Obelisk volt. Mindenféle jelzés nélküli, ha be kellene kategorizálni, akkor talán i belül némi Si megoldásokkal. Akkor ha jól emlékszem épp egy Mission 780SE volt a lánc végén, a kis 760-as menő manó dobozka jobb kivitelű kiadása (nevezzük gyári tuningnak) ami igen szépen szólt. Nem volt semmi húbammeg effektus, csak jó volt hallgatni, és lehetett sokáig, halkan is ...
Igazán ott értettem meg a Heed szlogen lényegét, és tettem magamévá mindmáig kitartóan.

Egyetértek, nem ez lesz a tuti mindenkinek, mint ahogyan kaptam kölcsön más Obeliskeket Zsolttól annak előtte is, de akkor még nem fogtak meg - egyszerűen más elvárások bűvöletében éltem, és ahogy ezek kezdtek szépen lassan veszíteni a jelentőségükből, úgy értem be én is az Obelisk hang befogadására.
Tanulságnak viszont mindenkinek feltétlenül javasolnám!

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Peger írta:
2018.10.18., csüt. 09:56


Minimum egy hétig mindenkinek haza kellene vinni kipróbálni egy Si-t. Nem mondom hogy mindenkinek való, de lehet sok embernek megszűnne a keresgélés.
Az si-vel együtt egy enigmát is haza kéne vinni,mert együtt már olyan magasra teszik a lécet,aminek a felülugrása ugyan lehet menne,de minek.Otthoni zenehallgatáshoz ennél több egyszerűen nem kell.
Az valószínű hogy sokaknál megszűnne a keresgélés.

Avatar
Peger
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010.10.11., hétf. 11:00
Értékelés: 128
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Peger »

mishow írta:
2018.10.16., kedd 20:42
mishow írta:
2018.10.14., vas. 20:59
Nálam még lemegy az X2 próba az Obelisk III-hoz, döntök vmelyik mellett és ott a vége!
Ismét meg kellett állapítsam, hogy az Si3 valóban az utóbbi idők legjobbja az Si sorozatban, és úgy általában önálló produktumként is valami egészen nagyszerűt tud. Szerintem integráltban nem sokan körözik le a ma futó erősítők között, márkától függetlenül. Árkategóriájában mindenképp erős, de megkockáztatom, afelett is, bár a mai modern integrált kínálatot már kevéssé ismerem, mert mióta van a Heed, minek?

Ezzel maximálisan egyetértek, nálam az Si3 volt az amit konkrétan visszavásároltam. Minimum egy hétig mindenkinek haza kellene vinni kipróbálni egy Si-t. Nem mondom hogy mindenkinek való, de lehet sok embernek megszűnne a keresgélés. Nálam jelenleg csak a hangfal Heed, de biztosan felkeresem majd a téli órákban Zsoltot, "hazacipelek" egy Heed erősítőt újra, ki tudja :).
Én egy régi Heed Obelisk Proval kezdtem, ami akkor a házimozi erősítőm után egyszerűen döbbenetes volt. Legénylakásom központi eleme volt:). Nagyon sokáig az volt a rendszerem alapja, aztán volt nexus vonal egy ideig, utána pedig Si több változatban és variációban de az összes közül az Pro és az Si3 X2vel maradt legtovább. Egy Si-t biztosan beszerzek még.
"A legjobb technika, amikor nincs technika" - Bruce Lee

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”